Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Chropyně CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Újezd ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:40 Sokol Dolní Újezd E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlámalová Petra
Zawadski Michael
 
 
Zábranský Marek
Derych Michal
 
 
     3210
2.Sigmundová Julie
Zapletalová Jana
 
 
Ház Stanislav
Štěpán Filip
 
 
     0311
3.Zlámalová PetraZábranský Marek     2312
4.Zawadski MichaelDerych Michal     3022
5.Sigmundová JulieHáz Stanislav     0323
6.Ištvánek DaliborŠtěpán Filip     0324
7.Zawadski MichaelZábranský Marek     3134
8.Sigmundová JulieDerych Michal     0335
9.Ištvánek DaliborHáz Stanislav     0336
10.Zlámalová PetraŠtěpán Filip     3146
11.Sigmundová JulieZábranský Marek     0347
12.Ištvánek DaliborDerych Michal     0348
13.Zlámalová PetraHáz Stanislav     1349
14.Zawadski MichaelŠtěpán Filip     3159
15.Ištvánek DaliborZábranský Marek     13510
16.Zlámalová PetraDerych Michal     31610
17.Zawadski MichaelHáz Stanislav     31710
18.Sigmundová JulieŠtěpán Filip     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zlámalová Petra22Zábranský Marek31
Zawadski Michael40Derych Michal22
Sigmundová Julie04Ház Stanislav31
Ištvánek Dalibor04Štěpán Filip22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Újezd DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Opatovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1326:45 Sokol Opatovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Házová Katarína
Rýček Eduard
 
 
Gryc Miroslav
Slezák Radek
 
 
     2301
2.Procházka Michal
Ház Martin
 
 
Káďe Ladislav
Hostaša Jaroslav
 
 
     3111
3.Ház MartinGryc Miroslav     3021
4.Házová KatarínaSlezák Radek     2322
5.Procházka MichalKáďe Ladislav     2323
6.Rýček EduardHostaša Jaroslav     0324
7.Házová KatarínaGryc Miroslav     3234
8.Procházka MichalSlezák Radek     0335
9.Rýček EduardKáďe Ladislav     0336
10.Ház MartinHostaša Jaroslav     2337
11.Procházka MichalGryc Miroslav     3247
12.Rýček EduardSlezák Radek     1348
13.Ház MartinKáďe Ladislav     2349
14.Házová KatarínaHostaša Jaroslav     03410
15.Rýček EduardGryc Miroslav     03411
16.Ház MartinSlezák Radek     31511
17.Házová KatarínaKáďe Ladislav     03512
18.Procházka MichalHostaša Jaroslav     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ház Martin22Gryc Miroslav13
Házová Katarína13Slezák Radek31
Procházka Michal13Káďe Ladislav40
Rýček Eduard04Hostaša Jaroslav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lipník BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Hustopeče BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:33 Sokol Lipník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koval Michal
Hlobil Oldřich
 
 
Dorazil Jiří
Jurák Zdeněk
 
 
     3010
2.Mainuš Michal
Hubáček Vladimír
 
 
Dorazil Stanislav
Dorazilová Jana
 
 
     3120
3.Hlobil OldřichDorazilová Jana     3030
4.Mainuš MichalDorazil Stanislav     3140
5.Koval MichalDorazil Jiří     0341
6.Hubáček VladimírJurák Zdeněk     1342
7.Mainuš MichalDorazilová Jana     2343
8.Koval MichalDorazil Stanislav     3153
9.Hubáček VladimírDorazil Jiří     3263
10.Hlobil OldřichJurák Zdeněk     3273
11.Koval MichalDorazilová Jana     2374
12.Hubáček VladimírDorazil Stanislav     3184
13.Hlobil OldřichDorazil Jiří     0385
14.Mainuš MichalJurák Zdeněk     0386
15.Hubáček VladimírDorazilová Jana     3096
16.Hlobil OldřichDorazil Stanislav     31106
17.Grygar LukášDorazil Jiří     03107
18.Koval MichalJurák Zdeněk     23108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hlobil Oldřich31Dorazilová Jana22
Mainuš Michal12Dorazil Stanislav04
Koval Michal13Dorazil Jiří31
Hubáček Vladimír31Jurák Zdeněk31
Grygar Lukáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Černotín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Spartak Milotice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:36 Sokol Černotín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nehyba Jan
Hynčica Petr
 
 
Janovský Patrik
Frydrych Václav
 
 
     0301
2.Nehyba Petr
Vacek Michal
 
 
Voldán Josef
Boháč Petr
 
 
     2302
3.Mynařík AntonínJanovský Patrik     2303
4.Nehyba JanFrydrych Václav     3213
5.Nehyba PetrBoháč Petr     3023
6.Hynčica PetrVoldán Josef     2324
7.Nehyba JanJanovský Patrik     2325
8.Nehyba PetrFrydrych Václav     3235
9.Hynčica PetrBoháč Petr     3045
10.Mynařík AntonínVoldán Josef     0346
11.Nehyba PetrJanovský Patrik     3256
12.Hynčica PetrFrydrych Václav     3166
13.Mynařík AntonínBoháč Petr     3176
14.Nehyba JanVoldán Josef     3086
15.Hynčica PetrJanovský Patrik     3296
16.Vacek MichalFrydrych Václav     0397
17.Nehyba JanBoháč Petr     1398
18.Nehyba PetrVoldán Josef     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mynařík Antonín12Janovský Patrik22
Nehyba Jan22Frydrych Václav13
Nehyba Petr40Boháč Petr13
Hynčica Petr31Voldán Josef22
Vacek Michal01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Brodek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Chropyně DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:22 Sokol Brodek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Navrátil Ladislav
Mazal Petr
 
 
Konečný Roman
Baďura Jiří
 
 
     3110
2.Kouřil Josef
Zelenka Václav
 
 
Konečný Radim
Gašpařík Miroslav
 
 
     2311
3.Navrátil LadislavKonečný Radim     3021
4.Zelenka VáclavGašpařík Miroslav     3131
5.Kouřil JosefKonečný Roman     3141
6.Mazal PetrBaďura Jiří     3151
7.Zelenka VáclavKonečný Radim     3161
8.Kouřil JosefGašpařík Miroslav     3171
9.Mazal PetrKonečný Roman     3081
10.Navrátil LadislavBaďura Jiří     3191
11.Kouřil JosefKonečný Radim     1392
12.Mazal PetrGašpařík Miroslav     30102
13.Navrátil LadislavKonečný Roman     03103
14.Zelenka VáclavBaďura Jiří     30113
15.Mazal PetrKonečný Radim     23114
16.Navrátil LadislavGašpařík Miroslav     03115
17.Zelenka VáclavKonečný Roman     30125
18.Kouřil JosefBaďura Jiří     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Navrátil Ladislav22Konečný Radim22
Zelenka Václav40Gašpařík Miroslav13
Kouřil Josef31Konečný Roman13
Mazal Petr31Baďura Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Čekyně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Rakov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:31 Sokol Čekyně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Vlastimil
Oujezdský Jiří
 
 
Hradil Antonín
Dornica Miroslav
 
 
     0301
2.Špaček Josef
Mráček Jaromír
 
 
Zlámal Radim
Řehák Jiří
 
 
     3011
3.Špaček JosefZlámal Radim     3021
4.Mráček JaromírŘehák Jiří     3131
5.Horák VlastimilDornica Miroslav     1332
6.Oujezdský JiříHradil Antonín     0333
7.Mráček JaromírZlámal Radim     3043
8.Horák VlastimilŘehák Jiří     2344
9.Oujezdský JiříDornica Miroslav     1345
10.Špaček JosefHradil Antonín     1346
11.Horák VlastimilZlámal Radim     3056
12.Oujezdský JiříŘehák Jiří     3266
13.Špaček JosefDornica Miroslav     1367
14.Mráček JaromírHradil Antonín     0368
15.Oujezdský JiříZlámal Radim     3278
16.Špaček JosefŘehák Jiří     3088
17.Mráček JaromírDornica Miroslav     3298
18.Horák VlastimilHradil Antonín     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Špaček Josef22Zlámal Radim04
Mráček Jaromír31Řehák Jiří13
Horák Vlastimil22Dornica Miroslav31
Oujezdský Jiří22Hradil Antonín31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SDH Hlinsko CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:34 SK Přerov G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabica Zdeněk
Kovář Karel
 
 
Šromota Josef
Machač Radek
 
 
     3210
2.Kyselák Jan
Kyselák Tomáš
 
 
Dorňák Antonín
Matýs Tomáš
 
 
     3120
3.Kyselák JanMachač Radek     3230
4.Kyselák TomášDorňák Antonín     3140
5.Kovář KarelŠromota Josef     2341
6.Hrabica ZdeněkMatýs Tomáš     1342
7.Kyselák TomášMachač Radek     3052
8.Kovář KarelDorňák Antonín     1353
9.Hrabica ZdeněkŠromota Josef     3163
10.Kyselák JanMatýs Tomáš     3273
11.Kovář KarelMachač Radek     3183
12.Hrabica ZdeněkDorňák Antonín     3293
13.Kyselák JanŠromota Josef     0394
14.Kyselák TomášMatýs Tomáš     1395
15.Hrabica ZdeněkMachač Radek     30105
16.Kyselák JanDorňák Antonín     31115
17.Kyselák Tomᚊromota JosefWO    03116
18.Kovář KarelMatýs Tomáš     13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kyselák Jan31Machač Radek04
Kyselák Tomáš21Dorňák Antonín13
Kovář Karel13Šromota Josef21
Hrabica Zdeněk31Matýs Tomáš31
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy