Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž IV Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Újezd FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kojetín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1611:48 Sokol Kojetín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hostášek Jakub
Pecha Radek
 
 
Štrunc Jaroslav
Palánek Jaroslav
 
 
     0301
2.Kubásek Jan
Pacáček Dominik
 
 
Gamba Robert
Michálek Antonín
 
 
     0302
3.Hostášek JakubŠtrunc Jaroslav     1303
4.Kubásek JanPalánek Jaroslav     3013
5.Pacáček DominikMichálek Antonín     0314
6.Pecha RadekGamba Robert     0315
7.Kubásek JanŠtrunc Jaroslav     0316
8.Pacáček DominikPalánek Jaroslav     3026
9.Pecha RadekMichálek Antonín     0327
10.Hostášek JakubGamba Robert     0328
11.Pacáček DominikŠtrunc Jaroslav     0329
12.Pecha RadekPalánek Jaroslav     13210
13.Hostášek JakubMichálek Antonín     13211
14.Kubásek JanGamba Robert     03212
15.Pecha RadekŠtrunc Jaroslav     03213
16.Hostášek JakubPalánek Jaroslav     03214
17.Kubásek JanMichálek Antonín     03215
18.Pacáček DominikGamba Robert     23216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hostášek Jakub04Štrunc Jaroslav40
Kubásek Jan13Palánek Jaroslav22
Pacáček Dominik13Michálek Antonín40
Pecha Radek04Gamba Robert40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž IV Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Všechovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Čekyně CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:0596:373SK Všechovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šindelek Jiří st.
Sedláček Karel
 
 
Spáčil Martin
Spáčil Matouš
 
 
569  3010
2.Šindelek Jiří ml.
Šindelek Josef
 
 
Oujezdský Jiří
Kosík Jan
 
 
768  3020
3.Šindelek Jiří st.Spáčil Martin779  3030
4.Šindelek JosefSpáčil Matouš565  3040
5.Sedláček KarelKosík Jan547  3050
6.Šindelek RomanOujezdský Jiří788  3060
7.Šindelek Jiří ml.Spáčil Martin989  3070
8.Sedláček KarelSpáčil Matouš766  3080
9.Šindelek RomanKosík Jan849  3090
10.Orság JaromírOujezdský Jiří989  30100
11.Sedláček KarelSpáčil Martin8710  30110
12.Šindelek RomanSpáčil Matouš557  30120
13.Orság JaromírKosík Jan757  30130
14.Šindelek Jiří ml.Oujezdský Jiří676  30140
15.Šindelek RomanSpáčil Martin8910  30150
16.Orság JaromírSpáčil Matouš774  30160
17.Šindelek Jiří ml.Kosík Jan545  30170
18.Sedláček KarelOujezdský Jiří779  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šindelek Jiří st.10Spáčil Martin04
Šindelek Josef10Spáčil Matouš04
Sedláček Karel40Kosík Jan04
Šindelek Roman40Oujezdský Jiří04
Šindelek Jiří ml.30   
Orság Jaromír30   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž IV Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Všechovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Osek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1516:48 Sokol Osek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčík Petr
Bátrla Tomáš
 
 
Boháč Libor
Kužílek Tomáš
 
 
     0301
2.Ponížil Martin
Fryšák Roman
 
 
Olivík Martin
Stejskal Pavel
 
 
     1302
3.Ševčík PetrBoháč Libor     0303
4.Bátrla TomášKužílek Tomáš     0304
5.Ponížil MartinOlivík Martin     0305
6.Fryšák RomanStejskal Pavel     3115
7.Bátrla TomášBoháč Libor     0316
8.Ponížil MartinKužílek Tomáš     0317
9.Fryšák RomanOlivík Martin     0318
10.Ševčík PetrStejskal Pavel     3128
11.Ponížil MartinBoháč Libor     0329
12.Fryšák RomanKužílek Tomáš     23210
13.Ševčík PetrOlivík Martin     31310
14.Bátrla TomášStejskal Pavel     13311
15.Fryšák RomanBoháč Libor     03312
16.Ševčík PetrKužílek Tomáš     23313
17.Bátrla TomášOlivík Martin     13314
18.Ponížil MartinStejskal Pavel     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ševčík Petr22Boháč Libor40
Bátrla Tomáš04Kužílek Tomáš40
Ponížil Martin04Olivík Martin31
Fryšák Roman13Stejskal Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž IV Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Hustopeče CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sigma Hranice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:29 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dorazilová Jana
Šidlík Karel st.
 
 
Koval Jiří
Kořínek Michal
 
 
     3010
2.Kozák Ivan
Zrůcká Iveta
 
 
Lipka Štefan
Koval Jiří
 
 
     2311
3.Zrůcká IvetaStaviař Marek     0312
4.Šidlík Karel st.Kořínek Michal     3022
5.Kozák IvanLipka Štefan     2323
6.Dorazilová JanaKoval Jiří     3233
7.Šidlík Karel st.Staviař Marek     3043
8.Kozák IvanKořínek Michal     3053
9.Dorazilová JanaLipka Štefan     3063
10.Zrůcká IvetaKoval Jiří     0364
11.Kozák IvanStaviař Marek     1365
12.Dorazilová JanaKořínek Michal     3075
13.Zrůcká IvetaLipka Štefan     0376
14.Šidlík Karel st.Koval Jiří     0377
15.Dorazilová JanaStaviař Marek     3087
16.Zrůcká IvetaKořínek Michal     2388
17.Šidlík Karel st.Lipka Štefan     0389
18.Kozák IvanKoval Jiří     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zrůcká Iveta04Staviař Marek22
Šidlík Karel st.22Kořínek Michal13
Kozák Ivan22Lipka Štefan31
Dorazilová Jana40Koval Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž IV Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Hradčany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Černotín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:24 STK Hradčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sehnálková Lenka
Sigmund Ladislav
 
 
Vacek Michal
Pernický Marek
 
 
     3010
2.Vaculík Břetislav
Žákovský Libor
 
 
Mynařík Antonín
Oblouk Josef
 
 
     3120
3.Sehnálková LenkaVacek Michal     3130
4.Žákovský LiborOblouk Josef     3040
5.Vaculík BřetislavPernický Marek     3050
6.Barot Josef ml.Mynařík Antonín     3260
7.Žákovský LiborVacek Michal     3070
8.Vaculík BřetislavOblouk Josef     3180
9.Barot Josef ml.Pernický Marek     0381
10.Sehnálková LenkaMynařík Antonín     3191
11.Pumprla TomášVacek Michal     0392
12.Barot Josef ml.Oblouk Josef     32102
13.Sehnálková LenkaPernický Marek     31112
14.Žákovský LiborMynařík Antonín     31122
15.Barot Josef ml.Vacek Michal     23123
16.Sehnálková LenkaOblouk Josef     32133
17.Žákovský LiborPernický Marek     30143
18.Pumprla TomášMynařík Antonín     03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sehnálková Lenka40Vacek Michal22
Žákovský Libor40Oblouk Josef04
Vaculík Břetislav20Pernický Marek13
Barot Josef ml.22Mynařík Antonín13
Pumprla Tomáš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž IV Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Vlkoš AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SDH Lhota BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1320:47 SDH Lhota B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuča Zdeněk
Prokeš Jaroslav
 
 
Urbášek Petr
Zámorský Josef
 
 
     0301
2.Kroupová Terezie
Pokorný Daniel
 
 
Hlaváč Jakub
Hlaváčová Kateřina
 
 
     1302
3.Kuča ZdeněkHlaváčová Kateřina     3212
4.Prokeš JaroslavHlaváč Jakub     0313
5.Kroupová TerezieZámorský Josef     0314
6.Pokorný DanielUrbášek Petr     2315
7.Prokeš JaroslavHlaváčová Kateřina     1316
8.Kroupová TerezieHlaváč Jakub     3226
9.Pokorný DanielZámorský Josef     0327
10.Kuča ZdeněkUrbášek Petr     1328
11.Kroupová TerezieHlaváčová Kateřina     3038
12.Pokorný DanielHlaváč Jakub     3248
13.Kuča ZdeněkZámorský Josef     0349
14.Prokeš JaroslavUrbášek Petr     03410
15.Pokorný DanielHlaváčová Kateřina     32510
16.Kuča ZdeněkHlaváč Jakub     03511
17.Prokeš JaroslavZámorský Josef     03512
18.Kroupová TerezieUrbášek Petr     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kuča Zdeněk13Hlaváčová Kateřina13
Prokeš Jaroslav04Hlaváč Jakub22
Kroupová Terezie22Zámorský Josef40
Pokorný Daniel22Urbášek Petr40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy