Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Újezd EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Chropyně DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1512:49 Chropyně D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bouchal Petr
Šebesta Tomáš
 
 
Konečný Roman
Gašpařík Miroslav
 
 
     0301
2.Derych Michal
Štěpán Filip
 
 
Hanák Jaromír
Baďura Jiří
 
 
     3211
3.Bouchal PetrGašpařík Miroslav     0312
4.Šebesta TomášBaďura Jiří     0313
5.Derych MichalKonečný Roman     0314
6.Štěpán FilipHanák Jaromír     3124
7.Šebesta TomášGašpařík Miroslav     0325
8.Derych MichalBaďura Jiří     0326
9.Štěpán FilipKonečný Roman     1327
10.Bouchal PetrHanák Jaromír     1328
11.Derych MichalGašpařík Miroslav     0329
12.Štěpán FilipBaďura Jiří     3139
13.Bouchal PetrKonečný Roman     03310
14.Šebesta TomášHanák Jaromír     03311
15.Štěpán FilipGašpařík Miroslav     03312
16.Bouchal PetrBaďura Jiří     13313
17.Šebesta TomášKonečný Roman     03314
18.Derych MichalHanák Jaromír     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bouchal Petr04Gašpařík Miroslav40
Šebesta Tomáš04Baďura Jiří31
Derych Michal04Konečný Roman40
Štěpán Filip22Hanák Jaromír31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Rakov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Spartak Milotice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlámal Radim
Řehák Jiří
 
 
Andrš Jakub
Boháč Petr
 
 
     3110
2.Dornica Miroslav
Hradil Antonín
 
 
Frydrych Václav
Janovský Patrik
 
 
     2311
3.Zlámal RadimAndrš Jakub     0312
4.Hradil AntonínFrydrych Václav     2313
5.Řehák JiříBoháč Petr     3023
6.Dornica MiroslavJanovský Patrik     3133
7.Hradil AntonínAndrš Jakub     2334
8.Řehák JiříFrydrych Václav     1335
9.Dornica MiroslavBoháč Petr     3045
10.Zlámal RadimJanovský Patrik     0346
11.Řehák JiříAndrš Jakub     0347
12.Dornica MiroslavFrydrych Václav     3057
13.Zlámal RadimBoháč Petr     3167
14.Hradil AntonínJanovský Patrik     3277
15.Dornica MiroslavAndrš Jakub     3287
16.Zlámal RadimFrydrych Václav     0388
17.Hradil AntonínBoháč Petr     3098
18.Řehák JiříJanovský Patrik     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zlámal Radim13Andrš Jakub31
Hradil Antonín22Frydrych Václav31
Řehák Jiří13Boháč Petr04
Dornica Miroslav40Janovský Patrik22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Hlinsko CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Hustopeče BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Machač Radek
Matýs Tomáš
 
 
Dorazil Jiří
Jurák Zdeněk
 
 
     2301
2.Přikryl Jaromír
Šromota Josef
 
 
Dorazil Stanislav
Těšický Petr st.
 
 
     0302
3.Přikryl JaromírDorazil Jiří     0303
4.Šromota JosefJurák Zdeněk     0304
5.Matýs TomášDorazil Stanislav     3014
6.Machač RadekTěšický Petr st.     3024
7.Šromota JosefDorazil Jiří     3034
8.Matýs TomášJurák Zdeněk     3144
9.Machač RadekDorazil Stanislav     3054
10.Přikryl JaromírTěšický Petr st.     1355
11.Matýs TomášDorazil Jiří     3165
12.Machač RadekJurák Zdeněk     0366
13.Přikryl JaromírDorazil Stanislav     1367
14.Šromota JosefTěšický Petr st.     0368
15.Machač RadekDorazil Jiří     3178
16.Přikryl JaromírJurák Zdeněk     1379
17.Šromota JosefDorazil Stanislav     3189
18.Matýs TomášTěšický Petr st.     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Přikryl Jaromír04Dorazil Jiří13
Šromota Josef22Jurák Zdeněk31
Matýs Tomáš40Dorazil Stanislav13
Machač Radek31Těšický Petr st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Opatovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:29 SK Přerov G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovář Karel
Komárková Kateřina
 
 
Slezák Radek
Koubek Miroslav
 
 
     3010
2.Kyselák Jan
Kyselák Tomáš
 
 
Gryc Miroslav
Káďe Ladislav
 
 
     2311
3.Kyselák TomášKáďe Ladislav     3221
4.Kyselák JanGryc Miroslav     2322
5.Komárková KateřinaSlezák Radek     2323
6.Kovář KarelKoubek Miroslav     3033
7.Kyselák JanKáďe Ladislav     0334
8.Komárková KateřinaGryc Miroslav     2335
9.Kovář KarelSlezák Radek     3145
10.Kyselák TomášKoubek Miroslav     3055
11.Komárková KateřinaKáďe Ladislav     0356
12.Kovář KarelGryc Miroslav     3166
13.Kyselák TomášSlezák Radek     3076
14.Kyselák JanKoubek Miroslav     3286
15.Kovář KarelKáďe Ladislav     3296
16.Kyselák TomášGryc Miroslav     30106
17.Kyselák JanSlezák Radek     32116
18.Komárková KateřinaKoubek Miroslav     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kyselák Tomáš40Káďe Ladislav22
Kyselák Jan22Gryc Miroslav22
Komárková Kateřina13Slezák Radek13
Kovář Karel40Koubek Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Čekyně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Chropyně CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:449:17 Sokol Čekyně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Vlastimil
Spáčil Martin
 
 
Brandejs Lukáš
Zawadski Michael
 
 
     3010
2.Špaček Josef
Mráček Jaromír
 
 
Zlámalová Petra
Sigmundová Julie
 
 
     3020
3.Špaček JosefBrandejs Lukáš     3130
4.Spáčil MartinZlámalová Petra     3140
5.Horák VlastimilZawadski Michael     3050
6.Mráček JaromírSigmundová Julie     3060
7.Spáčil MartinBrandejs Lukáš     2361
8.Horák VlastimilZlámalová Petra     3071
9.Mráček JaromírZawadski Michael     3181
10.Špaček JosefSigmundová Julie     3091
11.Horák VlastimilBrandejs Lukáš     31101
12.Mráček JaromírZlámalová Petra     23102
13.Špaček JosefZawadski Michael     30112
14.Spáčil MartinSigmundová Julie     30122
15.Mráček JaromírBrandejs Lukáš     13123
16.Špaček JosefZlámalová Petra     31133
17.Spáčil MartinZawadski Michael     23134
18.Horák VlastimilSigmundová Julie     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Špaček Josef40Brandejs Lukáš22
Spáčil Martin22Zlámalová Petra13
Horák Vlastimil40Zawadski Michael13
Mráček Jaromír22Sigmundová Julie04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Brodek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Újezd DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:16 Sokol Brodek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouřil Josef
Vyroubal Marek
 
 
Pacáček Dominik
Kubásek Jan
 
 
     3010
2.Mazal Petr
Navrátil Ladislav
 
 
Procházka Michal
Ház Martin
 
 
     3120
3.Kouřil JosefKubásek Jan     3030
4.Navrátil LadislavRýček Eduard     3140
5.Vyroubal MarekProcházka Michal     3050
6.Mazal PetrHáz Martin     3160
7.Navrátil LadislavKubásek Jan     3170
8.Vyroubal MarekRýček Eduard     3180
9.Mazal PetrProcházka Michal     3190
10.Kouřil JosefHáz Martin     31100
11.Vyroubal MarekPacáček Dominik     30110
12.Mazal PetrRýček Eduard     30120
13.Kouřil JosefProcházka Michal     30130
14.Navrátil LadislavHáz Martin     03131
15.Mazal PetrPacáček Dominik     30141
16.Kouřil JosefRýček Eduard     30151
17.Navrátil LadislavProcházka Michal     23152
18.Vyroubal MarekHáz Martin     13153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kouřil Josef40Kubásek Jan02
Navrátil Ladislav22Rýček Eduard04
Vyroubal Marek31Procházka Michal13
Mazal Petr40Ház Martin22
   Pacáček Dominik02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Černotín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lipník BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:40 Sokol Lipník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nehyba Petr
Vacek Michal
 
 
Hubáček Vladimír
Mainuš Michal
 
 
     2301
2.Nehyba Jan
Hynčica Petr
 
 
Koval Michal
Hlobil Oldřich
 
 
     3011
3.Vacek MichalHubáček Vladimír     3021
4.Nehyba JanMainuš Michal     0322
5.Nehyba PetrKoval Michal     3032
6.Hynčica PetrHlobil Oldřich     0333
7.Nehyba JanHubáček Vladimír     0334
8.Nehyba PetrMainuš Michal     2335
9.Hynčica PetrKoval Michal     3245
10.Vacek MichalHlobil Oldřich     0346
11.Nehyba PetrHubáček Vladimír     0347
12.Hynčica PetrMainuš Michal     1348
13.Vacek MichalKoval Michal     0349
14.Nehyba JanHlobil Oldřich     13410
15.Hynčica PetrHubáček Vladimír     13411
16.Vacek MichalMainuš Michal     03412
17.Nehyba JanGrygar Lukáš     31512
18.Nehyba PetrHlobil Oldřich     31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vacek Michal13Hubáček Vladimír31
Nehyba Jan13Mainuš Michal40
Nehyba Petr22Koval Michal12
Hynčica Petr13Hlobil Oldřich31
   Grygar Lukáš01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy