Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OMYA Jeseník DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tovačov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:11 OMYA Jeseník D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunc Radim
Fňukal Zdeněk
 
 
Ginter Martin
Horák Milan
 
 
     3210
2.Šimek Pavel
Janoušek Vladimír
 
 
Palčík Zdeněk
Otáhal Vlastimil
 
 
     3120
3.Šimek PavelHorák Milan     3230
4.Kunc RadimGinter Martin     3040
5.Fňukal ZdeněkPalčík Zdeněk     3150
6.Senohrábek ZdeněkOtáhal Vlastimil     3060
7.Kunc RadimHorák Milan     3270
8.Fňukal ZdeněkGinter Martin     3180
9.Senohrábek ZdeněkPalčík Zdeněk     3090
10.Janoušek VladimírOtáhal Vlastimil     32100
11.Fňukal ZdeněkHorák Milan         
12.Senohrábek ZdeněkGinter Martin         
13.Janoušek VladimírPalčík Zdeněk         
14.Kunc RadimOtáhal Vlastimil         
15.Senohrábek ZdeněkHorák Milan         
16.Janoušek VladimírGinter Martin         
17.Kunc RadimPalčík Zdeněk         
18.Fňukal ZdeněkOtáhal Vlastimil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šimek Pavel10Horák Milan02
Kunc Radim20Ginter Martin02
Fňukal Zdeněk20Palčík Zdeněk02
Senohrábek Zdeněk20Otáhal Vlastimil02
Janoušek Vladimír10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Pramet Šumperk BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Buk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:25566:508Pramet Šumperk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Jan
Luňáček Jiří
 
 
Zavřel Josef st.
Hrubý Martin
 
 
7910  3010
2.Píša Radovan
Janků Karel
 
 
Koutný Pavel
Dorazil Václav
 
 
85-86 3120
3.Malý JanKoutný Pavel-5-11-9  0321
4.Janků KarelDorazil Václav612-8-993231
5.Luňáček JiříHrubý Martin667  3041
6.Píša RadovanZavřel Josef st.482  3051
7.Janků KarelKoutný Pavel-8-7-6  0352
8.Luňáček JiříDorazil Václav4-6-9-9 1353
9.Píša RadovanHrubý Martin859  3063
10.Malý JanZavřel Josef st.-10-8-7  0364
11.Luňáček JiříKoutný Pavel-8-8-9  0365
12.Píša RadovanDorazil Václav698  3075
13.Malý JanHrubý Martin-87-7533285
14.Janků KarelZavřel Josef st.645  3095
15.Píša RadovanKoutný Pavel-5-12510-82396
16.Malý JanDorazil Václav99-7-51032106
17.Janků KarelHrubý Martin         
18.Luňáček JiříZavřel Josef st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Malý Jan22Koutný Pavel40
Janků Karel21Dorazil Václav13
Luňáček Jiří12Hrubý Martin03
Píša Radovan31Zavřel Josef st.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Čechovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slavoj Bruntál ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:13 Sokol Čechovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lošťák Martin
Jančík Jiří
 
 
Koval Michal
Lattner Kamil
 
 
     2301
2.Maděrka Aleš
Chytil Milan
 
 
Machů Jaroslav
Hostěnský Robert
 
 
     2302
3.Jančík JiříKoval Michal     3112
4.Maděrka AlešLattner Kamil     3122
5.Chytil MilanMachů Jaroslav     3032
6.Lošťák MartinHostěnský Robert     3042
7.Maděrka AlešKoval Michal     3252
8.Chytil MilanLattner Kamil     3162
9.Lošťák MartinMachů Jaroslav     3072
10.Jančík JiříHostěnský Robert     3082
11.Chytil MilanKoval Michal     3292
12.Lošťák MartinLattner Kamil     30102
13.Jančík JiříMachů Jaroslav         
14.Maděrka AlešHostěnský Robert         
15.Lošťák MartinKoval Michal         
16.Jančík JiříLattner Kamil         
17.Maděrka AlešMachů Jaroslav         
18.Chytil MilanHostěnský Robert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jančík Jiří20Koval Michal03
Maděrka Aleš20Lattner Kamil03
Chytil Milan30Machů Jaroslav02
Lošťák Martin30Hostěnský Robert02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Neředín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Krnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:20516:462T.J. Sokol Neředín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chromec Martin
Holík Petr
 
 
Štěpanek Martin
Vyhňák Zdeněk
 
 
-6-4-6  0301
2.Gargel Zbyněk
Dubský Pavel
 
 
Vyvial Jaromír
Bláha Bohumil
 
 
6103  3011
3.Chromec MartinŠtěpanek Martin-8-10-6  0312
4.Dubský PavelVyvial Jaromír48-9-8-52313
5.Holík PetrVyhňák Zdeněk856  3023
6.Gargel ZbyněkBláha Bohumil483  3033
7.Dubský PavelŠtěpanek Martin8106  3043
8.Holík PetrVyvial Jaromír10-8-4-5 1344
9.Gargel ZbyněkVyhňák Zdeněk855  3054
10.Chromec MartinBláha Bohumil9-1188 3164
11.Holík PetrŠtěpanek Martin-7-10-7  0365
12.Gargel ZbyněkVyvial Jaromír-10888 3175
13.Chromec MartinVyhňák Zdeněk-13-581083285
14.Dubský PavelBláha Bohumil686  3095
15.Gargel ZbyněkŠtěpanek Martin-7885 31105
16.Chromec MartinVyvial Jaromír         
17.Dubský PavelVyhňák Zdeněk         
18.Holík PetrBláha Bohumil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chromec Martin21Štěpanek Martin22
Dubský Pavel21Vyvial Jaromír21
Holík Petr12Vyhňák Zdeněk03
Gargel Zbyněk40Bláha Bohumil03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Rakov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kolšov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:16 SK Rakov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šuba Bedřich
Vykopal Jaroslav
 
 
Švesták Drahoslav
Jarmar Petr
 
 
     3010
2.Burda Milan
Ludka Jaroslav
 
 
Honemann Vlastimil
Švéda Marek
 
 
     3020
3.Ludka JaroslavJarmar Petr     0321
4.Burda MilanHonemann Vlastimil     3031
5.Cigánek JosefŠvesták Drahoslav     3041
6.Šuba BedřichŠvéda Marek     3151
7.Burda MilanJarmar Petr     0352
8.Cigánek JosefHonemann Vlastimil     0353
9.Šuba BedřichŠvesták Drahoslav     3063
10.Ludka JaroslavŠvéda Marek     1364
11.Cigánek JosefJarmar Petr     3174
12.Šuba BedřichHonemann Vlastimil     3084
13.Ludka JaroslavŠvesták Drahoslav     3294
14.Burda MilanŠvéda Marek     30104
15.Šuba BedřichJarmar Petr         
16.Ludka JaroslavHonemann Vlastimil         
17.Burda MilanŠvesták Drahoslav         
18.Cigánek JosefŠvéda Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ludka Jaroslav12Jarmar Petr21
Burda Milan21Honemann Vlastimil12
Cigánek Josef21Švesták Drahoslav03
Šuba Bedřich30Švéda Marek12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sigma Hranice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Bludov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:28551:528Sigma Hranice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jemelka Libor
Šuba Vojtěch ml.
 
 
Srb Pavel
Brokeš Josef
 
 
-94-9-8 1301
2.Klos Otto
Sohr Radovan
 
 
Jelínek Jakub
Strašil David
 
 
7-798 3111
3.Šuba Vojtěch ml.Jelínek Jakub289  3021
4.Klos OttoBrokeš Josef-89-6-9 1322
5.Sohr RadovanSrb Pavel-3-97-3 1323
6.Jemelka LiborStrašil David84-61 3133
7.Klos OttoJelínek Jakub-4-5-2  0334
8.Sohr RadovanBrokeš Josef-7-5-9  0335
9.Jemelka LiborSrb Pavel7512  3045
10.Šuba Vojtěch ml.Strašil David683  3055
11.Sohr RadovanJelínek Jakub-92-85103265
12.Jemelka LiborBrokeš Josef8-9-6993275
13.Šuba Vojtěch ml.Srb Pavel8-1078 3185
14.Klos OttoStrašil David-7-7-6  0386
15.Jemelka LiborJelínek Jakub8-77-353296
16.Šuba Vojtěch ml.Brokeš Josef-3682 31106
17.Klos OttoSrb Pavel         
18.Sohr RadovanStrašil David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šuba Vojtěch ml.40Jelínek Jakub13
Klos Otto03Brokeš Josef22
Sohr Radovan12Srb Pavel12
Jemelka Libor40Strašil David12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy