Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SHM Heřmanova Huť BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Vysoká Libyně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2014 11:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:36 Sokol Vysoká Libyně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fehnl Kurt
Martínek Jaroslav
 
 
Kadavý Václav ml.
Ježek Václav ml.
 
 
     1301
2.Špaček Petr ml.
Špaček Petr st.
 
 
Ježek Václav st.
Horký Aleš
 
 
     3211
3.Špaček Petr ml.Kadavý Václav ml.     0312
4.Špaček Petr st.Ježek Václav ml.     0313
5.Fehnl KurtJežek Václav st.     3023
6.Martínek JaroslavHorký Aleš     3133
7.Špaček Petr st.Kadavý Václav ml.     0334
8.Fehnl KurtJežek Václav ml.     2335
9.Martínek JaroslavJežek Václav st.     1336
10.Špaček Petr ml.Horký Aleš     3246
11.Fehnl KurtKadavý Václav ml.     3056
12.Martínek JaroslavJežek Václav ml.     1357
13.Špaček Petr ml.Ježek Václav st.     3167
14.Špaček Petr st.Horký David     3077
15.Martínek JaroslavKadavý Václav ml.     2378
16.Špaček Petr ml.Ježek Václav ml.     1379
17.Špaček Petr st.Ježek Václav st.     03710
18.Fehnl KurtHorký David     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Špaček Petr ml.22Kadavý Václav ml.31
Špaček Petr st.13Ježek Václav ml.40
Fehnl Kurt31Ježek Václav st.22
Martínek Jaroslav13Horký Aleš02
   Horký David02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vejprnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2014 11:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:28 TJ Sokol Vejprnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Opatrný Vít
Zoubek Martin
 
 
Hlávka Milan
Nechutný Petr ml.
 
 
     3010
2.Zoubek Lukáš
Mautner Vojtěch
 
 
Šulda David
Hubka Jiří
 
 
     0311
3.Opatrný VítHlávka Milan     3021
4.Zoubek MartinNechutný Petr ml.     3031
5.Šilhan JaroslavŠulda David     2332
6.Zoubek LukášHubka Jiří     0333
7.Zoubek MartinHlávka Milan     2334
8.Šilhan JaroslavNechutný Petr ml.     3044
9.Zoubek Lukᚊulda David     0345
10.Opatrný VítHubka Jiří     3055
11.Šilhan JaroslavHlávka Milan     3165
12.Mautner VojtěchNechutný Petr ml.     0366
13.Opatrný VítŠulda David     3076
14.Zoubek MartinHubka Jiří     0377
15.Mautner VojtěchHlávka Milan     0378
16.Opatrný VítNechutný Petr ml.     3088
17.Zoubek MartinŠulda David     3298
18.Šilhan JaroslavHubka Jiří     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Opatrný Vít40Hlávka Milan22
Zoubek Martin22Nechutný Petr ml.13
Šilhan Jaroslav31Šulda David22
Zoubek Lukáš02Hubka Jiří22
Mautner Vojtěch02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dioss Nýřany EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Trnová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:27 Dioss Nýřany E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kršová Nikola
Alexa Ondřej
 
 
Kriegerbeck Karel
Fišerová Anna
 
 
     1301
2.Alexa Vlastimil
Jabůrek Karel
 
 
Čása Jakub
Vachovcová Simona
 
 
     0302
3.Alexa OndřejKriegerbeck Karel     3112
4.Kršová NikolaFišerová Anna     3022
5.Alexa VlastimilČása Jakub     1323
6.Jabůrek KarelVachovcová Simona     3033
7.Kršová NikolaKriegerbeck Karel     3043
8.Alexa VlastimilFišerová Anna     0344
9.Jabůrek KarelČása Jakub     0345
10.Alexa OndřejVachovcová Simona     3155
11.Alexa VlastimilKriegerbeck Karel     3265
12.Jabůrek KarelKlik Jiří     3275
13.Alexa OndřejČása Jakub     3085
14.Kršová NikolaVachovcová Simona     3095
15.Jabůrek KarelKriegerbeck Karel     2396
16.Alexa OndřejKlik Jiří     30106
17.Kršová NikolaČása Jakub     30116
18.Alexa VlastimilVachovcová Simona     23117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Alexa Ondřej40Kriegerbeck Karel13
Kršová Nikola40Fišerová Anna11
Alexa Vlastimil13Čása Jakub22
Jabůrek Karel22Vachovcová Simona13
   Klik Jiří02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS