Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný termín středa 19:00, Hala SCUK Hostivař, Bruslařská 10, Praha 10, 102 00.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2013 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:25612:529VŠSK MFF Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Patho Róbert
Patho Gabriel
 
 
Smíšek Jan
Haba Martin
 
 
6-9-6-9 1301
2.Vošický Otto
Winter Daniel
 
 
Antošová Klára
Fuček Miloslav
 
 
-1099-763211
3.Patho RóbertSmíšek Jan-75-47-102312
4.Patho GabrielHaba Martin-610-15963222
5.Vošický OttoFuček Miloslav328  3032
6.Winter DanielAntošová Klára258  3042
7.Patho GabrielSmíšek Jan-86-94-122343
8.Vošický OttoHaba Martin-8-9-7  0344
9.Winter DanielFuček Miloslav884  3054
10.Patho RóbertAntošová Klára76-96 3164
11.Vošický OttoSmíšek Jan106-7-3-82365
12.Winter DanielHaba Martin68-8-793275
13.Patho RóbertFuček Miloslav-9927 3185
14.Patho GabrielAntošová Klára5-963 3195
15.Winter DanielSmíšek Jan10-699 31105
16.Patho RóbertHaba Martin-9368 31  
17.Patho GabrielFuček Miloslav         
18.Vošický OttoAntošová Klára         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Patho Róbert21Smíšek Jan31
Patho Gabriel21Haba Martin12
Vošický Otto12Fuček Miloslav03
Winter Daniel40Antošová Klára03



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heleny Malířové 14, Praha 6. Tram č.22,25 - zast. Marjánka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:5 TJ Sokol Břevnov Hradčany D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Popelka Antonín st.
Zábranský Josef
 
 
Zahradnický Radek
Rosa Vladimír
 
 
     3010
2.Brož Josef
Ptáček Jan
 
 
Šinákl Jan
Jaroš Martin
 
 
     3020
3.Brož JosefŠinákl Jan     3030
4.Zábranský JosefZahradnický Radek     3040
5.Popelka Antonín st.Rosa Vladimír     3050
6.Ptáček JanWO    3060
7.Zábranský JosefŠinákl Jan     2361
8.Popelka Antonín st.Zahradnický Radek     3271
9.Ptáček JanRosa Vladimír     3081
10.Brož Josef     3091
11.Popelka Antonín st.Šinákl Jan     30101
12.Ptáček JanZahradnický Radek         
13.Brož JosefRosa Vladimír         
14.Zábranský Josef         
15.Ptáček JanŠinákl Jan         
16.Brož JosefZahradnický Radek         
17.Zábranský JosefRosa Vladimír         
18.Popelka Antonín st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brož Josef20Šinákl Jan12
Zábranský Josef11Zahradnický Radek02
Popelka Antonín st.30Rosa Vladimír02
Ptáček Jan1001
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK RTTI Poplatky.com BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:30. Tělocvična SK START Praha, Střelecký ostrobv Praha 1. Vstup na ostrov uprostřed mostu Legií, tram č. 6, 9, 17, 22 zastávky Újezd nebo Národní divadlo.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2013 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:11417:312SK RTTI Poplatky.com B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trnovský Ivo
Bajtler Martin
 
 
Boloňský Andrej
Hedervári Robert
 
 
-68-9873210
2.Nacher Patrik
Havel Jiří
 
 
Lamprecht Matyáš
Vodička Šimon
 
 
867  3020
3.Nacher PatrikBoloňský Andrej-10-9-3  0321
4.Trnovský IvoLamprecht Matyáš-6-310-7 1322
5.Havel JiříHedervári Robert-8-87763232
6.Bajtler MartinVodička Šimon427  3042
7.Trnovský IvoBoloňský Andrej677  3052
8.Havel JiříLamprecht Matyáš8-645 3162
9.Bajtler MartinHedervári Robert956  3072
10.Nacher PatrikVodička Šimon732  3082
11.Havel JiříReisnerová Martina144  3092
12.Bajtler MartinLamprecht Matyáš979  30102
13.Nacher PatrikHedervári Robert         
14.Trnovský IvoVodička Šimon         
15.Bajtler MartinReisnerová Martina         
16.Nacher PatrikLamprecht Matyáš         
17.Trnovský IvoHedervári Robert         
18.Havel JiříVodička Šimon         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nacher Patrik11Boloňský Andrej11
Trnovský Ivo11Lamprecht Matyáš12
Havel Jiří30Hedervári Robert02
Bajtler Martin30Vodička Šimon02
   Reisnerová Martina01



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:10. Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580. Vlakem z Masarykova nádrž. do st. Praha-Běchovice. Busem 250 z metra B Černý most nebo 163 z metra A Želivského/Depo Host., oba do stanice Nádraží Běchovice. Bus 240 z metra C Háje do stanice Otakara Vrby.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2013 19:10 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:430:20472:448TJ Sokol Běchovice II D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zatroch Ondrej
Kosmák Tomáš
 
 
Buriánek Václav
Trmota Zdeněk
 
 
3-3119 3110
2.Hlaváč Tomáš
Tučková Eliška
 
 
Havlíček Ladislav
Sýkora Jíří
 
 
610-103 3120
3.Kosmák TomášTrmota Zdeněk-8-8-5  0321
4.Hlaváč TomášHavlíček Ladislav888  3031
5.Tučková EliškaBuriánek Václav-8-7-4  0332
6.Zatroch OndrejSýkora Jíří796  3042
7.Hlaváč TomášTrmota Zdeněk795  3052
8.Tučková EliškaHavlíček Ladislav-9-4-8  0353
9.Zatroch OndrejBuriánek Václav597  3063
10.Kosmák TomášSýkora Jíří-4-881393273
11.Tučková EliškaTrmota Zdeněk-2-9-5  0374
12.Zatroch OndrejHavlíček Ladislav-458-993284
13.Kosmák TomášBuriánek Václav-9-7511113294
14.Hlaváč TomášSýkora Jíří738  30104
15.Zatroch OndrejTrmota Zdeněk         
16.Kosmák TomášHavlíček Ladislav         
17.Hlaváč TomášBuriánek Václav         
18.Tučková EliškaSýkora Jíří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kosmák Tomáš21Trmota Zdeněk21
Hlaváč Tomáš30Havlíček Ladislav12
Tučková Eliška03Buriánek Václav12
Zatroch Ondrej30Sýkora Jíří03



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:10. Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580. Vlakem z Masarykova nádrž. do st. Praha-Běchovice. Busem 250 z metra B Černý most nebo 163 z metra A Želivského/Depo Host., oba do stanice Nádraží Běchovice. Bus 240 z metra C Háje do stanice Otakara Vrby.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2013 19:10 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:23537:500TJ Sokol Běchovice II C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Ivan st.
Procházka Ivan ml.
 
 
Kadlec Miroslav
Arsenjev Petr
 
 
388  3010
2.Rezek Jan st.
Rezek Jan ml.
 
 
Šimánek Lubomír
Ondráček Petr
 
 
7119  3020
3.Procházka Ivan st.Šimánek Lubomír-5-7-8  0321
4.Procházka Ivan ml.Kadlec Miroslav-8686 3131
5.Rezek Jan st.Arsenjev Petr868  3041
6.Rezek Jan ml.Ondráček Petr6-55-883251
7.Procházka Ivan ml.Šimánek Lubomír-713-9-9 1352
8.Rezek Jan st.Kadlec Miroslav7-108-1473262
9.Rezek Jan ml.Arsenjev Petr-9-8-6  0363
10.Procházka Ivan st.Ondráček Petr683  3073
11.Rezek Jan st.Šimánek Lubomír-69-117-122374
12.Rezek Jan ml.Kadlec Miroslav396  3084
13.Procházka Ivan st.Arsenjev Petr-3-11-2  0385
14.Procházka Ivan ml.Ondráček Petr815  3095
15.Rezek Jan ml.Šimánek Lubomír-6-4-0  0396
16.Procházka Ivan st.Kadlec Miroslav999  30106
17.Procházka Ivan ml.Arsenjev Petr8-6-6-7 13  
18.Rezek Jan st.Ondráček Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Procházka Ivan st.22Šimánek Lubomír40
Procházka Ivan ml.21Kadlec Miroslav04
Rezek Jan st.21Arsenjev Petr21
Rezek Jan ml.22Ondráček Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:15, ZŠ U Vršovického nádraží 1, Praha 10 - Vršovice, tramvaje 7 a 24, zastávka Nádraží Vršovice.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2013 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:16497:411SK Vršovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pocar Jan
Jantač Petr
 
 
John Adam
Šlapák Radek
 
 
477  3010
2.Buřil Petr
Šmidt Ivan
 
 
Fales Matyáš
Fritsch Roland
 
 
838  3020
3.Millerová Marie AnnaŠlapák Radek4-748 3130
4.Buřil PetrJohn Adam-4-3-5  0331
5.Pocar JanFales Matyáš-98106 3141
6.Jantač PetrFritsch Roland435  3051
7.Buřil PetrŠlapák Radek-9999 3161
8.Pocar JanJohn Adam810-9-7-92362
9.Jantač PetrFales Matyáš387  3072
10.Millerová Marie AnnaFritsch Roland6-97-13-62373
11.Pocar JanŠlapák Radek973  3083
12.Jantač PetrJohn Adam859  3093
13.Šmidt IvanFales Matyáš-6-9-9  0394
14.Buřil PetrFritsch Roland-7898 31104
15.Jantač PetrŠlapák Radek         
16.Šmidt IvanJohn Adam         
17.Buřil PetrFales Matyáš         
18.Pocar JanFritsch Roland         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Millerová Marie Anna11Šlapák Radek03
Buřil Petr21John Adam21
Pocar Jan21Fales Matyáš12
Jantač Petr30Fritsch Roland12
Šmidt Ivan01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha MVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST OBO Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1: Herna stolního tenisu MSM Kotlářka, 160 00 Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 1.100 m od st. metra Dejvická (14 min. chůze), BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince. Herna č.2 : Sportovní centrum ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Bus č. 107, 116, 147, 160 od metra Dejvická do stanice Podbaba.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:28673:615SF SKK EL Nino Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoš Martin
Lebeda Josef
 
 
Teuchmann Petr
Belukha Oleksandr
 
 
-81099 3110
2.Kaucký Jakub
Přída Kryštof
 
 
Hronský Vladimír
Mikšátko Miroslav
 
 
884  3020
3.Lebeda JosefMikšátko Miroslav106-8-8-82321
4.Bartoš MartinHronský Vladimír11-4-414-52322
5.Přída KryštofTeuchmann Petr398  3032
6.Kaucký JakubBelukha Oleksandr-9112-1083242
7.Bartoš MartinMikšátko Miroslav98-8-5-62343
8.Přída KryštofHronský Vladimír73-62 3153
9.Kaucký JakubTeuchmann Petr-74-8-10 1354
10.Lebeda JosefBelukha Oleksandr-8-89-8 1355
11.Přída KryštofMikšátko Miroslav1-94-463265
12.Kaucký JakubHronský Vladimír-410-6-8 1366
13.Lebeda JosefTeuchmann Petr594  3076
14.Bartoš MartinBelukha Oleksandr-127-11-8 1377
15.Kaucký JakubMikšátko Miroslav788  3087
16.Lebeda JosefHronský Vladimír101010  3097
17.Bartoš MartinTeuchmann Petr6-14612 31107
18.Přída KryštofBelukha Oleksandr6-895 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lebeda Josef22Mikšátko Miroslav22
Bartoš Martin13Hronský Vladimír22
Přída Kryštof30Teuchmann Petr13
Kaucký Jakub22Belukha Oleksandr21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS