Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Újezd EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Spartak Milotice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:47 Spartak Milotice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zábranský Marek
Šebesta Tomáš
 
 
Andrš Jakub
Boháč Petr
 
 
     1301
2.Bouchal Petr
Štěpán Filip
 
 
Frydrych Václav
Janovský Patrik
 
 
     0302
3.Zábranský MarekAndrš Jakub     0303
4.Šebesta TomášBoháč Petr     2304
5.Bouchal PetrFrydrych Václav     1305
6.Štěpán FilipJanovský Patrik     0306
7.Šebesta TomášAndrš Jakub     0307
8.Bouchal PetrBoháč Petr     3117
9.Štěpán FilipFrydrych Václav     0318
10.Zábranský MarekJanovský Patrik     3028
11.Bouchal PetrAndrš Jakub     0329
12.Štěpán FilipBoháč Petr     3239
13.Zábranský MarekFrydrych Václav     03310
14.Šebesta TomášJanovský Patrik     13311
15.Štěpán FilipAndrš Jakub     13312
16.Zábranský MarekBoháč Petr     32412
17.Šebesta TomášFrydrych Václav     03413
18.Bouchal PetrJanovský Patrik     13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zábranský Marek22Andrš Jakub40
Šebesta Tomáš04Boháč Petr13
Bouchal Petr13Frydrych Václav40
Štěpán Filip13Janovský Patrik31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Chropyně DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Hustopeče BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:25 Chropyně D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konečný Radim
Gašpařík Miroslav
 
 
Dorazil Stanislav
Těšický Petr st.
 
 
     3010
2.Konečný Roman
Chrastina Jiří
 
 
Dorazil Jiří
Jurák Zdeněk
 
 
     2311
3.Konečný RadimDorazil Stanislav     3021
4.Gašpařík MiroslavTěšický Petr st.     3031
5.Konečný RomanDorazil Jiří     1332
6.Chrastina JiříJurák Zdeněk     3142
7.Gašpařík MiroslavDorazil Stanislav     3052
8.Konečný RomanTěšický Petr st.     0353
9.Chrastina JiříDorazil Jiří     3063
10.Konečný RadimJurák Zdeněk     1364
11.Konečný RomanDorazil Stanislav     3074
12.Chrastina JiříTěšický Petr st.     3284
13.Konečný RadimDorazil Jiří     3194
14.Gašpařík MiroslavJurák Zdeněk     2395
15.Chrastina JiříDorazil Stanislav     30105
16.Konečný RadimTěšický Petr st.     32115
17.Gašpařík MiroslavDorazil Jiří     31125
18.Konečný RomanJurák Zdeněk     03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Konečný Radim31Dorazil Stanislav04
Gašpařík Miroslav31Těšický Petr st.13
Konečný Roman13Dorazil Jiří13
Chrastina Jiří40Jurák Zdeněk31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Rakov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Opatovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:42 Sokol Opatovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlámal Radim
Řehák Jiří
 
 
Gryc Miroslav
Slezák Radek
 
 
     1301
2.Dornica Miroslav
Hradil Antonín
 
 
Skříček Pavel
Hostaša Jaroslav
 
 
     2302
3.Řehák JiříSkříček Pavel     0303
4.Zlámal RadimSlezák Radek     1304
5.Hradil AntonínGryc Miroslav     3214
6.Dornica MiroslavHostaša Jaroslav     3024
7.Zlámal RadimSkříček Pavel     0325
8.Hradil AntonínSlezák Radek     3235
9.Dornica MiroslavGryc Miroslav     1336
10.Řehák JiříHostaša Jaroslav     0337
11.Hradil AntonínSkříček Pavel     0338
12.Dornica MiroslavSlezák Radek     3148
13.Řehák JiříGryc Miroslav     2349
14.Zlámal RadimKoubek Miroslav     23410
15.Dornica MiroslavSkříček Pavel     03411
16.Řehák JiříSlezák Radek     30511
17.Zlámal RadimGryc Miroslav     03512
18.Hradil AntonínKoubek Miroslav     31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Řehák Jiří13Skříček Pavel40
Zlámal Radim04Slezák Radek13
Hradil Antonín31Gryc Miroslav31
Dornica Miroslav22Hostaša Jaroslav11
   Koubek Miroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Hlinsko CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Chropyně CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:20 SDH Hlinsko C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dorňák Antonín
Machač Radek
 
 
Brandejs Lukáš
Zawadski Michael
 
 
     3110
2.Přikryl Jaromír
Šromota Josef
 
 
Zlámalová Petra
Sigmundová Julie
 
 
     3020
3.Dorňák AntonínZlámalová Petra     3030
4.Machač RadekSigmundová Julie     3040
5.Šromota JosefZawadski Michael     3250
6.Přikryl JaromírBrandejs Lukáš     1351
7.Machač RadekZlámalová Petra     3061
8.Šromota JosefSigmundová Julie     3071
9.Přikryl JaromírZawadski Michael     0372
10.Dorňák AntonínBrandejs Lukáš     3082
11.Šromota JosefZlámalová Petra     3192
12.Přikryl JaromírSigmundová Julie     30102
13.Dorňák AntonínZawadski Michael     31112
14.Machač RadekBrandejs Lukáš     32122
15.Přikryl JaromírZlámalová Petra     31132
16.Dorňák AntonínSigmundová Julie     30142
17.Machač RadekZawadski Michael     23143
18.Šromota JosefBrandejs Lukáš     23144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dorňák Antonín40Zlámalová Petra04
Machač Radek31Sigmundová Julie04
Šromota Josef31Zawadski Michael22
Přikryl Jaromír22Brandejs Lukáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Újezd DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:11 SK Přerov G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kyselák Tomáš
Kyselák Jan
 
 
Kubásek Jan
Ház Jaroslav
 
 
     3010
2.Kovář Karel
Hrabica Zdeněk
 
 
Procházka Michal
Ház Martin
 
 
     3020
3.Kyselák TomášKubásek Jan     3030
4.Hrabica ZdeněkHáz Jaroslav     3040
5.Kovář KarelProcházka Michal     3050
6.Kyselák JanHáz Martin     0351
7.Hrabica ZdeněkKubásek Jan     3061
8.Kovář KarelHáz Jaroslav     3071
9.Kyselák JanProcházka Michal     3081
10.Kyselák TomášHáz Martin     3091
11.Kovář KarelKubásek Jan     30101
12.Kyselák JanHáz Jaroslav     30111
13.Kyselák TomášProcházka Michal     30121
14.Hrabica ZdeněkHáz Martin     31131
15.Kyselák JanKubásek JanWO    03132
16.Kyselák TomášHáz Jaroslav     30142
17.Hrabica ZdeněkProcházka Michal     32152
18.Kovář KarelHáz Martin     32162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kyselák Tomáš40Kubásek Jan03
Hrabica Zdeněk40Ház Jaroslav04
Kovář Karel40Procházka Michal04
Kyselák Jan21Ház Martin13
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Čekyně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lipník BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1425:43 Sokol Lipník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mráček Jaromír
Špaček Josef
 
 
Koval Michal
Hlobil Oldřich
 
 
     1301
2.Horák Vlastimil
Spáčil Martin
 
 
Venclík Václav
Mainuš Michal
 
 
     2302
3.Špaček JosefMainuš Michal     3012
4.Mráček JaromírVenclík Václav     1313
5.Horák VlastimilKoval Michal     3023
6.Spáčil MartinHlobil Oldřich     2324
7.Mráček JaromírMainuš Michal     0325
8.Horák VlastimilVenclík Václav     0326
9.Spáčil MartinKoval Michal     3136
10.Špaček JosefHlobil Oldřich     2337
11.Horák VlastimilMainuš Michal     2338
12.Spáčil MartinVenclík Václav     1339
13.Špaček JosefKoval Michal     13310
14.Mráček JaromírHlobil Oldřich     03311
15.Spáčil MartinMainuš Michal     13312
16.Špaček JosefGrygar Lukáš     30412
17.Mráček JaromírKoval Michal     03413
18.Horák VlastimilHlobil Oldřich     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Špaček Josef22Mainuš Michal31
Mráček Jaromír04Venclík Václav30
Horák Vlastimil13Koval Michal22
Spáčil Martin13Hlobil Oldřich40
   Grygar Lukáš01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Brodek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Černotín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:345:19 Sokol Brodek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouřil Josef
Zelenka Václav
 
 
Nehyba Jan
Vacek Michal
 
 
     3010
2.Navrátil Ladislav
Vyroubal Marek
 
 
Nehyba Petr
Hynčica Petr
 
 
     3020
3.Kouřil JosefHynčica Petr     3030
4.Navrátil LadislavOblouk Josef     3140
5.Zelenka VáclavNehyba Jan     3150
6.Vyroubal MarekNehyba Petr     3160
7.Navrátil LadislavHynčica Petr     3270
8.Zelenka VáclavOblouk Josef     3180
9.Vyroubal MarekNehyba Jan     3190
10.Kouřil JosefNehyba Petr     30100
11.Zelenka VáclavHynčica Petr     31110
12.Vyroubal MarekOblouk Josef     30120
13.Kouřil JosefNehyba Jan     30130
14.Navrátil LadislavNehyba Petr     03131
15.Vyroubal MarekHynčica Petr     32141
16.Kouřil JosefOblouk Josef     30151
17.Navrátil LadislavNehyba Jan     03152
18.Zelenka VáclavNehyba Petr     03153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kouřil Josef40Hynčica Petr04
Navrátil Ladislav22Oblouk Josef04
Zelenka Václav31Nehyba Jan13
Vyroubal Marek40Nehyba Petr22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS