Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Hustopeče BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Újezd ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:547:23 Hustopeče B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dorazil Jiří
Dorazilová Jana
 
 
Zábranský Marek
Šebesta Tomáš
 
 
     2301
2.Těšický Petr st.
Dorazil Stanislav
 
 
Ház Stanislav
Štěpán Filip
 
 
     3011
3.Dorazil StanislavZábranský Marek     1312
4.Dorazilová JanaŠebesta Tomáš     2313
5.Dorazil JiříHáz Stanislav     3123
6.Těšický Petr st.Štěpán Filip     3033
7.Dorazilová JanaZábranský Marek     3143
8.Dorazil JiříŠebesta Tomáš     3153
9.Těšický Petr st.Ház Stanislav     1354
10.Dorazil StanislavŠtěpán Filip     3264
11.Dorazil JiříZábranský Marek     3174
12.Těšický Petr st.Šebesta Tomáš     3184
13.Dorazil StanislavHáz Stanislav     3094
14.Dorazilová JanaŠtěpán Filip     30104
15.Těšický Petr st.Zábranský Marek     30114
16.Dorazil StanislavŠebesta Tomáš     30124
17.Dorazilová JanaHáz Stanislav     31134
18.Dorazil JiříŠtěpán Filip     23135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dorazil Stanislav31Zábranský Marek13
Dorazilová Jana31Šebesta Tomáš13
Dorazil Jiří31Ház Stanislav13
Těšický Petr st.31Štěpán Filip13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Opatovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Spartak Milotice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:33 Sokol Opatovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gryc Miroslav
Slezák Radek
 
 
Frydrych Václav
Janovský Patrik
 
 
     0301
2.Káďe Ladislav
Hostaša Jaroslav
 
 
Andrš Jakub
Boháč Petr
 
 
     3211
3.Gryc MiroslavAndrš Jakub     3121
4.Slezák RadekBoháč Petr     3031
5.Káďe LadislavFrydrych Václav     2332
6.Hostaša JaroslavJanovský Patrik     2333
7.Slezák RadekAndrš Jakub     1334
8.Káďe LadislavBoháč Petr     3044
9.Hostaša JaroslavFrydrych Václav     3154
10.Gryc MiroslavJanovský Patrik     3164
11.Káďe LadislavAndrš Jakub     3174
12.Hostaša JaroslavBoháč Petr     3184
13.Gryc MiroslavFrydrych Václav     3094
14.Slezák RadekJanovský Patrik     1395
15.Hostaša JaroslavAndrš Jakub     0396
16.Gryc MiroslavBoháč Petr     32106
17.Slezák RadekFrydrych Václav     13107
18.Káďe LadislavJanovský Patrik     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gryc Miroslav40Andrš Jakub22
Slezák Radek13Boháč Petr04
Káďe Ladislav22Frydrych Václav22
Hostaša Jaroslav22Janovský Patrik31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Chropyně CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Chropyně DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1417:47 Chropyně D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brandejs Lukáš
Caletka Petr
 
 
Konečný Roman
Konečný Radim
 
 
     1301
2.Zawadski Michael
Ištvánek Dalibor
 
 
Chrastina Jiří
Baďura Jiří
 
 
     2302
3.Caletka PetrKonečný Radim     0303
4.Ištvánek DaliborChrastina Jiří     0304
5.Zawadski MichaelKonečný Roman     3214
6.Brandejs LukášBaďura Jiří     3124
7.Ištvánek DaliborKonečný Radim     0325
8.Zawadski MichaelChrastina Jiří     0326
9.Brandejs LukášKonečný Roman     1327
10.Caletka PetrBaďura Jiří     3037
11.Zawadski MichaelKonečný Radim     0338
12.Brandejs LukášChrastina Jiří     1339
13.Caletka PetrKonečný Roman     03310
14.Ištvánek DaliborBaďura Jiří     03311
15.Brandejs LukášKonečný Radim     32411
16.Caletka PetrChrastina Jiří     03412
17.Ištvánek DaliborKonečný Roman     03413
18.Zawadski MichaelBaďura Jiří     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Caletka Petr13Konečný Radim31
Ištvánek Dalibor04Chrastina Jiří40
Zawadski Michael13Konečný Roman31
Brandejs Lukáš22Baďura Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Újezd DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Rakov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:37 SK Rakov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rýček Eduard
Házová Katarína
 
 
Zlámal Radim
Řehák Jiří
 
 
     3010
2.Házová Katarína
Procházka Michal
 
 
Dornica Miroslav
Hradil Antonín
 
 
     1311
3.Házová KatarínaZlámal Radim     3221
4.Procházka MichalŘehák Jiří     1322
5.Ház MartinDornica Miroslav     2323
6.Rýček EduardHradil Antonín     0324
7.Procházka MichalZlámal Radim     3034
8.Ház MartinŘehák Jiří     1335
9.Rýček EduardDornica Miroslav     1336
10.Házová KatarínaHradil Antonín     1337
11.Ház MartinZlámal Radim     3047
12.Rýček EduardŘehák Jiří     3057
13.Házová KatarínaDornica Miroslav     3167
14.Procházka MichalHradil Antonín     1368
15.Rýček EduardZlámal Radim     3278
16.Házová KatarínaŘehák Jiří     0379
17.Procházka MichalDornica Miroslav     3289
18.Ház MartinHradil Antonín     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Házová Katarína22Zlámal Radim04
Procházka Michal22Řehák Jiří31
Ház Martin13Dornica Miroslav22
Rýček Eduard22Hradil Antonín40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lipník BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SDH Hlinsko CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:25 Sokol Lipník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koval Michal
Hubáček Vladimír
 
 
Přikryl Jaromír
Šromota Josef
 
 
     3010
2.Venclík Václav
Grygar Lukáš
 
 
Machač Radek
Matýs Tomáš
 
 
     2311
3.Grygar LukášPřikryl Jaromír     3021
4.Hubáček VladimírŠromota Josef     3231
5.Koval MichalMachač Radek     3141
6.Venclík VáclavMatýs Tomáš     2342
7.Hubáček VladimírPřikryl Jaromír     3052
8.Koval MichalŠromota Josef     3162
9.Venclík VáclavMachač Radek     3072
10.Grygar LukášMatýs Tomáš     0373
11.Koval MichalPřikryl Jaromír     3083
12.Venclík VáclavŠromota Josef     3093
13.Grygar LukášMachač Radek     30103
14.Hubáček VladimírMatýs Tomáš     13104
15.Venclík VáclavPřikryl Jaromír     31114
16.Grygar Lukᚊromota Josef     23115
17.Hubáček VladimírMachač Radek     32125
18.Koval MichalMatýs Tomáš     03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Grygar Lukáš22Přikryl Jaromír04
Hubáček Vladimír31Šromota Josef13
Koval Michal31Machač Radek04
Venclík Václav31Matýs Tomáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Černotín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:45 SK Přerov G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hynčica Petr
Nehyba Petr
 
 
Kovář Karel
Hrabica Zdeněk
 
 
     3210
2.Vacek Michal
Nehyba Jan
 
 
Pospíšilová Carmen
Kyselák Tomáš
 
 
     0311
3.Hon JiříKyselák Tomáš     0312
4.Nehyba JanPospíšilová Carmen     0313
5.Nehyba PetrKovář Karel     3023
6.Hynčica PetrHrabica Zdeněk     3133
7.Nehyba JanKyselák Tomáš     0334
8.Nehyba PetrPospíšilová Carmen     3044
9.Hynčica PetrKovář Karel     0345
10.Hon JiříHrabica Zdeněk     1346
11.Nehyba PetrKyselák Tomáš     1347
12.Hynčica PetrPospíšilová Carmen     0348
13.Vacek MichalKovář Karel     0349
14.Nehyba JanHrabica Zdeněk     03410
15.Hynčica PetrKyselák Tomáš     13411
16.Vacek MichalPospíšilová Carmen     03412
17.Nehyba JanKovář Karel     13413
18.Nehyba PetrHrabica Zdeněk     23414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hon Jiří02Kyselák Tomáš40
Nehyba Jan04Pospíšilová Carmen31
Nehyba Petr22Kovář Karel31
Hynčica Petr13Hrabica Zdeněk31
Vacek Michal02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Brodek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Čekyně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:16 Sokol Brodek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Navrátil Ladislav
Mazal Petr
 
 
Horák Vlastimil
Spáčil Martin
 
 
     3010
2.Kouřil Josef
Zelenka Václav
 
 
Špaček Josef
Mráček Jaromír
 
 
     3020
3.Kouřil JosefMráček Jaromír     3030
4.Navrátil LadislavŠpaček Josef     3040
5.Mazal PetrSpáčil Martin     3050
6.Zelenka VáclavHorák Vlastimil     3160
7.Navrátil LadislavMráček Jaromír     1361
8.Mazal PetrŠpaček Josef     3071
9.Zelenka VáclavSpáčil Martin     3081
10.Kouřil JosefHorák Vlastimil     3191
11.Mazal PetrMráček Jaromír     30101
12.Zelenka VáclavŠpaček Josef     23102
13.Kouřil JosefSpáčil Martin     30112
14.Vaculka VratislavHorák Vlastimil     03113
15.Zelenka VáclavMráček Jaromír     31123
16.Kouřil JosefŠpaček Josef     30133
17.Vaculka VratislavSpáčil Martin     23134
18.Mazal PetrHorák Vlastimil     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kouřil Josef40Mráček Jaromír13
Navrátil Ladislav11Špaček Josef13
Mazal Petr40Spáčil Martin13
Zelenka Václav31Horák Vlastimil13
Vaculka Vratislav02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy