Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Most DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Baník Most, ul. U Stadionu 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:11 SKST Baník Most G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Roud Václav
Čapský Miroslav
 
 
Bohuněk Petr
Popelka Zdeněk
 
 
     3110
2.Basák Josef
Krejcar Jan
 
 
Kulhánek Vítězslav
Skopec Karel
 
 
     3020
3.Krejcar JanKulhánek Vítězslav     3130
4.Roud VáclavPopelka Zdeněk     3040
5.Basák JosefBohuněk Petr     3050
6.Čapský MiroslavSkopec Karel     2351
7.Roud VáclavKulhánek Vítězslav     3061
8.Basák JosefPopelka Zdeněk     3171
9.Čapský MiroslavBohuněk Petr     3281
10.Krejcar JanSkopec Karel     3191
11.Basák JosefKulhánek Vítězslav     30101
12.Čapský MiroslavPopelka Zdeněk     31111
13.Krejcar JanBohuněk Petr     30121
14.Roud VáclavSkopec Karel     30131
15.Čapský MiroslavKulhánek Vítězslav     31141
16.Krejcar JanPopelka Zdeněk     30151
17.Roud VáclavBohuněk Petr     30161
18.Basák JosefSkopec Karel     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krejcar Jan40Kulhánek Vítězslav04
Roud Václav40Popelka Zdeněk04
Basák Josef40Bohuněk Petr04
Čapský Miroslav31Skopec Karel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Kopisty AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hala SK Kopisty, ul. HamerskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:2614:300ST Kopisty A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Rudolf
Kafka Milan
 
 
Slivoň Miloš
Bláha Pavel
 
 
557  3010
2.Knieradl Josef
Pech Jan
 
 
Celerin Karel
Perner Jan
 
 
467  3020
3.Soukup RudolfBláha Pavel536  3030
4.Knieradl JosefCelerin Karel344  3040
5.Kafka MilanSlivoň Miloš79-88 3150
6.Pech JanPerner Jan463  3060
7.Knieradl JosefBláha Pavel584  3070
8.Kafka MilanCelerin Karel256  3080
9.Pech JanSlivoň Miloš1064  3090
10.Soukup RudolfPerner Jan632  30100
11.Kafka MilanBláha Pavel355  30110
12.Pech JanCelerin Karel474  30120
13.Soukup RudolfSlivoň Miloš6-1064 31130
14.Knieradl JosefPerner Jan469  30140
15.Pech JanBláha Pavel362  30150
16.Soukup RudolfCelerin Karel343  30160
17.Knieradl JosefSlivoň Miloš6810  30170
18.Kafka MilanPerner Jan462  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Soukup Rudolf40Bláha Pavel04
Knieradl Josef40Celerin Karel04
Kafka Milan40Slivoň Miloš04
Pech Jan40Perner Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, LitvínovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:25565:420TTC Litvínov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Glajc Jaroslav
Plzák Jindřich
 
 
Miškolci Milan
Vacín Jan
 
 
10-6-6-7 1301
2.
 
 

 
 
WO    3011
3.Glajc JaroslavMiškolci Milan-8-2-3  0312
4.Plzák JindřichVacín Jan-8915-673222
5.Rytich MilanHoudková Helena9-98-9-132323
6.Fencl RadekWO    3033
7.Plzák JindřichMiškolci Milan-7-3-5  0334
8.Rytich MilanVacín Jan847  3044
9.Fencl RadekHoudková Helena-4-5-4  0345
10.Glajc JaroslavWO    3055
11.Rytich MilanMiškolci Milan10-7-4-2 1356
12.Fencl RadekVacín JanWO    3066
13.Glajc JaroslavHoudková Helena532  3076
14.Plzák JindřichWO    3086
15.Fencl RadekMiškolci Milan-4-7-5  0387
16.Glajc JaroslavVacín Jan7-8-8773297
17.Plzák JindřichHoudková Helena599  30107
18.Rytich MilanWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Glajc Jaroslav21Miškolci Milan40
Plzák Jindřich21Vacín Jan03
Rytich Milan12Houdková Helena22
Fencl Radek02   
WO60WO06



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Polerady AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polerady 5, nad hospodouRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:176:51372:615TTC Litvínov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hleba Vladyslav
Sirotek Zdeněk
 
 
Lála František
Kůrka Radek
 
 
-23-6-4 1301
2.Králik Miloslav
Šefl Daniel
 
 
Jankovič Štěpán
Brožová Alena
 
 
-26-5-6 1302
3.Hleba VladyslavJankovič Štěpán-3-7-2  0303
4.Králik MiloslavBrožová Alena-8-8-8  0304
5.Šefl DanielLála František-7-8-7  0305
6.Sirotek ZdeněkKůrka Radek889  3015
7.Králik MiloslavJankovič Štěpán-7-89-6 1316
8.Šefl DanielBrožová Alena-2-8-9  0317
9.Sirotek ZdeněkLála František-5-12-6  0318
10.Hleba VladyslavKůrka Radek-4-8-5  0319
11.Šefl DanielJankovič Štěpán-5-7-8  03110
12.Kněžek IvanBrožová Alena-3-4-12  03111
13.Hleba VladyslavLála František-3-6-9  03112
14.Králik MiloslavKůrka Radek-7-6-7  03113
15.Kněžek IvanJankovič Štěpán-5-2-3  03114
16.Hleba VladyslavBrožová Alena-3-6-4  03115
17.Králik MiloslavLála František-9-7-3  03116
18.Šefl DanielKůrka Radek-14-4-6  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hleba Vladyslav04Jankovič Štěpán40
Králik Miloslav04Brožová Alena40
Šefl Daniel04Lála František40
Sirotek Zdeněk11Kůrka Radek31
Kněžek Ivan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Most CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:13696:393Sokol Horní Jiřetín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hylský Zdeněk
Röber Jakub
 
 

 
 
WO    3010
2.Baňka Jaroslav
Pech Martin st.
 
 
Kovařík Zdeněk
Mikač Jiří
 
 
-53-9893220
3.Röber JakubKadlec Daniel1026  3030
4.Baňka JaroslavKovařík Zdeněk6-667 3140
5.Pech Martin st.Mikač Jiří-710-10973250
6.Hylský ZdeněkWO    3060
7.Baňka JaroslavKadlec Daniel-91162 3170
8.Pech Martin st.Kovařík Zdeněk9-972 3180
9.Hylský ZdeněkMikač Jiří10124  3090
10.Röber JakubWO    30100
11.Pech Martin st.Kadlec Daniel8-98-7932110
12.Hylský ZdeněkKovařík Zdeněk-7574 31120
13.Röber JakubMikač Jiří276  30130
14.Baňka JaroslavWO    30140
15.Hylský ZdeněkKadlec Daniel342  30150
16.Röber JakubKovařík Zdeněk258  30160
17.Baňka JaroslavMikač Jiří-612-79-1123161
18.Pech Martin st.WO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Röber Jakub30Kadlec Daniel04
Baňka Jaroslav21Kovařík Zdeněk04
Pech Martin st.30Mikač Jiří13
Hylský Zdeněk30   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS