Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Stod BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:33632:633TJ Sokol Horní Bělá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plic Bohumil
Nechutný Petr st.
 
 
Súkeník Zdeněk
Škrleta Luboš
 
 
88-1-9103210
2.Cach Jaroslav
Janda Pavel
 
 
Bohdan Luděk
Multrus Martin
 
 
-9996 3120
3.Plic BohumilBohdan Luděk8-5-10-5 1321
4.Janda PavelSúkeník Zdeněk-6-29363231
5.Nechutný Petr st.Multrus Martin525  3041
6.Cach JaroslavŠkrleta Luboš-6-599-92342
7.Janda PavelBohdan Luděk-78-10-3 1343
8.Nechutný Petr st.Súkeník Zdeněk108-108 3153
9.Cach JaroslavMultrus Martin8-7310 3163
10.Plic BohumilŠkrleta Luboš-98-3-6 1364
11.Nechutný Petr st.Bohdan Luděk-78-85-62365
12.Cach JaroslavSúkeník Zdeněk686  3075
13.Plic BohumilMultrus Martin-7-9-8  0376
14.Janda PavelŠkrleta Luboš-5-3-0  0377
15.Cach JaroslavBohdan Luděk-115107 3187
16.Plic BohumilSúkeník Zdeněk6-89-883297
17.Janda PavelMultrus Martin54-10-9832107
18.Nechutný Petr st.Škrleta Luboš-9-5-14  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Plic Bohumil13Bohdan Luděk31
Janda Pavel22Súkeník Zdeněk04
Nechutný Petr st.21Multrus Martin13
Cach Jaroslav31Škrleta Luboš30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dioss Nýřany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:19 Dioss Nýřany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kabát Martin
Kheil Lukáš
 
 
Tran Duc Martin Lam
Hoang Van Tony Tuan
 
 
     2301
2.Šimek Adam
Kliment Vladimír
 
 
Helus Jaroslav
Kasal Jaromír
 
 
     3111
3.Kliment VladimírHelus Jaroslav     0312
4.Kheil LukášTran Duc Martin Lam     3022
5.Šimek AdamKasal Jaromír     3132
6.Kabát MartinHoang Van Tony Tuan     3042
7.Kheil LukášHelus Jaroslav     3052
8.Šimek AdamTran Duc Martin Lam     0353
9.Kabát MartinKasal Jaromír     3163
10.Kliment VladimírHoang Van Tony Tuan     3273
11.Šimek AdamHelus Jaroslav     2374
12.Kabát MartinTran Duc Martin Lam     3084
13.Kliment VladimírKasal Jaromír     3094
14.Kheil LukášHoang Van Tony Tuan     32104
15.Kabát MartinHelus Jaroslav         
16.Kliment VladimírTran Duc Martin Lam         
17.Kheil LukášKasal Jaromír         
18.Šimek AdamHoang Van Tony Tuan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kliment Vladimír21Helus Jaroslav21
Kheil Lukáš30Tran Duc Martin Lam12
Šimek Adam12Kasal Jaromír03
Kabát Martin30Hoang Van Tony Tuan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ Plzeň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Domažlice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:34 TJ Jiskra Domažlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horek Martin
Korbel Petr
 
 
Hromádko Pavel
Pangrác Jan
 
 
     0301
2.Horek Daniel
Dietl Luboš
 
 
Baštář Ondřej
Žižka Petr
 
 
     1302
3.Horek MartinBaštář Ondřej     1303
4.Horek DanielHromádko Pavel     3113
5.Korbel PetrŽižka Petr     3023
6.Dietl LubošPangrác Jan     3033
7.Horek DanielBaštář Ondřej     2334
8.Korbel PetrHromádko Pavel     3244
9.Dietl LubošŽižka Petr     3054
10.Horek MartinPangrác Jan     0355
11.Korbel PetrBaštář Ondřej     2356
12.Dietl LubošHromádko Pavel     3166
13.Horek MartinŽižka Petr     0367
14.Horek DanielPangrác Jan     2368
15.Dietl LubošBaštář Ondřej     1369
16.Horek MartinHromádko Pavel     03610
17.Horek DanielŽižka Petr         
18.Korbel PetrPangrác Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Horek Martin04Baštář Ondřej40
Horek Daniel12Hromádko Pavel13
Korbel Petr21Žižka Petr12
Dietl Luboš31Pangrác Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klabava AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1019:32 TJ Dobřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Josef
Hájek Milan
 
 
Pastuch Jan
Dienstbier Pavel
 
 
     0301
2.Kubík Libor
Vild Jan
 
 
Vohradský Marek
Obertík Milan
 
 
     2302
3.Hájek MilanDienstbier Pavel     1303
4.Šmíd JosefVohradský Marek     3013
5.Kubík LiborObertík Milan     1314
6.Vild JanPastuch Jan     1315
7.Šmíd JosefDienstbier Pavel     3225
8.Kubík LiborVohradský Marek     2326
9.Vild JanObertík Milan     1327
10.Hájek MilanPastuch Jan     2328
11.Kubík LiborDienstbier Pavel     2329
12.Vild JanVohradský Marek     13210
13.Hájek MilanObertík Milan         
14.Šmíd JosefPastuch Jan         
15.Vild JanDienstbier Pavel         
16.Hájek MilanVohradský Marek         
17.Šmíd JosefObertík Milan         
18.Kubík LiborPastuch Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hájek Milan02Dienstbier Pavel21
Šmíd Josef20Vohradský Marek21
Kubík Libor03Obertík Milan20
Vild Jan03Pastuch Jan20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35662:641nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janeček Jaroslav
Protiva Jan
 
 
Dědíček Jaroslav
Císler Václav
 
 
8-77-11-52301
2.Ulbrich Ondřej
Komanec Pavel
 
 
Krivda František
Pitra František
 
 
685  3011
3.Komanec PavelPitra František-8-8-4  0312
4.Ulbrich OndřejCísler Václav-7-5-9  0313
5.Protiva JanKrivda František-9-115-3 1314
6.Janeček JaroslavDědíček Jaroslav676  3024
7.Ulbrich OndřejPitra František-10-4-6  0325
8.Protiva JanCísler Václav-810-9-6 1326
9.Janeček JaroslavKrivda František-9855 3136
10.Komanec PavelDědíček Jaroslav8-610-553246
11.Protiva JanPitra František-9-1094-92347
12.Janeček JaroslavCísler Václav10-7-73-62348
13.Komanec PavelKrivda František-9-74943258
14.Ulbrich OndřejDědíček Jaroslav-469-1073268
15.Janeček JaroslavPitra František-10821 3178
16.Komanec PavelCísler Václav-913-5-5 1379
17.Ulbrich OndřejKrivda František8810  3089
18.Protiva JanDědíček Jaroslav1077  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Komanec Pavel22Pitra František31
Ulbrich Ondřej22Císler Václav40
Protiva Jan13Krivda František13
Janeček Jaroslav31Dědíček Jaroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Nová Hospoda AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Líně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:35 TJ Baník Líně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tenk Petr
Trnka Josef
 
 
Miarko Martin
Bacík Zdeněk
 
 
     1301
2.Čákora Ladislav
Boura Lukáš
 
 
Kašper Petr
Kasten Jiří
 
 
     3011
3.Tenk PetrKašper Petr     1312
4.Čákora LadislavMiarko Martin     1313
5.Trnka JosefBacík Zdeněk     1314
6.Boura LukášKunst Petr     3024
7.Čákora LadislavKašper Petr     3134
8.Trnka JosefMiarko Martin     3244
9.Boura LukášBacík Zdeněk     2345
10.Tenk PetrKunst Petr     1346
11.Trnka JosefKašper Petr     0347
12.Boura LukášKasten Jiří     3057
13.Tenk PetrBacík Zdeněk     0358
14.Čákora LadislavKunst Petr     2359
15.Boura LukášKašper Petr     3269
16.Tenk PetrKasten Jiří     23610
17.Čákora LadislavBacík Zdeněk     30  
18.Trnka JosefKunst Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tenk Petr04Kašper Petr22
Čákora Ladislav12Miarko Martin11
Trnka Josef12Bacík Zdeněk30
Boura Lukáš31Kunst Petr21
   Kasten Jiří11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy