Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Černotín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Újezd ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:11 Sokol Černotín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nehyba Jan
Hynčica Petr
 
 
Zábranský Marek
Šebesta Tomáš
 
 
     3010
2.Nehyba Petr
Vacek Michal
 
 
Bouchal Petr
Šebesta Tomáš
 
 
     3020
3.Mynařík AntonínZábranský Marek     0321
4.Nehyba JanŠebesta Tomáš     3031
5.Nehyba PetrBouchal Petr     3041
6.Hynčica PetrHáz Stanislav     3051
7.Nehyba JanZábranský Marek     3261
8.Nehyba PetrŠebesta Tomáš     3071
9.Hynčica PetrBouchal Petr     3081
10.Mynařík AntonínHáz Stanislav     3191
11.Nehyba PetrZábranský Marek     30101
12.Hynčica PetrŠebesta Tomáš     30111
13.Pernický MarekBouchal Petr     13112
14.Nehyba JanHáz Stanislav     30122
15.Hynčica PetrZábranský Marek     30132
16.Pernický MarekŠebesta Tomáš     32142
17.Nehyba JanBouchal Petr     30152
18.Nehyba PetrHáz Stanislav     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mynařík Antonín11Zábranský Marek13
Nehyba Jan40Šebesta Tomáš04
Nehyba Petr40Bouchal Petr13
Hynčica Petr40Ház Stanislav04
Pernický Marek11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lipník BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brodek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:46 Sokol Brodek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mainuš Michal
Hubáček Vladimír
 
 
Kouřil Josef
Zelenka Václav
 
 
     1301
2.Koval Michal
Hlobil Oldřich
 
 
Mazal Petr
Navrátil Ladislav
 
 
     1302
3.Mainuš MichalKouřil Josef     0303
4.Hlobil OldřichZelenka Václav     3113
5.Hubáček VladimírMazal Petr     0314
6.Koval MichalNavrátil Ladislav     3124
7.Hlobil OldřichKouřil Josef     1325
8.Hubáček VladimírZelenka Václav     1326
9.Koval MichalMazal Petr     0327
10.Mainuš MichalNavrátil Ladislav     3237
11.Hubáček VladimírKouřil Josef     0338
12.Koval MichalZelenka Václav     2339
13.Mainuš MichalMazal Petr     3049
14.Hlobil OldřichNavrátil Ladislav     03410
15.Koval MichalKouřil Josef     03411
16.Mainuš MichalZelenka Václav     03412
17.Hlobil OldřichMazal Petr     03413
18.Grygar LukášNavrátil Ladislav     13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mainuš Michal22Kouřil Josef40
Hlobil Oldřich13Zelenka Václav31
Hubáček Vladimír03Mazal Petr31
Koval Michal13Navrátil Ladislav22
Grygar Lukáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Újezd DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Čekyně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:38 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rýček Eduard
Házová Katarína
 
 
Špaček Josef
Mráček Jaromír
 
 
     0301
2.Procházka Michal
Ház Martin
 
 
Horák Vlastimil
Spáčil Martin
 
 
     1302
3.Házová KatarínaŠpaček Josef     0303
4.Procházka MichalMráček Jaromír     3013
5.Ház MartinSpáčil Martin     3223
6.Rýček EduardHorák Vlastimil     0324
7.Procházka MichalŠpaček Josef     3234
8.Ház MartinMráček Jaromír     3244
9.Rýček EduardSpáčil Martin     2345
10.Házová KatarínaHorák Vlastimil     0346
11.Ház MartinŠpaček Josef     3156
12.Rýček EduardMráček Jaromír     1357
13.Házová KatarínaSpáčil Martin     3267
14.Procházka MichalHorák Vlastimil     3077
15.Rýček EduardŠpaček Josef     0378
16.Házová KatarínaMráček Jaromír     3188
17.Procházka MichalSpáčil Martin     3198
18.Ház MartinHorák Vlastimil     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Házová Katarína22Špaček Josef22
Procházka Michal40Mráček Jaromír13
Ház Martin31Spáčil Martin13
Rýček Eduard04Horák Vlastimil31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Chropyně CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:1810:54 SK Přerov G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brandejs Lukáš
Caletka Petr
 
 
Hrabica Zdeněk
Kovář Karel
 
 
     0301
2.Zlámalová Petra
Zawadski Michael
 
 
Pospíšilová Carmen
Kyselák Tomáš
 
 
     0302
3.Zlámalová PetraKyselák Tomáš     1303
4.Brandejs LukášPospíšilová Carmen     0304
5.Zawadski MichaelHrabica Zdeněk     1305
6.Caletka PetrKovář Karel     0306
7.Brandejs LukášKyselák Tomáš     0307
8.Zawadski MichaelPospíšilová Carmen     0308
9.Caletka PetrHrabica Zdeněk     1309
10.Zlámalová PetraKovář Karel     13010
11.Zawadski MichaelKyselák Tomáš     13011
12.Caletka PetrPospíšilová Carmen     03012
13.Zlámalová PetraHrabica Zdeněk     23013
14.Brandejs LukášKovář Karel     03014
15.Caletka PetrKyselák Tomáš     03015
16.Zlámalová PetraPospíšilová Carmen     03016
17.Brandejs LukášHrabica Zdeněk     23017
18.Zawadski MichaelKovář Karel     13018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zlámalová Petra04Kyselák Tomáš40
Brandejs Lukáš04Pospíšilová Carmen40
Zawadski Michael04Hrabica Zdeněk40
Caletka Petr04Kovář Karel40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Opatovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SDH Hlinsko CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:31 Sokol Opatovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gryc Miroslav
Slezák Radek
 
 
Přikryl Jaromír
Šromota Josef
 
 
     3210
2.Hostaša Jaroslav
Káďe Ladislav
 
 
Dorňák Antonín
Machač Radek
 
 
     3020
3.Gryc MiroslavPřikryl Jaromír     3030
4.Slezák RadekŠromota Josef     0331
5.Káďe LadislavDorňák Antonín     3141
6.Hostaša JaroslavMachač Radek     3251
7.Slezák RadekMatýs Tomáš     3261
8.Káďe LadislavŠromota Josef     3071
9.Hostaša JaroslavDorňák Antonín     3281
10.Koubek MiroslavMachač Radek     1382
11.Káďe LadislavMatýs Tomáš     3092
12.Hostaša JaroslavŠromota Josef     31102
13.Koubek MiroslavDorňák Antonín     03103
14.Slezák RadekMachač Radek     03104
15.Hostaša JaroslavMatýs Tomáš     03105
16.Koubek MiroslavŠromota Josef     13106
17.Slezák RadekDorňák Antonín     23107
18.Káďe LadislavMachač Radek     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gryc Miroslav10Přikryl Jaromír01
Slezák Radek13Šromota Josef22
Káďe Ladislav40Dorňák Antonín22
Hostaša Jaroslav31Machač Radek22
Koubek Miroslav03Matýs Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Hustopeče BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Rakov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:32 Hustopeče B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dorazil Jiří
Jurák Zdeněk
 
 
Zlámal Radim
Řehák Jiří
 
 
     3210
2.Dorazil Stanislav
Dorazilová Jana
 
 
Dornica Miroslav
Hradil Antonín
 
 
     3020
3.Dorazil StanislavŘehák Jiří     3130
4.Dorazilová JanaZlámal Radim     3140
5.Dorazil JiříHradil Antonín     0341
6.Jurák ZdeněkDornica Miroslav     2342
7.Dorazilová JanaŘehák Jiří     3052
8.Dorazil JiříZlámal Radim     3062
9.Jurák ZdeněkHradil Antonín     3172
10.Dorazil StanislavDornica Miroslav     0373
11.Dorazil JiříŘehák Jiří     2374
12.Jurák ZdeněkZlámal Radim     3084
13.Dorazil StanislavHradil Antonín     0385
14.Dorazilová JanaDornica Miroslav     0386
15.Jurák ZdeněkŘehák Jiří     3296
16.Dorazil StanislavZlámal Radim     31106
17.Dorazilová JanaHradil Antonín     03107
18.Dorazil JiříDornica Miroslav     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dorazil Stanislav22Řehák Jiří13
Dorazilová Jana22Zlámal Radim04
Dorazil Jiří13Hradil Antonín31
Jurák Zdeněk31Dornica Miroslav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Milotice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Chropyně DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:36625:644nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Andrš Jakub
Boháč Petr
 
 
Konečný Radim
Gašpařík Miroslav
 
 
-10-6-9  0301
2.Frydrych Václav
Janovský Patrik
 
 
Konečný Roman
Baďura Jiří
 
 
1012-89 3111
3.Andrš JakubGašpařík Miroslav10-7-9-3 1312
4.Frydrych VáclavKonečný Radim4-528 3122
5.Janovský PatrikKonečný Roman-11107-853232
6.Boháč PetrBaďura Jiří-8-37-8 1333
7.Frydrych VáclavGašpařík Miroslav-5-65-6 1334
8.Janovský PatrikKonečný Radim8-998 3144
9.Boháč PetrKonečný Roman-8-8-5  0345
10.Andrš JakubBaďura Jiří9-897 3155
11.Janovský PatrikGašpařík Miroslav8-9-10-7 1356
12.Boháč PetrKonečný Radim8-7-7-9 1357
13.Andrš JakubKonečný Roman348  3067
14.Frydrych VáclavBaďura Jiří-810-10593277
15.Boháč PetrGašpařík Miroslav-2-4-4  0378
16.Andrš JakubKonečný Radim7-10-8-7 1379
17.Frydrych VáclavKonečný Roman935  3089
18.Janovský PatrikBaďura Jiří-3798 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Andrš Jakub22Gašpařík Miroslav40
Frydrych Václav31Konečný Radim22
Janovský Patrik31Konečný Roman13
Boháč Petr04Baďura Jiří13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy