Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Rakov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Újezd ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:23 SK Rakov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dornica Miroslav
Hradil Antonín
 
 
Zábranský Marek
Pecha Radek
 
 
     3010
2.Zlámal Radim
Řehák Jiří
 
 
Ház Stanislav
Štěpán Filip
 
 
     3220
3.Zlámal RadimZábranský Marek     2321
4.Řehák JiříPecha Radek     3031
5.Dornica MiroslavHáz Stanislav     3041
6.Hradil AntonínŠtěpán Filip     3051
7.Řehák JiříZábranský Marek     3061
8.Dornica MiroslavPecha Radek     3071
9.Hradil AntonínHáz Stanislav     3081
10.Zlámal RadimŠtěpán Filip     0382
11.Dornica MiroslavZábranský Marek     3092
12.Hradil AntonínPecha Radek     31102
13.Zlámal RadimHáz Stanislav     03103
14.Řehák JiříŠtěpán Filip     03104
15.Hradil AntonínZábranský Marek     31114
16.Zlámal RadimPecha Radek     13115
17.Řehák JiříHáz Stanislav     23116
18.Dornica MiroslavŠtěpán Filip     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zlámal Radim04Zábranský Marek13
Řehák Jiří22Pecha Radek13
Dornica Miroslav40Ház Stanislav22
Hradil Antonín40Štěpán Filip22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Chropyně DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SDH Hlinsko CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:25 Chropyně D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konečný Radim
Konečný Roman
 
 
Přikryl Jaromír
Šromota Josef
 
 
     3210
2.Chrastina Jiří
Baďura Jiří
 
 
Machač Radek
Matýs Tomáš
 
 
     3220
3.Konečný RomanPřikryl Jaromír     3030
4.Konečný RadimMachač Radek     3240
5.Baďura JiříŠromota Josef     3050
6.Chrastina JiříMatýs Tomáš     3260
7.Konečný RadimPřikryl Jaromír     3070
8.Baďura JiříMachač Radek     0371
9.Chrastina JiříŠromota Josef     3181
10.Konečný RomanMatýs Tomáš     1382
11.Baďura JiříPřikryl Jaromír     3092
12.Chrastina JiříMachač Radek     30102
13.Konečný RomanŠromota Josef     30112
14.Konečný RadimMatýs Tomáš     13113
15.Chrastina JiříPřikryl Jaromír     30123
16.Konečný RomanMachač Radek     03124
17.Konečný RadimŠromota Josef     31134
18.Baďura JiříMatýs Tomáš     03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Konečný Roman22Přikryl Jaromír04
Konečný Radim31Machač Radek22
Baďura Jiří22Šromota Josef04
Chrastina Jiří40Matýs Tomáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Milotice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:41 SK Přerov G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voldán Josef
Frydrych Václav
 
 
Kyselák Jan
Kyselák Tomáš
 
 
     3210
2.Boháč Petr
Janovský Patrik
 
 
Kovář Karel
Komárková Kateřina
 
 
     2311
3.Voldán JosefKomárková Kateřina     3121
4.Frydrych VáclavKyselák Tomáš     0322
5.Boháč PetrKyselák Jan     0323
6.Janovský PatrikKovář Karel     0324
7.Frydrych VáclavKomárková Kateřina     3034
8.Boháč PetrKyselák Tomáš     0335
9.Janovský PatrikKyselák Jan     2336
10.Voldán JosefKovář Karel     3146
11.Boháč PetrKomárková Kateřina     2347
12.Janovský PatrikKyselák Tomáš     1348
13.Voldán JosefKyselák Jan     0349
14.Frydrych VáclavKovář Karel     3159
15.Janovský PatrikKomárková Kateřina     13510
16.Voldán JosefKyselák Tomáš     03511
17.Frydrych VáclavKyselák Jan     13512
18.Boháč PetrKovář Karel     30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Voldán Josef22Komárková Kateřina22
Frydrych Václav22Kyselák Tomáš40
Boháč Petr13Kyselák Jan40
Janovský Patrik04Kovář Karel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Hustopeče BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Čekyně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:16 Hustopeče B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jurák Zdeněk
Dorazil Jiří
 
 
Horák Vlastimil
Spáčil Martin
 
 
     3010
2.Těšický Petr st.
Dorazilová Jana
 
 
Špaček Josef
Mráček Jaromír
 
 
     1311
3.Dorazilová JanaŠpaček Josef     3121
4.Těšický Petr st.Mráček Jaromír     3031
5.Dorazil JiříSpáčil Martin     3041
6.Jurák ZdeněkHorák Vlastimil     3151
7.Těšický Petr st.Špaček Josef     3161
8.Dorazil JiříMráček Jaromír     3071
9.Jurák ZdeněkSpáčil Martin     3081
10.Dorazilová JanaHorák Vlastimil     1382
11.Dorazil JiříŠpaček Josef     3092
12.Jurák ZdeněkMráček Jaromír     30102
13.Dorazilová JanaSpáčil Martin     31112
14.Těšický Petr st.Horák Vlastimil     32122
15.Jurák ZdeněkŠpaček Josef     30132
16.Dorazilová JanaMráček Jaromír     31142
17.Těšický Petr st.Spáčil Martin     30152
18.Dorazil JiříHorák Vlastimil     13153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dorazilová Jana31Špaček Josef04
Těšický Petr st.40Mráček Jaromír04
Dorazil Jiří31Spáčil Martin04
Jurák Zdeněk40Horák Vlastimil22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Opatovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brodek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:41 Sokol Brodek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hostaša Jaroslav
Slezák Radek
 
 
Kouřil Josef
Zelenka Václav
 
 
     1301
2.Koubek Miroslav
Unar Martin
 
 
Vaculka Vratislav
Hradilík Antonín
 
 
     0302
3.Hostaša JaroslavKouřil Josef     0303
4.Slezák RadekZelenka Václav     1304
5.Koubek MiroslavVaculka Vratislav     2305
6.Unar MartinHradilík Antonín     2306
7.Slezák RadekKouřil Josef     0307
8.Koubek MiroslavZelenka Václav     0308
9.Unar MartinVaculka Vratislav     1309
10.Hostaša JaroslavHradilík Antonín     3019
11.Koubek MiroslavKouřil Josef     03110
12.Unar MartinZelenka Václav     03111
13.Hostaša JaroslavVaculka Vratislav     32211
14.Slezák RadekHradilík Antonín     31311
15.Unar MartinVyroubal Marek     03312
16.Hostaša JaroslavPřivřel Zdeněk     31412
17.Slezák RadekVaculka Vratislav     31512
18.Koubek MiroslavHradilík Antonín     30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hostaša Jaroslav31Kouřil Josef30
Slezák Radek22Zelenka Václav30
Koubek Miroslav13Vaculka Vratislav22
Unar Martin04Hradilík Antonín13
   Vyroubal Marek10
   Přivřel Zdeněk01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Chropyně CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Černotín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:49 Sokol Černotín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brandejs Lukáš
Caletka Petr
 
 
Nehyba Petr
Hynčica Petr
 
 
     0301
2.Ištvánek Dalibor
Zlámalová Petra
 
 
Nehyba Jan
Segar Vít
 
 
     1302
3.Zlámalová PetraVacek Michal     3112
4.Brandejs LukášHynčica Petr     1313
5.Ištvánek DaliborNehyba Jan     0314
6.Caletka PetrNehyba Petr     0315
7.Brandejs LukášVacek Michal     0316
8.Ištvánek DaliborHynčica Petr     0317
9.Caletka PetrNehyba Jan     0318
10.Zlámalová PetraNehyba Petr     1319
11.Ištvánek DaliborVacek Michal     13110
12.Caletka PetrSegar Vít     23111
13.Zlámalová PetraNehyba Jan     23112
14.Brandejs LukášNehyba Petr     13113
15.Caletka PetrVacek Michal     32213
16.Zlámalová PetraSegar Vít     31313
17.Brandejs LukášNehyba Jan     03314
18.Ištvánek DaliborNehyba Petr     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zlámalová Petra22Vacek Michal22
Brandejs Lukáš04Hynčica Petr20
Ištvánek Dalibor04Nehyba Jan40
Caletka Petr13Nehyba Petr40
   Segar Vít11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Újezd DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lipník BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1519:49 Sokol Lipník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rýček Eduard
Házová Katarína
 
 
Mainuš Michal
Hubáček Vladimír
 
 
     0301
2.Ház Martin
Kubásek Jan
 
 
Hlobil Oldřich
Koval Michal
 
 
     0302
3.Kubásek JanMainuš Michal     0303
4.Ház MartinHlobil Oldřich     1304
5.Házová KatarínaKoval Michal     1305
6.Rýček EduardHubáček Vladimír     3215
7.Ház MartinMainuš Michal     1316
8.Házová KatarínaHlobil Oldřich     1317
9.Rýček EduardKoval Michal     2318
10.Kubásek JanHubáček Vladimír     0319
11.Házová KatarínaMainuš Michal     23110
12.Rýček EduardHlobil Oldřich     03111
13.Kubásek JanGrygar Lukáš     03112
14.Ház MartinHubáček Vladimír     32212
15.Rýček EduardMainuš Michal     13213
16.Kubásek JanHlobil Oldřich     03214
17.Ház MartinGrygar Lukáš     30314
18.Házová KatarínaHubáček Vladimír     13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kubásek Jan04Mainuš Michal40
Ház Martin22Hlobil Oldřich40
Házová Katarína04Koval Michal20
Rýček Eduard13Hubáček Vladimír22
   Grygar Lukáš11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy