Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Most DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:3617:311Sokol Horní Jiřetín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hylský Zdeněk
Röber Jakub
 
 
Bohuněk Petr
Popelka Zdeněk
 
 
457  3010
2.Baňka Jaroslav
Vondráček Josef
 
 
Feix Jiří
Wachtel Antonín
 
 
447  3020
3.Röber JakubBohuněk Petr894  3030
4.Vondráček JosefPopelka Zdeněk933  3040
5.Baňka JaroslavFeix Jiří925  3050
6.Hylský ZdeněkWachtel Antonín572  3060
7.Vondráček JosefBohuněk Petr-1768 3170
8.Baňka JaroslavPopelka Zdeněk784  3080
9.Hylský ZdeněkFeix Jiří341  3090
10.Röber JakubWachtel Antonín1274  30100
11.Baňka JaroslavBohuněk Petr967  30110
12.Hylský ZdeněkPopelka Zdeněk126  30120
13.Röber JakubFeix Jiří153  30130
14.Vondráček JosefWachtel Antonín-10-917932140
15.Hylský ZdeněkBohuněk Petr333  30150
16.Röber JakubPopelka Zdeněk853  30160
17.Vondráček JosefFeix Jiří651  30170
18.Baňka JaroslavWachtel Antonín555  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Röber Jakub40Bohuněk Petr04
Vondráček Josef40Popelka Zdeněk04
Baňka Jaroslav40Feix Jiří04
Hylský Zdeněk40Wachtel Antonín04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Most CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OÚ Polerady ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
17. ZŠ, Okružní 1235/8, MostRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:14 KST Most C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovařík Zdeněk
Mikač Jiří
 
 
Šefl Daniel
 
 
WO    3010
2.Nemazal Zdeněk st.
Kadlec Daniel
 
 
Sirotek Zdeněk
Hleba Vladyslav
 
 
     2311
3.Kadlec DanielŠefl Václav     3021
4.Nemazal Zdeněk st.Sirotek Zdeněk     2322
5.Kovařík ZdeněkHleba Vladyslav     3032
6.Mikač JiříWO    3042
7.Nemazal Zdeněk st.Šefl Václav     3152
8.Kovařík ZdeněkSirotek Zdeněk     3162
9.Mikač JiříHleba Vladyslav     3172
10.Kadlec DanielWO    3082
11.Kovařík ZdeněkŠefl Václav     3092
12.Mikač JiříSirotek Zdeněk     30102
13.Kadlec DanielHleba Vladyslav     30112
14.Nemazal Zdeněk st.WO    30122
15.Mikač JiříŠefl Václav     30132
16.Kadlec DanielSirotek Zdeněk     32142
17.Nemazal Zdeněk st.Hleba Vladyslav     03143
18.Kovařík ZdeněkWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kadlec Daniel30Šefl Václav04
Nemazal Zdeněk st.12Sirotek Zdeněk13
Kovařík Zdeněk30Hleba Vladyslav13
Mikač Jiří30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, LitvínovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:35570:606TTC Litvínov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Minařík Vojtěch
Kšírová Vendula
 
 
Žáčková Zdeňka
Kročilová Veronika
 
 
-5-98-7 1301
2.Čmerda Ondřej
Záruba David
 
 
Pichová Martina
Štěpán Jiří
 
 
-8-7-6  0302
3.Minařík VojtěchŽáčková Zdeňka87-54 3112
4.Kšírová VendulaKročilová Veronika-8-8-5  0313
5.Čmerda OndřejPichová Martina-58-7-8 1314
6.Záruba DavidŠtěpán Jiří-7-8-9  0315
7.Kšírová VendulaŽáčková Zdeňka85-76 3125
8.Čmerda OndřejKročilová Veronika839  3035
9.Záruba DavidPichová Martina-7-786-102336
10.Minařík VojtěchŠtěpán Jiří998  3046
11.Čmerda OndřejŽáčková Zdeňka-5-78-9 1347
12.Záruba DavidKročilová Veronika578  3057
13.Minařík VojtěchPichová Martina6810  3067
14.Kšírová VendulaŠtěpán Jiří-8-5-3  0368
15.Záruba DavidŽáčková Zdeňka-87-5-6 1369
16.Minařík VojtěchKročilová Veronika956  3079
17.Kšírová VendulaPichová Martina-5-789-723710
18.Čmerda OndřejŠtěpán Jiří-8-710-5 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Minařík Vojtěch40Žáčková Zdeňka22
Kšírová Vendula13Kročilová Veronika13
Čmerda Ondřej13Pichová Martina31
Záruba David13Štěpán Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Kopisty ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Baník Most, ul. U Stadionu 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1514:46 ST Kopisty A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knebl Milan
Houdková Helena
 
 
Knieradl Josef
Pech Jan
 
 
     2301
2.Miškolci Milan
Vacín Jan
 
 
Soukup Rudolf
Kafka Milan
 
 
     0302
3.Vacín JanSoukup Rudolf     0303
4.Miškolci MilanKnieradl Josef     0304
5.Knebl MilanPech Jan     1305
6.Houdková HelenaKafka Milan     0306
7.Miškolci MilanSoukup Rudolf     0307
8.Knebl MilanKnieradl Josef     0308
9.Houdková HelenaPech Jan     0309
10.Vacín JanKafka Milan     13010
11.Knebl MilanSoukup Rudolf     13011
12.Houdková HelenaKnieradl Josef     03012
13.Vacín JanPech Jan     03013
14.Miškolci MilanKafka Milan     31113
15.Houdková HelenaSoukup Rudolf     03114
16.Vacín JanKnieradl Josef     03115
17.Miškolci MilanPech Jan     30215
18.Knebl MilanKafka Milan     30315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vacín Jan04Soukup Rudolf40
Miškolci Milan22Knieradl Josef40
Knebl Milan13Pech Jan31
Houdková Helena04Kafka Milan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Meziboří BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Meziboří, Komenského 340, malá tělocvična 1.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:30 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hocelík Viktor
Burš Ivan
 
 
Čapský Miroslav
Roud Václav
 
 
     3010
2.Slivoň Miloš
Král Erich
 
 
Krejcar Jan
Basák Josef
 
 
     0311
3.Hocelík ViktorČapský Miroslav     3121
4.Král ErichBasák Josef     0322
5.Burš IvanRoud Václav     3132
6.Slivoň MilošKrejcar Jan     2333
7.Král ErichČapský Miroslav     3043
8.Burš IvanBasák Josef     3053
9.Slivoň MilošRoud Václav     0354
10.Hocelík ViktorKrejcar Jan     1355
11.Burš IvanČapský Miroslav     3065
12.Slivoň MilošBasák Josef     1366
13.Hocelík ViktorRoud Václav     3176
14.Král ErichKrejcar Jan     0377
15.Slivoň MilošČapský Miroslav     3087
16.Hocelík ViktorBasák Josef     0388
17.Král ErichRoud Václav     3098
18.Burš IvanKrejcar Jan     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hocelík Viktor22Čapský Miroslav04
Král Erich22Basák Josef31
Burš Ivan31Roud Václav13
Slivoň Miloš13Krejcar Jan40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS