Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Opatovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Újezd ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:17 Sokol Opatovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gryc Miroslav
Slezák Radek
 
 
Zábranský Marek
Štěpán Filip
 
 
     3110
2.Káďe Ladislav
Hostaša Jaroslav
 
 
Bouchal Petr
Pecha Radek
 
 
     3020
3.Gryc MiroslavZábranský Marek     3030
4.Slezák RadekŠtěpán Filip     3240
5.Káďe LadislavBouchal Petr     3150
6.Hostaša JaroslavPecha Radek     3060
7.Slezák RadekZábranský Marek     3070
8.Káďe LadislavŠtěpán Filip     3280
9.Hostaša JaroslavBouchal Petr     3090
10.Gryc MiroslavPecha Radek     30100
11.Káďe LadislavZábranský Marek     32110
12.Hostaša JaroslavŠtěpán Filip     31120
13.Gryc MiroslavBouchal Petr     32130
14.Slezák RadekPecha Radek     31140
15.Hostaša JaroslavZábranský Marek     13141
16.Gryc MiroslavŠtěpán Filip     30151
17.Slezák RadekBouchal Petr     32161
18.Káďe LadislavPecha Radek     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gryc Miroslav40Zábranský Marek13
Slezák Radek40Štěpán Filip04
Káďe Ladislav40Bouchal Petr04
Hostaša Jaroslav31Pecha Radek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Chropyně CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Hustopeče BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1517:46 Hustopeče B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlámalová Petra
Zawadski Michael
 
 
Dorazil Jiří
Těšický Petr st.
 
 
     2301
2.Sigmundová Julie
Brandejs Lukáš
 
 
Dorazil Stanislav
Dorazilová Jana
 
 
     0302
3.Zlámalová PetraDorazilová Jana     0303
4.Zawadski MichaelDorazil Stanislav     3113
5.Sigmundová JulieDorazil Jiří     0314
6.Brandejs LukášTěšický Petr st.     0315
7.Zawadski MichaelDorazilová Jana     2316
8.Sigmundová JulieDorazil Stanislav     0317
9.Brandejs LukášDorazil Jiří     0318
10.Zlámalová PetraTěšický Petr st.     1319
11.Sigmundová JulieDorazilová Jana     03110
12.Brandejs LukášDorazil Stanislav     30210
13.Zlámalová PetraDorazil Jiří     03211
14.Zawadski MichaelTěšický Petr st.     13212
15.Brandejs LukášDorazilová Jana     23213
16.Zlámalová PetraDorazil Stanislav     03214
17.Zawadski MichaelDorazil Jiří     30314
18.Sigmundová JulieTěšický Petr st.     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zlámalová Petra04Dorazilová Jana40
Zawadski Michael22Dorazil Stanislav22
Sigmundová Julie04Dorazil Jiří31
Brandejs Lukáš13Těšický Petr st.40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lipník BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Chropyně DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:44 Chropyně D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mainuš Michal
Grygar Lukáš
 
 
Konečný Roman
Baďura Jiří
 
 
     2301
2.Hlobil Oldřich
Koval Michal
 
 
Konečný Radim
Gašpařík Miroslav
 
 
     2302
3.Hlobil OldřichKonečný Radim     2303
4.Mainuš MichalGašpařík Miroslav     0304
5.Grygar LukášBaďura Jiří     3114
6.Koval MichalKonečný Roman     1315
7.Mainuš MichalKonečný Radim     1316
8.Grygar LukášGašpařík Miroslav     0317
9.Koval MichalBaďura Jiří     1318
10.Hlobil OldřichKonečný Roman     3228
11.Grygar LukášKonečný Radim     0329
12.Gašpařík MiroslavWO    03210
13.Hlobil OldřichBaďura Jiří     30310
14.Mainuš MichalKonečný Roman     13311
15.Konečný RadimWO    03312
16.Hlobil OldřichGašpařík Miroslav     30412
17.Mainuš MichalBaďura Jiří     32512
18.Grygar LukášKonečný Roman     23513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hlobil Oldřich31Konečný Radim30
Mainuš Michal13Gašpařík Miroslav21
Grygar Lukáš13Baďura Jiří13
Koval Michal02Konečný Roman31
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Černotín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Rakov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:30 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nehyba Petr
Vacek Michal
 
 
Zamazal Lubomír
Hradil Antonín
 
 
     0301
2.Nehyba Jan
Hynčica Petr
 
 
Řehák Jiří
Zlámal Radim
 
 
     3111
3.Nehyba JanŘehák Jiří     0312
4.Hynčica PetrZlámal Radim     3022
5.Nehyba PetrZamazal Lubomír     3032
6.Hon JiříHradil Antonín     0333
7.Hynčica PetrŘehák Jiří     3243
8.Nehyba PetrZlámal Radim     3053
9.Hon JiříZamazal Lubomír     0354
10.Nehyba JanHradil Antonín     1355
11.Nehyba PetrŘehák Jiří     3065
12.Mynařík AntonínZlámal Radim     3075
13.Nehyba JanZamazal Lubomír     2376
14.Hynčica PetrHradil Antonín     0377
15.Mynařík AntonínŘehák Jiří     3087
16.Nehyba JanZlámal Radim     3097
17.Hynčica PetrZamazal Lubomír     0398
18.Nehyba PetrHradil Antonín     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nehyba Jan13Řehák Jiří13
Hynčica Petr22Zlámal Radim04
Nehyba Petr31Zamazal Lubomír31
Hon Jiří02Hradil Antonín40
Mynařík Antonín20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Brodek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SDH Hlinsko CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:18 Sokol Brodek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouřil Josef
Zelenka Václav
 
 
Machač Radek
Šromota Josef
 
 
     3210
2.Mazal Petr
Navrátil Ladislav
 
 
Dorňák Antonín
Matýs Tomáš
 
 
     3020
3.Mazal PetrŠromota Josef     3030
4.Kouřil JosefMachač Radek     3140
5.Zelenka VáclavDorňák Antonín     3150
6.Navrátil LadislavMatýs Tomáš     2351
7.Kouřil JosefPřikryl Jaromír     3061
8.Zelenka VáclavMachač Radek     3271
9.Navrátil LadislavDorňák Antonín     3281
10.Mazal PetrMatýs Tomáš     2382
11.Zelenka VáclavPřikryl Jaromír     3092
12.Navrátil LadislavMachač Radek     31102
13.Mazal PetrDorňák Antonín     30112
14.Kouřil JosefMatýs Tomáš     30122
15.Navrátil LadislavPřikryl Jaromír     31132
16.Mazal PetrMachač Radek     30142
17.Kouřil JosefDorňák Antonín     30152
18.Zelenka VáclavMatýs Tomáš     32162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mazal Petr31Šromota Josef01
Kouřil Josef40Machač Radek04
Zelenka Václav40Dorňák Antonín04
Navrátil Ladislav31Matýs Tomáš22
   Přikryl Jaromír03



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Čekyně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:45 SK Přerov G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mráček Jaromír
Oujezdský Jiří
 
 
Hrabica Zdeněk
Kovář Karel
 
 
     3210
2.Spáčil Martin
Horák Vlastimil
 
 
Kyselák Jan
Kyselák Tomáš
 
 
     3220
3.Mráček JaromírKyselák Tomáš     0321
4.Spáčil MartinKyselák Jan     3231
5.Horák VlastimilHrabica Zdeněk     3141
6.Oujezdský JiříKovář Karel     0342
7.Spáčil MartinKyselák Tomáš     0343
8.Horák VlastimilKyselák Jan     1344
9.Oujezdský JiříHrabica Zdeněk     0345
10.Mráček JaromírKovář Karel     3155
11.Horák VlastimilKyselák Tomáš     2356
12.Oujezdský JiříKyselák Jan     0357
13.Mráček JaromírHrabica Zdeněk     2358
14.Spáčil MartinKovář Karel     1359
15.Oujezdský JiříKyselák Tomáš     03510
16.Mráček JaromírKyselák Jan     03511
17.Spáčil MartinHrabica Zdeněk     32611
18.Horák VlastimilKovář Karel     32711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mráček Jaromír13Kyselák Tomáš40
Spáčil Martin22Kyselák Jan31
Horák Vlastimil22Hrabica Zdeněk22
Oujezdský Jiří04Kovář Karel22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS