Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Újezd EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Chropyně CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:27 Sokol Dolní Újezd E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpán Filip
Ház Stanislav
 
 
Brandejs Lukáš
Caletka Petr
 
 
     3010
2.Bouchal Petr
Hostášek Jakub
 
 
Zlámalová Petra
Sigmundová Julie
 
 
     3120
3.Štěpán FilipBrandejs Lukáš     2321
4.Ház StanislavZlámalová Petra     3031
5.Bouchal PetrCaletka Petr     3041
6.Hostášek JakubSigmundová Julie     3151
7.Ház StanislavBrandejs Lukáš     3161
8.Bouchal PetrZlámalová Petra     3071
9.Hostášek JakubCaletka Petr     0372
10.Štěpán FilipSigmundová Julie     3182
11.Bouchal PetrBrandejs Lukáš     2383
12.Pecha RadekZlámalová Petra     0384
13.Štěpán FilipCaletka Petr     2385
14.Ház StanislavSigmundová Julie     3095
15.Pecha RadekBrandejs Lukáš     1396
16.Štěpán FilipZlámalová Petra     2397
17.Ház StanislavCaletka Petr     32107
18.Bouchal PetrSigmundová Julie     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štěpán Filip13Brandejs Lukáš31
Ház Stanislav40Zlámalová Petra22
Bouchal Petr31Caletka Petr22
Hostášek Jakub11Sigmundová Julie04
Pecha Radek02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Opatovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Újezd DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:27 Sokol Opatovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gryc Miroslav
Slezák Radek
 
 
Procházka Michal
Kubásek Jan
 
 
     3010
2.Hostaša Jaroslav
Káďe Ladislav
 
 
Házová Katarína
Rýček Eduard
 
 
     3120
3.Gryc MiroslavRýček Eduard     3030
4.Slezák RadekKubásek Jan     3040
5.Káďe LadislavHázová Katarína     3250
6.Hostaša JaroslavProcházka Michal     3160
7.Slezák RadekRýček Eduard     2361
8.Káďe LadislavKubásek Jan     3071
9.Hostaša JaroslavHázová Katarína     2372
10.Koubek MiroslavProcházka Michal     0373
11.Káďe LadislavRýček Eduard     3183
12.Hostaša JaroslavKubásek Jan     3093
13.Koubek MiroslavHázová Katarína     1394
14.Slezák RadekProcházka Michal     32104
15.Hostaša JaroslavRýček Eduard     30114
16.Koubek MiroslavKubásek Jan     32124
17.Slezák RadekHázová Katarína     13125
18.Káďe LadislavProcházka Michal     03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gryc Miroslav10Rýček Eduard13
Slezák Radek22Kubásek Jan04
Káďe Ladislav31Házová Katarína31
Hostaša Jaroslav31Procházka Michal22
Koubek Miroslav12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Hustopeče BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lipník BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1617:50 Sokol Lipník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dorazil Jiří
Dorazil Jiří
 
 
Hubáček Vladimír
Mainuš Michal
 
 
     1301
2.Těšický Petr st.
Dorazilová Jana
 
 
Koval Michal
Hlobil Oldřich
 
 
     1302
3.Dorazil StanislavKoval Michal     0303
4.Těšický Petr st.Hlobil Oldřich     0304
5.Dorazil JiříMainuš Michal     3114
6.Dorazilová JanaHubáček Vladimír     1315
7.Pavlištík JaroslavKoval Michal     0316
8.Dorazil JiříHlobil Oldřich     1317
9.Dorazilová JanaMainuš Michal     0318
10.Dorazil StanislavHubáček Vladimír     2319
11.Dorazil JiříKoval Michal     03110
12.Dorazilová JanaHlobil Oldřich     03111
13.Dorazil StanislavMainuš Michal     13112
14.Pavlištík JaroslavGrygar Lukáš     23113
15.Dorazilová JanaKoval Michal     03114
16.Dorazil StanislavHlobil Oldřich     23115
17.Pavlištík JaroslavMainuš Michal     03116
18.Dorazil JiříGrygar Lukáš     31216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dorazil Stanislav04Koval Michal40
Těšický Petr st.01Hlobil Oldřich40
Dorazil Jiří22Mainuš Michal31
Dorazilová Jana04Hubáček Vladimír20
Pavlištík Jaroslav03Grygar Lukáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Milotice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Černotín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:25640:571Spartak Milotice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Andrš Jakub
Frydrych Václav
 
 
Hynčica Petr
Nehyba Petr
 
 
-8986 3110
2.Voldán Josef
Boháč Petr
 
 
Nehyba Jan
Vacek Michal
 
 
-846-983220
3.Andrš JakubHynčica Petr876  3030
4.Boháč PetrMynařík Antonín869  3040
5.Frydrych VáclavNehyba Jan-789-9-92341
6.Voldán JosefNehyba Petr-7-8-9  0342
7.Boháč PetrHynčica Petr-7-848-52343
8.Frydrych VáclavMynařík Antonín973  3053
9.Voldán JosefNehyba Jan-88911 3163
10.Andrš JakubNehyba Petr899  3073
11.Frydrych VáclavHynčica Petr6-86-7-62374
12.Voldán JosefMynařík Antonín574  3084
13.Andrš JakubNehyba Jan876  3094
14.Boháč PetrNehyba Petr9-5-9-8 1395
15.Voldán JosefHynčica Petr7912  30105
16.Andrš JakubVacek Michal236  30115
17.Boháč PetrNehyba Jan-8-8-8  03116
18.Frydrych VáclavNehyba Petr-1-412-7 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Andrš Jakub40Hynčica Petr22
Boháč Petr13Mynařík Antonín03
Frydrych Václav13Nehyba Jan22
Voldán Josef31Nehyba Petr31
   Vacek Michal01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Chropyně DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brodek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:35 Chropyně D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gašpařík Miroslav
Konečný Radim
 
 
Kouřil Josef
Zelenka Václav
 
 
     3210
2.Konečný Roman
Křižan Jakub
 
 
Navrátil Ladislav
Vyroubal Marek
 
 
     0311
3.Konečný RadimKouřil Josef     2312
4.Gašpařík MiroslavZelenka Václav     3122
5.Křižan JakubNavrátil Ladislav     0323
6.Konečný RomanVyroubal Marek     3133
7.Gašpařík MiroslavKouřil Josef     3243
8.Křižan JakubZelenka Václav     0344
9.Konečný RomanNavrátil Ladislav     3254
10.Konečný RadimVyroubal Marek     3164
11.Křižan JakubKouřil Josef     0365
12.Konečný RomanZelenka Václav     1366
13.Konečný RadimNavrátil Ladislav     3176
14.Gašpařík MiroslavVyroubal Marek     3086
15.Konečný RomanKouřil Josef     0387
16.Konečný RadimZelenka Václav     3197
17.Gašpařík MiroslavNavrátil Ladislav     30107
18.Křižan JakubVyroubal Marek     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Konečný Radim31Kouřil Josef31
Gašpařík Miroslav40Zelenka Václav22
Křižan Jakub04Navrátil Ladislav13
Konečný Roman22Vyroubal Marek13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Rakov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Čekyně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:34 Sokol Čekyně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horáček Miroslav
Zlámal Radim
 
 
Spáčil Martin
Horák Vlastimil
 
 
     0301
2.Dornica Miroslav
Hradil Antonín
 
 
Špaček Josef
Mráček Jaromír
 
 
     3011
3.Horáček MiroslavŠpaček Josef     0312
4.Zlámal RadimMráček Jaromír     0313
5.Hradil AntonínSpáčil Martin     3023
6.Dornica MiroslavHorák Vlastimil     3033
7.Zlámal RadimŠpaček Josef     0334
8.Hradil AntonínMráček Jaromír     3144
9.Dornica MiroslavSpáčil Martin     3054
10.Horáček MiroslavHorák Vlastimil     0355
11.Hradil AntonínŠpaček Josef     3265
12.Dornica MiroslavMráček Jaromír     3075
13.Horáček MiroslavSpáčil Martin     0376
14.Zlámal RadimHorák Vlastimil     1377
15.Dornica MiroslavŠpaček Josef     3187
16.Horáček MiroslavMráček JaromírWO    0388
17.Zlámal RadimSpáčil Martin     2389
18.Hradil AntonínHorák Vlastimil     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horáček Miroslav03Špaček Josef22
Zlámal Radim04Mráček Jaromír12
Hradil Antonín31Spáčil Martin22
Dornica Miroslav40Horák Vlastimil31
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Hlinsko CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:31 SDH Hlinsko C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dorňák Antonín
Machač Radek
 
 
Kyselák Jan
Kovář Karel
 
 
     3210
2.Přikryl Jaromír
Šromota Josef
 
 
Kyselák Tomáš
Hrabica Zdeněk
 
 
     1311
3.Šromota JosefKyselák Tomáš     3121
4.Dorňák AntonínHrabica Zdeněk     3231
5.Machač RadekKyselák Jan     3041
6.Přikryl JaromírKovář Karel     0342
7.Dorňák AntonínKyselák Tomáš     3052
8.Machač RadekHrabica Zdeněk     2353
9.Přikryl JaromírKyselák Jan     2354
10.Šromota JosefKovář Karel     3164
11.Machač RadekKyselák Tomáš     3274
12.Přikryl JaromírHrabica Zdeněk     0375
13.Šromota JosefKyselák Jan     3185
14.Dorňák AntonínKovář Karel     3095
15.Přikryl JaromírKyselák Tomáš     1396
16.Šromota JosefHrabica Zdeněk     30106
17.Dorňák AntonínKyselák Jan     31116
18.Machač RadekKovář Karel     23117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šromota Josef40Kyselák Tomáš13
Dorňák Antonín40Hrabica Zdeněk22
Machač Radek22Kyselák Jan13
Přikryl Jaromír04Kovář Karel22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy