Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Vysoká Libyně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Trnová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2014 11:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:19 Sokol Vysoká Libyně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ježek Václav ml.
Kadavý Václav ml.
 
 
Vachovcová Simona
Šerá Adéla
 
 
     3010
2.Horký Aleš
Horký David
 
 
Fišerová Anna
Kriegerbeck Karel
 
 
     3020
3.Ježek Václav ml.Vachovcová Simona     3130
4.Kadavý Václav ml.Fišerová Anna     3040
5.Horký AlešKriegerbeck Karel     0341
6.Horký DavidŠerá Adéla     3051
7.Kadavý Václav ml.Vachovcová Simona     3061
8.Horký AlešFišerová Anna     3071
9.Horký DavidKriegerbeck Karel     1372
10.Ježek Václav ml.Šerá Adéla     3182
11.Horký AlešVachovcová Simona     2383
12.Horký DavidFišerová Anna     2384
13.Ježek Václav ml.Kriegerbeck Karel     3094
14.Kadavý Václav ml.Šerá Adéla     30104
15.Horký DavidVachovcová Simona     23105
16.Ježek Václav ml.Fišerová Anna     31115
17.Kadavý Václav ml.Kriegerbeck Karel     31125
18.Horký AlešŠerá Adéla     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ježek Václav ml.40Vachovcová Simona22
Kadavý Václav ml.40Fišerová Anna13
Horký Aleš22Kriegerbeck Karel22
Horký David13Šerá Adéla04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Dioss Nýřany ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2014 11:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:27661:591TJ Sokol Horní Bělá D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nechutný Marek
Nechutný Petr ml.
 
 
Alexa Ondřej
Kršová Nikola
 
 
754  3010
2.Šulda David
Hubka Jiří
 
 
Alexa Vlastimil
Zeman Pavel
 
 
616  3020
3.Nechutný MarekAlexa Ondřej8-310-6-102321
4.Nechutný Petr ml.Kršová Nikola10117  3031
5.Šulda DavidSchläfer František-3525 3141
6.Hubka JiříZeman Pavel527  3051
7.Nechutný Petr ml.Alexa Ondřej-4-646-52352
8.Šulda DavidKršová Nikola-8-5-6  0353
9.Hubka JiříSchläfer František-8-37983263
10.Nechutný MarekZeman Pavel-88-3-8 1364
11.Šulda DavidAlexa Ondřej-896-5103274
12.Hubka JiříKršová Nikola-88312 3184
13.Nechutný MarekSchläfer František5-7-9893294
14.Nechutný Petr ml.Zeman Pavel-11-5-8  0395
15.Hubka JiříAlexa Ondřej6-687 31105
16.Nechutný MarekKršová Nikola98-9-8-823106
17.Nechutný Petr ml.Schläfer František548  30116
18.Šulda DavidZeman Pavel6116  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nechutný Marek13Alexa Ondřej22
Nechutný Petr ml.22Kršová Nikola22
Šulda David31Schläfer František04
Hubka Jiří40Zeman Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SHM Heřmanova Huť BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vejprnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2014 11:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:10 TJ SHM Heřmanova Huť B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špaček Petr st.
Špaček Petr ml.
 
 
Kolář Vladimír
Horský Robin
 
 
     3010
2.Fehnl Kurt
Martínek Jaroslav
 
 
Zoubek Lukáš
Mautner Vojtěch
 
 
     3020
3.Špaček Petr st.Kolář Vladimír     3130
4.Špaček Petr ml.Horský Robin     3040
5.Fehnl KurtZoubek Lukáš     3150
6.Martínek JaroslavMautner Vojtěch     3160
7.Špaček Petr ml.Kolář Vladimír     3170
8.Fehnl KurtHorský Robin     3180
9.Martínek JaroslavZoubek Lukáš     3190
10.Špaček Petr st.Mautner Vojtěch     30100
11.Fehnl KurtKolář Vladimír     30110
12.Martínek JaroslavHorský Robin     31120
13.Špaček Petr st.Zoubek Lukáš     30130
14.Špaček Petr ml.Mautner Vojtěch     30140
15.Martínek JaroslavKolář Vladimír     32150
16.Špaček Petr st.Horský Robin     31160
17.Špaček Petr ml.Zoubek Lukáš     30170
18.Fehnl KurtMautner Vojtěch     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Špaček Petr st.40Kolář Vladimír04
Špaček Petr ml.40Horský Robin04
Fehnl Kurt40Zoubek Lukáš04
Martínek Jaroslav40Mautner Vojtěch04

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS