Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Újezd EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Černotín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:42 Sokol Černotín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zábranský Marek
Šebesta Tomáš
 
 
Nehyba Petr
Vacek Michal
 
 
     3210
2.Ház Stanislav
Derych Michal
 
 
Mynařík Antonín
Hynčica Petr
 
 
     1311
3.Zábranský MarekVacek Michal     3021
4.Šebesta TomášMynařík Antonín     1322
5.Ház StanislavHynčica Petr     1323
6.Derych MichalNehyba Petr     0324
7.Šebesta TomášVacek Michal     0325
8.Ház StanislavMynařík Antonín     3235
9.Derych MichalHynčica Petr     1336
10.Zábranský MarekNehyba Petr     0337
11.Ház StanislavVacek Michal     3247
12.Bouchal PetrMynařík Antonín     3057
13.Zábranský MarekHynčica Petr     1358
14.Šebesta TomášNehyba Petr     0359
15.Bouchal PetrVacek Michal     03510
16.Zábranský MarekMynařík Antonín     30610
17.Šebesta TomášHynčica Petr     23611
18.Ház StanislavNehyba Petr     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zábranský Marek22Vacek Michal22
Šebesta Tomáš04Mynařík Antonín13
Ház Stanislav22Hynčica Petr40
Derych Michal02Nehyba Petr40
Bouchal Petr11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Brodek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lipník BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:16 Sokol Brodek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouřil Josef
Zelenka Václav
 
 
Mainuš Michal
Hlobil Oldřich
 
 
     3010
2.Mazal Petr
Navrátil Ladislav
 
 
Koval Michal
Hubáček Vladimír
 
 
     3020
3.Kouřil JosefMainuš Michal     3030
4.Zelenka VáclavHlobil Oldřich     3140
5.Mazal PetrKoval Michal     3050
6.Navrátil LadislavHubáček Vladimír     3060
7.Zelenka VáclavMainuš Michal     1361
8.Mazal PetrHlobil Oldřich     3071
9.Navrátil LadislavKoval Michal     1372
10.Kouřil JosefHubáček Vladimír     3082
11.Mazal PetrMainuš Michal     3292
12.Navrátil LadislavHlobil Oldřich     31102
13.Kouřil JosefKoval Michal     31112
14.Zelenka VáclavHubáček Vladimír     30122
15.Navrátil LadislavMainuš Michal     31132
16.Kouřil JosefHlobil Oldřich     13133
17.Zelenka VáclavKoval Michal     31143
18.Mazal PetrHubáček Vladimír     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kouřil Josef31Mainuš Michal13
Zelenka Václav31Hlobil Oldřich13
Mazal Petr40Koval Michal13
Navrátil Ladislav31Hubáček Vladimír04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Čekyně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Újezd DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:36 Sokol Čekyně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Vlastimil
Spáčil Martin
 
 
Ház Martin
Procházka Michal
 
 
     3210
2.Kosík Jan ml.
Mráček Jaromír
 
 
Házová Katarína
Rýček Eduard
 
 
     3220
3.Mráček JaromírRýček Eduard     2321
4.Spáčil MartinProcházka Michal     3131
5.Horák VlastimilHázová Katarína     3241
6.Špaček JosefHáz Martin     0342
7.Spáčil MartinRýček Eduard     1343
8.Horák VlastimilProcházka Michal     3053
9.Špaček JosefHázová Katarína     1354
10.Mráček JaromírHáz Martin     3164
11.Horák VlastimilRýček Eduard     3174
12.Špaček JosefProcházka Michal     3284
13.Mráček JaromírHázová Katarína     3294
14.Spáčil MartinHáz Martin     31104
15.Špaček JosefRýček Eduard     31114
16.Mráček JaromírProcházka Michal     13115
17.Spáčil MartinHázová KatarínaWO    03116
18.Horák VlastimilHáz MartinWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mráček Jaromír22Rýček Eduard22
Spáčil Martin21Procházka Michal13
Horák Vlastimil30Házová Katarína12
Špaček Josef22Ház Martin12
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Chropyně CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:449:17 SK Přerov G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Véghová Viola
Kyselák Jan
 
 
Caletka Petr
Brandejs Lukáš
 
 
     3010
2.Kovář Karel
Hrabica Zdeněk
 
 
Ištvánek Dalibor
Zlámalová Petra
 
 
     2311
3.Véghová ViolaCaletka Petr     2312
4.Kyselák JanBrandejs Lukáš     3222
5.Kovář KarelIštvánek Dalibor     3032
6.Hrabica ZdeněkZlámalová Petra     3142
7.Kyselák JanCaletka Petr     3052
8.Kovář KarelBrandejs Lukáš     3062
9.Hrabica ZdeněkIštvánek Dalibor     3072
10.Véghová ViolaZlámalová Petra     1373
11.Kovář KarelCaletka Petr     3183
12.Hrabica ZdeněkBrandejs Lukáš     3093
13.Véghová ViolaIštvánek Dalibor     30103
14.Kyselák JanZlámalová Petra     30113
15.Hrabica ZdeněkCaletka Petr     31123
16.Véghová ViolaBrandejs Lukáš     23124
17.Kyselák JanIštvánek Dalibor     30134
18.Kovář KarelZlámalová Petra     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Véghová Viola13Caletka Petr13
Kyselák Jan40Brandejs Lukáš13
Kovář Karel40Ištvánek Dalibor04
Hrabica Zdeněk40Zlámalová Petra13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Hlinsko CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Opatovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Machač Radek
Matýs Tomáš
 
 
Hostaša Jaroslav
Gryc Miroslav
 
 
     3210
2.Dorňák Antonín
Šromota Josef
 
 
Káďe Ladislav
Skříček Pavel
 
 
     0311
3.Dorňák AntonínGryc Miroslav     3121
4.Šromota JosefHostaša Jaroslav     3131
5.Matýs TomášSkříček Pavel     1332
6.Machač RadekKáďe Ladislav     3142
7.Šromota JosefGryc Miroslav     3052
8.Matýs TomášSlezák Radek     3062
9.Machač RadekSkříček Pavel     0363
10.Dorňák AntonínKáďe Ladislav     0364
11.Matýs TomášGryc Miroslav     3074
12.Machač RadekSlezák Radek     3084
13.Dorňák AntonínSkříček Pavel     2385
14.Šromota JosefKáďe Ladislav     1386
15.Machač RadekGryc Miroslav     1387
16.Dorňák AntonínSlezák Radek     3297
17.Šromota JosefSkříček Pavel     1398
18.Matýs TomášKáďe Ladislav     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dorňák Antonín22Gryc Miroslav13
Šromota Josef22Hostaša Jaroslav01
Matýs Tomáš22Skříček Pavel40
Machač Radek22Káďe Ladislav31
   Slezák Radek03



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Rakov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Hustopeče BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zamazal Lubomír
Hradil Antonín
 
 
Dorazil Jiří
Jurák Zdeněk
 
 
     0301
2.Řehák Jiří
Zlámal Radim
 
 
Dorazil Stanislav
Těšický Petr st.
 
 
     2302
3.Řehák JiříTěšický Petr st.     1303
4.Dornica MiroslavDorazil Stanislav     3013
5.Zamazal LubomírDorazil Jiří     3223
6.Hradil AntonínJurák Zdeněk     3133
7.Dornica MiroslavTěšický Petr st.     3143
8.Zamazal LubomírDorazil Stanislav     3053
9.Hradil AntonínDorazil Jiří     3063
10.Řehák JiříJurák Zdeněk     0364
11.Zamazal LubomírTěšický Petr st.     1365
12.Hradil AntonínDorazil Stanislav     3075
13.Řehák JiříDorazil Jiří     1376
14.Dornica MiroslavJurák Zdeněk     3286
15.Hradil AntonínTěšický Petr st.     1387
16.Řehák JiříDorazil Stanislav     1388
17.Dornica MiroslavDorazil Jiří     3198
18.Zamazal LubomírJurák Zdeněk     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Řehák Jiří04Těšický Petr st.31
Dornica Miroslav40Dorazil Stanislav13
Zamazal Lubomír22Dorazil Jiří13
Hradil Antonín31Jurák Zdeněk22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Chropyně DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Spartak Milotice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:21 Chropyně D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konečný Roman
Chrastina Jiří
 
 
Andrš Jakub
Boháč Petr
 
 
     3010
2.Konečný Radim
Gašpařík Miroslav
 
 
Frydrych Václav
Voldán Josef
 
 
     3020
3.Konečný RadimAndrš Jakub     2321
4.Konečný RomanBoháč Petr     3031
5.Gašpařík MiroslavFrydrych Václav     3041
6.Chrastina JiříVoldán Josef     3051
7.Konečný RomanAndrš Jakub     0352
8.Gašpařík MiroslavBoháč Petr     3062
9.Chrastina JiříFrydrych Václav     3072
10.Konečný RadimVoldán Josef     3182
11.Gašpařík MiroslavAndrš Jakub     3092
12.Chrastina JiříBoháč Petr     30102
13.Konečný RadimFrydrych Václav     03103
14.Konečný RomanVoldán Josef     03104
15.Chrastina JiříAndrš Jakub     30114
16.Konečný RadimBoháč Petr     03115
17.Konečný RomanFrydrych Václav     03116
18.Gašpařík MiroslavVoldán Josef     32126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Konečný Radim13Andrš Jakub22
Konečný Roman13Boháč Petr13
Gašpařík Miroslav40Frydrych Václav22
Chrastina Jiří40Voldán Josef13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy