Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Most CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Most DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
17. ZŠ, Okružní 1235/8, MostRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:16 KST Most C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovařík Zdeněk
Mikač Jiří
 
 
Bohuněk Petr
Popelka Zdeněk
 
 
     1301
2.Kadlec Daniel
Dvořák Michal
 
 
Kulhánek Vítězslav
 
 
WO    3011
3.Kovařík ZdeněkKulhánek Vítězslav     1312
4.Kadlec DanielPopelka Zdeněk     3122
5.Dvořák MichalBohuněk Petr     3232
6.Mikač JiříWO    3042
7.Kadlec DanielKulhánek Vítězslav     3252
8.Dvořák MichalPopelka Zdeněk     3162
9.Mikač JiříBohuněk Petr     3072
10.Kovařík ZdeněkWO    3082
11.Dvořák MichalKulhánek Vítězslav     3092
12.Mikač JiříPopelka Zdeněk     31102
13.Kovařík ZdeněkBohuněk Petr     31112
14.Kadlec DanielWO    30122
15.Mikač JiříKulhánek Vítězslav     30132
16.Kovařík ZdeněkPopelka Zdeněk     31142
17.Kadlec DanielBohuněk Petr     31152
18.Dvořák MichalWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kovařík Zdeněk21Kulhánek Vítězslav13
Kadlec Daniel30Popelka Zdeněk04
Dvořák Michal30Bohuněk Petr04
Mikač Jiří30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, LitvínovRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:33654:612TTC Litvínov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jankovič Štěpán
Brožová Alena
 
 
Hylský Zdeněk
Röber Jakub
 
 
-1010-5-6 1301
2.Zelenka Milan
Lála František
 
 
Baňka Jaroslav
Antalecz Michal
 
 
9-114-873211
3.Brožová AlenaHylský Zdeněk7-995 3121
4.Lála FrantišekRöber Jakub-11-115-8 1322
5.Jankovič ŠtěpánBaňka Jaroslav196  3032
6.Zelenka MilanAntalecz Michal254  3042
7.Lála FrantišekHylský Zdeněk-5-128-9 1343
8.Jankovič ŠtěpánRöber Jakub5-61010 3153
9.Zelenka MilanBaňka Jaroslav1-7-29-62354
10.Brožová AlenaAntalecz Michal885  3064
11.Jankovič ŠtěpánHylský Zdeněk-5-2-9  0365
12.Zelenka MilanRöber Jakub3-4-2-6 1366
13.Brožová AlenaBaňka Jaroslav7-88-993276
14.Lála FrantišekAntalecz Michal86-93 3186
15.Zelenka MilanHylský Zdeněk-9-2-7  0387
16.Brožová AlenaRöber Jakub-994-8-32388
17.Lála FrantišekBaňka Jaroslav-855-5113298
18.Jankovič ŠtěpánAntalecz Michal248  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brožová Alena31Hylský Zdeněk31
Lála František22Röber Jakub31
Jankovič Štěpán31Baňka Jaroslav13
Zelenka Milan13Antalecz Michal04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OÚ Polerady ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Baník Most, ul. U Stadionu 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:28596:554nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Houdková Helena
Knebl Milan
 
 
Sirotek Zdeněk
Hleba Vladyslav
 
 
-988-9-112301
2.Vacín Jan
Miškolci Milan
 
 
Kněžek Ivan
Šefl Daniel
 
 
887  3011
3.Houdková HelenaSirotek Zdeněk-6-8-9  0312
4.Knebl MilanHleba Vladyslav889  3022
5.Vacín JanKněžek Ivan-8896 3132
6.Miškolci MilanŠefl Daniel769  3042
7.Knebl MilanSirotek Zdeněk964  3052
8.Vacín JanHleba Vladyslav-68-9-7 1353
9.Miškolci MilanKněžek Ivan457  3063
10.Houdková HelenaŠefl Daniel-7-6-9  0364
11.Vacín JanSirotek Zdeněk-6-9-9  0365
12.Miškolci MilanHleba Vladyslav573  3075
13.Houdková HelenaKněžek Ivan-9-8-9  0376
14.Knebl MilanŠefl Daniel-8-999-72377
15.Miškolci MilanSirotek Zdeněk855  3087
16.Houdková HelenaHleba Vladyslav-98-6-7 1388
17.Knebl MilanKněžek Ivan988  3098
18.Vacín JanŠefl Daniel-98-6-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Houdková Helena04Sirotek Zdeněk22
Knebl Milan31Hleba Vladyslav22
Vacín Jan13Kněžek Ivan13
Miškolci Milan40Šefl Daniel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Meziboří BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Meziboří, Komenského 340, malá tělocvična 1.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:10 TJ Baník Meziboří B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Erich
Slivoň Miloš
 
 
Rytich Milan
Plzák Jindřich
 
 
     3010
2.Burš Ivan
Hocelík Viktor
 
 
Fencl Radek
 
 
WO    3020
3.Král ErichRytich Milan     2321
4.Slivoň MilošPlzák Jindřich     0322
5.Burš IvanFencl Radek     3032
6.Hocelík ViktorWO    3042
7.Slivoň MilošRytich Milan     3052
8.Burš IvanPlzák Jindřich     3062
9.Hocelík ViktorFencl Radek     3072
10.Král ErichWO    3082
11.Burš IvanRytich Milan     3192
12.Hocelík ViktorPlzák Jindřich     30102
13.Král ErichFencl Radek     30112
14.Slivoň MilošWO    30122
15.Hocelík ViktorRytich Milan     31132
16.Král ErichPlzák Jindřich     32142
17.Slivoň MilošFencl Radek     30152
18.Burš IvanWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Král Erich21Rytich Milan13
Slivoň Miloš21Plzák Jindřich13
Burš Ivan30Fencl Radek04
Hocelík Viktor30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Kopisty ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Baník Most, ul. U Stadionu 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1614:51 ST Kopisty A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čapský Miroslav
Matějka Eduard
 
 
Knieradl Josef
Pech Jan
 
 
     0301
2.Basák Josef
Roud Václav
 
 
Soukup Rudolf
Kafka Milan
 
 
     1302
3.Matějka EduardSoukup Rudolf     0303
4.Roud VáclavKnieradl Josef     1304
5.Čapský MiroslavPech Jan     1305
6.Basák JosefKafka Milan     3215
7.Roud VáclavSoukup Rudolf     1316
8.Čapský MiroslavKnieradl Josef     3126
9.Basák JosefPech Jan     1327
10.Matějka EduardKafka Milan     0328
11.Čapský MiroslavSoukup Rudolf     0329
12.Basák JosefKnieradl Josef     03210
13.Matějka EduardPech Jan     03211
14.Roud VáclavKafka Milan     23212
15.Basák JosefSoukup Rudolf     13213
16.Matějka EduardKnieradl Josef     03214
17.Roud VáclavPech Jan     03215
18.Čapský MiroslavKafka Milan     03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Matějka Eduard04Soukup Rudolf40
Roud Václav04Knieradl Josef31
Čapský Miroslav13Pech Jan40
Basák Josef13Kafka Milan31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS