Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Most DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
17. ZŠ, Okružní 1235/8, MostRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2015 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1613:52442:672Sokol Horní Jiřetín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bohuněk Petr
Popelka Zdeněk
 
 
Hylský Zdeněk
Röber Jakub
 
 
2-3-5-6 1301
2.Kulhánek Vítězslav
Skopec Karel
 
 
Pech Martin st.
Vondráček Josef
 
 
-88-79-72302
3.Kulhánek VítězslavHylský Zdeněk-8-8-8  0303
4.Bohuněk PetrRöber Jakub-1-7-3  0304
5.Popelka ZdeněkBaňka Jaroslav-4-7-2  0305
6.Skopec KarelVondráček Josef-6-6-7  0306
7.Bohuněk PetrHylský Zdeněk-2-2-6  0307
8.Popelka ZdeněkRöber Jakub-4-4-2  0308
9.Skopec KarelBaňka Jaroslav-811-76-72309
10.Kulhánek VítězslavVondráček Josef8-88-773219
11.Popelka ZdeněkHylský Zdeněk-1-3-2  03110
12.Skopec KarelRöber Jakub-6-4-7  03111
13.Kulhánek VítězslavPech Martin st.-9-98-5 13112
14.Bohuněk PetrVondráček Josef-678-8932212
15.Skopec KarelHylský Zdeněk-5-5-5  03213
16.Kulhánek VítězslavRöber Jakub9-9-6-8 13214
17.Bohuněk PetrPech Martin st.-9-7-7  03215
18.Popelka ZdeněkVondráček Josef-6-6-4  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kulhánek Vítězslav13Hylský Zdeněk40
Bohuněk Petr13Röber Jakub40
Popelka Zdeněk04Baňka Jaroslav20
Skopec Karel04Vondráček Josef22
   Pech Martin st.20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Polerady AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Most CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polerady 5, nad hospodouRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2015 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1520:50621:708KST Most C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hleba Vladyslav
Sirotek Zdeněk
 
 
Mikač Jiří
Belancová Jitka
 
 
-98-10-8 1301
2.Šefl Daniel
Šefl Václav
 
 
Kadlec David
Kadlec Daniel
 
 
-7-9-7  0302
3.Šefl DanielMikač Jiří-8-88-8 1303
4.Hleba VladyslavBelancová Jitka-832-9-82304
5.Sirotek ZdeněkKadlec David3-9-4-11 1305
6.Šefl VáclavKadlec Daniel-10-9-3  0306
7.Hleba VladyslavMikač Jiří-8-125-9 1307
8.Sirotek ZdeněkBelancová Jitka-9638 3117
9.Šefl VáclavKadlec David-2-5-2  0318
10.Šefl DanielKadlec Daniel-10-1-8  0319
11.Sirotek ZdeněkMikač Jiří13-6-99-1123110
12.Šefl VáclavBelancová Jitka9-129-91132210
13.Šefl DanielKadlec David10-6-67-823211
14.Hleba VladyslavKadlec Daniel-9-4-9  03212
15.Šefl VáclavMikač Jiří-10-89-10 13213
16.Šefl DanielBelancová Jitka36-8-71032313
17.Hleba VladyslavKadlec David-9-7-9  03314
18.Sirotek ZdeněkKadlec Daniel-7-8-10  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šefl Daniel13Mikač Jiří40
Hleba Vladyslav04Belancová Jitka13
Sirotek Zdeněk13Kadlec David40
Šefl Václav13Kadlec Daniel40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, LitvínovRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2015 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:28626:575TTC Litvínov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpán Jiří
Kafka Martin
 
 
Kšírová Vendula
Minařík Vojtěch
 
 
10139  3010
2.Pichová Martina
Kročilová Veronika
 
 
Záruba David
Čmerda Ondřej
 
 
6-106-7-102311
3.Pichová MartinaKšírová Vendula565  3021
4.Kročilová VeronikaZáruba David-9-7-6  0322
5.Kafka MartinČmerda Ondřej-6-8-3  0323
6.Štěpán JiříMinařík Vojtěch6-888 3133
7.Kročilová VeronikaKšírová Vendula9-95-643243
8.Kafka MartinZáruba David-89-9-4 1344
9.Štěpán JiříČmerda Ondřej559  3054
10.Pichová MartinaMinařík Vojtěch-97-6663264
11.Kafka MartinKšírová Vendula79-5-773274
12.Štěpán JiříZáruba David878  3084
13.Pichová MartinaČmerda Ondřej687  3094
14.Kročilová VeronikaMinařík Vojtěch-7-12-10  0395
15.Štěpán JiříKšírová Vendula685  30105
16.Pichová MartinaZáruba David-97-8-9 13106
17.Kročilová VeronikaČmerda Ondřej876  30116
18.Kafka MartinMinařík Vojtěch-8-5-9  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pichová Martina31Kšírová Vendula04
Kročilová Veronika22Záruba David31
Kafka Martin13Čmerda Ondřej13
Štěpán Jiří40Minařík Vojtěch22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Kopisty AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hala SK Kopisty, ul. HamerskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2015 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:17576:350ST Kopisty A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pech Jan
Knieradl Josef
 
 
Houdková Helena
Knebl Milan
 
 
753  3010
2.Soukup Rudolf
Kafka Milan
 
 

 
 
WO    3020
3.Knieradl JosefMiškolci Milan87-76 3130
4.Soukup RudolfHoudková Helena751  3040
5.Kafka MilanKnebl Milan-488-2-92341
6.Pech JanWO    3051
7.Soukup RudolfMiškolci Milan-7-8-4  0352
8.Kafka MilanHoudková Helena5510  3062
9.Pech JanKnebl Milan435  3072
10.Knieradl JosefWO    3082
11.Kafka MilanMiškolci Milan-7-10-4  0383
12.Pech JanHoudková Helena478  3093
13.Knieradl JosefKnebl Milan-3-3-5  0394
14.Soukup RudolfWO    30104
15.Pech JanMiškolci Milan-8789 31114
16.Knieradl JosefHoudková Helena415  30124
17.Soukup RudolfKnebl Milan-466-9-823125
18.Kafka MilanWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Knieradl Josef21Miškolci Milan22
Soukup Rudolf12Houdková Helena04
Kafka Milan12Knebl Milan31
Pech Jan30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Baník Most, ul. U Stadionu 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2015 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:24 SKST Baník Most G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Basák Josef
Krejcar Jan
 
 
Hocelík Viktor
Burš Ivan
 
 
     3210
2.Roud Václav
Čapský Miroslav
 
 
Král Erich
Slivoň Miloš
 
 
     0311
3.Čapský MiroslavHocelík Viktor     3221
4.Basák JosefKrál Erich     3031
5.Krejcar JanSlivoň Miloš     3141
6.Roud VáclavBurš Ivan     3051
7.Basák JosefHocelík ViktorWO    3061
8.Krejcar JanKrál Erich     3071
9.Roud VáclavSlivoň Miloš     3081
10.Čapský MiroslavBurš Ivan     0382
11.Krejcar JanHocelík ViktorWO    3092
12.Roud VáclavKrál Erich     32102
13.Čapský MiroslavSlivoň Miloš     03103
14.Basák JosefBurš Ivan     03104
15.Roud VáclavHocelík ViktorWO    30114
16.Čapský MiroslavKrál Erich     23115
17.Basák JosefSlivoň Miloš     30125
18.Krejcar JanBurš Ivan     32135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čapský Miroslav13Hocelík Viktor01
Basák Josef21Král Erich13
Krejcar Jan30Slivoň Miloš13
Roud Václav30Burš Ivan22
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS