Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Most DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, LitvínovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2015 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:539:20536:475TTC Litvínov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kůrka Radek
Zelenka Milan
 
 
Bohuněk Petr
Popelka Zdeněk
 
 
6-556 3110
2.Brožová Alena
Lála František
 
 
Feix Jiří
Kulhánek Vítězslav
 
 
8157  3020
3.Kůrka RadekKulhánek Vítězslav4-995 3130
4.Zelenka MilanBohuněk Petr-9536 3140
5.Lála FrantišekPopelka Zdeněk1155  3050
6.Brožová AlenaFeix Jiří357  3060
7.Zelenka MilanKulhánek Vítězslav-10-8-11  0361
8.Lála FrantišekBohuněk Petr559  3071
9.Brožová AlenaPopelka Zdeněk5-10613 3181
10.Kůrka RadekFeix Jiří548  3091
11.Lála FrantišekKulhánek Vítězslav1079  30101
12.Brožová AlenaBohuněk Petr684  30111
13.Kůrka RadekPopelka ZdeněkWO    03112
14.Zelenka MilanFeix Jiří-8-5-5  03113
15.Brožová AlenaKulhánek Vítězslav-11561 31123
16.Kůrka RadekBohuněk PetrWO    03124
17.Zelenka MilanPopelka Zdeněk1233  30134
18.Lála FrantišekFeix JiříWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kůrka Radek20Kulhánek Vítězslav13
Zelenka Milan22Bohuněk Petr03
Lála František30Popelka Zdeněk03
Brožová Alena40Feix Jiří12
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Most CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
17. ZŠ, Okružní 1235/8, MostRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2015 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:24 KST Most C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovařík Zdeněk
Dvořák Michal
 
 
Houdková Helena
Knebl Milan
 
 
     3110
2.Kadlec Daniel
Belancová Jitka
 
 
Pospíšil Petr
 
 
WO    3020
3.Kovařík ZdeněkKnebl Milan     0321
4.Dvořák MichalHoudková Helena     3031
5.Kadlec DanielPospíšil Petr     3241
6.Mikač JiříWO    3051
7.Dvořák MichalKnebl Milan     2352
8.Kadlec DanielHoudková Helena     3262
9.Mikač JiříPospíšil Petr     3272
10.Kovařík ZdeněkWO    3082
11.Kadlec DanielKnebl Milan     0383
12.Mikač JiříHoudková Helena     3293
13.Kovařík ZdeněkPospíšil Petr     30103
14.Dvořák MichalWO    30113
15.Mikač JiříKnebl Milan     03114
16.Kovařík ZdeněkHoudková Helena     30124
17.Dvořák MichalPospíšil Petr     23125
18.Kadlec DanielWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kovařík Zdeněk21Knebl Milan40
Dvořák Michal12Houdková Helena04
Kadlec Daniel21Pospíšil Petr13
Mikač Jiří21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2015 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:14664:483Sokol Horní Jiřetín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baňka Jaroslav
Hylský Zdeněk
 
 
Burš Ivan
Hocelík Viktor
 
 
2148  3010
2.Pech Martin st.
Vondráček Josef
 
 
Král Erich
Slivoň Miloš
 
 
557  3020
3.Baňka JaroslavHocelík Viktor45-85 3130
4.Pech Martin st.Král Erich686  3040
5.Vondráček JosefBurš Ivan-14-9-8  0341
6.Hylský ZdeněkSlivoň Miloš496  3051
7.Pech Martin st.Hocelík Viktor686  3061
8.Vondráček JosefKrál Erich773  3071
9.Hylský ZdeněkBurš Ivan463  3081
10.Baňka JaroslavSlivoň Miloš4105  3091
11.Vondráček JosefHocelík Viktor-1010-96832101
12.Hylský ZdeněkKrál Erich289  30111
13.Baňka JaroslavBurš Ivan6-7-88532121
14.Pech Martin st.Slivoň Miloš6105  30131
15.Hylský ZdeněkHocelík Viktor876  30141
16.Baňka JaroslavKrál Erich-10-1169-723142
17.Pech Martin st.Burš Ivan-711-9-7 13143
18.Vondráček JosefSlivoň Miloš9117  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Baňka Jaroslav31Hocelík Viktor04
Pech Martin st.31Král Erich13
Vondráček Josef31Burš Ivan22
Hylský Zdeněk40Slivoň Miloš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Polerady AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polerady 5, nad hospodouRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2015 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:179:53447:675SKST Baník Most G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Václav
Kněžek Ivan
 
 
Čapský Miroslav
Roud Václav
 
 
-8-4-7  0301
2.Sirotek Zdeněk
Hleba Vladyslav
 
 
Basák Josef
Krejcar Jan
 
 
-8-6-9  0302
3.Hleba VladyslavČapský Miroslav-8-4-8  0303
4.Kněžek IvanBasák Josef-6-5-5  0304
5.Sirotek ZdeněkKrejcar Jan-4-6-8  0305
6.Fiala VáclavRoud Václav-5-9-2  0306
7.Kněžek IvanČapský Miroslav-2-1111-9 1307
8.Sirotek ZdeněkBasák Josef13-10-6-7 1308
9.Fiala VáclavKrejcar Jan-4-4-5  0309
10.Hleba VladyslavRoud Václav59-8-4-523010
11.Sirotek ZdeněkČapský Miroslav-1111-1151132110
12.Fiala VáclavBasák Josef-4-3-5  03111
13.Hleba VladyslavKrejcar Jan-5-7-8  03112
14.Kněžek IvanRoud Václav-9-8-6  03113
15.Fiala VáclavČapský Miroslav-4-8-3  03114
16.Hleba VladyslavBasák Josef-4-710-8 13115
17.Kněžek IvanKrejcar Jan-10-7-7  03116
18.Sirotek ZdeněkRoud Václav-4-39-8 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hleba Vladyslav04Čapský Miroslav31
Kněžek Ivan04Basák Josef40
Sirotek Zdeněk13Krejcar Jan40
Fiala Václav04Roud Václav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Kopisty AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hala SK Kopisty, ul. HamerskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2015 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:2620:297ST Kopisty A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Rudolf
Kafka Milan
 
 
Glajc Jaroslav
Štěpán Jiří
 
 
656  3010
2.Knieradl Josef
Pech Jan
 
 
Rytich Milan
Fencl Radek
 
 
435  3020
3.Soukup RudolfGlajc Jaroslav465  3030
4.Knieradl JosefŠtěpán Jiří344  3040
5.Pech JanRytich Milan639  3050
6.Kafka MilanFencl Radek573  3060
7.Knieradl JosefGlajc Jaroslav628  3070
8.Pech JanŠtěpán Jiří145  3080
9.Kafka MilanRytich Milan-12568 3190
10.Soukup RudolfFencl Radek325  30100
11.Pech JanGlajc Jaroslav452  30110
12.Kafka MilanŠtěpán Jiří473  30120
13.Soukup RudolfRytich Milan67-146 31130
14.Knieradl JosefFencl Radek783  30140
15.Kafka MilanGlajc Jaroslav577  30150
16.Soukup RudolfŠtěpán Jiří342  30160
17.Knieradl JosefRytich Milan938  30170
18.Pech JanFencl Radek734  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Soukup Rudolf40Glajc Jaroslav04
Knieradl Josef40Štěpán Jiří04
Pech Jan40Rytich Milan04
Kafka Milan40Fencl Radek04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS