Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Vysoká Libyně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ SHM Heřmanova Huť BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 11:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:31 Sokol Vysoká Libyně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadavý Václav ml.
Ježek Václav ml.
 
 
Platz Jaroslav
Fehnl Kurt
 
 
     3010
2.Ježek Václav st.
Horký Aleš
 
 
Fehnl Josef
Martínek Jaroslav
 
 
     1311
3.Kadavý Václav ml.Fehnl Kurt     3021
4.Ježek Václav ml.Platz Jaroslav     3231
5.Ježek Václav st.Fehnl Josef     1332
6.Horký AlešMartínek Jaroslav     0333
7.Ježek Václav ml.Fehnl Kurt     3043
8.Ježek Václav st.Platz Jaroslav     3053
9.Horký AlešFehnl Josef     0354
10.Kadavý Václav ml.Martínek Jaroslav     3164
11.Ježek Václav st.Fehnl Kurt     3274
12.Horký DavidPlatz Jaroslav     0375
13.Kadavý Václav ml.Fehnl Josef     3085
14.Ježek Václav ml.Martínek Jaroslav     3295
15.Horký DavidFehnl Kurt     0396
16.Kadavý Václav ml.Platz Jaroslav     30106
17.Ježek Václav ml.Fehnl Josef     03107
18.Ježek Václav st.Martínek Jaroslav     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadavý Václav ml.40Fehnl Kurt13
Ježek Václav ml.31Platz Jaroslav13
Ježek Václav st.22Fehnl Josef31
Horký Aleš02Martínek Jaroslav22
Horký David02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vejprnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 11:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:24513:397TJ Sokol Horní Bělá D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šulda David
Hubka Jiří
 
 
Opatrný Vít
Zoubek Martin
 
 
-11-911-8 1301
2.Nechutný Petr ml.
Švamberg Daniel
 
 
Mautner Vojtěch
Zoubek Lukáš
 
 
312  3011
3.Nechutný Petr ml.Opatrný Vít-6-12-4  0312
4.Švamberg DanielZoubek Martin-6-4-9  0313
5.Šulda DavidMautner Vojtěch173  3023
6.Hubka JiříZoubek Lukáš143  3033
7.Švamberg DanielOpatrný Vít-1-5-4  0334
8.Šulda DavidZoubek Martin-8-10-9  0335
9.Hubka JiříMautner Vojtěch322  3045
10.Nechutný Petr ml.Zoubek Lukáš324  3055
11.Šulda DavidOpatrný Vít-5-4-6  0356
12.Hubka JiříZoubek Martin1056  3066
13.Nechutný Petr ml.Mautner Vojtěch125  3076
14.Švamberg DanielZoubek Lukáš545  3086
15.Hubka JiříOpatrný Vít-38-5-2 1387
16.Nechutný Petr ml.Zoubek Martin-9-8-10  0388
17.Švamberg DanielMautner Vojtěch572  3098
18.Šulda DavidZoubek Lukáš162  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nechutný Petr ml.22Opatrný Vít40
Švamberg Daniel22Zoubek Martin31
Šulda David22Mautner Vojtěch04
Hubka Jiří31Zoubek Lukáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Trnová BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Dioss Nýřany ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1712:51510:667Dioss Nýřany E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kriegerbeck Karel
Šerá Adéla
 
 
Zeman Pavel
Alexa Vlastimil
 
 
7-6-6-6 1301
2.Vachovcová Simona
Fišerová Anna
 
 
Kršová Nikola
Schläfer František
 
 
-5-8-9  0302
3.Kriegerbeck KarelZeman Pavel11-6-7-11 1303
4.Šerá AdélaAlexa Vlastimil-6-7-5  0304
5.Vachovcová SimonaKršová Nikola-8-98-8 1305
6.Fišerová AnnaSchläfer František-6-5-5  0306
7.Šerá AdélaZeman Pavel-58-8-9 1307
8.Vachovcová SimonaAlexa Vlastimil-8-69-7 1308
9.Fišerová AnnaKršová Nikola9-69-6-62309
10.Kriegerbeck KarelSchläfer František-8-8-8  03010
11.Vachovcová SimonaZeman Pavel-6-88-8 13011
12.Fišerová AnnaAlexa Vlastimil-9-8-7  03012
13.Kriegerbeck KarelKršová Nikola-7-717-8 13013
14.Šerá AdélaSchläfer František-8-8-8  03014
15.Fišerová AnnaZeman Pavel-8-8-8  03015
16.Kriegerbeck KarelAlexa Vlastimil558  30115
17.Šerá AdélaKršová Nikola-9-8-7  03116
18.Vachovcová SimonaSchläfer František-9-6-5  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kriegerbeck Karel13Zeman Pavel40
Šerá Adéla04Alexa Vlastimil31
Vachovcová Simona04Kršová Nikola40
Fišerová Anna04Schläfer František40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dioss Nýřany EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Vysoká Libyně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:41 Sokol Vysoká Libyně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benedikt Jiří
Kršová Nikola
 
 
Kadavý Václav ml.
Horký Aleš
 
 
     3110
2.Schläfer František
Zeman Pavel
 
 
Kadavý Václav st.
Ježek Václav st.
 
 
     3220
3.Kršová NikolaKadavý Václav ml.     0321
4.Jícha FilipHorký Aleš     1322
5.Schläfer FrantišekJežek Václav st.     1323
6.Zeman PavelKadavý Václav st.     0324
7.Jícha FilipKadavý Václav ml.     0325
8.Schläfer FrantišekHorký Aleš     3035
9.Zeman PavelJežek Václav st.     0336
10.Kršová NikolaKadavý Václav st.     2337
11.Schläfer FrantišekKadavý Václav ml.     0338
12.Zeman PavelHorký Aleš     3148
13.Kršová NikolaJežek Václav st.     1349
14.Alexa VlastimilKadavý Václav st.     13410
15.Zeman PavelKadavý Václav ml.     13411
16.Kršová NikolaHorký Aleš     31511
17.Alexa VlastimilJežek Václav st.     03512
18.Schläfer FrantišekKadavý Václav st.WO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kršová Nikola13Kadavý Václav ml.40
Jícha Filip02Horký Aleš13
Schläfer František12Ježek Václav st.40
Zeman Pavel13Kadavý Václav st.30
Alexa Vlastimil02   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vejprnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Trnová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 11:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1024:33 TJ Trnová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář Vladimír
Zoubek Martin
 
 
Kriegerbeck Karel
Čása Jakub
 
 
     3110
2.Zoubek Lukáš
Mautner Vojtěch
 
 
Fišerová Anna
Vachovcová Simona
 
 
     0311
3.Zoubek MartinKriegerbeck Karel     3021
4.Kolář VladimírVachovcová Simona     3131
5.Zoubek LukášČása Jakub     0332
6.Mautner VojtěchFišerová Anna     0333
7.Kolář VladimírKriegerbeck Karel     3043
8.Zoubek LukášVachovcová Simona     0344
9.Mautner VojtěchČása Jakub     0345
10.Zoubek MartinFišerová Anna     3055
11.Zoubek LukášKriegerbeck Karel     0356
12.Mautner VojtěchVachovcová Simona     0357
13.Zoubek MartinČása Jakub     0358
14.Kolář VladimírFišerová Anna     3068
15.Mautner VojtěchKriegerbeck Karel     0369
16.Zoubek MartinVachovcová Simona     3079
17.Kolář VladimírČása Jakub     3189
18.Zoubek LukášFišerová Anna     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zoubek Martin31Kriegerbeck Karel22
Kolář Vladimír40Vachovcová Simona22
Zoubek Lukáš04Čása Jakub31
Mautner Vojtěch04Fišerová Anna22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SHM Heřmanova Huť BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 11:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špaček Petr ml.
Špaček Petr st.
 
 
Hubka Jiří
Šulda David
 
 
     0301
2.Martínek Jaroslav
Fehnl Kurt
 
 
Hlávka Milan
Nechutný Petr ml.
 
 
     3111
3.Špaček Petr ml.Hubka Jiří     1312
4.Špaček Petr st.Hlávka Milan     1313
5.Fehnl KurtŠulda David     3023
6.Martínek JaroslavNechutný Petr ml.     3133
7.Špaček Petr st.Hubka Jiří     1334
8.Fehnl KurtHlávka Milan     3044
9.Martínek JaroslavŠulda David     3154
10.Špaček Petr ml.Nechutný Petr ml.     3264
11.Fehnl KurtHubka Jiří     0365
12.Martínek JaroslavHlávka Milan     3175
13.Špaček Petr ml.Šulda David     0376
14.Špaček Petr st.Nechutný Petr ml.     1377
15.Martínek JaroslavHubka Jiří     1378
16.Špaček Petr ml.Hlávka Milan     3288
17.Špaček Petr st.Šulda David     2389
18.Fehnl KurtNechutný Petr ml.     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Špaček Petr ml.22Hubka Jiří40
Špaček Petr st.04Hlávka Milan13
Fehnl Kurt31Šulda David22
Martínek Jaroslav31Nechutný Petr ml.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Vysoká Libyně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 11:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:27 Sokol Vysoká Libyně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadavý Václav ml.
Ježek Václav ml.
 
 
Hlávka Milan
Nechutný Petr ml.
 
 
     3110
2.Ježek Václav st.
Horký Aleš
 
 
Šulda David
Hubka Jiří
 
 
     3220
3.Kadavý Václav ml.Hlávka Milan     3030
4.Ježek Václav ml.Nechutný Petr ml.     3140
5.Ježek Václav st.Šulda David     3050
6.Horký AlešHubka Jiří     0351
7.Ježek Václav ml.Hlávka Milan     3161
8.Ježek Václav st.Nechutný Petr ml.     3171
9.Horký AlešŠulda David     3281
10.Kadavý Václav ml.Hubka Jiří     3091
11.Ježek Václav st.Hlávka Milan     31101
12.Horký AlešNechutný Petr ml.     23102
13.Kadavý Václav ml.Šulda David     30112
14.Horký DavidHubka Jiří     03113
15.Horký AlešHlávka Milan     03114
16.Kadavý Václav ml.Nechutný Petr ml.     30124
17.Horký DavidŠulda David     03125
18.Ježek Václav st.Hubka Jiří     23126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kadavý Václav ml.40Hlávka Milan13
Ježek Václav ml.20Nechutný Petr ml.13
Ježek Václav st.31Šulda David13
Horký Aleš13Hubka Jiří31
Horký David02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Trnová BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ SHM Heřmanova Huť BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1611:49469:664TJ SHM Heřmanova Huť B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kriegerbeck Karel
Čása Jakub
 
 
Špaček Petr st.
Špaček Petr ml.
 
 
-4-7-7  0301
2.Vachovcová Simona
Fišerová Anna
 
 
Martínek Jaroslav
Fehnl Kurt
 
 
-7-4-4  0302
3.Kriegerbeck KarelŠpaček Petr st.-67813 3112
4.Fišerová AnnaŠpaček Petr ml.-11-4-8  0313
5.Čása JakubMartínek Jaroslav81216  3023
6.Vachovcová SimonaFehnl Kurt-7-7-6  0324
7.Fišerová AnnaŠpaček Petr st.-10-6-6  0325
8.Čása JakubŠpaček Petr ml.-71010-6-82326
9.Vachovcová SimonaMartínek Jaroslav-7-9-3  0327
10.Kriegerbeck KarelFehnl Kurt-4-5-4  0328
11.Čása JakubŠpaček Petr st.10-7-8-4 1329
12.Vachovcová SimonaŠpaček Petr ml.-7-11-11  03210
13.Kriegerbeck KarelMartínek Jaroslav-3-7-6  03211
14.Fišerová AnnaFehnl Kurt-4-5-7  03212
15.Vachovcová SimonaŠpaček Petr st.7-6-7-2 13213
16.Kriegerbeck KarelŠpaček Petr ml.-9-13-8  03214
17.Fišerová AnnaMartínek Jaroslav-5-8-8  03215
18.Čása JakubFehnl Kurt7-15-6-7 13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kriegerbeck Karel13Špaček Petr st.31
Fišerová Anna04Špaček Petr ml.40
Čása Jakub13Martínek Jaroslav31
Vachovcová Simona04Fehnl Kurt40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dioss Nýřany EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vejprnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:8 Dioss Nýřany E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schläfer František
Jícha Filip
 
 
Kolář Vladimír
Zoubek Martin
 
 
     3010
2.Zeman Pavel
Alexa Vlastimil
 
 
Zoubek Lukáš
Mautner Vojtěch
 
 
     3020
3.Jícha FilipKolář Vladimír     3030
4.Kršová NikolaZoubek Martin     0331
5.Zeman PavelZoubek Lukáš     3041
6.Schläfer FrantišekMautner Vojtěch     3051
7.Kršová NikolaKolář Vladimír     3061
8.Zeman PavelZoubek Martin     2362
9.Schläfer FrantišekZoubek Lukáš     3072
10.Jícha FilipMautner Vojtěch     3082
11.Zeman PavelKolář Vladimír     3092
12.Schläfer FrantišekZoubek Martin     32102
13.Jícha FilipZoubek Lukáš     30112
14.Kršová NikolaMautner Vojtěch     30122
15.Schläfer FrantišekKolář Vladimír     30132
16.Jícha FilipZoubek Martin     30142
17.Kršová NikolaZoubek Lukáš     30152
18.Alexa VlastimilMautner Vojtěch     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jícha Filip40Kolář Vladimír04
Kršová Nikola31Zoubek Martin22
Zeman Pavel21Zoubek Lukáš04
Schläfer František40Mautner Vojtěch04
Alexa Vlastimil10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vejprnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Vysoká Libyně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 11:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:36 Sokol Vysoká Libyně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zoubek Martin
Zoubek Lukáš
 
 
Kadavý Václav ml.
Ježek Václav ml.
 
 
     0301
2.Opatrný Vít
Kolář Vladimír
 
 
Ježek Václav st.
Horký Aleš
 
 
     2302
3.Zoubek MartinKadavý Václav ml.     1303
4.Opatrný VítJežek Václav ml.     3013
5.Kolář VladimírJežek Václav st.     1314
6.Zoubek LukášHorký Aleš     0315
7.Opatrný VítKadavý Václav ml.     3125
8.Kolář VladimírJežek Václav ml.     1326
9.Zoubek LukášJežek Václav st.     0327
10.Zoubek MartinHorký Aleš     3037
11.Kolář VladimírKadavý Václav ml.     0338
12.Zoubek LukášJežek Václav ml.     0339
13.Zoubek MartinJežek Václav st.     3149
14.Opatrný VítHorký David     3059
15.Zoubek LukášKadavý Václav ml.     03510
16.Zoubek MartinJežek Václav ml.     23511
17.Opatrný VítJežek Václav st.     30611
18.Kolář VladimírHorký David     31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zoubek Martin22Kadavý Václav ml.31
Opatrný Vít40Ježek Václav ml.31
Kolář Vladimír13Ježek Václav st.22
Zoubek Lukáš04Horký Aleš11
   Horký David02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SHM Heřmanova Huť BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Dioss Nýřany ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 11:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:36 TJ SHM Heřmanova Huť B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fehnl Josef
Martínek Jaroslav
 
 
Kršová Nikola
Jícha Filip
 
 
     3110
2.Fehnl Kurt
Špaček Petr st.
 
 
Schläfer František
Zeman Pavel
 
 
     1311
3.Špaček Petr st.Kršová Nikola     1312
4.Fehnl KurtJícha Filip     2313
5.Fehnl JosefSchläfer František     3223
6.Martínek JaroslavZeman Pavel     2324
7.Fehnl KurtKršová Nikola     3234
8.Fehnl JosefJícha Filip     3144
9.Martínek JaroslavSchläfer František     0345
10.Špaček Petr st.Zeman Pavel     0346
11.Fehnl JosefKršová Nikola     3056
12.Martínek JaroslavJícha Filip     3266
13.Špaček Petr st.Schläfer František     1367
14.Fehnl KurtZeman Pavel     3177
15.Martínek JaroslavKršová Nikola     3187
16.Špaček Petr st.Jícha Filip     2388
17.Fehnl KurtSchläfer František     3298
18.Fehnl JosefZeman Pavel     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Špaček Petr st.04Kršová Nikola13
Fehnl Kurt31Jícha Filip22
Fehnl Josef40Schläfer František22
Martínek Jaroslav22Zeman Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Trnová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 11:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:15634:467TJ Sokol Horní Bělá D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nechutný Petr ml.
Nechutný Marek
 
 
Čása Jakub
Vachovcová Simona
 
 
9107  3010
2.Šulda David
Hubka Jiří
 
 
Klik Jiří
Kriegerbeck Karel
 
 
317  3020
3.Nechutný Petr ml.Kriegerbeck Karel5810  3030
4.Nechutný MarekKlik Jiří6-7-8843240
5.Šulda DavidVachovcová Simona424  3050
6.Hubka JiříČása Jakub8-9109 3160
7.Nechutný MarekKriegerbeck Karel12104  3070
8.Šulda DavidKlik Jiří665  3080
9.Švamberg DanielVachovcová Simona8-8-8-7 1381
10.Nechutný Petr ml.Čása Jakub5-695 3191
11.Šulda DavidKriegerbeck Karel555  30101
12.Švamberg DanielKlik Jiří713-11-10532111
13.Nechutný Petr ml.Vachovcová Simona745  30121
14.Nechutný MarekČása Jakub776  30131
15.Švamberg DanielKriegerbeck Karel-84-2-2 13132
16.Nechutný Petr ml.Klik Jiří338  30142
17.Nechutný MarekVachovcová Simona657  30152
18.Šulda DavidČása Jakub-3-11-6  03153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nechutný Petr ml.40Kriegerbeck Karel13
Nechutný Marek40Klik Jiří04
Šulda David31Vachovcová Simona13
Hubka Jiří10Čása Jakub13
Švamberg Daniel12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Trnová BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Vysoká Libyně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1420:45552:657Sokol Vysoká Libyně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kriegerbeck Karel
Čása Jakub
 
 
Ježek Václav ml.
Kadavý Václav ml.
 
 
-2-7-8  0301
2.Vachovcová Simona
Fišerová Anna
 
 
Horký Aleš
Horký David
 
 
11-9-7-6 1302
3.Čása JakubJežek Václav ml.4-7-7-6 1303
4.Kriegerbeck KarelKadavý Václav ml.8-6-8-7 1304
5.Fišerová AnnaHorký Aleš-9-116-9 1305
6.Vachovcová SimonaHorký David947  3015
7.Kriegerbeck KarelJežek Václav ml.10-9-10-6 1316
8.Fišerová AnnaKadavý Václav ml.-6-7-8  0317
9.Vachovcová SimonaHorký Aleš-6-9-6  0318
10.Čása JakubHorký David66-55 3128
11.Fišerová AnnaJežek Václav ml.-14-7-9  0329
12.Vachovcová SimonaKadavý Václav ml.-6-7-7  03210
13.Čása JakubHorký Aleš5-9108 31310
14.Kriegerbeck KarelHorký David8-789 31410
15.Vachovcová SimonaJežek Václav ml.-59-4-3 13411
16.Čása JakubKadavý Václav ml.8-9-7-4 13412
17.Kriegerbeck KarelHorký Aleš-8-15-5  03413
18.Fišerová AnnaHorký David-87-6-7 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čása Jakub22Ježek Václav ml.40
Kriegerbeck Karel13Kadavý Václav ml.40
Fišerová Anna04Horký Aleš31
Vachovcová Simona13Horký David13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dioss Nýřany EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:743:34 Dioss Nýřany E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Alexa Vlastimil
Zeman Pavel
 
 
Nechutný Petr ml.
Hlávka Milan
 
 
     3210
2.Schläfer František
Jícha Filip
 
 
Šulda David
Hubka Jiří
 
 
     3220
3.Jícha FilipNechutný Petr ml.     2321
4.Kršová NikolaHlávka Milan     3131
5.Zeman PavelŠulda Jakub     3141
6.Schläfer FrantišekHubka Jiří     3251
7.Kršová NikolaNechutný Petr ml.     1352
8.Zeman PavelHlávka Milan     3262
9.Schläfer FrantišekŠulda Jakub     3072
10.Jícha FilipHubka Jiří     2373
11.Zeman PavelNechutný Petr ml.     3283
12.Schläfer FrantišekHlávka Milan     3093
13.Jícha FilipŠulda Jakub     31103
14.Kršová NikolaHubka Jiří     13104
15.Alexa VlastimilNechutný Petr ml.     13105
16.Jícha FilipHlávka Milan     23106
17.Kršová NikolaŠulda Jakub     13107
18.Zeman PavelHubka JiříWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jícha Filip13Nechutný Petr ml.31
Kršová Nikola13Hlávka Milan13
Zeman Pavel30Šulda Jakub13
Schläfer František30Hubka Jiří21
Alexa Vlastimil01   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vejprnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ SHM Heřmanova Huť BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 11:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:927:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Opatrný Vít
Zoubek Martin
 
 
Špaček Petr st.
Špaček Petr ml.
 
 
     3010
2.Zoubek Lukáš
Mautner Vojtěch
 
 
Martínek Jaroslav
Fehnl Kurt
 
 
     0311
3.Opatrný VítŠpaček Petr st.     3021
4.Zoubek MartinŠpaček Petr ml.     3131
5.Zoubek LukášMartínek Jaroslav     0332
6.Mautner VojtěchFehnl Kurt     0333
7.Zoubek MartinŠpaček Petr st.     3143
8.Zoubek Lukᚊpaček Petr ml.     0344
9.Mautner VojtěchMartínek Jaroslav     0345
10.Opatrný VítFehnl Kurt     3255
11.Zoubek Lukᚊpaček Petr st.     0356
12.Mautner VojtěchŠpaček Petr ml.     0357
13.Opatrný VítMartínek Jaroslav     3067
14.Zoubek MartinFehnl Kurt     3177
15.Mautner VojtěchŠpaček Petr st.     0378
16.Opatrný VítŠpaček Petr ml.     3088
17.Zoubek MartinMartínek Jaroslav     3098
18.Zoubek LukášFehnl Kurt     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Opatrný Vít40Špaček Petr st.22
Zoubek Martin40Špaček Petr ml.22
Zoubek Lukáš04Martínek Jaroslav22
Mautner Vojtěch04Fehnl Kurt22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SHM Heřmanova Huť BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Vysoká Libyně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2014 11:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:36 Sokol Vysoká Libyně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fehnl Kurt
Martínek Jaroslav
 
 
Kadavý Václav ml.
Ježek Václav ml.
 
 
     1301
2.Špaček Petr ml.
Špaček Petr st.
 
 
Ježek Václav st.
Horký Aleš
 
 
     3211
3.Špaček Petr ml.Kadavý Václav ml.     0312
4.Špaček Petr st.Ježek Václav ml.     0313
5.Fehnl KurtJežek Václav st.     3023
6.Martínek JaroslavHorký Aleš     3133
7.Špaček Petr st.Kadavý Václav ml.     0334
8.Fehnl KurtJežek Václav ml.     2335
9.Martínek JaroslavJežek Václav st.     1336
10.Špaček Petr ml.Horký Aleš     3246
11.Fehnl KurtKadavý Václav ml.     3056
12.Martínek JaroslavJežek Václav ml.     1357
13.Špaček Petr ml.Ježek Václav st.     3167
14.Špaček Petr st.Horký David     3077
15.Martínek JaroslavKadavý Václav ml.     2378
16.Špaček Petr ml.Ježek Václav ml.     1379
17.Špaček Petr st.Ježek Václav st.     03710
18.Fehnl KurtHorký David     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Špaček Petr ml.22Kadavý Václav ml.31
Špaček Petr st.13Ježek Václav ml.40
Fehnl Kurt31Ježek Václav st.22
Martínek Jaroslav13Horký Aleš02
   Horký David02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vejprnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2014 11:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:28 TJ Sokol Vejprnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Opatrný Vít
Zoubek Martin
 
 
Hlávka Milan
Nechutný Petr ml.
 
 
     3010
2.Zoubek Lukáš
Mautner Vojtěch
 
 
Šulda David
Hubka Jiří
 
 
     0311
3.Opatrný VítHlávka Milan     3021
4.Zoubek MartinNechutný Petr ml.     3031
5.Šilhan JaroslavŠulda David     2332
6.Zoubek LukášHubka Jiří     0333
7.Zoubek MartinHlávka Milan     2334
8.Šilhan JaroslavNechutný Petr ml.     3044
9.Zoubek Lukᚊulda David     0345
10.Opatrný VítHubka Jiří     3055
11.Šilhan JaroslavHlávka Milan     3165
12.Mautner VojtěchNechutný Petr ml.     0366
13.Opatrný VítŠulda David     3076
14.Zoubek MartinHubka Jiří     0377
15.Mautner VojtěchHlávka Milan     0378
16.Opatrný VítNechutný Petr ml.     3088
17.Zoubek MartinŠulda David     3298
18.Šilhan JaroslavHubka Jiří     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Opatrný Vít40Hlávka Milan22
Zoubek Martin22Nechutný Petr ml.13
Šilhan Jaroslav31Šulda David22
Zoubek Lukáš02Hubka Jiří22
Mautner Vojtěch02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dioss Nýřany EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Trnová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:27 Dioss Nýřany E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kršová Nikola
Alexa Ondřej
 
 
Kriegerbeck Karel
Fišerová Anna
 
 
     1301
2.Alexa Vlastimil
Jabůrek Karel
 
 
Čása Jakub
Vachovcová Simona
 
 
     0302
3.Alexa OndřejKriegerbeck Karel     3112
4.Kršová NikolaFišerová Anna     3022
5.Alexa VlastimilČása Jakub     1323
6.Jabůrek KarelVachovcová Simona     3033
7.Kršová NikolaKriegerbeck Karel     3043
8.Alexa VlastimilFišerová Anna     0344
9.Jabůrek KarelČása Jakub     0345
10.Alexa OndřejVachovcová Simona     3155
11.Alexa VlastimilKriegerbeck Karel     3265
12.Jabůrek KarelKlik Jiří     3275
13.Alexa OndřejČása Jakub     3085
14.Kršová NikolaVachovcová Simona     3095
15.Jabůrek KarelKriegerbeck Karel     2396
16.Alexa OndřejKlik Jiří     30106
17.Kršová NikolaČása Jakub     30116
18.Alexa VlastimilVachovcová Simona     23117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Alexa Ondřej40Kriegerbeck Karel13
Kršová Nikola40Fišerová Anna11
Alexa Vlastimil13Čása Jakub22
Jabůrek Karel22Vachovcová Simona13
   Klik Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Vysoká Libyně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Dioss Nýřany ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2014 11:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:16 Sokol Vysoká Libyně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadavý Václav ml.
Ježek Václav ml.
 
 
Alexa Ondřej
Zeman Pavel
 
 
     3010
2.Ježek Václav st.
Horký Aleš
 
 
Alexa Vlastimil
Schläfer František
 
 
     3220
3.Kadavý Václav ml.Alexa Ondřej     3030
4.Ježek Václav ml.Schläfer František     3040
5.Ježek Václav st.Alexa Vlastimil     3150
6.Horký AlešZeman Pavel     0351
7.Ježek Václav ml.Alexa Ondřej     2352
8.Ježek Václav st.Schläfer František     3062
9.Horký AlešAlexa Vlastimil     3072
10.Kadavý Václav ml.Zeman Pavel     3082
11.Ježek Václav st.Alexa Ondřej     3192
12.Horký DavidSchläfer František     1393
13.Kadavý Václav ml.Alexa Vlastimil     30103
14.Ježek Václav ml.Zeman Pavel     30113
15.Horký DavidAlexa Ondřej     03114
16.Kadavý Václav ml.Schläfer František     30124
17.Ježek Václav ml.Alexa Vlastimil     30134
18.Ježek Václav st.Zeman Pavel     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kadavý Václav ml.40Alexa Ondřej22
Ježek Václav ml.31Schläfer František13
Ježek Václav st.40Alexa Vlastimil04
Horký Aleš11Zeman Pavel13
Horký David02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Trnová BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vejprnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:19581:467TJ Trnová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čása Jakub
Vachovcová Simona
 
 
Zoubek Martin
Kolář Vladimír
 
 
-87-2663210
2.Klik Jiří
Kriegerbeck Karel
 
 
Zoubek Lukáš
Mautner Vojtěch
 
 
1311  3020
3.Čása JakubZoubek Martin-7669 3130
4.Klik JiříKolář Vladimír-8-7-6  0331
5.Kriegerbeck KarelZoubek Lukáš545  3041
6.Vachovcová SimonaMautner Vojtěch167  3051
7.Klik JiříZoubek Martin-68-6-9 1352
8.Kriegerbeck KarelKolář Vladimír58-58 3162
9.Šerá AdélaZoubek Lukáš7121  3072
10.Čása JakubMautner Vojtěch576  3082
11.Kriegerbeck KarelZoubek Martin-9-3-10  0383
12.Šerá AdélaKolář Vladimír-9-7-8  0384
13.Čása JakubZoubek Lukáš789  3094
14.Klik JiříMautner Vojtěch574  30104
15.Šerá AdélaZoubek Martin-4-78-4 13105
16.Čása JakubKolář Vladimír789  30115
17.Klik JiříZoubek Lukáš558  30125
18.Kriegerbeck KarelMautner Vojtěch665  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čása Jakub40Zoubek Martin31
Klik Jiří22Kolář Vladimír22
Kriegerbeck Karel31Zoubek Lukáš04
Vachovcová Simona10Mautner Vojtěch04
Šerá Adéla12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ SHM Heřmanova Huť BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2014 11:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:28631:604TJ Sokol Horní Bělá D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nechutný Petr ml.
Nechutný Marek
 
 
Špaček Petr ml.
Špaček Petr st.
 
 
954  3010
2.Šulda David
Hubka Jiří
 
 
Martínek Jaroslav
Fehnl Kurt
 
 
7-8-812-92311
3.Nechutný MarekŠpaček Petr ml.-14-4-4  0312
4.Nechutný Petr ml.Špaček Petr st.998  3022
5.Šulda DavidFehnl Kurt-7-4-9  0323
6.Hubka JiříMartínek Jaroslav10103  3033
7.Nechutný Petr ml.Špaček Petr ml.510-9-593243
8.Šulda DavidŠpaček Petr st.51012  3053
9.Hubka JiříFehnl Kurt-10-5-7  0354
10.Nechutný MarekMartínek Jaroslav77-11-12-62355
11.Šulda DavidŠpaček Petr ml.129-6-693265
12.Hubka JiříŠpaček Petr st.664  3075
13.Nechutný MarekFehnl Kurt-6-2-2  0376
14.Nechutný Petr ml.Martínek Jaroslav5-658 3186
15.Hubka JiříŠpaček Petr ml.384  3096
16.Nechutný MarekŠpaček Petr st.7-8109 31106
17.Nechutný Petr ml.Fehnl Kurt-4-99-8 13107
18.Šulda DavidMartínek Jaroslav-10469 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nechutný Marek13Špaček Petr ml.13
Nechutný Petr ml.31Špaček Petr st.04
Šulda David31Fehnl Kurt40
Hubka Jiří31Martínek Jaroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Vysoká Libyně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2014 11:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:37612:646Sokol Vysoká Libyně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nechutný Marek
Nechutný Petr ml.
 
 
Kadavý Václav ml.
Ježek Václav ml.
 
 
166-108 3110
2.Šulda David
Hubka Jiří
 
 
Ježek Václav st.
Horký Aleš
 
 
-7-28-6 1311
3.Nechutný MarekKadavý Václav ml.-5-9-3  0312
4.Nechutný Petr ml.Ježek Václav ml.-2-6-4  0313
5.Šulda DavidJežek Václav st.89-8-8103223
6.Hubka JiříHorký Aleš369  3033
7.Nechutný Petr ml.Kadavý Václav ml.-7-6-4  0334
8.Šulda DavidJežek Václav ml.9-96-10-102335
9.Hubka JiříJežek Václav st.862  3045
10.Nechutný MarekHorký Aleš97-86 3155
11.Šulda DavidKadavý Václav ml.-8-9-8  0356
12.Hubka JiříJežek Václav ml.1012-2-5-82357
13.Nechutný MarekJežek Václav st.-4-6-8  0358
14.Nechutný Petr ml.Horký David786  3068
15.Hubka JiříKadavý Václav ml.-86-79-92369
16.Nechutný MarekJežek Václav ml.2-6-8-7 13610
17.Nechutný Petr ml.Ježek Václav st.5-10-616-923611
18.Šulda DavidHorký David486  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nechutný Marek13Kadavý Václav ml.40
Nechutný Petr ml.13Ježek Václav ml.40
Šulda David22Ježek Václav st.22
Hubka Jiří22Horký Aleš02
   Horký David02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SHM Heřmanova Huť BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Trnová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2014 11:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:10 TJ SHM Heřmanova Huť B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špaček Petr st.
Špaček Petr ml.
 
 
Klik Jiří
Šerá Adéla
 
 
     3110
2.Fehnl Kurt
Martínek Jaroslav
 
 
Čása Jakub
Kriegerbeck Karel
 
 
     3220
3.Špaček Petr st.Čása Jakub     3030
4.Špaček Petr ml.Kriegerbeck Karel     3040
5.Fehnl KurtKlik Jiří     3050
6.Martínek JaroslavŠerá Adéla     3060
7.Špaček Petr ml.Čása Jakub     2361
8.Fehnl KurtKriegerbeck Karel     3071
9.Martínek JaroslavKlik Jiří     3181
10.Špaček Petr st.Šerá Adéla     3091
11.Fehnl KurtČása Jakub     30101
12.Martínek JaroslavKriegerbeck Karel     30111
13.Špaček Petr st.Klik Jiří     30121
14.Špaček Petr ml.Šerá Adéla     30131
15.Martínek JaroslavČása Jakub     30141
16.Špaček Petr st.Kriegerbeck Karel     23142
17.Špaček Petr ml.Klik Jiří     30152
18.Fehnl KurtŠerá Adéla     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Špaček Petr st.31Čása Jakub13
Špaček Petr ml.31Kriegerbeck Karel13
Fehnl Kurt40Klik Jiří04
Martínek Jaroslav40Šerá Adéla04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vejprnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Dioss Nýřany ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2014 11:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zoubek Martin
Zoubek Lukáš
 
 
Alexa Vlastimil
Schläfer František
 
 
     1301
2.Opatrný Vít
Kolář Vladimír
 
 
Alexa Ondřej
Kršová Nikola
 
 
     3111
3.Opatrný VítAlexa Ondřej     3121
4.Kolář VladimírKršová Nikola     0322
5.Zoubek LukášSchläfer František     0323
6.Zoubek MartinAlexa Vlastimil     3033
7.Kolář VladimírAlexa Ondřej     2334
8.Zoubek LukášKršová Nikola     0335
9.Zoubek MartinSchläfer František     3245
10.Opatrný VítAlexa Vlastimil     3055
11.Zoubek LukášAlexa Ondřej     0356
12.Zoubek MartinKršová Nikola     3266
13.Opatrný VítSchläfer František     3076
14.Kolář VladimírAlexa Vlastimil     3086
15.Zoubek MartinAlexa Ondřej     2387
16.Opatrný VítKršová Nikola     3097
17.Kolář VladimírSchläfer František     1398
18.Zoubek LukášAlexa Vlastimil     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Opatrný Vít40Alexa Ondřej31
Kolář Vladimír13Kršová Nikola22
Zoubek Lukáš04Schläfer František22
Zoubek Martin31Alexa Vlastimil13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Vysoká Libyně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vejprnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2014 11:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:20 Sokol Vysoká Libyně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ježek Václav st.
Kadavý Václav st.
 
 
Kolář Vladimír
Zoubek Martin
 
 
     3110
2.Horký Aleš
Horký David
 
 

 
 
WO    3020
3.Ježek Václav st.Zoubek Lukáš     3030
4.Kadavý Václav st.Zoubek Martin     0331
5.Horký AlešKolář Vladimír     3241
6.Horký DavidWO    3051
7.Kadavý Václav st.Zoubek Lukáš     3061
8.Horký AlešZoubek Martin     1362
9.Horký DavidKolář Vladimír     0363
10.Ježek Václav st.WO    3073
11.Horký AlešZoubek Lukáš     3083
12.Horký DavidZoubek Martin     0384
13.Ježek Václav st.Kolář Vladimír     3194
14.Kadavý Václav st.WO    30104
15.Horký DavidZoubek Lukáš     30114
16.Ježek Václav st.Zoubek Martin     13115
17.Kadavý Václav st.Kolář Vladimír     31125
18.Horký AlešWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ježek Václav st.21Zoubek Lukáš04
Kadavý Václav st.21Zoubek Martin40
Horký Aleš21Kolář Vladimír13
Horký David12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dioss Nýřany EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ SHM Heřmanova Huť BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:43 TJ SHM Heřmanova Huť B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Alexa Ondřej
Kršová Nikola
 
 
Špaček Petr ml.
Špaček Petr st.
 
 
     1301
2.Alexa Vlastimil
Schläfer František
 
 
Martínek Jaroslav
Fehnl Kurt
 
 
     2302
3.Alexa OndřejŠpaček Petr ml.     3212
4.Kršová NikolaŠpaček Petr st.     2313
5.Alexa VlastimilFehnl Kurt     0314
6.Schläfer FrantišekMartínek Jaroslav     3224
7.Kršová NikolaŠpaček Petr ml.     0325
8.Alexa VlastimilŠpaček Petr st.     0326
9.Schläfer FrantišekFehnl Kurt     1327
10.Alexa OndřejMartínek Jaroslav     3237
11.Alexa VlastimilŠpaček Petr ml.     0338
12.Schläfer FrantišekŠpaček Petr st.     3048
13.Alexa OndřejFehnl Kurt     3058
14.Kršová NikolaMartínek Jaroslav     2359
15.Schläfer FrantišekŠpaček Petr ml.     13510
16.Alexa OndřejŠpaček Petr st.     31610
17.Kršová NikolaFehnl Kurt     03611
18.Alexa VlastimilMartínek Jaroslav     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Alexa Ondřej40Špaček Petr ml.31
Kršová Nikola04Špaček Petr st.22
Alexa Vlastimil04Fehnl Kurt31
Schläfer František22Martínek Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Trnová BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1614:50457:671TJ Sokol Horní Bělá D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kriegerbeck Karel
Čása Jakub
 
 
Nechutný Marek
Nechutný Petr ml.
 
 
-7-477-72301
2.Klik Jiří
Šerá Adéla
 
 
Šulda David
Hubka Jiří
 
 
-3-2-6  0302
3.Kriegerbeck KarelNechutný Marek-6-8-6  0303
4.Klik JiříNechutný Petr ml.-6-3-7  0304
5.Čása JakubŠulda David-712-8-7 1305
6.Šerá AdélaŠvamberg Daniel-1-8-4  0306
7.Klik JiříNechutný Marek12-4-8-6 1307
8.Čása JakubNechutný Petr ml.88-8-10-112308
9.Šerá AdélaŠulda David-3-9-2  0309
10.Kriegerbeck KarelŠvamberg Daniel777  3019
11.Čása JakubNechutný Marek-6-7-8  03110
12.Šerá AdélaNechutný Petr ml.-3-5-7  03111
13.Kriegerbeck KarelHubka Jiří95-10-5-423112
14.Klik JiříŠvamberg Daniel-6-2-6  03113
15.Šerá AdélaNechutný Marek-6-8-9  03114
16.Kriegerbeck KarelNechutný Petr ml.-7-10-8  03115
17.Klik JiříHubka Jiří-1-1-1  03116
18.Čása JakubŠvamberg Daniel-78-216332216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kriegerbeck Karel13Nechutný Marek40
Klik Jiří04Nechutný Petr ml.40
Čása Jakub13Šulda David20
Šerá Adéla04Švamberg Daniel22
   Hubka Jiří20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Vysoká Libyně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Trnová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2014 11:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:19 Sokol Vysoká Libyně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ježek Václav ml.
Kadavý Václav ml.
 
 
Vachovcová Simona
Šerá Adéla
 
 
     3010
2.Horký Aleš
Horký David
 
 
Fišerová Anna
Kriegerbeck Karel
 
 
     3020
3.Ježek Václav ml.Vachovcová Simona     3130
4.Kadavý Václav ml.Fišerová Anna     3040
5.Horký AlešKriegerbeck Karel     0341
6.Horký DavidŠerá Adéla     3051
7.Kadavý Václav ml.Vachovcová Simona     3061
8.Horký AlešFišerová Anna     3071
9.Horký DavidKriegerbeck Karel     1372
10.Ježek Václav ml.Šerá Adéla     3182
11.Horký AlešVachovcová Simona     2383
12.Horký DavidFišerová Anna     2384
13.Ježek Václav ml.Kriegerbeck Karel     3094
14.Kadavý Václav ml.Šerá Adéla     30104
15.Horký DavidVachovcová Simona     23105
16.Ježek Václav ml.Fišerová Anna     31115
17.Kadavý Václav ml.Kriegerbeck Karel     31125
18.Horký AlešŠerá Adéla     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ježek Václav ml.40Vachovcová Simona22
Kadavý Václav ml.40Fišerová Anna13
Horký Aleš22Kriegerbeck Karel22
Horký David13Šerá Adéla04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Dioss Nýřany ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2014 11:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:27661:591TJ Sokol Horní Bělá D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nechutný Marek
Nechutný Petr ml.
 
 
Alexa Ondřej
Kršová Nikola
 
 
754  3010
2.Šulda David
Hubka Jiří
 
 
Alexa Vlastimil
Zeman Pavel
 
 
616  3020
3.Nechutný MarekAlexa Ondřej8-310-6-102321
4.Nechutný Petr ml.Kršová Nikola10117  3031
5.Šulda DavidSchläfer František-3525 3141
6.Hubka JiříZeman Pavel527  3051
7.Nechutný Petr ml.Alexa Ondřej-4-646-52352
8.Šulda DavidKršová Nikola-8-5-6  0353
9.Hubka JiříSchläfer František-8-37983263
10.Nechutný MarekZeman Pavel-88-3-8 1364
11.Šulda DavidAlexa Ondřej-896-5103274
12.Hubka JiříKršová Nikola-88312 3184
13.Nechutný MarekSchläfer František5-7-9893294
14.Nechutný Petr ml.Zeman Pavel-11-5-8  0395
15.Hubka JiříAlexa Ondřej6-687 31105
16.Nechutný MarekKršová Nikola98-9-8-823106
17.Nechutný Petr ml.Schläfer František548  30116
18.Šulda DavidZeman Pavel6116  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nechutný Marek13Alexa Ondřej22
Nechutný Petr ml.22Kršová Nikola22
Šulda David31Schläfer František04
Hubka Jiří40Zeman Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SHM Heřmanova Huť BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vejprnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2014 11:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:10 TJ SHM Heřmanova Huť B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špaček Petr st.
Špaček Petr ml.
 
 
Kolář Vladimír
Horský Robin
 
 
     3010
2.Fehnl Kurt
Martínek Jaroslav
 
 
Zoubek Lukáš
Mautner Vojtěch
 
 
     3020
3.Špaček Petr st.Kolář Vladimír     3130
4.Špaček Petr ml.Horský Robin     3040
5.Fehnl KurtZoubek Lukáš     3150
6.Martínek JaroslavMautner Vojtěch     3160
7.Špaček Petr ml.Kolář Vladimír     3170
8.Fehnl KurtHorský Robin     3180
9.Martínek JaroslavZoubek Lukáš     3190
10.Špaček Petr st.Mautner Vojtěch     30100
11.Fehnl KurtKolář Vladimír     30110
12.Martínek JaroslavHorský Robin     31120
13.Špaček Petr st.Zoubek Lukáš     30130
14.Špaček Petr ml.Mautner Vojtěch     30140
15.Martínek JaroslavKolář Vladimír     32150
16.Špaček Petr st.Horský Robin     31160
17.Špaček Petr ml.Zoubek Lukáš     30170
18.Fehnl KurtMautner Vojtěch     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Špaček Petr st.40Kolář Vladimír04
Špaček Petr ml.40Horský Robin04
Fehnl Kurt40Zoubek Lukáš04
Martínek Jaroslav40Mautner Vojtěch04

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS