Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST OBO Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 18:30. Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8, cca 200 m ze zastávky Křižíkova (metro + TR 8 a 3).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:17521:393TTC Praha - klub stolního tenisu G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Váňa Petr
Fuček Miloslav
 
 
Staněk Václav
Kycler Jaroslav
 
 
55-66 3110
2.Smíšek Jan
Malá Božena
 
 
Teuchmann Petr
Belukha Oleksandr
 
 
-74912 3120
3.Váňa PetrStaněk Václav264  3030
4.Smíšek JanKycler Jaroslav669  3040
5.Malá BoženaTeuchmann Petr2-1066 3150
6.Fuček MiloslavBelukha Oleksandr2-69-5-82351
7.Smíšek JanStaněk Václav786  3061
8.Malá BoženaKycler Jaroslav-9-8-6  0362
9.Fuček MiloslavTeuchmann Petr535  3072
10.Váňa PetrBelukha Oleksandr767  3082
11.Malá BoženaStaněk Václav6-12-710-72383
12.Fuček MiloslavKycler Jaroslav-4-710-12 1384
13.Váňa PetrTeuchmann Petr144  3094
14.Smíšek JanBelukha Oleksandr-107-72132104
15.Fuček MiloslavStaněk Václav665  30  
16.Váňa PetrKycler Jaroslav         
17.Smíšek JanTeuchmann Petr         
18.Antošová KláraBelukha Oleksandr-91192 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Váňa Petr30Staněk Václav12
Smíšek Jan30Kycler Jaroslav21
Malá Božena12Teuchmann Petr03
Fuček Miloslav12Belukha Oleksandr12



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha JVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Arena Sparta - Podvinný mlýn, Kovanecká 27, 190 00 Praha 9. Metrem - stanice Českomoravská (trasa B) a následně 5 min pěšky. Tramvají - linka 8, 15 a 19, zastávka Divadlo Gong a následně 3 minuty pěšky. Autem- odbočte ze Sokolovské ulice do ulice Podvinný mlýn. K dispozici je velkokapacitní parkoviště. Autobusem - zastávka Českomoravská a následně 5 minut pěšky.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:104:32235:384SF SKK EL Nino Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hojdová Martina
Rajmon Ondřej
 
 
Lebeda Josef
Vyčítal Jan
 
 
-6-2-1  0301
2.Yaghob Jakub
Krejčíř Antonín
 
 
Přída Kryštof
Kaucký Jakub
 
 
-3-4-8  0302
3.Rajmon OndřejPřída Kryštof-8-5-7  0303
4.Krejčíř AntonínKaucký Jakub99-9-453213
5.Yaghob JakubVyčítal Jan-8-1-10  0314
6.Hojdová MartinaLebeda Josef-7-8-9  0315
7.Krejčíř AntonínPřída Kryštof-6-8-7  0316
8.Yaghob JakubKaucký Jakub8-8-5-5 1317
9.Hojdová MartinaVyčítal Jan-5-6-5  0318
10.Rajmon OndřejLebeda Josef-4-7-6  0319
11.Yaghob JakubPřída Kryštof-5-8-6  03110
12.Hojdová MartinaKaucký Jakub         
13.Rajmon OndřejVyčítal Jan         
14.Krejčíř AntonínLebeda Josef         
15.Hojdová MartinaPřída Kryštof         
16.Rajmon OndřejKaucký Jakub         
17.Krejčíř AntonínVyčítal Jan         
18.Yaghob JakubLebeda Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rajmon Ondřej02Přída Kryštof30
Krejčíř Antonín11Kaucký Jakub11
Yaghob Jakub03Vyčítal Jan20
Hojdová Martina02Lebeda Josef20



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217/3, od metra B ze st. Smíchovské nádraží tramvají 6, 12, 14, 20 do st.Poliklinika Barrandov, dále bus 120, 230 do st. K Holyni.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:25 SK Slivenec E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urban Miloš
Arsenjev Petr
 
 
Šmidt Ivan
Pocar Jan
 
 
     1301
2.Ondráček Petr
Němec Václav
 
 
Jantač Petr
Klabeček Dominik
 
 
     2302
3.Urban MilošJantač Petr     0303
4.Arsenjev PetrKlabeček Dominik     1304
5.Ondráček PetrPocar Jan     0305
6.Němec VáclavŠmidt Ivan     3015
7.Arsenjev PetrJantač Petr     3125
8.Ondráček PetrKlabeček Dominik     0326
9.Němec VáclavPocar Jan     3036
10.Urban MilošŠmidt Ivan     3046
11.Ondráček PetrJantač Petr     0347
12.Němec VáclavKlabeček Dominik     3057
13.Urban MilošPocar Jan     3067
14.Arsenjev PetrŠmidt Ivan     3077
15.Němec VáclavJantač Petr     3187
16.Urban MilošKlabeček Dominik     3197
17.Arsenjev PetrPocar Jan     31107
18.Ondráček PetrŠmidt Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Urban Miloš31Jantač Petr22
Arsenjev Petr31Klabeček Dominik22
Ondráček Petr03Pocar Jan13
Němec Václav40Šmidt Ivan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 18:30. Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8, cca 200 m ze zastávky Křižíkova (metro + TR 8 a 3).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:108:31274:417TJ Sokol Běchovice II C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Podrazil Jiří
Malát Ondřej
 
 
Procházka Ivan st.
Dvořák Petr
 
 
-3-1-5  0301
2.Buriánek Václav
Trmota Zdeněk
 
 
Rezek Jan ml.
Rezek Jan st.
 
 
-3-6-7  0302
3.Malát OndřejProcházka Ivan st.9-3-4-5 1303
4.Podrazil JiříRezek Jan ml.-4-4-7  0304
5.Trmota ZdeněkDvořák Petr10-5-7-9 1305
6.Buriánek VáclavRezek Jan st.-9-9-8  0306
7.Podrazil JiříProcházka Ivan st.-4-9-8  0307
8.Trmota ZdeněkRezek Jan ml.-10101011 3117
9.Buriánek VáclavDvořák Petr-8-6-6  0318
10.Malát OndřejRezek Jan st.-5-8-3  0319
11.Trmota ZdeněkProcházka Ivan st.889  3029
12.Buriánek VáclavRezek Jan ml.-3-6-6  03210
13.Malát OndřejDvořák Petr         
14.Podrazil JiříRezek Jan st.         
15.Buriánek VáclavProcházka Ivan st.         
16.Malát OndřejRezek Jan ml.         
17.Podrazil JiříDvořák Petr         
18.Trmota ZdeněkRezek Jan st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Malát Ondřej02Procházka Ivan st.21
Podrazil Jiří02Rezek Jan ml.21
Trmota Zdeněk21Dvořák Petr20
Buriánek Václav03Rezek Jan st.20



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 18:00, Sokolovna Na Květnici 700/1a, 140 00 Praha 4, Metro „C“-Pražského Povstání, pak bus 193 směr nám. Bří. Synků nebo tram 18, vždy stanice Na Paloučku a pak pěšky 5min.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:16 TJ Sokol Nusle Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boloňský Andrej
Adámek Miroslav
 
 
Hobík Zdeněk
Zatroch Ondrej
 
 
     3110
2.Lamprecht Matyáš
Reisnerová Martina
 
 
Kosmák Tomáš
Tučková Eliška
 
 
     3020
3.Boloňský AndrejZatroch Ondrej     3030
4.Adámek MiroslavHobík Zdeněk     3140
5.Reisnerová MartinaKosmák Tomáš     3050
6.Lamprecht MatyášTučková Eliška     3060
7.Adámek MiroslavZatroch Ondrej     3170
8.Reisnerová MartinaHobík Zdeněk     2371
9.Lamprecht MatyášKosmák Tomáš     3081
10.Bašta PřemyslTučková Eliška     2382
11.Reisnerová MartinaZatroch Ondrej     0383
12.Lamprecht MatyášHobík Zdeněk     3193
13.Bašta PřemyslKosmák Tomáš     2394
14.Adámek MiroslavTučková Eliška     30104
15.Lamprecht MatyášZatroch Ondrej     30  
16.Bašta PřemyslHobík Zdeněk         
17.Adámek MiroslavKosmák Tomáš         
18.Reisnerová MartinaTučková Eliška         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Boloňský Andrej10Zatroch Ondrej12
Adámek Miroslav30Hobík Zdeněk12
Reisnerová Martina12Kosmák Tomáš12
Lamprecht Matyáš30Tučková Eliška12
Bašta Přemysl02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK RTTI Poplatky.com BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 18:00. HAMR-SPORT a.s., Záběhlická, Praha 10, metro C-Pankrác, bus 188, zast. Pod Vinicí nebo V Korytech, metro A-Skalka, bus 101, zast. V Korytech nebo Pod Vinicí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:106:31 SK RTTI Poplatky.com B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tschunko Josef
Toman Petr
 
 
Trnovský Ivo
Bajtler Martin
 
 
     1301
2.Rosa Vladimír
Zahradnický Radek
 
 
Havel Jiří
Botek Radomír
 
 
     0302
3.Toman PetrTrnovský Ivo     0303
4.Zahradnický RadekBajtler Martin     0304
5.Rosa VladimírHavel Jiří     1305
6.Tschunko JosefBotek Radomír     1306
7.Zahradnický RadekTrnovský Ivo     0307
8.Rosa VladimírBajtler Martin     0308
9.Tschunko JosefHavel Jiří     0309
10.Toman PetrBotek Radomír     3119
11.Rosa VladimírTrnovský Ivo     03110
12.Tschunko JosefBajtler Martin         
13.Toman PetrHavel Jiří         
14.Zahradnický RadekBotek Radomír         
15.Tschunko JosefTrnovský Ivo         
16.Toman PetrBajtler Martin         
17.Zahradnický RadekHavel Jiří         
18.Rosa VladimírBotek Radomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Toman Petr11Trnovský Ivo30
Zahradnický Radek02Bajtler Martin20
Rosa Vladimír03Havel Jiří20
Tschunko Josef02Botek Radomír11



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný termín středa 19:00, Hala SCUK Hostivař, Bruslařská 10, Praha 10, 102 00.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2013 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Patho Róbert
Bartha Attila
 
 
Brož Josef
Zücker Robert
 
 
     2301
2.Patho Gabriel
Vošický Otto
 
 
Popelka Antonín st.
Zábranský Josef
 
 
     0302
3.Patho RóbertPopelka Antonín st.     1303
4.Patho GabrielBrož Josef     3013
5.Bartha AttilaZücker Robert     3123
6.Vošický OttoZábranský Josef     2324
7.Patho GabrielPopelka Antonín st.     2325
8.Bartha AttilaBrož Josef     3235
9.Winter DanielZücker Robert     2336
10.Patho RóbertZábranský Josef     3146
11.Bartha AttilaPopelka Antonín st.     0347
12.Winter DanielBrož Josef     1348
13.Patho RóbertZücker Robert     3258
14.Patho GabrielZábranský Josef     3068
15.Winter DanielPopelka Antonín st.     0369
16.Patho RóbertBrož Josef     3179
17.Patho GabrielZücker Robert     3089
18.Bartha AttilaZábranský Josef     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Patho Róbert31Popelka Antonín st.40
Patho Gabriel31Brož Josef13
Bartha Attila31Zücker Robert13
Vošický Otto01Zábranský Josef13
Winter Daniel03   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS