Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Domažlice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2014 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:14 TJ Sokol Plzeň V. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Budín David
Auterský Václav
 
 
Baštář Ondřej
Hromádko Pavel
 
 
     3110
2.Reichert Tomáš
Tran Duc Martin Lam
 
 
Žižka Petr
Pangrác Jan
 
 
     3020
3.Budín DavidBaštář Ondřej     3030
4.Auterský VáclavHromádko Pavel     3140
5.Reichert TomášPangrác Jan     3050
6.Tran Duc Martin LamŽižka Petr     3160
7.Auterský VáclavBaštář Ondřej     0361
8.Reichert TomášHromádko Pavel     3071
9.Tran Duc Martin LamPangrác Jan     1372
10.Budín DavidŽižka Petr     3082
11.Reichert TomášBaštář Ondřej     3292
12.Tran Duc Martin LamHromádko Pavel     1393
13.Budín DavidPangrác Jan     30103
14.Auterský VáclavŽižka Petr         
15.Tran Duc Martin LamBaštář Ondřej         
16.Budín DavidHromádko Pavel         
17.Auterský VáclavPangrác Jan         
18.Reichert Tomᚎižka Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Budín David30Baštář Ondřej12
Auterský Václav11Hromádko Pavel12
Reichert Tomáš30Pangrác Jan12
Tran Duc Martin Lam12Žižka Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2014 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:21 TJ Slavoj Stod B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bohdan Luděk
Kaše Jaroslav
 
 
Obertík Milan st.
Vohradský Marek
 
 
     3010
2.Škrleta Luboš
Súkeník Zdeněk
 
 
Obertík Milan
Brant František
 
 
     3020
3.Kaše JaroslavObertík Milan st.     3130
4.Škrleta LubošBrant František     3040
5.Bohdan LuděkObertík Milan     0341
6.Súkeník ZdeněkVohradský Marek     1342
7.Škrleta LubošObertík Milan st.     3052
8.Bohdan LuděkBrant František     3062
9.Súkeník ZdeněkObertík Milan     3272
10.Kaše JaroslavVohradský Marek     0373
11.Bohdan LuděkObertík Milan st.     3083
12.Súkeník ZdeněkBrant František     3193
13.Kaše JaroslavObertík Milan     1394
14.Škrleta LubošVohradský Marek     0395
15.Súkeník ZdeněkObertík Milan st.     32105
16.Kaše JaroslavBrant František     32  
17.Škrleta LubošObertík Milan         
18.Bohdan LuděkVohradský Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kaše Jaroslav12Obertík Milan st.04
Škrleta Luboš21Brant František03
Bohdan Luděk21Obertík Milan21
Súkeník Zdeněk31Vohradský Marek30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dioss Nýřany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2014 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:40 TJ Sokol Bor B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Niedermayer Ondřej
Šimek Adam
 
 
Krivda František
Císler Václav
 
 
     3210
2.Kliment Vladimír
Průcha Miloš
 
 
Učík Rudolf
Hrubý Pavel
 
 
     3120
3.Šimek AdamKrivda František     3230
4.Kliment VladimírHrubý Pavel     3140
5.Průcha MilošUčík Rudolf     2341
6.Fořt PetrCísler Václav     0342
7.Kliment VladimírKrivda František     1343
8.Průcha MilošHrubý Pavel     2344
9.Fořt PetrUčík Rudolf     0345
10.Šimek AdamCísler Václav     1346
11.Průcha MilošKrivda František     1347
12.Fořt PetrHrubý Pavel     1348
13.Šimek AdamUčík Rudolf     3058
14.Kliment VladimírCísler Václav     3268
15.Niedermayer OndřejKrivda František     2369
16.Šimek AdamHrubý Pavel     3179
17.Kliment VladimírUčík Rudolf     3189
18.Průcha MilošCísler Václav     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šimek Adam31Krivda František31
Kliment Vladimír31Hrubý Pavel22
Průcha Miloš04Učík Rudolf22
Fořt Petr03Císler Václav31
Niedermayer Ondřej01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Líně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2014 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1037:38679:675TJ Baník Líně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plic Bohumil
Nechutný Petr st.
 
 
Miarko Martin
Bacík Zdeněk
 
 
7-58-9-92301
2.Janda Pavel
Cach Jaroslav
 
 
Kasten Jiří
Kunst Petr
 
 
35-86 3111
3.Plic BohumilMiarko Martin9-64-9-82312
4.Janda PavelBacík Zdeněk5-7-6-6 1313
5.Nechutný Petr st.Kunst Petr-7-857-32314
6.Cach JaroslavKasten Jiří7-898 3124
7.Janda PavelMiarko Martin611-10-4-42325
8.Nechutný Petr st.Bacík Zdeněk-39-3-7 1326
9.Cach JaroslavKunst Petr896  3036
10.Plic BohumilKasten Jiří5-346 3146
11.Nechutný Petr st.Miarko Martin76-9-3-72347
12.Cach JaroslavBacík Zdeněk-4-4-10  0348
13.Plic BohumilKunst Petr4-12-118-92349
14.Janda PavelKasten Jiří510-54 3159
15.Cach JaroslavMiarko Martin-684-8123269
16.Plic BohumilBacík Zdeněk610-10-1053279
17.Janda PavelKunst Petr3-99-7-823710
18.Nechutný Petr st.Kasten Jiří87-9-4-923  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plic Bohumil22Miarko Martin31
Janda Pavel13Bacík Zdeněk31
Nechutný Petr st.03Kunst Petr31
Cach Jaroslav31Kasten Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klabava AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2014 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:34 TJ Sokol Klabava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubík Libor
Vild Jan
 
 
Protiva Jan
Janeček Jaroslav
 
 
     3110
2.Šmíd Josef
Hájek Milan
 
 
Levora Karel
Ulbrich Ondřej
 
 
     2311
3.Vild JanUlbrich Ondřej     1312
4.Hájek MilanJaneček Jaroslav     3022
5.Šmíd JosefLevora Karel     3232
6.Šauer DavidKomanec Pavel     3042
7.Hájek MilanUlbrich Ondřej     1343
8.Šmíd JosefJaneček Jaroslav     3153
9.Šauer DavidLevora Karel     1354
10.Vild JanKomanec Pavel     3264
11.Šmíd JosefUlbrich Ondřej     0365
12.Kubík LiborJaneček Jaroslav     0366
13.Vild JanLevora Karel     3276
14.Hájek MilanProtiva Jan     3086
15.Kubík LiborUlbrich Ondřej     1387
16.Vild JanJaneček Jaroslav     3197
17.Hájek MilanLevora Karel     2398
18.Šmíd JosefProtiva Jan     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vild Jan31Ulbrich Ondřej40
Hájek Milan22Janeček Jaroslav13
Šmíd Josef31Levora Karel22
Šauer David11Komanec Pavel02
Kubík Libor02Protiva Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ Plzeň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Nová Hospoda ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2014 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:15 SKUŘ Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šrámek Václav
Korbel Petr
 
 
Čákora Ladislav
Boura Lukáš
 
 
     3110
2.Horek Daniel
Horek Martin
 
 
Mlčoch Jan
Tenk Petr
 
 
     3220
3.Horek DanielČákora Ladislav     3230
4.Dietl LubošMlčoch Jan     3040
5.Šrámek VáclavBoura Lukáš     3250
6.Korbel PetrTenk Petr     3060
7.Dietl LubošČákora Ladislav     2361
8.Šrámek VáclavMlčoch Jan     3271
9.Korbel PetrBoura Lukáš     0372
10.Horek DanielTenk Petr     3082
11.Šrámek VáclavČákora Ladislav     3092
12.Korbel PetrMlčoch Jan     30102
13.Horek DanielBoura Lukáš         
14.Dietl LubošTenk Petr         
15.Korbel PetrČákora Ladislav         
16.Horek DanielMlčoch Jan         
17.Dietl LubošBoura Lukáš         
18.Šrámek VáclavTenk Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Horek Daniel20Čákora Ladislav12
Dietl Luboš11Mlčoch Jan03
Šrámek Václav30Boura Lukáš11
Korbel Petr21Tenk Petr02

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy