Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Most DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, LitvínovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:33626:506nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rytich Milan
Glajc Jaroslav
 
 
Wachtel Antonín
Skopec Karel
 
 
9-5-9-9 1301
2.Plzák Jindřich
Pichová Martina
 
 

 
 
WO    3011
3.Rytich MilanWachtel Antonín-5-8-5  0312
4.Glajc JaroslavSkopec Karel6-10-9753222
5.Plzák JindřichBohuněk Petr-96-86-162323
6.Pichová MartinaWO    3033
7.Glajc JaroslavWachtel Antonín-55-9983243
8.Plzák JindřichSkopec Karel-784-673253
9.Pichová MartinaBohuněk Petr-8-2-8  0354
10.Rytich MilanWO    3064
11.Plzák JindřichWachtel Antonín10103  3074
12.Pichová MartinaSkopec Karel-6-3-7  0375
13.Rytich MilanBohuněk Petr4-5-7-10 1376
14.Glajc JaroslavWO    3086
15.Pichová MartinaWachtel Antonín-611-54-42387
16.Rytich MilanSkopec Karel2-9-12-4 1388
17.Glajc JaroslavBohuněk Petr-55-5-11 1389
18.Plzák JindřichWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Rytich Milan03Wachtel Antonín22
Glajc Jaroslav21Skopec Karel22
Plzák Jindřich21Bohuněk Petr40
Pichová Martina03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Polerady AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Kopisty ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polerady 5, nad hospodouRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:180:54310:601ST Kopisty A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šefl Václav
Kněžek Ivan
 
 
Knieradl Josef
Pech Jan
 
 
-5-7-5  0301
2.Sirotek Zdeněk
Hleba Vladyslav
 
 
Soukup Rudolf
Kafka Milan
 
 
-7-13-6  0302
3.Švarcová JanettaKnieradl Josef-3-8-7  0303
4.Kněžek IvanPech Jan-4-3-4  0304
5.Sirotek ZdeněkSoukup Rudolf-3-9-8  0305
6.Hleba VladyslavKafka Milan-2-2-9  0306
7.Kněžek IvanKnieradl Josef-3-5-5  0307
8.Sirotek ZdeněkPech Jan-5-6-9  0308
9.Hleba VladyslavSoukup Rudolf-4-5-2  0309
10.Švarcová JanettaKafka Milan-6-4-5  03010
11.Sirotek ZdeněkKnieradl Josef-4-5-6  03011
12.Hleba VladyslavPech Jan-5-6-8  03012
13.Švarcová JanettaSoukup Rudolf-1-9-7  03013
14.Šefl VáclavKafka Milan-4-6-5  03014
15.Hleba VladyslavKnieradl Josef-6-4-1  03015
16.Švarcová JanettaPech Jan-8-9-10  03016
17.Šefl VáclavSoukup Rudolf-6-4-3  03017
18.Sirotek ZdeněkKafka Milan-9-10-10  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Švarcová Janetta04Knieradl Josef40
Kněžek Ivan02Pech Jan40
Sirotek Zdeněk04Soukup Rudolf40
Hleba Vladyslav04Kafka Milan40
Šefl Václav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:548:20688:509Sokol Horní Jiřetín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pech Martin st.
Vondráček Josef
 
 
Čapský Miroslav
Matějka Eduard
 
 
855  3010
2.Hylský Zdeněk
Röber Jakub
 
 
Basák Josef
Roud Václav
 
 
855  3020
3.Röber JakubČapský Miroslav757  3030
4.Vondráček JosefRoud Václav10-9-84-72331
5.Pech Martin st.Matějka Eduard735  3041
6.Hylský ZdeněkBasák Josef283  3051
7.Vondráček JosefČapský Miroslav-97-6-8 1352
8.Pech Martin st.Roud Václav-98-86-62353
9.Hylský ZdeněkMatějka Eduard132  3063
10.Röber JakubBasák Josef-109-8783273
11.Pech Martin st.Čapský Miroslav114-97 3183
12.Hylský ZdeněkRoud Václav787  3093
13.Röber JakubMatějka Eduard237  30103
14.Vondráček JosefBasák Josef8-12-68-723104
15.Hylský ZdeněkČapský Miroslav372  30114
16.Röber JakubRoud Václav5-86-9832124
17.Vondráček JosefMatějka Eduard836  30134
18.Pech Martin st.Basák Josef-48-89-623135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Röber Jakub40Čapský Miroslav13
Vondráček Josef13Roud Václav22
Pech Martin st.22Matějka Eduard04
Hylský Zdeněk40Basák Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Most CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
17. ZŠ, Okružní 1235/8, MostRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:8666:373KST Most C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovařík Zdeněk
Mikač Jiří
 
 
Král Erich
Hocelík Viktor
 
 
978  3010
2.Kadlec Daniel
Nemazal Zdeněk st.
 
 
Slezáková Blanka
 
 
WO    3020
3.Kovařík ZdeněkHocelík Viktor857  3030
4.Mikač JiříSlezáková Blanka348  3040
5.Kadlec DanielKrál Erich-9810-783250
6.Nemazal Zdeněk st.WO    3060
7.Mikač JiříHocelík Viktor675  3070
8.Kadlec DanielSlezáková Blanka689  3080
9.Nemazal Zdeněk st.Král Erich-9107-653290
10.Kovařík ZdeněkWO    30100
11.Kadlec DanielHocelík Viktor-910-1211832110
12.Nemazal Zdeněk st.Slezáková Blanka548  30120
13.Kovařík ZdeněkKrál Erich8-697 31130
14.Mikač JiříWO    30140
15.Nemazal Zdeněk st.Hocelík Viktor11-6107 31150
16.Kovařík ZdeněkSlezáková Blanka364  30160
17.Mikač JiříKrál Erich869  30170
18.Kadlec DanielWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kovařík Zdeněk30Hocelík Viktor04
Mikač Jiří30Slezáková Blanka04
Kadlec Daniel30Král Erich04
Nemazal Zdeněk st.30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Baník Most, ul. U Stadionu 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1517:47 TTC Litvínov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Houdková Helena
Knebl Milan
 
 
Lála František
Jankovič Štěpán
 
 
     2301
2.Miškolci Milan
Vacín Jan
 
 
Kůrka Radek
Brožová Alena
 
 
     2302
3.Houdková HelenaKůrka Radek     0303
4.Miškolci MilanBrožová Alena     3013
5.Vacín JanJankovič Štěpán     0314
6.Knebl MilanLála František     0315
7.Miškolci MilanKůrka Radek     2316
8.Vacín JanBrožová Alena     0317
9.Knebl MilanJankovič Štěpán     0318
10.Houdková HelenaLála František     0319
11.Vacín JanKůrka Radek     03110
12.Knebl MilanBrožová Alena     03111
13.Houdková HelenaJankovič Štěpán     03112
14.Miškolci MilanLála FrantišekWO    30212
15.Knebl MilanKůrka Radek     03213
16.Houdková HelenaBrožová Alena     03214
17.Miškolci MilanJankovič Štěpán     32314
18.Vacín JanLála František     23315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Houdková Helena04Kůrka Radek40
Miškolci Milan21Brožová Alena31
Vacín Jan04Jankovič Štěpán31
Knebl Milan04Lála František30
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS