Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Vysoká Libyně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2014 11:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:37612:646Sokol Vysoká Libyně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nechutný Marek
Nechutný Petr ml.
 
 
Kadavý Václav ml.
Ježek Václav ml.
 
 
166-108 3110
2.Šulda David
Hubka Jiří
 
 
Ježek Václav st.
Horký Aleš
 
 
-7-28-6 1311
3.Nechutný MarekKadavý Václav ml.-5-9-3  0312
4.Nechutný Petr ml.Ježek Václav ml.-2-6-4  0313
5.Šulda DavidJežek Václav st.89-8-8103223
6.Hubka JiříHorký Aleš369  3033
7.Nechutný Petr ml.Kadavý Václav ml.-7-6-4  0334
8.Šulda DavidJežek Václav ml.9-96-10-102335
9.Hubka JiříJežek Václav st.862  3045
10.Nechutný MarekHorký Aleš97-86 3155
11.Šulda DavidKadavý Václav ml.-8-9-8  0356
12.Hubka JiříJežek Václav ml.1012-2-5-82357
13.Nechutný MarekJežek Václav st.-4-6-8  0358
14.Nechutný Petr ml.Horký David786  3068
15.Hubka JiříKadavý Václav ml.-86-79-92369
16.Nechutný MarekJežek Václav ml.2-6-8-7 13610
17.Nechutný Petr ml.Ježek Václav st.5-10-616-923611
18.Šulda DavidHorký David486  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nechutný Marek13Kadavý Václav ml.40
Nechutný Petr ml.13Ježek Václav ml.40
Šulda David22Ježek Václav st.22
Hubka Jiří22Horký Aleš02
   Horký David02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SHM Heřmanova Huť BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Trnová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2014 11:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:10 TJ SHM Heřmanova Huť B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špaček Petr st.
Špaček Petr ml.
 
 
Klik Jiří
Šerá Adéla
 
 
     3110
2.Fehnl Kurt
Martínek Jaroslav
 
 
Čása Jakub
Kriegerbeck Karel
 
 
     3220
3.Špaček Petr st.Čása Jakub     3030
4.Špaček Petr ml.Kriegerbeck Karel     3040
5.Fehnl KurtKlik Jiří     3050
6.Martínek JaroslavŠerá Adéla     3060
7.Špaček Petr ml.Čása Jakub     2361
8.Fehnl KurtKriegerbeck Karel     3071
9.Martínek JaroslavKlik Jiří     3181
10.Špaček Petr st.Šerá Adéla     3091
11.Fehnl KurtČása Jakub     30101
12.Martínek JaroslavKriegerbeck Karel     30111
13.Špaček Petr st.Klik Jiří     30121
14.Špaček Petr ml.Šerá Adéla     30131
15.Martínek JaroslavČása Jakub     30141
16.Špaček Petr st.Kriegerbeck Karel     23142
17.Špaček Petr ml.Klik Jiří     30152
18.Fehnl KurtŠerá Adéla     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Špaček Petr st.31Čása Jakub13
Špaček Petr ml.31Kriegerbeck Karel13
Fehnl Kurt40Klik Jiří04
Martínek Jaroslav40Šerá Adéla04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vejprnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Dioss Nýřany ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2014 11:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zoubek Martin
Zoubek Lukáš
 
 
Alexa Vlastimil
Schläfer František
 
 
     1301
2.Opatrný Vít
Kolář Vladimír
 
 
Alexa Ondřej
Kršová Nikola
 
 
     3111
3.Opatrný VítAlexa Ondřej     3121
4.Kolář VladimírKršová Nikola     0322
5.Zoubek LukášSchläfer František     0323
6.Zoubek MartinAlexa Vlastimil     3033
7.Kolář VladimírAlexa Ondřej     2334
8.Zoubek LukášKršová Nikola     0335
9.Zoubek MartinSchläfer František     3245
10.Opatrný VítAlexa Vlastimil     3055
11.Zoubek LukášAlexa Ondřej     0356
12.Zoubek MartinKršová Nikola     3266
13.Opatrný VítSchläfer František     3076
14.Kolář VladimírAlexa Vlastimil     3086
15.Zoubek MartinAlexa Ondřej     2387
16.Opatrný VítKršová Nikola     3097
17.Kolář VladimírSchläfer František     1398
18.Zoubek LukášAlexa Vlastimil     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Opatrný Vít40Alexa Ondřej31
Kolář Vladimír13Kršová Nikola22
Zoubek Lukáš04Schläfer František22
Zoubek Martin31Alexa Vlastimil13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS