Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor mužů II Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:GC Nová Bystřice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Třeboň DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
V. ZŠ J. HradecRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:16 GC Nová Bystřice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hunal Martin
Strojek Radim
 
 
Dvořák Karel
Košina Pavel
 
 
     3110
2.Plucar Ondřej
Valášek Jakub
 
 
Čechová Libuše
Schams Miroslav
 
 
     3220
3.Hunal MartinSchams Miroslav     3030
4.Plucar OndřejČechová Libuše     1331
5.Strojek RadimDvořák Karel     3041
6.Valášek JakubKošina Pavel     0342
7.Plucar OndřejSchams Miroslav     3052
8.Strojek RadimČechová Libuše     3262
9.Valášek JakubDvořák Karel     3072
10.Hunal MartinKošina Pavel     3082
11.Strojek RadimSchams Miroslav     3092
12.Valášek JakubČechová Libuše     31102
13.Hunal MartinDvořák Karel     30112
14.Plucar OndřejKošina Pavel     32122
15.Valášek JakubSchams Miroslav     31132
16.Hunal MartinČechová Libuše     31142
17.Plucar OndřejDvořák Karel     30152
18.Strojek RadimKošina Pavel     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hunal Martin40Schams Miroslav04
Plucar Ondřej31Čechová Libuše13
Strojek Radim40Dvořák Karel04
Valášek Jakub31Košina Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor mužů II Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Majdalena AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Chlum ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OÚ MajdalenaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:32 Majdalena A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopřiva Ivo
Klestil Marek
 
 
Dvořák Josef st.
Vlček Václav
 
 
     3210
2.Vrchota Rudolf
Kopřiva Daniel
 
 
Dlouhý Karel
Flaška Josef
 
 
     3220
3.Kopřiva DanielDvořák Josef st.     0321
4.Klestil MarekVlček Václav     3131
5.Kopřiva IvoDlouhý Karel     3141
6.Vrchota RudolfFlaška Josef     3251
7.Klestil MarekDvořák Josef st.     3061
8.Kopřiva IvoVlček Václav     3171
9.Vrchota RudolfDlouhý Karel     3181
10.Kopřiva DanielFlaška Josef     0382
11.Kopřiva IvoDvořák Josef st.     3192
12.Vrchota RudolfVlček Václav     31102
13.Kopřiva DanielDlouhý Karel     03103
14.Klestil MarekFlaška Josef     13104
15.Vrchota RudolfDvořák Josef st.     31114
16.Kopřiva DanielVlček Václav     03115
17.Klestil MarekDlouhý Karel     31125
18.Kopřiva IvoFlaška Josef     13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kopřiva Daniel04Dvořák Josef st.13
Klestil Marek31Vlček Václav13
Kopřiva Ivo31Dlouhý Karel13
Vrchota Rudolf40Flaška Josef31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor mužů II Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dírná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Novosedly BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD DírnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:31 Dírná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čoudek Miroslav
Hanzlík Vlastimil
 
 
Maryška Radek
Havlová Veronika
 
 
     0301
2.Spurný Jaromír
Sekyra Jiří
 
 
Průcha Martin
Kubata Jan
 
 
     2302
3.Čoudek MiroslavMaryška Radek     3112
4.Hanzlík VlastimilHavlová Veronika     3022
5.Spurný JaromírKubata Jan     3132
6.Sekyra JiříPrůcha Martin     1333
7.Hanzlík VlastimilMaryška Radek     1334
8.Spurný JaromírHavlová Veronika     3044
9.Sekyra JiříKubata Jan     3154
10.Čoudek MiroslavPrůcha Martin     2355
11.Spurný JaromírMaryška Radek     3265
12.Sekyra JiříHavlová Veronika     3075
13.Čoudek MiroslavKubata Jan     3185
14.Hanzlík VlastimilPrůcha Martin     1386
15.Sekyra JiříMaryška Radek     0387
16.Čoudek MiroslavHavlová Veronika     3197
17.Hanzlík VlastimilKubata Jan     32107
18.Spurný JaromírPrůcha Martin     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čoudek Miroslav31Maryška Radek22
Hanzlík Vlastimil22Havlová Veronika04
Spurný Jaromír40Kubata Jan04
Sekyra Jiří22Průcha Martin31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor mužů II Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Rudolec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kunžak ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ RudolecRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:38 Kunžak A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kryzan Lubomír
Bártů Zbyněk
 
 
Rokyta Pavel
Peč Ondřej
 
 
     3010
2.Havlík Jiří
Plachý František
 
 
Holcmann Václav
Ruman Michal
 
 
     0311
3.Havlík JiříPeč Ondřej     1312
4.Bártů ZbyněkRokyta Pavel     3222
5.Kryzan LubomírHolcmann Václav     3032
6.Plachý FrantišekRuman Michal     0333
7.Bártů ZbyněkPeč Ondřej     2334
8.Kryzan LubomírRokyta Pavel     3044
9.Plachý FrantišekHolcmann Václav     3254
10.Havlík JiříRuman Michal     0355
11.Kryzan LubomírPeč Ondřej     3165
12.Plachý FrantišekRokyta Pavel     1366
13.Havlík JiříHolcmann Václav     0367
14.Bártů ZbyněkRuman Michal     0368
15.Plachý FrantišekPeč Ondřej     3178
16.Havlík JiříRokyta Pavel     0379
17.Bártů ZbyněkHolcmann Václav     23710
18.Kryzan LubomírRuman Michal     32810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havlík Jiří04Peč Ondřej22
Bártů Zbyněk13Rokyta Pavel22
Kryzan Lubomír40Holcmann Václav22
Plachý František22Ruman Michal31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor mužů II Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Včelnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:GC Nová Bystřice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sp. hala VčelniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:33 Včelnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gulikáš Libor
Šuhájek František
 
 
Votava Libor
Přibyl Roman
 
 
     1301
2.Šindelář Richard
Němeček Jiří
 
 
Kinšt Otakar
Ondrůšek Stanislav
 
 
     3211
3.Šindelář RichardVotava Libor     1312
4.Gulikáš LiborPřibyl Roman     3022
5.Šuhájková LibušeKinšt Otakar     3032
6.Němeček JiříOndrůšek Stanislav     3142
7.Gulikáš LiborVotava Libor     0343
8.Šuhájková LibušePřibyl Roman     3053
9.Němeček JiříKinšt Otakar     2354
10.Šindelář RichardOndrůšek Stanislav     3264
11.Šuhájková LibušeVotava Libor     3174
12.Šuhájek FrantišekPřibyl Roman     2375
13.Šindelář RichardKinšt Otakar     0376
14.Gulikáš LiborOndrůšek Stanislav     3086
15.Šuhájek FrantišekVotava Libor     2387
16.Šindelář RichardPřibyl Roman     2388
17.Gulikáš LiborKinšt Otakar     3198
18.Šuhájková LibušeOndrůšek Stanislav     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šindelář Richard13Votava Libor31
Gulikáš Libor31Přibyl Roman22
Šuhájková Libuše40Kinšt Otakar22
Němeček Jiří11Ondrůšek Stanislav04
Šuhájek František02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor mužů II Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Řečice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Lásenice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sp. hala ŘečiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:11 Řečice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smolík Zdeněk
Strada Jiří
 
 
Duchoň Karel
Langer Martin
 
 
     3010
2.Krieg Bedřich
Hloušek Karel
 
 
Duchoň Jiří
Šebek Karel
 
 
     3220
3.Strada JiříDuchoň Karel     3030
4.Smolík ZdeněkLanger Martin     3040
5.Krieg BedřichDuchoň Jiří     3150
6.Hloušek KarelŠebek Karel     2351
7.Smolík ZdeněkDuchoň Karel     3061
8.Krieg BedřichLanger Martin     3071
9.Hloušek KarelDuchoň Jiří     3081
10.Strada JiříŠebek Karel     3091
11.Krieg BedřichDuchoň Karel     30101
12.Hloušek KarelLanger Martin     30111
13.Strada JiříDuchoň Jiří     30121
14.Smolík ZdeněkŠebek Karel     32131
15.Hloušek KarelDuchoň Karel     30141
16.Strada JiříLanger Martin     30151
17.Smolík ZdeněkDuchoň Jiří     30161
18.Krieg BedřichŠebek Karel     13162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Strada Jiří40Duchoň Karel04
Smolík Zdeněk40Langer Martin04
Krieg Bedřich31Duchoň Jiří04
Hloušek Karel31Šebek Karel22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS