Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Újezd EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1711:51 SK Přerov G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zábranský Marek
Ház Stanislav
 
 
Kyselák Tomáš
Kyselák Jan
 
 
     0301
2.Bouchal Petr
Pecha Radek
 
 
Hrabica Zdeněk
Kovář Karel
 
 
     1302
3.Zábranský MarekKyselák Tomáš     1303
4.Ház StanislavKyselák Jan     1304
5.Bouchal PetrHrabica Zdeněk     0305
6.Pecha RadekKovář Karel     3015
7.Ház StanislavKyselák Tomáš     0316
8.Bouchal PetrKyselák Jan     0317
9.Pecha RadekHrabica Zdeněk     0318
10.Zábranský MarekKovář Karel     1319
11.Bouchal PetrKyselák Tomáš     03110
12.Pecha RadekKyselák Jan     13111
13.Zábranský MarekHrabica Zdeněk     03112
14.Ház StanislavKovář Karel     03113
15.Pecha RadekKyselák Tomáš     03114
16.Zábranský MarekKyselák Jan     23115
17.Ház StanislavHrabica Zdeněk     13116
18.Bouchal PetrKovář Karel     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zábranský Marek04Kyselák Tomáš40
Ház Stanislav04Kyselák Jan40
Bouchal Petr04Hrabica Zdeněk40
Pecha Radek13Kovář Karel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Hlinsko CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Čekyně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:26 SDH Hlinsko C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Machač Radek
Šromota Josef
 
 
Horák Vlastimil
Spáčil Martin
 
 
     3010
2.Dorňák Antonín
Matýs Tomáš
 
 
Špaček Josef
Mráček Jaromír
 
 
     2311
3.Machač RadekMráček Jaromír     0312
4.Šromota JosefŠpaček Josef     3222
5.Dorňák AntonínSpáčil Martin     3032
6.Matýs TomášHorák Vlastimil     3142
7.Šromota JosefMráček Jaromír     3052
8.Dorňák AntonínŠpaček Josef     1353
9.Matýs TomášSpáčil Martin     3163
10.Machač RadekHorák Vlastimil     3173
11.Dorňák AntonínMráček Jaromír     3083
12.Matýs Tomᚊpaček Josef     3193
13.Machač RadekSpáčil Martin     2394
14.Šromota JosefHorák Vlastimil     2395
15.Matýs TomášMráček Jaromír     31105
16.Machač RadekŠpaček Josef     30115
17.Šromota JosefSpáčil Martin     31125
18.Dorňák AntonínHorák Vlastimil     03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Machač Radek22Mráček Jaromír13
Šromota Josef31Špaček Josef13
Dorňák Antonín22Spáčil Martin13
Matýs Tomáš40Horák Vlastimil22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Rakov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brodek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1614:50 Sokol Brodek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlámal Radim
Řehák Jiří
 
 
Kouřil Josef
Zelenka Václav
 
 
     1301
2.Hradil Antonín
Zamazal Lubomír
 
 
Mazal Petr
Navrátil Ladislav
 
 
     1302
3.Zlámal RadimKouřil Josef     0303
4.Řehák JiříZelenka Václav     0304
5.Zamazal LubomírMazal Petr     1305
6.Hradil AntonínNavrátil Ladislav     2306
7.Řehák JiříKouřil Josef     0307
8.Zamazal LubomírZelenka Václav     0308
9.Hradil AntonínMazal Petr     0309
10.Zlámal RadimNavrátil Ladislav     13010
11.Zamazal LubomírKouřil Josef     13011
12.Hradil AntonínZelenka Václav     32111
13.Zlámal RadimMazal Petr     03112
14.Řehák JiříNavrátil Ladislav     03113
15.Hradil AntonínKouřil Josef     03114
16.Zlámal RadimZelenka Václav     13115
17.Řehák JiříMazal Petr     03116
18.Zamazal LubomírNavrátil LadislavWO    30216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zlámal Radim04Kouřil Josef40
Řehák Jiří04Zelenka Václav31
Zamazal Lubomír03Mazal Petr40
Hradil Antonín13Navrátil Ladislav30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Chropyně DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Černotín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:27 Chropyně D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konečný Radim
Gašpařík Miroslav
 
 
Hynčica Petr
Nehyba Jan
 
 
     3010
2.Baďura Jiří
Konečný Roman
 
 
Vacek Michal
Nehyba Petr
 
 
     3220
3.Baďura JiříVacek Michal     3030
4.Konečný RomanNehyba Jan     3040
5.Gašpařík MiroslavHynčica Petr     3050
6.Konečný RadimNehyba Petr     3260
7.Konečný RomanVacek Michal     3270
8.Gašpařík MiroslavNehyba Jan     3080
9.Konečný RadimHynčica Petr     3090
10.Baďura JiříNehyba Petr     0391
11.Křižan JakubVacek Michal     0392
12.Konečný RadimNehyba Jan     30102
13.Baďura JiříHynčica Petr     13103
14.Konečný RomanNehyba Petr     32113
15.Konečný RadimVacek Michal     31123
16.Baďura JiříNehyba Jan     13124
17.Konečný RomanHynčica Petr     13125
18.Křižan JakubNehyba Petr     13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Baďura Jiří13Vacek Michal13
Konečný Roman31Nehyba Jan13
Gašpařík Miroslav20Hynčica Petr22
Konečný Radim40Nehyba Petr22
Křižan Jakub02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Milotice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lipník BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:40 Sokol Lipník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boháč Petr
Voldán Josef
 
 
Hlobil Oldřich
Koval Michal
 
 
     2301
2.Frydrych Václav
Janovský Patrik
 
 
Hubáček Vladimír
Mainuš Michal
 
 
     0302
3.Janovský PatrikHlobil Oldřich     3212
4.Frydrych VáclavKoval Michal     1313
5.Voldán JosefHubáček Vladimír     3223
6.Boháč PetrMainuš Michal     2324
7.Frydrych VáclavHlobil Oldřich     3234
8.Voldán JosefKoval Michal     0335
9.Boháč PetrHubáček Vladimír     0336
10.Janovský PatrikMainuš Michal     3046
11.Voldán JosefHlobil Oldřich     1347
12.Boháč PetrKoval Michal     3057
13.Janovský PatrikHubáček Vladimír     0358
14.Frydrych VáclavMainuš Michal     3168
15.Boháč PetrHlobil Oldřich     0369
16.Janovský PatrikKoval Michal     03610
17.Frydrych VáclavHubáček Vladimír     30710
18.Voldán JosefMainuš Michal     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Janovský Patrik22Hlobil Oldřich22
Frydrych Václav31Koval Michal31
Voldán Josef13Hubáček Vladimír22
Boháč Petr13Mainuš Michal22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Hustopeče BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Újezd DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:19 Hustopeče B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dorazil Jiří
Jurák Zdeněk
 
 
Rýček Eduard
Házová Katarína
 
 
     3110
2.Dorazil Stanislav
Těšický Petr st.
 
 
Ház Martin
Procházka Michal
 
 
     2311
3.Dorazil StanislavRýček Eduard     3221
4.Těšický Petr st.Házová Katarína     3131
5.Dorazil JiříProcházka Michal     3141
6.Jurák ZdeněkHáz Martin     3051
7.Těšický Petr st.Rýček Eduard     3061
8.Dorazil JiříHázová Katarína     3171
9.Jurák ZdeněkProcházka Michal     3081
10.Dorazil StanislavHáz Martin     3291
11.Dorazil JiříRýček Eduard     31101
12.Jurák ZdeněkHázová Katarína     31111
13.Dorazil StanislavProcházka Michal     32121
14.Těšický Petr st.Ház Martin     32131
15.Jurák ZdeněkRýček Eduard     30141
16.Dorazil StanislavHázová Katarína     30151
17.Těšický Petr st.Procházka Michal     32161
18.Dorazil JiříHáz Martin     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dorazil Stanislav40Rýček Eduard04
Těšický Petr st.40Házová Katarína04
Dorazil Jiří40Procházka Michal04
Jurák Zdeněk40Ház Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Opatovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Chropyně CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:6 Sokol Opatovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gryc Miroslav
Slezák Radek
 
 
Zawadski Michael
Ištvánek Dalibor
 
 
     3010
2.Káďe Ladislav
Hostaša Jaroslav
 
 
Caletka Petr
Zapletalová Jana
 
 
     3020
3.Gryc MiroslavZawadski Michael     3030
4.Slezák RadekIštvánek Dalibor     3040
5.Káďe LadislavCaletka Petr     3050
6.Hostaša JaroslavZapletalová Jana     3060
7.Slezák RadekZawadski Michael     2361
8.Káďe LadislavIštvánek Dalibor     3071
9.Hostaša JaroslavCaletka Petr     3081
10.Gryc MiroslavZapletalová Jana     3091
11.Káďe LadislavZawadski Michael     30101
12.Hostaša JaroslavIštvánek Dalibor     30111
13.Gryc MiroslavCaletka Petr     30121
14.Slezák RadekZapletalová Jana     30131
15.Hostaša JaroslavZawadski Michael     30141
16.Gryc MiroslavIštvánek Dalibor     30151
17.Slezák RadekCaletka Petr     13152
18.Káďe LadislavZapletalová Jana     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gryc Miroslav40Zawadski Michael13
Slezák Radek22Ištvánek Dalibor04
Káďe Ladislav40Caletka Petr13
Hostaša Jaroslav40Zapletalová Jana04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy