Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Újezd EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Hustopeče BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1616:51 Hustopeče B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zábranský Marek
Šebesta Tomáš
 
 
Dorazil Stanislav
Dorazilová Jana
 
 
     0301
2.Bouchal Petr
Štěpán Filip
 
 
Dorazil Jiří
Jurák Zdeněk
 
 
     1302
3.Zábranský MarekDorazil Stanislav     2303
4.Šebesta TomášDorazilová Jana     0304
5.Bouchal PetrDorazil Jiří     1305
6.Štěpán FilipJurák Zdeněk     1306
7.Šebesta TomášDorazil Stanislav     0307
8.Bouchal PetrDorazilová Jana     0308
9.Štěpán FilipDorazil Jiří     1309
10.Zábranský MarekJurák Zdeněk     23010
11.Bouchal PetrDorazil Stanislav     32110
12.Štěpán FilipDorazilová Jana     13111
13.Zábranský MarekDorazil Jiří     03112
14.Ház StanislavJurák Zdeněk     03113
15.Štěpán FilipDorazil Stanislav     03114
16.Zábranský MarekDorazilová Jana     31214
17.Ház StanislavDorazil Jiří     03215
18.Bouchal PetrJurák Zdeněk     13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zábranský Marek13Dorazil Stanislav31
Šebesta Tomáš02Dorazilová Jana31
Bouchal Petr13Dorazil Jiří40
Štěpán Filip04Jurák Zdeněk40
Ház Stanislav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Milotice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Opatovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:37638:661nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Andrš Jakub
Boháč Petr
 
 
Skříček Pavel
Káďe Ladislav
 
 
-10-8-9  0301
2.Frydrych Václav
Voldán Josef
 
 
Gryc Miroslav
Slezák Radek
 
 
-1214-12883211
3.Andrš JakubSkříček Pavel8810  3021
4.Janovský PatrikKáďe Ladislav-7-4-5  0322
5.Frydrych VáclavSlezák Radek-8426 3132
6.Voldán JosefGryc Miroslav-66-9-9 1333
7.Janovský PatrikSkříček PavelWO    0334
8.Frydrych VáclavKáďe Ladislav10-157-3163244
9.Voldán JosefSlezák Radek7-813-873254
10.Andrš JakubGryc Miroslav988  3064
11.Frydrych VáclavSkříček Pavel7-6-12-9 1365
12.Voldán JosefKáďe Ladislav-835-8123275
13.Andrš JakubSlezák Radek44-810 3185
14.Boháč PetrGryc Miroslav-8-7-6  0386
15.Voldán JosefSkříček Pavel-9-8-5  0387
16.Andrš JakubKáďe Ladislav876  3097
17.Boháč PetrSlezák Radek-9-8-7  0398
18.Frydrych VáclavGryc Miroslav94-7-9-82399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Andrš Jakub40Skříček Pavel21
Janovský Patrik01Káďe Ladislav13
Frydrych Václav22Slezák Radek13
Voldán Josef22Gryc Miroslav31
Boháč Petr02   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Chropyně DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Chropyně CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:14 Chropyně D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gašpařík Miroslav
Konečný Radim
 
 
Brandejs Lukáš
Caletka Petr
 
 
     3110
2.Baďura Jiří
Konečný Roman
 
 
Zlámalová Petra
Zapletalová Jana
 
 
     3020
3.Baďura JiříZlámalová Petra     3230
4.Gašpařík MiroslavBrandejs Lukáš     3040
5.Konečný RadimZapletalová Jana     3050
6.Konečný RomanCaletka Petr     3060
7.Gašpařík MiroslavZlámalová Petra     3170
8.Konečný RadimBrandejs Lukáš     3280
9.Konečný RomanZapletalová Jana     3090
10.Baďura JiříCaletka Petr     31100
11.Konečný RadimZlámalová Petra     30110
12.Konečný RomanBrandejs Lukáš     31120
13.Baďura JiříZapletalová Jana     31130
14.Gašpařík MiroslavCaletka Petr     30140
15.Konečný RomanZlámalová Petra     13141
16.Baďura JiříBrandejs Lukáš     31151
17.Gašpařík MiroslavZapletalová Jana     30161
18.Konečný RadimCaletka Petr     31171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Baďura Jiří40Zlámalová Petra13
Gašpařík Miroslav40Brandejs Lukáš04
Konečný Radim40Zapletalová Jana04
Konečný Roman31Caletka Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Rakov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Újezd DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:45 Sokol Dolní Újezd D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlámal Radim
Řehák Jiří
 
 
Rýček Eduard
Házová Katarína
 
 
     2301
2.Hradil Antonín
Dornica Miroslav
 
 
Procházka Michal
Ház Jaroslav
 
 
     0302
3.Zlámal RadimRýček Eduard     0303
4.Hradil AntonínHázová Katarína     2304
5.Řehák JiříProcházka Michal     0305
6.Dornica MiroslavHáz Martin     1306
7.Hradil AntonínRýček Eduard     3116
8.Řehák JiříHázová Katarína     0317
9.Dornica MiroslavProcházka Michal     3227
10.Zlámal RadimHáz Martin     0328
11.Řehák JiříRýček Eduard     1329
12.Dornica MiroslavHázová Katarína     3039
13.Zlámal RadimProcházka Michal     13310
14.Hradil AntonínHáz Martin     13311
15.Dornica MiroslavRýček Eduard     32411
16.Zlámal RadimHázová Katarína     03412
17.Hradil AntonínProcházka Michal     31512
18.Řehák JiříHáz Martin     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zlámal Radim04Rýček Eduard22
Hradil Antonín22Házová Katarína31
Řehák Jiří04Procházka Michal22
Dornica Miroslav31Ház Martin40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Hlinsko CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lipník BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:39 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dorňák Antonín
Machač Radek
 
 
Koval Michal
Venclík Václav
 
 
     3110
2.Přikryl Jaromír
Šromota Josef
 
 
Mainuš Michal
Hubáček Vladimír
 
 
     3120
3.Dorňák AntonínVenclík Václav     0321
4.Machač RadekKoval Michal     1322
5.Šromota JosefHubáček Vladimír     0323
6.Přikryl JaromírMainuš Michal     0324
7.Machač RadekVenclík Václav     3234
8.Šromota JosefKoval Michal     3244
9.Přikryl JaromírHubáček Vladimír     0345
10.Dorňák AntonínMainuš Michal     3155
11.Šromota JosefVenclík Václav     3265
12.Přikryl JaromírKoval Michal     0366
13.Dorňák AntonínHubáček Vladimír     3076
14.Machač RadekMainuš Michal     3186
15.Přikryl JaromírVenclík Václav     0387
16.Dorňák AntonínKoval Michal     2388
17.Machač RadekHubáček Vladimír     3298
18.Šromota JosefMainuš Michal     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dorňák Antonín22Venclík Václav22
Machač Radek31Koval Michal31
Šromota Josef22Hubáček Vladimír22
Přikryl Jaromír04Mainuš Michal22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Černotín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:14 SK Přerov G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšilová Carmen
Kyselák Tomáš
 
 
Nehyba Petr
Hynčica Petr
 
 
     3010
2.Hrabica Zdeněk
Starostík Petr
 
 
Nehyba Jan
Segar Vít
 
 
     3120
3.Hrabica ZdeněkHynčica Petr     2321
4.Starostík PetrSegar Vít     3031
5.Kyselák TomášNehyba Jan     3041
6.Pospíšilová CarmenNehyba Petr     0342
7.Starostík PetrHynčica Petr     3152
8.Kyselák TomášSegar Vít     3062
9.Pospíšilová CarmenNehyba Jan     3172
10.Hrabica ZdeněkNehyba Petr     1373
11.Kyselák TomášHynčica Petr     3083
12.Pospíšilová CarmenSegar Vít     3093
13.Hrabica ZdeněkNehyba Jan     31103
14.Starostík PetrNehyba Petr     31113
15.Pospíšilová CarmenHynčica Petr     30123
16.Hrabica ZdeněkSegar Vít     30133
17.Starostík PetrNehyba Jan     30143
18.Kyselák TomášNehyba Petr     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrabica Zdeněk22Hynčica Petr13
Starostík Petr40Segar Vít04
Kyselák Tomáš40Nehyba Jan04
Pospíšilová Carmen31Nehyba Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Čekyně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brodek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1232:44 Sokol Brodek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mráček Jaromír
Špaček Josef
 
 
Kouřil Josef
Zelenka Václav
 
 
     2301
2.Horák Vlastimil
Kosík Jan
 
 
Navrátil Ladislav
Vyroubal Marek
 
 
     3111
3.Kosík JanKouřil Josef     0312
4.Špaček JosefZelenka Václav     3022
5.Horák VlastimilNavrátil Ladislav     2323
6.Mráček JaromírVyroubal Marek     1324
7.Špaček JosefKouřil Josef     0325
8.Horák VlastimilZelenka Václav     3235
9.Mráček JaromírNavrátil Ladislav     1336
10.Kosík JanVyroubal Marek     1337
11.Horák VlastimilKouřil Josef     2338
12.Mráček JaromírZelenka Václav     1339
13.Kosík JanNavrátil Ladislav     23310
14.Špaček JosefVyroubal Marek     32410
15.Mráček JaromírKouřil Josef     13411
16.Kosík JanZelenka Václav     13412
17.Špaček JosefNavrátil Ladislav     31512
18.Horák VlastimilVyroubal Marek     32612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kosík Jan04Kouřil Josef40
Špaček Josef31Zelenka Václav22
Horák Vlastimil22Navrátil Ladislav31
Mráček Jaromír04Vyroubal Marek22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS