Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Újezd EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SDH Hlinsko CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 01. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1424:43 SDH Hlinsko C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpán Filip
Ház Stanislav
 
 
Přikryl Jaromír
Šromota Josef
 
 
     1301
2.Zábranský Marek
Šebesta Tomáš
 
 
Matýs Tomáš
Machač Radek
 
 
     2302
3.Zábranský MarekPřikryl Jaromír     3012
4.Šebesta Tomᚊromota Josef     0313
5.Štěpán FilipMachač Radek     1314
6.Ház StanislavMatýs Tomáš     0315
7.Šebesta TomášPřikryl Jaromír     3125
8.Štěpán FilipŠromota Josef     1326
9.Ház StanislavMachač Radek     2327
10.Zábranský MarekMatýs Tomáš     0328
11.Štěpán FilipPřikryl Jaromír     3038
12.Ház StanislavŠromota Josef     0339
13.Zábranský MarekMachač Radek     3049
14.Šebesta TomášMatýs Tomáš     13410
15.Ház StanislavPřikryl Jaromír     23411
16.Zábranský MarekŠromota Josef     13412
17.Šebesta TomášMachač Radek     03413
18.Štěpán FilipMatýs Tomáš     13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zábranský Marek22Přikryl Jaromír13
Šebesta Tomáš13Šromota Josef40
Štěpán Filip13Machač Radek31
Ház Stanislav04Matýs Tomáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Rakov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 01. 2014 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řehák Jiří
Zlámal Radim
 
 
Kyselák Jan
Kyselák Tomáš
 
 
     3210
2.Hradil Antonín
Dornica Miroslav
 
 
Kovář Karel
Hrabica Zdeněk
 
 
     1311
3.Řehák JiříKyselák Tomáš     0312
4.Zlámal RadimKyselák Jan     1313
5.Hradil AntonínHrabica Zdeněk     1314
6.Dornica MiroslavKovář Karel     3024
7.Zlámal RadimKyselák Tomáš     0325
8.Hradil AntonínKyselák Jan     3035
9.Dornica MiroslavHrabica Zdeněk     3045
10.Řehák JiříKovář Karel     3255
11.Hradil AntonínKyselák Tomáš     3065
12.Dornica MiroslavKyselák Jan     3075
13.Řehák JiříHrabica Zdeněk     2376
14.Zlámal RadimKovář Karel     0377
15.Dornica MiroslavKyselák Tomáš     1378
16.Řehák JiříKyselák Jan     3288
17.Zlámal RadimHrabica Zdeněk     1389
18.Hradil AntonínKovář Karel     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Řehák Jiří22Kyselák Tomáš31
Zlámal Radim04Kyselák Jan13
Hradil Antonín31Hrabica Zdeněk31
Dornica Miroslav31Kovář Karel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Chropyně DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Čekyně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 01. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:21 Chropyně D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konečný Radim
Gašpařík Miroslav
 
 
Špaček Josef
Horák Vlastimil
 
 
     3210
2.Baďura Jiří
Konečný Roman
 
 

 
 
WO    3020
3.Baďura JiříŠpaček Josef     3130
4.Konečný RomanMráček Jaromír     3040
5.Gašpařík MiroslavHorák Vlastimil     1341
6.Konečný RadimWO    3051
7.Konečný RomanŠpaček Josef     1352
8.Gašpařík MiroslavMráček Jaromír     3062
9.Konečný RadimHorák Vlastimil     3172
10.Baďura JiříWO    3082
11.Gašpařík MiroslavŠpaček Josef     3192
12.Konečný RadimMráček Jaromír     31102
13.Baďura JiříHorák Vlastimil     13103
14.Konečný RomanWO    30113
15.Konečný RadimŠpaček Josef     31123
16.Baďura JiříMráček Jaromír     03124
17.Konečný RomanHorák Vlastimil     32134
18.Gašpařík MiroslavWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Baďura Jiří12Špaček Josef13
Konečný Roman21Mráček Jaromír13
Gašpařík Miroslav21Horák Vlastimil22
Konečný Radim30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Milotice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brodek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 01. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:39 Sokol Brodek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Andrš Jakub
Janovský Patrik
 
 
Kouřil Josef
Zelenka Václav
 
 
     2301
2.Frydrych Václav
Voldán Josef
 
 
Mazal Petr
Navrátil Ladislav
 
 
     3111
3.Andrš JakubKouřil Josef     2312
4.Frydrych VáclavZelenka Václav     3122
5.Voldán JosefMazal Petr     0323
6.Janovský PatrikNavrátil Ladislav     3133
7.Frydrych VáclavKouřil Josef     0334
8.Voldán JosefZelenka Václav     1335
9.Janovský PatrikMazal Petr     0336
10.Andrš JakubNavrátil Ladislav     3146
11.Voldán JosefKouřil Josef     1347
12.Janovský PatrikZelenka Václav     3257
13.Andrš JakubMazal Petr     0358
14.Frydrych VáclavNavrátil Ladislav     3068
15.Janovský PatrikKouřil Josef     0369
16.Andrš JakubZelenka Václav     13610
17.Frydrych VáclavMazal Petr     13611
18.Voldán JosefNavrátil Ladislav     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Andrš Jakub13Kouřil Josef40
Frydrych Václav22Zelenka Václav22
Voldán Josef13Mazal Petr40
Janovský Patrik22Navrátil Ladislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Hustopeče BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Černotín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 01. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:28 Hustopeče B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jurák Zdeněk
Dorazil Jiří
 
 
Hynčica Petr
Nehyba Jan
 
 
     3210
2.Těšický Petr st.
Dorazil Stanislav
 
 
Nehyba Petr
Pernický Marek
 
 
     3120
3.Dorazil StanislavHynčica Petr     2321
4.Těšický Petr st.Pernický Marek     3131
5.Dorazil JiříNehyba Jan     3141
6.Jurák ZdeněkNehyba Petr     2342
7.Těšický Petr st.Hynčica Petr     3252
8.Dorazil JiříPernický Marek     3062
9.Jurák ZdeněkNehyba Jan     3072
10.Dorazil StanislavNehyba Petr     2373
11.Dorazil JiříHynčica Petr     3283
12.Jurák ZdeněkPernický Marek     3193
13.Dorazil StanislavNehyba Jan     30103
14.Těšický Petr st.Nehyba Petr     03104
15.Jurák ZdeněkHynčica Petr     32114
16.Dorazil StanislavPernický Marek     30124
17.Těšický Petr st.Nehyba Jan     31134
18.Dorazil JiříNehyba Petr     13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dorazil Stanislav22Hynčica Petr13
Těšický Petr st.31Pernický Marek04
Dorazil Jiří31Nehyba Jan04
Jurák Zdeněk31Nehyba Petr40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Opatovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lipník BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 01. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skříček Pavel
Slezák Radek
 
 
Hlobil Oldřich
Koval Michal
 
 
     2301
2.Káďe Ladislav
Hostaša Jaroslav
 
 
Hubáček Vladimír
Mainuš Michal
 
 
     3211
3.Skříček PavelKoval Michal     3021
4.Slezák RadekMainuš Michal     1322
5.Káďe LadislavHubáček Vladimír     3132
6.Hostaša JaroslavHlobil Oldřich     2333
7.Slezák RadekKoval Michal     1334
8.Káďe LadislavMainuš Michal     3244
9.Hostaša JaroslavHubáček Vladimír     3054
10.Skříček PavelHlobil Oldřich     3064
11.Káďe LadislavKoval Michal     1365
12.Hostaša JaroslavMainuš Michal     1366
13.Skříček PavelHubáček Vladimír     3076
14.Slezák RadekHlobil Oldřich     2377
15.Hostaša JaroslavKoval Michal     1378
16.Skříček PavelMainuš Michal     3288
17.Slezák RadekHubáček Vladimír     0389
18.Káďe LadislavHlobil Oldřich     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skříček Pavel40Koval Michal31
Slezák Radek04Mainuš Michal22
Káďe Ladislav31Hubáček Vladimír13
Hostaša Jaroslav13Hlobil Oldřich22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Chropyně CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Újezd DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 01. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:45 Sokol Dolní Újezd D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlámalová Petra
Zawadski Michael
 
 
Ház Martin
Procházka Michal
 
 
     2301
2.Sigmundová Julie
Zapletalová Jana
 
 
Házová Katarína
Rýček Eduard
 
 
     0302
3.Zlámalová PetraRýček Eduard     1303
4.Zawadski MichaelHázová Katarína     3113
5.Sigmundová JulieProcházka Michal     0314
6.Zapletalová JanaHáz Martin     0315
7.Zawadski MichaelRýček Eduard     3125
8.Sigmundová JulieHázová Katarína     0326
9.Zapletalová JanaProcházka Michal     0327
10.Zlámalová PetraHáz Martin     3137
11.Sigmundová JulieRýček Eduard     0338
12.Zapletalová JanaHázová Katarína     0339
13.Zlámalová PetraProcházka Michal     3049
14.Zawadski MichaelHáz Martin     03410
15.Zapletalová JanaRýček Eduard     03411
16.Zlámalová PetraHázová Katarína     23412
17.Zawadski MichaelProcházka Michal     23413
18.Sigmundová JulieHáz Martin     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zlámalová Petra22Rýček Eduard31
Zawadski Michael22Házová Katarína31
Sigmundová Julie04Procházka Michal31
Zapletalová Jana04Ház Martin31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy