Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Újezd ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:9 SK Přerov G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabica Zdeněk
Kovář Karel
 
 
Zábranský Marek
Derych Michal
 
 
     3110
2.Kyselák Tomáš
Pospíšilová Carmen
 
 
Ház Stanislav
Bouchal Petr
 
 
     3020
3.Kyselák TomášZábranský Marek     0321
4.Pospíšilová CarmenDerych Michal     3031
5.Kovář KarelHáz Stanislav     3141
6.Hrabica ZdeněkBouchal Petr     3051
7.Pospíšilová CarmenZábranský Marek     3061
8.Kovář KarelDerych Michal     3071
9.Hrabica ZdeněkHáz Stanislav     3081
10.Kyselák TomášBouchal Petr     3091
11.Kovář KarelZábranský Marek     31101
12.Hrabica ZdeněkDerych Michal     30111
13.Kyselák TomášHáz Stanislav     30121
14.Pospíšilová CarmenBouchal Petr     30131
15.Hrabica ZdeněkZábranský Marek     30141
16.Kyselák TomášDerych Michal     30151
17.Pospíšilová CarmenHáz Stanislav     30161
18.Kovář KarelBouchal Petr     23162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kyselák Tomáš31Zábranský Marek13
Pospíšilová Carmen40Derych Michal04
Kovář Karel31Ház Stanislav04
Hrabica Zdeněk40Bouchal Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Čekyně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SDH Hlinsko CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:32644:631Sokol Čekyně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Vlastimil
Spáčil Martin
 
 
Dorňák Antonín
Machač Radek
 
 
64-88 3110
2.Špaček Josef
Mráček Jaromír
 
 
Přikryl Jaromír
Šromota Josef
 
 
-799-8-102311
3.Špaček JosefDorňák Antonín-5876 3121
4.Spáčil MartinMachač Radek-1-7-9  0322
5.Horák VlastimilPřikryl Jaromír987  3032
6.Mráček JaromírŠromota Josef7-6-7-9 1333
7.Spáčil MartinDorňák Antonín-8-7-6  0334
8.Horák VlastimilMachač Radek48-7-693244
9.Mráček JaromírPřikryl Jaromír867  3054
10.Špaček JosefŠromota Josef36-6-7-52355
11.Horák VlastimilDorňák Antonín87-87 3165
12.Mráček JaromírMachač Radek969  3075
13.Špaček JosefPřikryl Jaromír8-789 3185
14.Spáčil MartinŠromota Josef9-7-4-5 1386
15.Mráček JaromírDorňák Antonín-8-7-9  0387
16.Špaček JosefMachač Radek7-79-9-82388
17.Spáčil MartinPřikryl Jaromír188  3098
18.Horák VlastimilŠromota Josef-8810-9832108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Špaček Josef22Dorňák Antonín22
Spáčil Martin13Machač Radek22
Horák Vlastimil40Přikryl Jaromír04
Mráček Jaromír22Šromota Josef31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Brodek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Rakov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:10 Sokol Brodek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyroubal Marek
Vaculka Vratislav
 
 
Dornica Miroslav
Pikna Ondřej
 
 
     2301
2.Kouřil Josef
Zelenka Václav
 
 
Řehák Jiří
Zlámal Radim
 
 
     3011
3.Kouřil JosefDornica Miroslav     3121
4.Mazal PetrŘehák Jiří     3031
5.Navrátil LadislavPikna Ondřej     3041
6.Vyroubal MarekZlámal Radim     3151
7.Mazal PetrDornica Miroslav     3061
8.Navrátil LadislavŘehák Jiří     3071
9.Vyroubal MarekPikna Ondřej     3181
10.Kouřil JosefZlámal Radim     3091
11.Navrátil LadislavDornica Miroslav     30101
12.Vyroubal MarekŘehák Jiří     31111
13.Kouřil JosefPikna Ondřej     30121
14.Vaculka VratislavZlámal Radim     30131
15.Vyroubal MarekDornica Miroslav     32141
16.Kouřil JosefŘehák Jiří     30151
17.Vaculka VratislavPikna Ondřej     30161
18.Navrátil LadislavZlámal Radim     31171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kouřil Josef40Dornica Miroslav04
Mazal Petr20Řehák Jiří04
Navrátil Ladislav40Pikna Ondřej04
Vyroubal Marek40Zlámal Radim04
Vaculka Vratislav20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Černotín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Chropyně DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:36 Chropyně D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hynčica Petr
Nehyba Petr
 
 
Konečný Radim
Gašpařík Miroslav
 
 
     1301
2.Nehyba Jan
Segar Vít
 
 
Konečný Roman
Baďura Jiří
 
 
     3211
3.Segar VítKonečný Radim     0312
4.Nehyba JanGašpařík Miroslav     3022
5.Nehyba PetrKonečný Roman     3032
6.Hynčica PetrBaďura Jiří     3042
7.Nehyba JanKonečný Radim     0343
8.Nehyba PetrGašpařík Miroslav     2344
9.Hynčica PetrKonečný Roman     3154
10.Segar VítBaďura Jiří     1355
11.Nehyba PetrKonečný Radim     0356
12.Hynčica PetrGašpařík Miroslav     3166
13.Segar VítKonečný Roman     0367
14.Nehyba JanBaďura Jiří     3277
15.Hynčica PetrKonečný Radim     2378
16.Segar VítGašpařík Miroslav     1379
17.Nehyba JanKonečný Roman     03710
18.Nehyba PetrBaďura Jiří     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Segar Vít04Konečný Radim40
Nehyba Jan22Gašpařík Miroslav22
Nehyba Petr22Konečný Roman22
Hynčica Petr31Baďura Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lipník BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Spartak Milotice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:30 Sokol Lipník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mainuš Michal
Hubáček Vladimír
 
 
Andrš Jakub
Frydrych Václav
 
 
     3010
2.Koval Michal
Hlobil Oldřich
 
 
Voldán Josef
Boháč Petr
 
 
     3020
3.Koval MichalAndrš Jakub     1321
4.Mainuš MichalFrydrych Václav     1322
5.Hubáček VladimírBoháč Petr     3132
6.Hlobil OldřichVoldán Josef     3142
7.Mainuš MichalAndrš Jakub     1343
8.Hubáček VladimírFrydrych Václav     1344
9.Hlobil OldřichBoháč Petr     3054
10.Koval MichalVoldán Josef     0355
11.Hubáček VladimírAndrš Jakub     3265
12.Hlobil OldřichFrydrych Václav     3175
13.Koval MichalBoháč Petr     3085
14.Mainuš MichalVoldán Josef     0386
15.Hlobil OldřichAndrš Jakub     0387
16.Koval MichalFrydrych Václav     3297
17.Mainuš MichalBoháč Petr     31107
18.Hubáček VladimírVoldán Josef     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koval Michal22Andrš Jakub31
Mainuš Michal13Frydrych Václav22
Hubáček Vladimír31Boháč Petr04
Hlobil Oldřich31Voldán Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Újezd DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Hustopeče BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ház Martin
Procházka Michal
 
 
Dorazil Stanislav
Dorazilová Jana
 
 
     3110
2.Házová Katarína
Rýček Eduard
 
 
Dorazil Jiří
Jurák Zdeněk
 
 
     1311
3.Házová KatarínaDorazil Stanislav     3121
4.Ház MartinJurák Zdeněk     3131
5.Procházka MichalDorazilová Jana     3141
6.Rýček EduardDorazil Jiří     0342
7.Ház MartinDorazil Stanislav     3152
8.Procházka MichalJurák Zdeněk     2353
9.Rýček EduardDorazilová Jana     1354
10.Házová KatarínaDorazil Jiří     2355
11.Procházka MichalDorazil Stanislav     0356
12.Rýček EduardJurák Zdeněk     1357
13.Házová KatarínaDorazilová Jana     3067
14.Ház MartinDorazil Jiří     0368
15.Rýček EduardDorazil Stanislav     3178
16.Házová KatarínaJurák Zdeněk     0379
17.Ház MartinDorazilová Jana     3089
18.Procházka MichalDorazil Jiří     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Házová Katarína22Dorazil Stanislav13
Ház Martin31Jurák Zdeněk31
Procházka Michal22Dorazilová Jana13
Rýček Eduard13Dorazil Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Chropyně CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Opatovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:44 Sokol Opatovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brandejs Lukáš
Zawadski Michael
 
 
Káďe Ladislav
Hostaša Jaroslav
 
 
     2301
2.Zlámalová Petra
Sigmundová Julie
 
 
Slezák Radek
Koubek Miroslav
 
 
     0302
3.Zlámalová PetraSlezák Radek     1303
4.Sigmundová JulieKáďe Ladislav     0304
5.Zawadski MichaelHostaša Jaroslav     0305
6.Brandejs LukášKoubek Miroslav     3115
7.Sigmundová JulieSlezák Radek     0316
8.Zawadski MichaelKáďe Ladislav     1317
9.Brandejs LukášHostaša Jaroslav     0318
10.Zlámalová PetraKoubek Miroslav     3128
11.Zawadski MichaelSlezák Radek     3038
12.Brandejs LukášKáďe Ladislav     3148
13.Zlámalová PetraHostaša Jaroslav     2349
14.Zapletalová JanaKoubek Miroslav     03410
15.Brandejs LukášSlezák Radek     23411
16.Zlámalová PetraKáďe Ladislav     13412
17.Zapletalová JanaHostaša Jaroslav     03413
18.Zawadski MichaelKoubek Miroslav     32513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zlámalová Petra13Slezák Radek31
Sigmundová Julie02Káďe Ladislav31
Zawadski Michael22Hostaša Jaroslav40
Brandejs Lukáš22Koubek Miroslav13
Zapletalová Jana02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS