Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Hlinsko CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Újezd ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:23 SDH Hlinsko C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dorňák Antonín
Machač Radek
 
 
Zábranský Marek
Štěpán Filip
 
 
     3010
2.Přikryl Jaromír
Šromota Josef
 
 
Bouchal Petr
Šebesta Tomáš
 
 
     3020
3.Dorňák AntonínZábranský Marek     0321
4.Přikryl JaromírŠtěpán Filip     3231
5.Machač RadekŠebesta Tomáš     3041
6.Šromota JosefBouchal Petr     3151
7.Přikryl JaromírZábranský Marek     0352
8.Machač RadekŠtěpán Filip     2353
9.Šromota JosefŠebesta Tomáš     3063
10.Dorňák AntonínBouchal Petr     3073
11.Machač RadekZábranský Marek     3283
12.Šromota JosefŠtěpán Filip     3093
13.Dorňák AntonínŠebesta Tomáš     30103
14.Přikryl JaromírBouchal Petr     03104
15.Šromota JosefZábranský Marek     13105
16.Dorňák AntonínŠtěpán Filip     30115
17.Přikryl JaromírŠebesta Tomáš     13116
18.Machač RadekBouchal Petr     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dorňák Antonín31Zábranský Marek31
Přikryl Jaromír13Štěpán Filip13
Machač Radek31Šebesta Tomáš13
Šromota Josef31Bouchal Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Rakov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:14 SK Přerov G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovář Karel
Kyselák Jan
 
 
Řehák Jiří
Pikna Ondřej
 
 
     3110
2.Starostík Petr
Kyselák Tomáš
 
 
Horáček Miroslav
Zlámal Radim
 
 
     3020
3.Kyselák JanPikna Ondřej     3130
4.Starostík PetrHoráček Miroslav     3140
5.Kyselák TomášZlámal Radim     3050
6.Komárková KateřinaŘehák Jiří     3260
7.Starostík PetrPikna Ondřej     3170
8.Kyselák TomášHoráček Miroslav     3080
9.Komárková KateřinaZlámal Radim     3290
10.Kyselák JanŘehák Jiří     31100
11.Kyselák TomášPikna Ondřej     30110
12.Véghová ViolaHoráček Miroslav     32120
13.Kyselák JanZlámal Radim     31130
14.Starostík PetrŘehák Jiří     30140
15.Véghová ViolaPikna Ondřej     31150
16.Kyselák JanHoráček Miroslav     30160
17.Starostík PetrZlámal Radim     31170
18.Kyselák TomášŘehák Jiří     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kyselák Jan40Pikna Ondřej04
Starostík Petr40Horáček Miroslav04
Kyselák Tomáš40Zlámal Radim04
Komárková Kateřina20Řehák Jiří04
Véghová Viola20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Čekyně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Chropyně DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:39499:658Chropyně D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špaček Josef
Horák Vlastimil
 
 
Konečný Radim
Gašpařík Miroslav
 
 
-7-68-10 1301
2.Mráček Jaromír
 
 
Konečný Roman
Baďura Jiří
 
 
WO    0302
3.Špaček JosefKonečný Radim-7-98-9 1303
4.Gašpařík MiroslavWO    0304
5.Horák VlastimilKonečný Roman387  3014
6.Mráček JaromírBaďura Jiří8-67-593224
7.Konečný RadimWO    0325
8.Horák VlastimilGašpařík Miroslav-46-7973235
9.Mráček JaromírKonečný Roman8-5-97-72336
10.Špaček JosefBaďura Jiří769  3046
11.Horák VlastimilKonečný Radim129-9-7-42347
12.Mráček JaromírGašpařík Miroslav-8-9-6  0348
13.Špaček JosefKonečný Roman67-98 3158
14.Baďura JiříWO    0359
15.Mráček JaromírKonečný Radim-7869 3169
16.Špaček JosefGašpařík Miroslav-689-373279
17.Konečný RomanWO    03710
18.Horák VlastimilBaďura Jiří68-78 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Špaček Josef31Konečný Radim21
Horák Vlastimil31Gašpařík Miroslav12
Mráček Jaromír22Konečný Roman12
   Baďura Jiří03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Brodek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Spartak Milotice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:23 Sokol Brodek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouřil Josef
Zelenka Václav
 
 
Andrš Jakub
Frydrych Václav
 
 
     2301
2.Mazal Petr
Navrátil Ladislav
 
 
Voldán Josef
Bezděk David
 
 
     3011
3.Kouřil JosefAndrš Jakub     3221
4.Navrátil LadislavFrydrych Václav     3131
5.Zelenka VáclavVoldán Josef     3141
6.Mazal PetrBezděk David     3051
7.Navrátil LadislavAndrš Jakub     2352
8.Zelenka VáclavFrydrych Václav     3162
9.Mazal PetrVoldán Josef     3172
10.Kouřil JosefBezděk David     3082
11.Zelenka VáclavAndrš Jakub     3192
12.Mazal PetrFrydrych Václav     30102
13.Kouřil JosefVoldán Josef     03103
14.Navrátil LadislavBezděk David     31113
15.Mazal PetrAndrš Jakub     03114
16.Kouřil JosefFrydrych Václav     30124
17.Navrátil LadislavVoldán Josef     13125
18.Zelenka VáclavBezděk David     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kouřil Josef31Andrš Jakub22
Navrátil Ladislav22Frydrych Václav04
Zelenka Václav40Voldán Josef22
Mazal Petr31Bezděk David04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Černotín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Hustopeče BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nehyba Petr
Hynčica Petr
 
 
Těšický Petr st.
Dorazil Stanislav
 
 
     3210
2.Nehyba Jan
Vacek Michal
 
 
Dorazil Jiří
Jurák Zdeněk
 
 
     0311
3.Nehyba JanJurák Zdeněk     3221
4.Hynčica PetrTěšický Petr st.     2322
5.Nehyba PetrDorazil Stanislav     3032
6.Pernický MarekDorazil Jiří     2333
7.Hynčica PetrJurák Zdeněk     2334
8.Nehyba PetrTěšický Petr st.     2335
9.Pernický MarekDorazil Stanislav     3045
10.Nehyba JanDorazil Jiří     0346
11.Nehyba PetrJurák Zdeněk     3056
12.Pernický MarekTěšický Petr st.     0357
13.Nehyba JanDorazil Stanislav     3267
14.Hynčica PetrDorazil Jiří     3177
15.Pernický MarekJurák Zdeněk     0378
16.Nehyba JanTěšický Petr st.     3288
17.Hynčica PetrDorazil Stanislav     3098
18.Nehyba PetrDorazil Jiří     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nehyba Jan31Jurák Zdeněk22
Hynčica Petr22Těšický Petr st.31
Nehyba Petr22Dorazil Stanislav04
Pernický Marek13Dorazil Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lipník BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Opatovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:30 Sokol Lipník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Venclík Václav
Koval Michal
 
 
Gryc Miroslav
Slezák Radek
 
 
     2301
2.Mainuš Michal
Hubáček Vladimír
 
 
Hostaša Jaroslav
Káďe Ladislav
 
 
     3111
3.Hubáček VladimírGryc Miroslav     3021
4.Venclík VáclavSlezák Radek     3031
5.Koval MichalKáďe Ladislav     2332
6.Mainuš MichalHostaša Jaroslav     3242
7.Venclík VáclavGryc Miroslav     3152
8.Koval MichalSlezák Radek     3162
9.Mainuš MichalKáďe Ladislav     1363
10.Hubáček VladimírHostaša Jaroslav     1364
11.Koval MichalGryc Miroslav     3274
12.Mainuš MichalSlezák Radek     3084
13.Hubáček VladimírKáďe Ladislav     1385
14.Grygar LukášHostaša Jaroslav     0386
15.Mainuš MichalGryc Miroslav     3196
16.Hubáček VladimírSlezák Radek     31106
17.Grygar LukášKáďe Ladislav     03107
18.Koval MichalHostaša Jaroslav     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hubáček Vladimír22Gryc Miroslav04
Venclík Václav20Slezák Radek04
Koval Michal31Káďe Ladislav40
Mainuš Michal31Hostaša Jaroslav22
Grygar Lukáš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Újezd DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Chropyně CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:19 Sokol Dolní Újezd D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ház Martin
Procházka Michal
 
 
Brandejs Lukáš
Caletka Petr
 
 
     3110
2.Házová Katarína
Rýček Eduard
 
 
Zlámalová Petra
Sigmundová Julie
 
 
     3020
3.Házová KatarínaBrandejs Lukáš     1321
4.Ház MartinZlámalová Petra     1322
5.Procházka MichalCaletka Petr     3032
6.Rýček EduardSigmundová Julie     3042
7.Ház MartinBrandejs Lukáš     3052
8.Procházka MichalZlámalová Petra     3162
9.Rýček EduardCaletka Petr     1363
10.Házová KatarínaSigmundová Julie     3073
11.Procházka MichalBrandejs Lukáš     3183
12.Rýček EduardZlámalová Petra     2384
13.Házová KatarínaCaletka Petr     3094
14.Ház MartinSigmundová Julie     31104
15.Rýček EduardBrandejs Lukáš     13105
16.Házová KatarínaZlámalová Petra     30115
17.Ház MartinCaletka Petr     30125
18.Procházka MichalSigmundová Julie     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Házová Katarína31Brandejs Lukáš22
Ház Martin31Zlámalová Petra22
Procházka Michal40Caletka Petr13
Rýček Eduard13Sigmundová Julie04

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy