Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Újezd EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Opatovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1611:50 Sokol Opatovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zábranský Marek
Šebesta Tomáš
 
 
Gryc Miroslav
Slezák Radek
 
 
     1301
2.Derych Michal
Skopal Jaromír
 
 
Káďe Ladislav
Hostaša Jaroslav
 
 
     0302
3.Zábranský MarekGryc Miroslav     1303
4.Šebesta TomášSlezák Radek     1304
5.Derych MichalKáďe Ladislav     0305
6.Skopal JaromírHostaša Jaroslav     0306
7.Šebesta TomášGryc Miroslav     1307
8.Derych MichalSlezák Radek     1308
9.Skopal JaromírKáďe Ladislav     0309
10.Zábranský MarekHostaša Jaroslav     3219
11.Derych MichalGryc Miroslav     03110
12.Skopal JaromírSlezák Radek     03111
13.Zábranský MarekKáďe Ladislav     03112
14.Šebesta TomášHostaša Jaroslav     03113
15.Skopal JaromírGryc Miroslav     03114
16.Zábranský MarekSlezák Radek     30214
17.Šebesta TomášKáďe Ladislav     03215
18.Derych MichalHostaša Jaroslav     03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zábranský Marek22Gryc Miroslav40
Šebesta Tomáš04Slezák Radek31
Derych Michal04Káďe Ladislav40
Skopal Jaromír04Hostaša Jaroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Hustopeče BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Chropyně CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:646:22 Hustopeče B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dorazil Stanislav
Pavlištík Jaroslav
 
 
Zawadski Michael
Zlámalová Petra
 
 
     3110
2.Dorazil Jiří
Jurák Zdeněk
 
 
Zapletalová Jana
Sigmundová Julie
 
 
     3020
3.Pavlištík JaroslavZlámalová Petra     2321
4.Dorazil StanislavZawadski Michael     3231
5.Dorazil JiříZapletalová Jana     3041
6.Jurák ZdeněkSigmundová Julie     3051
7.Dorazil StanislavZlámalová Petra     2352
8.Dorazil JiříZawadski Michael     2353
9.Jurák ZdeněkZapletalová Jana     3063
10.Pavlištík JaroslavSigmundová Julie     3073
11.Dorazilová JanaZlámalová Petra     2374
12.Jurák ZdeněkZawadski Michael     2375
13.Pavlištík JaroslavZapletalová Jana     3085
14.Dorazil StanislavSigmundová Julie     3095
15.Jurák ZdeněkZlámalová Petra     31105
16.Pavlištík JaroslavZawadski Michael     03106
17.Dorazil StanislavZapletalová Jana     30116
18.Dorazilová JanaSigmundová Julie     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavlištík Jaroslav22Zlámalová Petra31
Dorazil Stanislav31Zawadski Michael31
Dorazil Jiří11Zapletalová Jana04
Jurák Zdeněk31Sigmundová Julie04
Dorazilová Jana11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Milotice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Újezd DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:30716:646Spartak Milotice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Andrš Jakub
Boháč Petr
 
 
Házová Katarína
Rýček Eduard
 
 
8-6-10773210
2.Frydrych Václav
Janovský Patrik
 
 
Ház Martin
Procházka Michal
 
 
-97-87-72311
3.Andrš JakubRýček Eduard-10865 3121
4.Frydrych VáclavHázová Katarína49-87 3131
5.Janovský PatrikHáz Martin8-9-7673241
6.Boháč PetrProcházka Michal4-8911 3151
7.Frydrych VáclavRýček Eduard1086  3061
8.Janovský PatrikHázová Katarína-47-87-92362
9.Boháč PetrHáz Martin-8-6-8  0363
10.Andrš JakubProcházka Michal894  3073
11.Janovský PatrikRýček Eduard-96-68113283
12.Boháč PetrHázová Katarína9-8-6-5 1384
13.Andrš JakubHáz Martin896  3094
14.Frydrych VáclavProcházka Michal-83-13-9 1395
15.Boháč PetrRýček Eduard-89-8-9 1396
16.Andrš JakubHázová Katarína-7946 31106
17.Frydrych VáclavHáz Martin929  30116
18.Janovský PatrikProcházka Michal-8710-8632126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Andrš Jakub40Rýček Eduard13
Frydrych Václav31Házová Katarína22
Janovský Patrik31Ház Martin13
Boháč Petr13Procházka Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Chropyně DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lipník BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:26 Chropyně D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gašpařík Miroslav
Konečný Radim
 
 
Mainuš Michal
Grygar Lukáš
 
 
     3010
2.Baďura Jiří
Konečný Roman
 
 
Koval Michal
Hlobil Oldřich
 
 
     0311
3.Konečný RadimMainuš Michal     3221
4.Baďura JiříGrygar Lukáš     3231
5.Gašpařík MiroslavKoval Michal     3041
6.Konečný RomanHlobil Oldřich     0342
7.Baďura JiříMainuš Michal     3152
8.Gašpařík MiroslavGrygar Lukáš     3062
9.Konečný RomanKoval Michal     2363
10.Konečný RadimHlobil Oldřich     3073
11.Gašpařík MiroslavMainuš Michal     3183
12.Konečný RomanGrygar Lukáš     3093
13.Konečný RadimKoval Michal     32103
14.Baďura JiříHlobil Oldřich     32113
15.Konečný RomanMainuš Michal     03114
16.Konečný RadimGrygar Lukáš     31124
17.Baďura JiříKoval Michal     03125
18.Gašpařík MiroslavHlobil Oldřich     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Konečný Radim40Mainuš Michal13
Baďura Jiří31Grygar Lukáš04
Gašpařík Miroslav40Koval Michal22
Konečný Roman13Hlobil Oldřich13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Rakov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Černotín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlámal Radim
Pikna Ondřej
 
 
Hynčica Petr
Hon Jiří
 
 
     3110
2.Dornica Miroslav
Hradil Antonín
 
 
Nehyba Petr
Nehyba Jan
 
 
     3220
3.Dornica MiroslavHon Jiří     3030
4.Hradil AntonínHynčica Petr     3040
5.Zlámal RadimNehyba Jan     1341
6.Pikna OndřejNehyba Petr     0342
7.Hradil AntonínHon Jiří     3152
8.Zlámal RadimHynčica Petr     0353
9.Pikna OndřejNehyba Jan     1354
10.Dornica MiroslavNehyba Petr     3164
11.Zlámal RadimHon Jiří     3074
12.Pikna OndřejHynčica Petr     0375
13.Dornica MiroslavNehyba Jan     1376
14.Hradil AntonínNehyba Petr     2377
15.Pikna OndřejHon Jiří     1378
16.Dornica MiroslavHynčica Petr     3288
17.Hradil AntonínNehyba Jan     3198
18.Zlámal RadimNehyba Petr     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dornica Miroslav31Hon Jiří13
Hradil Antonín31Hynčica Petr22
Zlámal Radim13Nehyba Jan31
Pikna Ondřej04Nehyba Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Hlinsko CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brodek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:45 Sokol Brodek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dorňák Antonín
Machač Radek
 
 
Kouřil Josef
Zelenka Václav
 
 
     0301
2.Přikryl Jaromír
Šromota Josef
 
 
Vaculka Vratislav
Mazal Petr
 
 
     1302
3.Machač RadekKouřil Josef     0303
4.Dorňák AntonínZelenka Václav     1304
5.Šromota JosefVaculka Vratislav     3114
6.Přikryl JaromírMazal Petr     0315
7.Dorňák AntonínKouřil Josef     0316
8.Šromota JosefZelenka Václav     2317
9.Přikryl JaromírVaculka Vratislav     1318
10.Machač RadekMazal Petr     0319
11.Šromota JosefKouřil Josef     13110
12.Přikryl JaromírZelenka Václav     32210
13.Machač RadekVaculka Vratislav     30310
14.Dorňák AntonínMazal Petr     31410
15.Přikryl JaromírKouřil Josef     03411
16.Machač RadekZelenka Václav     03412
17.Dorňák AntonínVaculka Vratislav     32512
18.Šromota JosefMazal Petr     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Machač Radek13Kouřil Josef40
Dorňák Antonín22Zelenka Václav31
Šromota Josef13Vaculka Vratislav13
Přikryl Jaromír13Mazal Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Čekyně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:30 SK Přerov G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vysloužil Jarmil
Kovář Karel
 
 
Špaček Josef
Mráček Jaromír
 
 
     3210
2.Kyselák Jan
Kyselák Tomáš
 
 
Horák Vlastimil
Spáčil Martin
 
 
     1311
3.Kyselák Tomᚊpaček Josef     3221
4.Kyselák JanMráček Jaromír     1322
5.Kovář KarelSpáčil Martin     2323
6.Vysloužil JarmilHorák Vlastimil     3133
7.Kyselák JanŠpaček Josef     3243
8.Kovář KarelMráček Jaromír     3253
9.Vysloužil JarmilSpáčil Martin     3063
10.Kyselák TomášHorák Vlastimil     3173
11.Kovář KarelŠpaček Josef     3183
12.Vysloužil JarmilMráček Jaromír     3093
13.Kyselák TomášSpáčil Martin     30103
14.Kyselák JanHorák Vlastimil     03104
15.Vysloužil JarmilŠpaček Josef     30114
16.Kyselák TomášMráček Jaromír     31124
17.Kyselák JanSpáčil Martin     13125
18.Kovář KarelHorák Vlastimil     03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kyselák Tomáš40Špaček Josef04
Kyselák Jan13Mráček Jaromír13
Kovář Karel22Spáčil Martin22
Vysloužil Jarmil40Horák Vlastimil22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy