Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:35537:583TJ Sokol Plzeň V. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janeček Jaroslav
Ulbrich Ondřej
 
 
Vráblík Milan
Kasal Jaromír
 
 
89-89 3110
2.Protiva Jan
Komanec Pavel
 
 
Reichert Tomáš
Hofman Petr
 
 
-9-2-12  0311
3.Ulbrich OndřejReichert Tomáš-7-74-7 1312
4.Komanec PavelHofman Petr-73-9-8 1313
5.Protiva JanVráblík Milan-710-7-9 1314
6.Janeček JaroslavKasal Jaromír665  3024
7.Komanec PavelReichert Tomáš-8-9-8  0325
8.Protiva JanHofman Petr988  3035
9.Janeček JaroslavVráblík Milan-5-5-5  0336
10.Ulbrich OndřejKasal Jaromír658  3046
11.Protiva JanReichert Tomáš-6-8-5  0347
12.Janeček JaroslavHofman Petr9-59-14113257
13.Ulbrich OndřejVráblík Milan-999-8-92358
14.Komanec PavelKasal Jaromír78-48 3168
15.Janeček JaroslavReichert Tomáš-9-4-6  0369
16.Ulbrich OndřejHofman Petr-8556 3179
17.Komanec PavelVráblík Milan-6-3-5  03710
18.Protiva JanKasal Jaromír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ulbrich Ondřej22Reichert Tomáš40
Komanec Pavel13Hofman Petr13
Protiva Jan12Vráblík Milan40
Janeček Jaroslav22Kasal Jaromír03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Nová Hospoda AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Stod BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:30 Sokol Nová Hospoda A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mlčoch Jan
Trnka Josef
 
 
Čada Vladimír
Škrleta Luboš
 
 
     2301
2.Čákora Ladislav
Boura Lukáš
 
 
Bohdan Luděk
Hulín Jiří
 
 
     3011
3.Čákora LadislavHulín Jiří     3121
4.Mlčoch JanBohdan Luděk     0322
5.Trnka JosefČada Vladimír     0323
6.Boura Lukᚊkrleta Luboš     1324
7.Mlčoch JanHulín Jiří     1325
8.Trnka JosefBohdan Luděk     2326
9.Boura LukášČada Vladimír     3236
10.Čákora LadislavŠkrleta Luboš     3046
11.Trnka JosefHulín Jiří     3256
12.Boura LukášBohdan Luděk     0357
13.Čákora LadislavČada Vladimír     3067
14.Mlčoch JanŠkrleta Luboš     3277
15.Boura LukášHulín Jiří     3087
16.Čákora LadislavBohdan Luděk     3097
17.Mlčoch JanČada Vladimír     32107
18.Trnka JosefŠkrleta Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čákora Ladislav40Hulín Jiří13
Mlčoch Jan22Bohdan Luděk31
Trnka Josef12Čada Vladimír13
Boura Lukáš22Škrleta Luboš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ Plzeň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Líně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:18 SKUŘ Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korbel Petr
Horek Daniel
 
 
Miarko Martin
Bacík Zdeněk
 
 
     3110
2.Šrámek Václav
Zeman Luboš
 
 
Kunst Petr
Kasten Jiří
 
 
     3020
3.Zeman LubošMiarko Martin     1321
4.Korbel PetrBacík Zdeněk     3131
5.Šrámek VáclavKunst Petr     3041
6.Horek DanielKasten Jiří     3051
7.Korbel PetrMiarko Martin     0352
8.Šrámek VáclavBacík Zdeněk     3262
9.Horek DanielKunst Petr     3072
10.Zeman LubošKasten Jiří     0373
11.Šrámek VáclavMiarko Martin     0374
12.Horek DanielBacík Zdeněk     3184
13.Zeman LubošKunst Petr     3194
14.Korbel PetrKasten Jiří     30104
15.Horek DanielMiarko Martin         
16.Zeman LubošBacík Zdeněk         
17.Korbel PetrKunst Petr         
18.Šrámek VáclavKasten Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zeman Luboš12Miarko Martin30
Korbel Petr21Bacík Zdeněk03
Šrámek Václav21Kunst Petr03
Horek Daniel30Kasten Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klabava AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:22 TJ Sokol Klabava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šauer David
Vild Jan
 
 
Dědíček Jaroslav
Císler Václav
 
 
     3110
2.Šmíd Josef
Hájek Milan
 
 
Pitra František
Krivda František
 
 
     3120
3.Šmíd JosefDědíček Jaroslav     3030
4.Hájek MilanPitra František     0331
5.Šauer DavidCísler Václav     3241
6.Vild JanKrivda František     3051
7.Hájek MilanDědíček Jaroslav     3061
8.Šauer DavidPitra František     0362
9.Vild JanCísler Václav     3072
10.Šmíd JosefKrivda František     3182
11.Šauer DavidDědíček Jaroslav     0383
12.Vild JanPitra František     2384
13.Šmíd JosefCísler Václav     3294
14.Hájek MilanKrivda František     0395
15.Vild JanDědíček Jaroslav     30105
16.Šmíd JosefPitra František         
17.Hájek MilanCísler Václav         
18.Šauer DavidKrivda František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šmíd Josef30Dědíček Jaroslav13
Hájek Milan12Pitra František30
Šauer David12Císler Václav03
Vild Jan31Krivda František12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:35650:639TJ Dobřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cach Jaroslav
Janda Pavel
 
 
Pastuch Jan
Dienstbier Pavel
 
 
677  3010
2.Plic Bohumil
Nechutný Petr st.
 
 
Obertík Milan
Vohradský Marek
 
 
-10-910-8 1311
3.Plic BohumilDienstbier Pavel7-9-9493221
4.Janda PavelVohradský Marek78-102 3131
5.Nechutný Petr st.Obertík Milan-7-79-9 1332
6.Cach JaroslavPastuch Jan-8-7-9  0333
7.Janda PavelDienstbier Pavel932  3043
8.Nechutný Petr st.Vohradský Marek6-389 3153
9.Cach JaroslavObertík Milan-967-7-92354
10.Plic BohumilPastuch Jan-8-4-7  0355
11.Nechutný Petr st.Dienstbier Pavel83-9-7-82356
12.Cach JaroslavVohradský Marek887  3066
13.Plic BohumilObertík Milan10-68-10-42367
14.Janda PavelPastuch Jan9-99-5-32368
15.Cach JaroslavDienstbier Pavel697  3078
16.Plic BohumilVohradský Marek107-79 3188
17.Janda PavelObertík Milan-9-74-5 1389
18.Nechutný Petr st.Pastuch Jan-12-5-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plic Bohumil22Dienstbier Pavel13
Janda Pavel22Vohradský Marek04
Nechutný Petr st.13Obertík Milan40
Cach Jaroslav22Pastuch Jan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dioss Nýřany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Domažlice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:23 Dioss Nýřany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Niedermayer Ondřej
Kabát Martin
 
 
Hromádko Pavel
Pangrác Jan
 
 
     3010
2.Kliment Vladimír
Kheil Lukáš
 
 
Baštář Ondřej
Žižka Petr
 
 
     3120
3.Kabát MartinBaštář Ondřej     3030
4.Niedermayer OndřejHromádko Pavel     3140
5.Kliment VladimírŽižka Petr     0341
6.Kheil LukášPangrác Jan     3051
7.Niedermayer OndřejBaštář Ondřej     1352
8.Kliment VladimírHromádko Pavel     1353
9.Kheil Lukᚎižka Petr     3163
10.Kabát MartinPangrác Jan     3073
11.Kliment VladimírBaštář Ondřej     3083
12.Kheil LukášHromádko Pavel     1384
13.Kabát MartinŽižka Petr     3094
14.Niedermayer OndřejPangrác Jan     1395
15.Kheil LukášBaštář Ondřej     0396
16.Kabát MartinHromádko Pavel     32106
17.Niedermayer OndřejŽižka Petr     30  
18.Kliment VladimírPangrác Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kabát Martin40Baštář Ondřej22
Niedermayer Ondřej12Hromádko Pavel22
Kliment Vladimír12Žižka Petr12
Kheil Lukáš22Pangrác Jan12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy