Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Kopisty AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Most DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hala SK Kopisty, ul. HamerskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:3626:333ST Kopisty A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knieradl Josef
Pech Jan
 
 
Bohuněk Petr
Feix Jiří
 
 
1192  3010
2.Kafka Milan
Soukup Rudolf
 
 
Wachtel Antonín
Skopec Karel
 
 
687  3020
3.Knieradl JosefWachtel Antonín146  3030
4.Soukup RudolfBohuněk Petr472  3040
5.Kafka MilanFeix Jiří182  3050
6.Pech JanSkopec Karel1194  3060
7.Soukup RudolfWachtel Antonín319  3070
8.Kafka MilanBohuněk Petr479  3080
9.Pech JanFeix Jiří425  3090
10.Knieradl JosefSkopec Karel5610  30100
11.Kafka MilanWachtel Antonín48-88 31110
12.Pech JanBohuněk Petr76-112 31120
13.Knieradl JosefFeix Jiří441  30130
14.Soukup RudolfSkopec Karel6710  30140
15.Pech JanWachtel Antonín3810  30150
16.Knieradl JosefBohuněk Petr752  30160
17.Soukup RudolfFeix Jiří314  30170
18.Kafka MilanSkopec Karel9-648 31180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Knieradl Josef40Wachtel Antonín04
Soukup Rudolf40Bohuněk Petr04
Kafka Milan40Feix Jiří04
Pech Jan40Skopec Karel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, LitvínovRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:48512:670SKST Baník Most G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rytich Milan
Plzák Jindřich
 
 
Basák Josef
Krejcar Jan
 
 
-6-13-3  0301
2.Glajc Jaroslav
Pichová Martina
 
 
Roud Václav
Čapský Miroslav
 
 
-7-8-9  0302
3.Plzák JindřichKrejcar Jan-3-3-5  0303
4.Pichová MartinaRoud Václav-8-6-11  0304
5.Glajc JaroslavBasák Josef-37-6-4 1305
6.Rytich MilanČapský Miroslav55-5-913215
7.Pichová MartinaKrejcar Jan-6-5-8  0316
8.Glajc JaroslavRoud Václav-4-7-7  0317
9.Rytich MilanBasák Josef-57-57-42318
10.Plzák JindřichČapský Miroslav689  3028
11.Glajc JaroslavKrejcar Jan-5-3-5  0329
12.Rytich MilanRoud Václav-9-4-4  03210
13.Plzák JindřichBasák Josef-6-6117-823211
14.Pichová MartinaČapský Miroslav11-5-5-9 13212
15.Rytich MilanKrejcar Jan6-13-5-8 13213
16.Plzák JindřichRoud Václav-76-5-10 13214
17.Pichová MartinaBasák Josef-86-5-10 13215
18.Glajc JaroslavČapský Miroslav812-78 31315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Plzák Jindřich13Krejcar Jan40
Pichová Martina04Roud Václav40
Glajc Jaroslav13Basák Josef40
Rytich Milan13Čapský Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Polerady AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polerady 5, nad hospodouRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:35577:511TJ Baník Meziboří B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kněžek Ivan
Hleba Vladyslav
 
 

 
 
WO    3010
2.Sirotek Zdeněk
Králik Miloslav
 
 
Burš Ivan
Král Erich
 
 
-8-4-8  0311
3.Kněžek IvanBurš Ivan-5-10-4  0312
4.Hleba VladyslavKrál Erich-8-88-5 1313
5.Sirotek ZdeněkHocelík Viktor-78-9-8 1314
6.Králik MiloslavWO    3024
7.Hleba VladyslavBurš Ivan-10-8-6  0325
8.Sirotek ZdeněkKrál Erich-8-79-7 1326
9.Králik MiloslavHocelík Viktor-8-11-10  0327
10.Kněžek IvanWO    3037
11.Sirotek ZdeněkBurš Ivan9-1216-1083247
12.Králik MiloslavKrál Erich6711  3057
13.Kněžek IvanHocelík Viktor-3-98-7 1358
14.Hleba VladyslavWO    3068
15.Králik MiloslavBurš Ivan-88-3-8 1369
16.Kněžek IvanKrál Erich-8-4127-823610
17.Hleba VladyslavHocelík Viktor-2-8-8  03611
18.Sirotek ZdeněkWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kněžek Ivan03Burš Ivan31
Hleba Vladyslav03Král Erich31
Sirotek Zdeněk12Hocelík Viktor40
Králik Miloslav12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:16 Sokol Horní Jiřetín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Röber Jakub
Pech Martin st.
 
 
Vacín Jan
Miškolci Milan
 
 
     3110
2.Baňka Jaroslav
Hylský Zdeněk
 
 

 
 
WO    3020
3.Hylský ZdeněkWO    3030
4.Baňka JaroslavHoudková Helena     3040
5.Röber JakubVacín Jan     3050
6.Pech Martin st.Miškolci Milan     2351
7.Baňka JaroslavWO    3061
8.Röber JakubHoudková Helena     3071
9.Pech Martin st.Vacín Jan     0372
10.Hylský ZdeněkMiškolci Milan     3082
11.Röber JakubWO    3092
12.Vondráček JosefHoudková Helena     30102
13.Hylský ZdeněkVacín Jan     30112
14.Baňka JaroslavMiškolci Milan     03113
15.Vondráček JosefWO    30123
16.Hylský ZdeněkHoudková Helena     30133
17.Baňka JaroslavVacín Jan     23134
18.Röber JakubMiškolci Milan     13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hylský Zdeněk30Houdková Helena04
Baňka Jaroslav12Vacín Jan22
Röber Jakub21Miškolci Milan31
Pech Martin st.02   
Vondráček Josef10   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Most CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
17. ZŠ, Okružní 1235/8, MostRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1322:44539:662TTC Litvínov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schmoranz Pavel
Hrdý Zdeněk
 
 
Brožová Alena
Zelenka Milan
 
 
-5-7-7  0301
2.Kovařík Zdeněk
Dvořák Michal
 
 
Kůrka Radek
Jankovič Štěpán
 
 
-6-6-7  0302
3.Dvořák MichalBrožová Alena76-79 3112
4.Kovařík ZdeněkZelenka Milan-99-5-9 1313
5.Hrdý ZdeněkKůrka Radek-6-4-8  0314
6.Schmoranz PavelJankovič Štěpán-2-5-4  0315
7.Kovařík ZdeněkBrožová Alena89-7-983225
8.Hrdý ZdeněkZelenka Milan-10-9-2  0326
9.Schmoranz PavelKůrka Radek-7-410-7 1327
10.Dvořák MichalJankovič Štěpán-8-6-5  0328
11.Hrdý ZdeněkBrožová Alena-10-387-72329
12.Schmoranz PavelZelenka Milan8-2-9-3 13210
13.Dvořák MichalKůrka Radek7-9-43732310
14.Kovařík ZdeněkJankovič Štěpán-6-10-9  03311
15.Schmoranz PavelBrožová Alena5-7-10-8 13312
16.Dvořák MichalZelenka Milan599  30412
17.Kovařík ZdeněkKůrka Radek10-9-10-6 13413
18.Hrdý ZdeněkJankovič Štěpán10910  30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dvořák Michal31Brožová Alena22
Kovařík Zdeněk13Zelenka Milan31
Hrdý Zdeněk13Kůrka Radek31
Schmoranz Pavel04Jankovič Štěpán31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Most DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
17. ZŠ, Okružní 1235/8, MostRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:189:54455:690TTC Litvínov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wachtel Antonín
Skopec Karel
 
 
Brožová Alena
Kůrka Radek
 
 
-7-9-15  0301
2.Bohuněk Petr
Mašek Miroslav
 
 
Zelenka Milan
Lála František
 
 
-5-7-6  0302
3.Bohuněk PetrBrožová Alena-6-3-5  0303
4.Skopec KarelKůrka Radek13-26-7-122304
5.Mašek MiroslavZelenka Milan-7-4-3  0305
6.Wachtel AntonínLála František-8109-8-102306
7.Skopec KarelBrožová Alena-2-6-8  0307
8.Mašek MiroslavKůrka Radek-7-4-3  0308
9.Wachtel AntonínZelenka Milan-913-9-8 1309
10.Bohuněk PetrLála František-99-4-11 13010
11.Mašek MiroslavBrožová Alena-4-4-5  03011
12.Wachtel AntonínKůrka Radek-9-8-4  03012
13.Bohuněk PetrZelenka Milan-4-4-9  03013
14.Skopec KarelLála František-7-3-4  03014
15.Wachtel AntonínBrožová Alena7-10-7-4 13015
16.Bohuněk PetrKůrka Radek-4-10-4  03016
17.Skopec KarelZelenka Milan7-107-7-723017
18.Mašek MiroslavLála František-3-4-8  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bohuněk Petr04Brožová Alena40
Skopec Karel04Kůrka Radek40
Mašek Miroslav04Zelenka Milan40
Wachtel Antonín04Lála František40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Most CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Baník Most, ul. U Stadionu 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:39 KST Most C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Houdková Helena
Knebl Milan
 
 
Mikač Jiří
Kovařík Zdeněk
 
 
     0301
2.Vacín Jan
Pospíšil Petr
 
 
Nemazal Zdeněk st.
Kadlec Daniel
 
 
     3011
3.Knebl MilanKadlec Daniel     3021
4.Vacín JanNemazal Zdeněk st.     3231
5.Pospíšil PetrKovařík Zdeněk     0332
6.Houdková HelenaMikač Jiří     0333
7.Vacín JanKadlec Daniel     3143
8.Pospíšil PetrNemazal Zdeněk st.     3253
9.Houdková HelenaKovařík Zdeněk     1354
10.Knebl MilanMikač Jiří     2355
11.Pospíšil PetrKadlec Daniel     0356
12.Houdková HelenaNemazal Zdeněk st.     3166
13.Knebl MilanKovařík Zdeněk     2367
14.Vacín JanMikač Jiří     0368
15.Houdková HelenaKadlec Daniel     0369
16.Knebl MilanNemazal Zdeněk st.     3079
17.Vacín JanKovařík Zdeněk     23710
18.Pospíšil PetrMikač Jiří     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Knebl Milan22Kadlec Daniel22
Vacín Jan22Nemazal Zdeněk st.04
Pospíšil Petr13Kovařík Zdeněk40
Houdková Helena13Mikač Jiří40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Meziboří BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Meziboří, Komenského 340, malá tělocvična 1.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1612:49432:658Sokol Horní Jiřetín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Erich
Burš Ivan
 
 
Baňka Jaroslav
Hylský Zdeněk
 
 
-12-5-10  0301
2.Hocelík Viktor
Bláha Pavel
 
 
Pech Martin st.
Vondráček Josef
 
 
-9-5-12  0302
3.Burš IvanHylský Zdeněk-5-4-3  0303
4.Král ErichBaňka Jaroslav-9-513-5 1304
5.Hocelík ViktorPech Martin st.-59-2-4 1305
6.Bláha PavelVondráček Josef-7-7-5  0306
7.Král ErichHylský Zdeněk-5-1-2  0307
8.Hocelík ViktorBaňka Jaroslav147-12-3-92308
9.Bláha PavelPech Martin st.-3-8-7  0309
10.Burš IvanVondráček Josef-7-3-6  03010
11.Hocelík ViktorHylský Zdeněk-8-3-5  03011
12.Bláha PavelBaňka Jaroslav-3-3-6  03012
13.Burš IvanPech Martin st.77-89 31112
14.Král ErichVondráček Josef-7-9-8  03113
15.Bláha PavelHylský Zdeněk-5-6-3  03114
16.Burš IvanBaňka Jaroslav749  30214
17.Král ErichPech Martin st.-59-4-6 13215
18.Hocelík ViktorVondráček Josef14-4-6-7 13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Burš Ivan22Hylský Zdeněk40
Král Erich04Baňka Jaroslav31
Hocelík Viktor04Pech Martin st.31
Bláha Pavel04Vondráček Josef40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OÚ Polerady ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Baník Most, ul. U Stadionu 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:6642:390SKST Baník Most G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Basák Josef
Krejcar Jan
 
 
Hleba Vladyslav
Lapka Miroslav
 
 
745  3010
2.Roud Václav
Čapský Miroslav
 
 
Sirotek Zdeněk
Kněžek Ivan
 
 
518  3020
3.Krejcar JanSirotek Zdeněk6106  3030
4.Basák JosefLapka Miroslav324  3040
5.Čapský MiroslavKněžek Ivan867  3050
6.Roud VáclavHleba Vladyslav546  3060
7.Basák JosefSirotek Zdeněk-86-7843270
8.Čapský MiroslavLapka Miroslav745  3080
9.Roud VáclavKněžek Ivan123  3090
10.Krejcar JanHleba Vladyslav658  30100
11.Čapský MiroslavSirotek Zdeněk-9998 31110
12.Roud VáclavLapka Miroslav645  30120
13.Krejcar JanKněžek Ivan1167  30130
14.Basák JosefHleba Vladyslav687  30140
15.Roud VáclavSirotek Zdeněk-6788 31150
16.Krejcar JanLapka Miroslav8104  30160
17.Basák JosefKněžek Ivan673  30170
18.Čapský MiroslavHleba Vladyslav-67-89532180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krejcar Jan40Sirotek Zdeněk04
Basák Josef40Lapka Miroslav04
Čapský Miroslav40Kněžek Ivan04
Roud Václav40Hleba Vladyslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Kopisty ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, LitvínovRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:184:54325:630ST Kopisty A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rytich Milan
Plzák Jindřich
 
 
Knieradl Josef
Pech Jan
 
 
-8-6-4  0301
2.Fencl Radek
Glajc Jaroslav
 
 
Soukup Rudolf
Kafka Milan
 
 
-10-5-2  0302
3.Rytich MilanKnieradl Josef-7-7-3  0303
4.Plzák JindřichPech Jan8-2-9-7 1304
5.Glajc JaroslavSoukup Rudolf-4-6-8  0305
6.Fencl RadekKafka Milan-5-2-6  0306
7.Plzák JindřichKnieradl Josef-98-1-8 1307
8.Glajc JaroslavPech Jan-8-8-4  0308
9.Fencl RadekSoukup Rudolf-1-2-2  0309
10.Rytich MilanKafka Milan-6-8-4  03010
11.Glajc JaroslavKnieradl Josef-7-11-6  03011
12.Fencl RadekPech Jan-2-4-4  03012
13.Rytich MilanSoukup Rudolf-6-88-6 13013
14.Plzák JindřichKafka Milan-5-5-6  03014
15.Fencl RadekKnieradl Josef-5-4-5  03015
16.Rytich MilanPech Jan-6-6-5  03016
17.Plzák JindřichSoukup Rudolf-2-1-1  03017
18.Glajc JaroslavKafka Milan9-5-4-5 13018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rytich Milan04Knieradl Josef40
Plzák Jindřich04Pech Jan40
Glajc Jaroslav04Soukup Rudolf40
Fencl Radek04Kafka Milan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Most DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, LitvínovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:33626:506nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rytich Milan
Glajc Jaroslav
 
 
Wachtel Antonín
Skopec Karel
 
 
9-5-9-9 1301
2.Plzák Jindřich
Pichová Martina
 
 

 
 
WO    3011
3.Rytich MilanWachtel Antonín-5-8-5  0312
4.Glajc JaroslavSkopec Karel6-10-9753222
5.Plzák JindřichBohuněk Petr-96-86-162323
6.Pichová MartinaWO    3033
7.Glajc JaroslavWachtel Antonín-55-9983243
8.Plzák JindřichSkopec Karel-784-673253
9.Pichová MartinaBohuněk Petr-8-2-8  0354
10.Rytich MilanWO    3064
11.Plzák JindřichWachtel Antonín10103  3074
12.Pichová MartinaSkopec Karel-6-3-7  0375
13.Rytich MilanBohuněk Petr4-5-7-10 1376
14.Glajc JaroslavWO    3086
15.Pichová MartinaWachtel Antonín-611-54-42387
16.Rytich MilanSkopec Karel2-9-12-4 1388
17.Glajc JaroslavBohuněk Petr-55-5-11 1389
18.Plzák JindřichWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Rytich Milan03Wachtel Antonín22
Glajc Jaroslav21Skopec Karel22
Plzák Jindřich21Bohuněk Petr40
Pichová Martina03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Polerady AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Kopisty ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polerady 5, nad hospodouRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:180:54310:601ST Kopisty A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šefl Václav
Kněžek Ivan
 
 
Knieradl Josef
Pech Jan
 
 
-5-7-5  0301
2.Sirotek Zdeněk
Hleba Vladyslav
 
 
Soukup Rudolf
Kafka Milan
 
 
-7-13-6  0302
3.Švarcová JanettaKnieradl Josef-3-8-7  0303
4.Kněžek IvanPech Jan-4-3-4  0304
5.Sirotek ZdeněkSoukup Rudolf-3-9-8  0305
6.Hleba VladyslavKafka Milan-2-2-9  0306
7.Kněžek IvanKnieradl Josef-3-5-5  0307
8.Sirotek ZdeněkPech Jan-5-6-9  0308
9.Hleba VladyslavSoukup Rudolf-4-5-2  0309
10.Švarcová JanettaKafka Milan-6-4-5  03010
11.Sirotek ZdeněkKnieradl Josef-4-5-6  03011
12.Hleba VladyslavPech Jan-5-6-8  03012
13.Švarcová JanettaSoukup Rudolf-1-9-7  03013
14.Šefl VáclavKafka Milan-4-6-5  03014
15.Hleba VladyslavKnieradl Josef-6-4-1  03015
16.Švarcová JanettaPech Jan-8-9-10  03016
17.Šefl VáclavSoukup Rudolf-6-4-3  03017
18.Sirotek ZdeněkKafka Milan-9-10-10  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Švarcová Janetta04Knieradl Josef40
Kněžek Ivan02Pech Jan40
Sirotek Zdeněk04Soukup Rudolf40
Hleba Vladyslav04Kafka Milan40
Šefl Václav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:548:20688:509Sokol Horní Jiřetín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pech Martin st.
Vondráček Josef
 
 
Čapský Miroslav
Matějka Eduard
 
 
855  3010
2.Hylský Zdeněk
Röber Jakub
 
 
Basák Josef
Roud Václav
 
 
855  3020
3.Röber JakubČapský Miroslav757  3030
4.Vondráček JosefRoud Václav10-9-84-72331
5.Pech Martin st.Matějka Eduard735  3041
6.Hylský ZdeněkBasák Josef283  3051
7.Vondráček JosefČapský Miroslav-97-6-8 1352
8.Pech Martin st.Roud Václav-98-86-62353
9.Hylský ZdeněkMatějka Eduard132  3063
10.Röber JakubBasák Josef-109-8783273
11.Pech Martin st.Čapský Miroslav114-97 3183
12.Hylský ZdeněkRoud Václav787  3093
13.Röber JakubMatějka Eduard237  30103
14.Vondráček JosefBasák Josef8-12-68-723104
15.Hylský ZdeněkČapský Miroslav372  30114
16.Röber JakubRoud Václav5-86-9832124
17.Vondráček JosefMatějka Eduard836  30134
18.Pech Martin st.Basák Josef-48-89-623135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Röber Jakub40Čapský Miroslav13
Vondráček Josef13Roud Václav22
Pech Martin st.22Matějka Eduard04
Hylský Zdeněk40Basák Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Most CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
17. ZŠ, Okružní 1235/8, MostRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:8666:373KST Most C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovařík Zdeněk
Mikač Jiří
 
 
Král Erich
Hocelík Viktor
 
 
978  3010
2.Kadlec Daniel
Nemazal Zdeněk st.
 
 
Slezáková Blanka
 
 
WO    3020
3.Kovařík ZdeněkHocelík Viktor857  3030
4.Mikač JiříSlezáková Blanka348  3040
5.Kadlec DanielKrál Erich-9810-783250
6.Nemazal Zdeněk st.WO    3060
7.Mikač JiříHocelík Viktor675  3070
8.Kadlec DanielSlezáková Blanka689  3080
9.Nemazal Zdeněk st.Král Erich-9107-653290
10.Kovařík ZdeněkWO    30100
11.Kadlec DanielHocelík Viktor-910-1211832110
12.Nemazal Zdeněk st.Slezáková Blanka548  30120
13.Kovařík ZdeněkKrál Erich8-697 31130
14.Mikač JiříWO    30140
15.Nemazal Zdeněk st.Hocelík Viktor11-6107 31150
16.Kovařík ZdeněkSlezáková Blanka364  30160
17.Mikač JiříKrál Erich869  30170
18.Kadlec DanielWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kovařík Zdeněk30Hocelík Viktor04
Mikač Jiří30Slezáková Blanka04
Kadlec Daniel30Král Erich04
Nemazal Zdeněk st.30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Baník Most, ul. U Stadionu 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1517:47 TTC Litvínov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Houdková Helena
Knebl Milan
 
 
Lála František
Jankovič Štěpán
 
 
     2301
2.Miškolci Milan
Vacín Jan
 
 
Kůrka Radek
Brožová Alena
 
 
     2302
3.Houdková HelenaKůrka Radek     0303
4.Miškolci MilanBrožová Alena     3013
5.Vacín JanJankovič Štěpán     0314
6.Knebl MilanLála František     0315
7.Miškolci MilanKůrka Radek     2316
8.Vacín JanBrožová Alena     0317
9.Knebl MilanJankovič Štěpán     0318
10.Houdková HelenaLála František     0319
11.Vacín JanKůrka Radek     03110
12.Knebl MilanBrožová Alena     03111
13.Houdková HelenaJankovič Štěpán     03112
14.Miškolci MilanLála FrantišekWO    30212
15.Knebl MilanKůrka Radek     03213
16.Houdková HelenaBrožová Alena     03214
17.Miškolci MilanJankovič Štěpán     32314
18.Vacín JanLála František     23315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Houdková Helena04Kůrka Radek40
Miškolci Milan21Brožová Alena31
Vacín Jan04Jankovič Štěpán31
Knebl Milan04Lála František30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Most DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Baník Most, ul. U Stadionu 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:33 SKST Baník Most H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Miškolci Milan
Vacín Jan
 
 
Bohuněk Petr
Popelka Zdeněk
 
 
     3010
2.Houdková Helena
Pospíšil Petr
 
 
Kulhánek Vítězslav
Wachtel Antonín
 
 
     1311
3.Vacín JanKulhánek Vítězslav     2312
4.Pospíšil PetrBohuněk Petr     3122
5.Miškolci MilanWachtel Antonín     3132
6.Houdková HelenaPopelka Zdeněk     0333
7.Pospíšil PetrKulhánek Vítězslav     2334
8.Miškolci MilanBohuněk Petr     1335
9.Houdková HelenaWachtel Antonín     1336
10.Vacín JanPopelka Zdeněk     3146
11.Miškolci MilanKulhánek Vítězslav     3056
12.Houdková HelenaBohuněk Petr     0357
13.Vacín JanWachtel Antonín     3267
14.Pospíšil PetrPopelka Zdeněk     3177
15.Houdková HelenaKulhánek Vítězslav     0378
16.Vacín JanBohuněk Petr     3188
17.Pospíšil PetrWachtel Antonín     3198
18.Miškolci MilanPopelka Zdeněk     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vacín Jan31Kulhánek Vítězslav31
Pospíšil Petr31Bohuněk Petr22
Miškolci Milan31Wachtel Antonín13
Houdková Helena04Popelka Zdeněk13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Meziboří BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Meziboří, Komenského 340, malá tělocvična 1.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1221:39463:524TTC Litvínov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Erich
Slivoň Miloš
 
 
Jankovič Štěpán
Lála František
 
 
-7-4-4  0301
2.Burš Ivan
Hocelík Viktor
 
 
Kůrka Radek
Brožová Alena
 
 
9-58-7-42302
3.Slivoň MilošJankovič Štěpán-8-4-7  0303
4.Král ErichLála František-5-4-2  0304
5.Hocelík ViktorKůrka Radek-5-10-8  0305
6.Burš IvanBrožová Alena-9423 3115
7.Král ErichJankovič Štěpán11-9-9-4 1316
8.Hocelík ViktorLála František56-10-1063226
9.Burš IvanKůrka Radek9910  3036
10.Slivoň MilošBrožová Alena-9-5-5  0337
11.Hocelík ViktorJankovič Štěpán-3-6-1  0338
12.Burš IvanLála František333  3048
13.Slivoň MilošKůrka Radek-7-6-8  0349
14.Král ErichBrožová Alena-10-8-3  03410
15.Burš IvanJankovič Štěpán-4-6-4  03411
16.Slivoň MilošLála FrantišekWO    30511
17.Král ErichKůrka RadekWO    30611
18.Hocelík ViktorBrožová Alena-1-6-2  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Slivoň Miloš03Jankovič Štěpán40
Král Erich03Lála František12
Hocelík Viktor13Kůrka Radek21
Burš Ivan31Brožová Alena31
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Most CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Baník Most, ul. U Stadionu 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:41 KST Most C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Basák Josef
Roud Václav
 
 
Mikač Jiří
Kovařík Zdeněk
 
 
     3010
2.Matějka Eduard
Čapský Miroslav
 
 
Kadlec Daniel
Nemazal Zdeněk st.
 
 
     0311
3.Matějka EduardNemazal Zdeněk st.     0312
4.Čapský MiroslavKadlec Daniel     2313
5.Basák JosefKovařík Zdeněk     0314
6.Roud VáclavMikač Jiří     1315
7.Čapský MiroslavNemazal Zdeněk st.     1316
8.Basák JosefKadlec Daniel     3126
9.Roud VáclavKovařík Zdeněk     3236
10.Matějka EduardMikač Jiří     1337
11.Basák JosefNemazal Zdeněk st.     3147
12.Roud VáclavKadlec Daniel     3257
13.Matějka EduardKovařík Zdeněk     0358
14.Čapský MiroslavMikač Jiří     1359
15.Roud VáclavNemazal Zdeněk st.     3069
16.Matějka EduardKadlec Daniel     03610
17.Čapský MiroslavKovařík Zdeněk     32710
18.Basák JosefMikač Jiří     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matějka Eduard04Nemazal Zdeněk st.22
Čapský Miroslav13Kadlec Daniel22
Basák Josef22Kovařík Zdeněk22
Roud Václav31Mikač Jiří40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Kopisty AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hala SK Kopisty, ul. HamerskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:17626:502ST Kopisty A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pech Jan
Knieradl Josef
 
 
Baňka Jaroslav
Hylský Zdeněk
 
 
8312  3010
2.Soukup Rudolf
Kafka Milan
 
 
Pech Martin st.
Vondráček Josef
 
 
652  3020
3.Knieradl JosefHylský Zdeněk7-3-7-6 1321
4.Soukup RudolfBaňka Jaroslav498  3031
5.Kafka MilanVondráček Josef-5-83-6 1332
6.Pech JanPech Martin st.896  3042
7.Soukup RudolfHylský Zdeněk9-8-7593252
8.Kafka MilanBaňka Jaroslav697  3062
9.Pech JanVondráček Josef6710  3072
10.Knieradl JosefPech Martin st.267  3082
11.Kafka MilanHylský Zdeněk-3-6-7  0383
12.Pech JanBaňka Jaroslav679  3093
13.Knieradl JosefVondráček Josef584  30103
14.Soukup RudolfPech Martin st.1654  30113
15.Pech JanHylský Zdeněk9-7-3-7 13114
16.Knieradl JosefBaňka Jaroslav-133-107332124
17.Soukup RudolfVondráček Josef976  30134
18.Kafka MilanPech Martin st.10-12106 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Knieradl Josef31Hylský Zdeněk31
Soukup Rudolf40Baňka Jaroslav04
Kafka Milan22Vondráček Josef13
Pech Jan31Pech Martin st.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OÚ Polerady ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, LitvínovRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:30542:558nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rytich Milan
Rytich Milan
 
 
Švarcová Janetta
Kněžek Ivan
 
 
9145  3010
2.Fencl Radek
Glajc Jaroslav
 
 
Sirotek Zdeněk
Hleba Vladyslav
 
 
-4-66-6 1311
3.Rytich MilanŠvarcová Janetta948  3021
4.Plzák JindřichKněžek Ivan9-1266 3131
5.Fencl RadekSirotek Zdeněk-6-3-3  0332
6.Glajc JaroslavHleba Vladyslav476  3042
7.Plzák JindřichŠvarcová Janetta574  3052
8.Fencl RadekKněžek Ivan9-9-2-5 1353
9.Glajc JaroslavSirotek Zdeněk-7-7-6  0354
10.Rytich MilanHleba Vladyslav3107  3064
11.Fencl RadekŠvarcová Janetta10-4-7-5 1365
12.Glajc JaroslavKněžek Ivan8-7-6-5 1366
13.Rytich MilanSirotek Zdeněk-6-6-3  0367
14.Plzák JindřichHleba Vladyslav986  3077
15.Glajc JaroslavŠvarcová Janetta268  3087
16.Rytich MilanKněžek Ivan3-7-5893297
17.Plzák JindřichSirotek Zdeněk-109-7-8 1398
18.Fencl RadekHleba Vladyslav-6-7-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rytich Milan31Švarcová Janetta13
Plzák Jindřich31Kněžek Ivan22
Fencl Radek04Sirotek Zdeněk40
Glajc Jaroslav22Hleba Vladyslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Most DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
17. ZŠ, Okružní 1235/8, MostRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1520:47524:675TJ Baník Meziboří B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bohuněk Petr
Popelka Zdeněk
 
 
Hocelík Viktor
Burš Ivan
 
 
-9-5-5  0301
2.Wachtel Antonín
Kulhánek Vítězslav
 
 
Král Erich
Slivoň Miloš
 
 
-5-76-9 1302
3.Kulhánek VítězslavHocelík Viktor-35-9-5 1303
4.Bohuněk PetrKrál Erich-76-5-5 1304
5.Popelka ZdeněkSlivoň Miloš-5-7-7  0305
6.Wachtel AntonínBurš Ivan-6-10-5  0306
7.Bohuněk PetrHocelík Viktor-7-8-9  0307
8.Popelka ZdeněkKrál Erich-3-7-7  0308
9.Wachtel AntonínSlivoň Miloš-8-49-4 1309
10.Kulhánek VítězslavBurš Ivan-2-9-3  03010
11.Popelka ZdeněkHocelík Viktor-910-8-8 13011
12.Wachtel AntonínKrál Erich6-5-3-11 13012
13.Kulhánek VítězslavSlivoň Miloš8-77-5-1023013
14.Bohuněk PetrBurš Ivan-58-9-6 13014
15.Wachtel AntonínHocelík Viktor-31277 31114
16.Kulhánek VítězslavKrál Erich97-3-8-723115
17.Bohuněk PetrSlivoň Miloš6-7107 31215
18.Popelka ZdeněkBurš Ivan699  30315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kulhánek Vítězslav04Hocelík Viktor31
Bohuněk Petr13Král Erich40
Popelka Zdeněk13Slivoň Miloš31
Wachtel Antonín13Burš Ivan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Baník Most, ul. U Stadionu 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:26 SKST Baník Most G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Roud Václav
Čapský Miroslav
 
 
Houdková Helena
Knebl Milan
 
 
     2301
2.Basák Josef
Krejcar Jan
 
 
Vacín Jan
Miškolci Milan
 
 
     3111
3.Krejcar JanHoudková Helena     3121
4.Basák JosefKnebl Milan     3031
5.Roud VáclavVacín Jan     3141
6.Čapský MiroslavMiškolci Milan     0342
7.Basák JosefHoudková Helena     3152
8.Roud VáclavKnebl Milan     3262
9.Čapský MiroslavVacín Jan     2363
10.Krejcar JanMiškolci Milan     3173
11.Roud VáclavHoudková Helena     3083
12.Čapský MiroslavKnebl Milan     0384
13.Krejcar JanVacín Jan     3094
14.Basák JosefMiškolci Milan     31104
15.Čapský MiroslavHoudková Helena     23105
16.Krejcar JanKnebl MilanWO    30115
17.Basák JosefVacín Jan     30125
18.Roud VáclavMiškolci Milan     23126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejcar Jan30Houdková Helena13
Basák Josef40Knebl Milan12
Roud Václav31Vacín Jan13
Čapský Miroslav04Miškolci Milan22
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Kopisty AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hala SK Kopisty, ul. HamerskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:33719:670ST Kopisty A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Rudolf
Kafka Milan
 
 
Kůrka Radek
Brožová Alena
 
 
4-7108 3110
2.Knieradl Josef
Pech Jan
 
 
Jankovič Štěpán
Zelenka Milan
 
 
-11-95363220
3.Soukup RudolfBrožová Alena-614-6953230
4.Knieradl JosefJankovič Štěpán-4-5-6  0331
5.Kafka MilanKůrka Radek-114-79-72332
6.Pech JanZelenka Milan9-1178 3142
7.Knieradl JosefBrožová Alena8109  3052
8.Kafka MilanJankovič Štěpán9-9-12-3 1353
9.Pech JanKůrka Radek-107-9-7 1354
10.Soukup RudolfZelenka Milan3107  3064
11.Kafka MilanBrožová Alena7-57-583274
12.Pech JanJankovič Štěpán47-6-543284
13.Soukup RudolfKůrka Radek5-11-8743294
14.Knieradl JosefZelenka Milan647  30104
15.Pech JanBrožová Alena10-1173 31114
16.Soukup RudolfJankovič Štěpán8-6-69-623115
17.Knieradl JosefKůrka Radek6-6-44832125
18.Kafka MilanZelenka Milan-8-8-13  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Soukup Rudolf31Brožová Alena04
Knieradl Josef31Jankovič Štěpán31
Kafka Milan13Kůrka Radek22
Pech Jan31Zelenka Milan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Most CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, LitvínovRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:44 KST Most C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rytich Milan
Pichová Martina
 
 
Kadlec Daniel
Nemazal Zdeněk st.
 
 
     1301
2.Plzák Jindřich
Glajc Jaroslav
 
 
Mikač Jiří
Kovařík Zdeněk
 
 
     0302
3.Rytich MilanNemazal Zdeněk st.     3112
4.Pichová MartinaKadlec Daniel     0313
5.Plzák JindřichKovařík Zdeněk     1314
6.Glajc JaroslavMikač Jiří     3124
7.Pichová MartinaNemazal Zdeněk st.     0325
8.Plzák JindřichKadlec Daniel     3135
9.Glajc JaroslavKovařík Zdeněk     3145
10.Rytich MilanMikač Jiří     2346
11.Plzák JindřichNemazal Zdeněk st.     1347
12.Glajc JaroslavKadlec Daniel     1348
13.Rytich MilanKovařík Zdeněk     3258
14.Pichová MartinaMikač Jiří     1359
15.Glajc JaroslavNemazal Zdeněk st.     3269
16.Rytich MilanKadlec Daniel     03610
17.Pichová MartinaKovařík Zdeněk     23611
18.Plzák JindřichMikač Jiří     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rytich Milan22Nemazal Zdeněk st.22
Pichová Martina04Kadlec Daniel31
Plzák Jindřich13Kovařík Zdeněk22
Glajc Jaroslav31Mikač Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Polerady AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polerady 5, nad hospodouRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:177:51288:620Sokol Horní Jiřetín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lapka Miroslav
Křen Bohumil
 
 
Baňka Jaroslav
Pech Martin st.
 
 
-1-2-9  0301
2.Sirotek Zdeněk
Hleba Vladyslav
 
 
Hylský Zdeněk
Röber Jakub
 
 
-6-8-4  0302
3.Křen BohumilBaňka Jaroslav-3-6-1  0303
4.Sirotek ZdeněkHylský Zdeněk-4-6-1  0304
5.Hleba VladyslavPech Martin st.-1-1-6  0305
6.Lapka MiroslavRöber Jakub-1-2-3  0306
7.Sirotek ZdeněkBaňka Jaroslav9-3-5-5 1307
8.Hleba VladyslavHylský Zdeněk-1-7-7  0308
9.Lapka MiroslavPech Martin st.-4-1-4  0309
10.Křen BohumilRöber Jakub-3-1-3  03010
11.Hleba VladyslavBaňka Jaroslav8-8-8-8 13011
12.Lapka MiroslavHylský Zdeněk-2-3-2  03012
13.Křen BohumilPech Martin st.-10-4-6  03013
14.Sirotek ZdeněkRöber Jakub9-511-11-223014
15.Lapka MiroslavBaňka Jaroslav-1-5-3  03015
16.Křen BohumilHylský Zdeněk-1-1-2  03016
17.Sirotek ZdeněkPech Martin st.946  30116
18.Hleba VladyslavRöber Jakub-5-5-8  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Křen Bohumil04Baňka Jaroslav40
Sirotek Zdeněk13Hylský Zdeněk40
Hleba Vladyslav04Pech Martin st.31
Lapka Miroslav04Röber Jakub40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Most DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:3617:311Sokol Horní Jiřetín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hylský Zdeněk
Röber Jakub
 
 
Bohuněk Petr
Popelka Zdeněk
 
 
457  3010
2.Baňka Jaroslav
Vondráček Josef
 
 
Feix Jiří
Wachtel Antonín
 
 
447  3020
3.Röber JakubBohuněk Petr894  3030
4.Vondráček JosefPopelka Zdeněk933  3040
5.Baňka JaroslavFeix Jiří925  3050
6.Hylský ZdeněkWachtel Antonín572  3060
7.Vondráček JosefBohuněk Petr-1768 3170
8.Baňka JaroslavPopelka Zdeněk784  3080
9.Hylský ZdeněkFeix Jiří341  3090
10.Röber JakubWachtel Antonín1274  30100
11.Baňka JaroslavBohuněk Petr967  30110
12.Hylský ZdeněkPopelka Zdeněk126  30120
13.Röber JakubFeix Jiří153  30130
14.Vondráček JosefWachtel Antonín-10-917932140
15.Hylský ZdeněkBohuněk Petr333  30150
16.Röber JakubPopelka Zdeněk853  30160
17.Vondráček JosefFeix Jiří651  30170
18.Baňka JaroslavWachtel Antonín555  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Röber Jakub40Bohuněk Petr04
Vondráček Josef40Popelka Zdeněk04
Baňka Jaroslav40Feix Jiří04
Hylský Zdeněk40Wachtel Antonín04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Most CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OÚ Polerady ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
17. ZŠ, Okružní 1235/8, MostRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:14 KST Most C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovařík Zdeněk
Mikač Jiří
 
 
Šefl Daniel
 
 
WO    3010
2.Nemazal Zdeněk st.
Kadlec Daniel
 
 
Sirotek Zdeněk
Hleba Vladyslav
 
 
     2311
3.Kadlec DanielŠefl Václav     3021
4.Nemazal Zdeněk st.Sirotek Zdeněk     2322
5.Kovařík ZdeněkHleba Vladyslav     3032
6.Mikač JiříWO    3042
7.Nemazal Zdeněk st.Šefl Václav     3152
8.Kovařík ZdeněkSirotek Zdeněk     3162
9.Mikač JiříHleba Vladyslav     3172
10.Kadlec DanielWO    3082
11.Kovařík ZdeněkŠefl Václav     3092
12.Mikač JiříSirotek Zdeněk     30102
13.Kadlec DanielHleba Vladyslav     30112
14.Nemazal Zdeněk st.WO    30122
15.Mikač JiříŠefl Václav     30132
16.Kadlec DanielSirotek Zdeněk     32142
17.Nemazal Zdeněk st.Hleba Vladyslav     03143
18.Kovařík ZdeněkWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kadlec Daniel30Šefl Václav04
Nemazal Zdeněk st.12Sirotek Zdeněk13
Kovařík Zdeněk30Hleba Vladyslav13
Mikač Jiří30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, LitvínovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:35570:606TTC Litvínov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Minařík Vojtěch
Kšírová Vendula
 
 
Žáčková Zdeňka
Kročilová Veronika
 
 
-5-98-7 1301
2.Čmerda Ondřej
Záruba David
 
 
Pichová Martina
Štěpán Jiří
 
 
-8-7-6  0302
3.Minařík VojtěchŽáčková Zdeňka87-54 3112
4.Kšírová VendulaKročilová Veronika-8-8-5  0313
5.Čmerda OndřejPichová Martina-58-7-8 1314
6.Záruba DavidŠtěpán Jiří-7-8-9  0315
7.Kšírová VendulaŽáčková Zdeňka85-76 3125
8.Čmerda OndřejKročilová Veronika839  3035
9.Záruba DavidPichová Martina-7-786-102336
10.Minařík VojtěchŠtěpán Jiří998  3046
11.Čmerda OndřejŽáčková Zdeňka-5-78-9 1347
12.Záruba DavidKročilová Veronika578  3057
13.Minařík VojtěchPichová Martina6810  3067
14.Kšírová VendulaŠtěpán Jiří-8-5-3  0368
15.Záruba DavidŽáčková Zdeňka-87-5-6 1369
16.Minařík VojtěchKročilová Veronika956  3079
17.Kšírová VendulaPichová Martina-5-789-723710
18.Čmerda OndřejŠtěpán Jiří-8-710-5 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Minařík Vojtěch40Žáčková Zdeňka22
Kšírová Vendula13Kročilová Veronika13
Čmerda Ondřej13Pichová Martina31
Záruba David13Štěpán Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Kopisty ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Baník Most, ul. U Stadionu 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1514:46 ST Kopisty A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knebl Milan
Houdková Helena
 
 
Knieradl Josef
Pech Jan
 
 
     2301
2.Miškolci Milan
Vacín Jan
 
 
Soukup Rudolf
Kafka Milan
 
 
     0302
3.Vacín JanSoukup Rudolf     0303
4.Miškolci MilanKnieradl Josef     0304
5.Knebl MilanPech Jan     1305
6.Houdková HelenaKafka Milan     0306
7.Miškolci MilanSoukup Rudolf     0307
8.Knebl MilanKnieradl Josef     0308
9.Houdková HelenaPech Jan     0309
10.Vacín JanKafka Milan     13010
11.Knebl MilanSoukup Rudolf     13011
12.Houdková HelenaKnieradl Josef     03012
13.Vacín JanPech Jan     03013
14.Miškolci MilanKafka Milan     31113
15.Houdková HelenaSoukup Rudolf     03114
16.Vacín JanKnieradl Josef     03115
17.Miškolci MilanPech Jan     30215
18.Knebl MilanKafka Milan     30315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vacín Jan04Soukup Rudolf40
Miškolci Milan22Knieradl Josef40
Knebl Milan13Pech Jan31
Houdková Helena04Kafka Milan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Meziboří BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Meziboří, Komenského 340, malá tělocvična 1.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:30 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hocelík Viktor
Burš Ivan
 
 
Čapský Miroslav
Roud Václav
 
 
     3010
2.Slivoň Miloš
Král Erich
 
 
Krejcar Jan
Basák Josef
 
 
     0311
3.Hocelík ViktorČapský Miroslav     3121
4.Král ErichBasák Josef     0322
5.Burš IvanRoud Václav     3132
6.Slivoň MilošKrejcar Jan     2333
7.Král ErichČapský Miroslav     3043
8.Burš IvanBasák Josef     3053
9.Slivoň MilošRoud Václav     0354
10.Hocelík ViktorKrejcar Jan     1355
11.Burš IvanČapský Miroslav     3065
12.Slivoň MilošBasák Josef     1366
13.Hocelík ViktorRoud Václav     3176
14.Král ErichKrejcar Jan     0377
15.Slivoň MilošČapský Miroslav     3087
16.Hocelík ViktorBasák Josef     0388
17.Král ErichRoud Václav     3098
18.Burš IvanKrejcar Jan     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hocelík Viktor22Čapský Miroslav04
Král Erich22Basák Josef31
Burš Ivan31Roud Václav13
Slivoň Miloš13Krejcar Jan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Most DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Baník Most, ul. U Stadionu 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:11 SKST Baník Most G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Roud Václav
Čapský Miroslav
 
 
Bohuněk Petr
Popelka Zdeněk
 
 
     3110
2.Basák Josef
Krejcar Jan
 
 
Kulhánek Vítězslav
Skopec Karel
 
 
     3020
3.Krejcar JanKulhánek Vítězslav     3130
4.Roud VáclavPopelka Zdeněk     3040
5.Basák JosefBohuněk Petr     3050
6.Čapský MiroslavSkopec Karel     2351
7.Roud VáclavKulhánek Vítězslav     3061
8.Basák JosefPopelka Zdeněk     3171
9.Čapský MiroslavBohuněk Petr     3281
10.Krejcar JanSkopec Karel     3191
11.Basák JosefKulhánek Vítězslav     30101
12.Čapský MiroslavPopelka Zdeněk     31111
13.Krejcar JanBohuněk Petr     30121
14.Roud VáclavSkopec Karel     30131
15.Čapský MiroslavKulhánek Vítězslav     31141
16.Krejcar JanPopelka Zdeněk     30151
17.Roud VáclavBohuněk Petr     30161
18.Basák JosefSkopec Karel     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krejcar Jan40Kulhánek Vítězslav04
Roud Václav40Popelka Zdeněk04
Basák Josef40Bohuněk Petr04
Čapský Miroslav31Skopec Karel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Kopisty AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hala SK Kopisty, ul. HamerskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:2614:300ST Kopisty A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Rudolf
Kafka Milan
 
 
Slivoň Miloš
Bláha Pavel
 
 
557  3010
2.Knieradl Josef
Pech Jan
 
 
Celerin Karel
Perner Jan
 
 
467  3020
3.Soukup RudolfBláha Pavel536  3030
4.Knieradl JosefCelerin Karel344  3040
5.Kafka MilanSlivoň Miloš79-88 3150
6.Pech JanPerner Jan463  3060
7.Knieradl JosefBláha Pavel584  3070
8.Kafka MilanCelerin Karel256  3080
9.Pech JanSlivoň Miloš1064  3090
10.Soukup RudolfPerner Jan632  30100
11.Kafka MilanBláha Pavel355  30110
12.Pech JanCelerin Karel474  30120
13.Soukup RudolfSlivoň Miloš6-1064 31130
14.Knieradl JosefPerner Jan469  30140
15.Pech JanBláha Pavel362  30150
16.Soukup RudolfCelerin Karel343  30160
17.Knieradl JosefSlivoň Miloš6810  30170
18.Kafka MilanPerner Jan462  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Soukup Rudolf40Bláha Pavel04
Knieradl Josef40Celerin Karel04
Kafka Milan40Slivoň Miloš04
Pech Jan40Perner Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, LitvínovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:25565:420TTC Litvínov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Glajc Jaroslav
Plzák Jindřich
 
 
Miškolci Milan
Vacín Jan
 
 
10-6-6-7 1301
2.
 
 

 
 
WO    3011
3.Glajc JaroslavMiškolci Milan-8-2-3  0312
4.Plzák JindřichVacín Jan-8915-673222
5.Rytich MilanHoudková Helena9-98-9-132323
6.Fencl RadekWO    3033
7.Plzák JindřichMiškolci Milan-7-3-5  0334
8.Rytich MilanVacín Jan847  3044
9.Fencl RadekHoudková Helena-4-5-4  0345
10.Glajc JaroslavWO    3055
11.Rytich MilanMiškolci Milan10-7-4-2 1356
12.Fencl RadekVacín JanWO    3066
13.Glajc JaroslavHoudková Helena532  3076
14.Plzák JindřichWO    3086
15.Fencl RadekMiškolci Milan-4-7-5  0387
16.Glajc JaroslavVacín Jan7-8-8773297
17.Plzák JindřichHoudková Helena599  30107
18.Rytich MilanWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Glajc Jaroslav21Miškolci Milan40
Plzák Jindřich21Vacín Jan03
Rytich Milan12Houdková Helena22
Fencl Radek02   
WO60WO06



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Polerady AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polerady 5, nad hospodouRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:176:51372:615TTC Litvínov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hleba Vladyslav
Sirotek Zdeněk
 
 
Lála František
Kůrka Radek
 
 
-23-6-4 1301
2.Králik Miloslav
Šefl Daniel
 
 
Jankovič Štěpán
Brožová Alena
 
 
-26-5-6 1302
3.Hleba VladyslavJankovič Štěpán-3-7-2  0303
4.Králik MiloslavBrožová Alena-8-8-8  0304
5.Šefl DanielLála František-7-8-7  0305
6.Sirotek ZdeněkKůrka Radek889  3015
7.Králik MiloslavJankovič Štěpán-7-89-6 1316
8.Šefl DanielBrožová Alena-2-8-9  0317
9.Sirotek ZdeněkLála František-5-12-6  0318
10.Hleba VladyslavKůrka Radek-4-8-5  0319
11.Šefl DanielJankovič Štěpán-5-7-8  03110
12.Kněžek IvanBrožová Alena-3-4-12  03111
13.Hleba VladyslavLála František-3-6-9  03112
14.Králik MiloslavKůrka Radek-7-6-7  03113
15.Kněžek IvanJankovič Štěpán-5-2-3  03114
16.Hleba VladyslavBrožová Alena-3-6-4  03115
17.Králik MiloslavLála František-9-7-3  03116
18.Šefl DanielKůrka Radek-14-4-6  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hleba Vladyslav04Jankovič Štěpán40
Králik Miloslav04Brožová Alena40
Šefl Daniel04Lála František40
Sirotek Zdeněk11Kůrka Radek31
Kněžek Ivan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Most CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:13696:393Sokol Horní Jiřetín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hylský Zdeněk
Röber Jakub
 
 

 
 
WO    3010
2.Baňka Jaroslav
Pech Martin st.
 
 
Kovařík Zdeněk
Mikač Jiří
 
 
-53-9893220
3.Röber JakubKadlec Daniel1026  3030
4.Baňka JaroslavKovařík Zdeněk6-667 3140
5.Pech Martin st.Mikač Jiří-710-10973250
6.Hylský ZdeněkWO    3060
7.Baňka JaroslavKadlec Daniel-91162 3170
8.Pech Martin st.Kovařík Zdeněk9-972 3180
9.Hylský ZdeněkMikač Jiří10124  3090
10.Röber JakubWO    30100
11.Pech Martin st.Kadlec Daniel8-98-7932110
12.Hylský ZdeněkKovařík Zdeněk-7574 31120
13.Röber JakubMikač Jiří276  30130
14.Baňka JaroslavWO    30140
15.Hylský ZdeněkKadlec Daniel342  30150
16.Röber JakubKovařík Zdeněk258  30160
17.Baňka JaroslavMikač Jiří-612-79-1123161
18.Pech Martin st.WO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Röber Jakub30Kadlec Daniel04
Baňka Jaroslav21Kovařík Zdeněk04
Pech Martin st.30Mikač Jiří13
Hylský Zdeněk30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Most CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Most DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
17. ZŠ, Okružní 1235/8, MostRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:16 KST Most C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovařík Zdeněk
Mikač Jiří
 
 
Bohuněk Petr
Popelka Zdeněk
 
 
     1301
2.Kadlec Daniel
Dvořák Michal
 
 
Kulhánek Vítězslav
 
 
WO    3011
3.Kovařík ZdeněkKulhánek Vítězslav     1312
4.Kadlec DanielPopelka Zdeněk     3122
5.Dvořák MichalBohuněk Petr     3232
6.Mikač JiříWO    3042
7.Kadlec DanielKulhánek Vítězslav     3252
8.Dvořák MichalPopelka Zdeněk     3162
9.Mikač JiříBohuněk Petr     3072
10.Kovařík ZdeněkWO    3082
11.Dvořák MichalKulhánek Vítězslav     3092
12.Mikač JiříPopelka Zdeněk     31102
13.Kovařík ZdeněkBohuněk Petr     31112
14.Kadlec DanielWO    30122
15.Mikač JiříKulhánek Vítězslav     30132
16.Kovařík ZdeněkPopelka Zdeněk     31142
17.Kadlec DanielBohuněk Petr     31152
18.Dvořák MichalWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kovařík Zdeněk21Kulhánek Vítězslav13
Kadlec Daniel30Popelka Zdeněk04
Dvořák Michal30Bohuněk Petr04
Mikač Jiří30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, LitvínovRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:33654:612TTC Litvínov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jankovič Štěpán
Brožová Alena
 
 
Hylský Zdeněk
Röber Jakub
 
 
-1010-5-6 1301
2.Zelenka Milan
Lála František
 
 
Baňka Jaroslav
Antalecz Michal
 
 
9-114-873211
3.Brožová AlenaHylský Zdeněk7-995 3121
4.Lála FrantišekRöber Jakub-11-115-8 1322
5.Jankovič ŠtěpánBaňka Jaroslav196  3032
6.Zelenka MilanAntalecz Michal254  3042
7.Lála FrantišekHylský Zdeněk-5-128-9 1343
8.Jankovič ŠtěpánRöber Jakub5-61010 3153
9.Zelenka MilanBaňka Jaroslav1-7-29-62354
10.Brožová AlenaAntalecz Michal885  3064
11.Jankovič ŠtěpánHylský Zdeněk-5-2-9  0365
12.Zelenka MilanRöber Jakub3-4-2-6 1366
13.Brožová AlenaBaňka Jaroslav7-88-993276
14.Lála FrantišekAntalecz Michal86-93 3186
15.Zelenka MilanHylský Zdeněk-9-2-7  0387
16.Brožová AlenaRöber Jakub-994-8-32388
17.Lála FrantišekBaňka Jaroslav-855-5113298
18.Jankovič ŠtěpánAntalecz Michal248  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brožová Alena31Hylský Zdeněk31
Lála František22Röber Jakub31
Jankovič Štěpán31Baňka Jaroslav13
Zelenka Milan13Antalecz Michal04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OÚ Polerady ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Baník Most, ul. U Stadionu 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:28596:554nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Houdková Helena
Knebl Milan
 
 
Sirotek Zdeněk
Hleba Vladyslav
 
 
-988-9-112301
2.Vacín Jan
Miškolci Milan
 
 
Kněžek Ivan
Šefl Daniel
 
 
887  3011
3.Houdková HelenaSirotek Zdeněk-6-8-9  0312
4.Knebl MilanHleba Vladyslav889  3022
5.Vacín JanKněžek Ivan-8896 3132
6.Miškolci MilanŠefl Daniel769  3042
7.Knebl MilanSirotek Zdeněk964  3052
8.Vacín JanHleba Vladyslav-68-9-7 1353
9.Miškolci MilanKněžek Ivan457  3063
10.Houdková HelenaŠefl Daniel-7-6-9  0364
11.Vacín JanSirotek Zdeněk-6-9-9  0365
12.Miškolci MilanHleba Vladyslav573  3075
13.Houdková HelenaKněžek Ivan-9-8-9  0376
14.Knebl MilanŠefl Daniel-8-999-72377
15.Miškolci MilanSirotek Zdeněk855  3087
16.Houdková HelenaHleba Vladyslav-98-6-7 1388
17.Knebl MilanKněžek Ivan988  3098
18.Vacín JanŠefl Daniel-98-6-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Houdková Helena04Sirotek Zdeněk22
Knebl Milan31Hleba Vladyslav22
Vacín Jan13Kněžek Ivan13
Miškolci Milan40Šefl Daniel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Meziboří BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Meziboří, Komenského 340, malá tělocvična 1.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:10 TJ Baník Meziboří B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Erich
Slivoň Miloš
 
 
Rytich Milan
Plzák Jindřich
 
 
     3010
2.Burš Ivan
Hocelík Viktor
 
 
Fencl Radek
 
 
WO    3020
3.Král ErichRytich Milan     2321
4.Slivoň MilošPlzák Jindřich     0322
5.Burš IvanFencl Radek     3032
6.Hocelík ViktorWO    3042
7.Slivoň MilošRytich Milan     3052
8.Burš IvanPlzák Jindřich     3062
9.Hocelík ViktorFencl Radek     3072
10.Král ErichWO    3082
11.Burš IvanRytich Milan     3192
12.Hocelík ViktorPlzák Jindřich     30102
13.Král ErichFencl Radek     30112
14.Slivoň MilošWO    30122
15.Hocelík ViktorRytich Milan     31132
16.Král ErichPlzák Jindřich     32142
17.Slivoň MilošFencl Radek     30152
18.Burš IvanWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Král Erich21Rytich Milan13
Slivoň Miloš21Plzák Jindřich13
Burš Ivan30Fencl Radek04
Hocelík Viktor30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Kopisty ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Baník Most, ul. U Stadionu 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1614:51 ST Kopisty A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čapský Miroslav
Matějka Eduard
 
 
Knieradl Josef
Pech Jan
 
 
     0301
2.Basák Josef
Roud Václav
 
 
Soukup Rudolf
Kafka Milan
 
 
     1302
3.Matějka EduardSoukup Rudolf     0303
4.Roud VáclavKnieradl Josef     1304
5.Čapský MiroslavPech Jan     1305
6.Basák JosefKafka Milan     3215
7.Roud VáclavSoukup Rudolf     1316
8.Čapský MiroslavKnieradl Josef     3126
9.Basák JosefPech Jan     1327
10.Matějka EduardKafka Milan     0328
11.Čapský MiroslavSoukup Rudolf     0329
12.Basák JosefKnieradl Josef     03210
13.Matějka EduardPech Jan     03211
14.Roud VáclavKafka Milan     23212
15.Basák JosefSoukup Rudolf     13213
16.Matějka EduardKnieradl Josef     03214
17.Roud VáclavPech Jan     03215
18.Čapský MiroslavKafka Milan     03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Matějka Eduard04Soukup Rudolf40
Roud Václav04Knieradl Josef31
Čapský Miroslav13Pech Jan40
Basák Josef13Kafka Milan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Most DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OÚ Polerady ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
17. ZŠ, Okružní 1235/8, MostRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:351:19717:523KST Most D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdý Ondřej
Kulhánek Vítězslav
 
 
Sirotek Zdeněk
Hleba Vladyslav
 
 
569  3010
2.Bohuněk Petr
Popelka Zdeněk
 
 
Kněžek Ivan
Šefl Václav
 
 
765  3020
3.Hrdý OndřejSirotek Zdeněk424  3030
4.Kulhánek VítězslavHleba Vladyslav3410  3040
5.Bohuněk PetrKněžek Ivan-779-6-92341
6.Popelka ZdeněkŠefl Václav76-69 3151
7.Kulhánek VítězslavSirotek Zdeněk-9648 3161
8.Bohuněk PetrHleba Vladyslav643  3071
9.Popelka ZdeněkKněžek Ivan655  3081
10.Hrdý OndřejŠefl Václav246  3091
11.Bohuněk PetrSirotek Zdeněk6-79-9732101
12.Popelka ZdeněkHleba Vladyslav8-10-81732111
13.Skopec KarelKněžek Ivan78-9-9-423112
14.Kulhánek VítězslavŠefl Václav799  30122
15.Popelka ZdeněkSirotek Zdeněk-88-99-723123
16.Skopec KarelHleba Vladyslav-10-798432133
17.Kulhánek VítězslavKněžek Ivan4-1163 31143
18.Bohuněk PetrŠefl Václav-10684 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrdý Ondřej20Sirotek Zdeněk13
Kulhánek Vítězslav40Hleba Vladyslav04
Bohuněk Petr31Kněžek Ivan22
Popelka Zdeněk31Šefl Václav04
Skopec Karel11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:6650:270Sokol Horní Jiřetín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hylský Zdeněk
Röber Jakub
 
 
Plzák Jindřich
Rytich Milan
 
 
542  3010
2.Baňka Jaroslav
Pech Martin st.
 
 

 
 
WO    3020
3.Röber JakubPlzák Jindřich67-87 3130
4.Baňka JaroslavRytich Milan1085  3040
5.Pech Martin st.Štěpán Jiří724  3050
6.Hylský ZdeněkWO    3060
7.Baňka JaroslavPlzák Jindřich109-145 3170
8.Pech Martin st.Rytich Milan-6588 3180
9.Hylský ZdeněkŠtěpán Jiří015  3090
10.Röber JakubWO    30100
11.Pech Martin st.Plzák Jindřich-846-61232110
12.Hylský ZdeněkRytich Milan120  30120
13.Röber JakubŠtěpán Jiří551  30130
14.Baňka JaroslavWO    30140
15.Hylský ZdeněkPlzák Jindřich826  30150
16.Röber JakubRytich Milan585  30160
17.Baňka JaroslavŠtěpán Jiří9-911 31170
18.Pech Martin st.WO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Röber Jakub30Plzák Jindřich04
Baňka Jaroslav30Rytich Milan04
Pech Martin st.30Štěpán Jiří04
Hylský Zdeněk30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Most CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Kopisty ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
17. ZŠ, Okružní 1235/8, MostRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:49575:733ST Kopisty A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Belancová Jitka
Kadlec Daniel
 
 
Knieradl Josef
Pech Jan
 
 
9-4-4-8 1301
2.Kovařík Zdeněk
Mikač Jiří
 
 
Soukup Rudolf
Kafka Milan
 
 
9-8-7873211
3.Kadlec DanielSoukup Rudolf-91411-7-52312
4.Belancová JitkaKnieradl Josef-2-8-2  0313
5.Mikač JiříPech Jan-101279 3123
6.Kovařík ZdeněkKafka Milan-8212-7-72324
7.Belancová JitkaSoukup Rudolf-2-8-4  0325
8.Mikač JiříKnieradl Josef8-6-7-9 1326
9.Kovařík ZdeněkPech Jan-12-8-10  0327
10.Kadlec DanielKafka Milan-88-78-82328
11.Mikač JiříSoukup Rudolf-6-5-4  0329
12.Kovařík ZdeněkKnieradl Josef-89-11-4 13210
13.Kadlec DanielPech Jan45-9-10932310
14.Belancová JitkaKafka Milan-1-6-2  03311
15.Kovařík ZdeněkSoukup Rudolf-1-11-8  03312
16.Kadlec DanielKnieradl Josef-5-5612932412
17.Belancová JitkaPech Jan-6-10-3  03413
18.Mikač JiříKafka Milan-9-75-1 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadlec Daniel22Soukup Rudolf40
Belancová Jitka04Knieradl Josef31
Mikač Jiří13Pech Jan22
Kovařík Zdeněk04Kafka Milan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, LitvínovRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:18 TTC Litvínov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brožová Alena
Jankovič Štěpán
 
 
Basák Josef
Krejcar Jan
 
 
     3110
2.Lála František
Kůrka Radek
 
 
Roud Václav
Čapský Miroslav
 
 
     3120
3.Lála FrantišekKrejcar Jan     2321
4.Brožová AlenaRoud Václav     3031
5.Kůrka RadekBasák Josef     3041
6.Jankovič ŠtěpánČapský Miroslav     3051
7.Brožová AlenaKrejcar Jan     3261
8.Kůrka RadekRoud Václav     1362
9.Jankovič ŠtěpánBasák Josef     3072
10.Lála FrantišekČapský Miroslav     3282
11.Kůrka RadekKrejcar Jan     3092
12.Jankovič ŠtěpánRoud Václav     30102
13.Lála FrantišekBasák Josef     31112
14.Brožová AlenaČapský Miroslav     30122
15.Jankovič ŠtěpánKrejcar Jan     30132
16.Lála FrantišekRoud Václav     31142
17.Brožová AlenaBasák Josef     31152
18.Kůrka RadekČapský MiroslavWO    03153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lála František31Krejcar Jan13
Brožová Alena40Roud Václav13
Kůrka Radek21Basák Josef04
Jankovič Štěpán40Čapský Miroslav03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Baník Most, ul. U Stadionu 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Houdková Helena
Knebl Milan
 
 
Burš Ivan
Hocelík Viktor
 
 
     0301
2.Miškolci Milan
Pospíšil Petr
 
 
Král Erich
Slivoň Miloš
 
 
     2302
3.Houdková HelenaHocelík Viktor     3212
4.Knebl MilanSlivoň Miloš     3122
5.Pospíšil PetrKrál Erich     0323
6.Miškolci MilanBurš Ivan     0324
7.Knebl MilanHocelík Viktor     3034
8.Pospíšil PetrSlivoň Miloš     1335
9.Miškolci MilanKrál Erich     3145
10.Houdková HelenaBurš Ivan     0346
11.Pospíšil PetrHocelík Viktor     1347
12.Miškolci MilanSlivoň Miloš     3157
13.Houdková HelenaKrál Erich     3267
14.Knebl MilanBurš Ivan     3077
15.Miškolci MilanHocelík ViktorWO    3087
16.Houdková HelenaSlivoň Miloš     0388
17.Knebl MilanKrál Erich     3298
18.Pospíšil PetrBurš Ivan     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Houdková Helena22Hocelík Viktor12
Knebl Milan40Slivoň Miloš22
Pospíšil Petr04Král Erich13
Miškolci Milan21Burš Ivan31
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Most DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Most CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
17. ZŠ, Okružní 1235/8, MostRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2015 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:49532:674KST Most C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bohuněk Petr
Popelka Zdeněk
 
 
Kadlec Daniel
Kadlec David
 
 
-8-10-7  0301
2.Skopec Karel
Feix Jiří
 
 
Kovařík Zdeněk
Nemazal Zdeněk st.
 
 
-78-7-8 1302
3.Bohuněk PetrNemazal Zdeněk st.-6-112693212
4.Popelka ZdeněkKovařík Zdeněk-9-15-8  0313
5.Skopec KarelKadlec David-9-8-3  0314
6.Feix JiříKadlec Daniel8-5-8-11 1315
7.Popelka ZdeněkNemazal Zdeněk st.55-65 3125
8.Skopec KarelKovařík Zdeněk76-6-8-42326
9.Feix JiříKadlec David-4-3-6  0327
10.Bohuněk PetrKadlec Daniel-8-8-7  0328
11.Skopec KarelNemazal Zdeněk st.5-71110 3138
12.Feix JiříKovařík Zdeněk-10-8-5  0339
13.Bohuněk PetrKadlec David-7-6-5  03310
14.Popelka ZdeněkKadlec Daniel-6-97-3 13311
15.Feix JiříNemazal Zdeněk st.-8-76-5 13312
16.Bohuněk PetrKovařík Zdeněk-6-7-3  03313
17.Popelka ZdeněkKadlec David11-4-3-3 13314
18.Skopec KarelKadlec Daniel1-410-2-1023315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bohuněk Petr13Nemazal Zdeněk st.13
Popelka Zdeněk13Kovařík Zdeněk40
Skopec Karel13Kadlec David40
Feix Jiří04Kadlec Daniel40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2015 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:29566:540Sokol Horní Jiřetín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hylský Zdeněk
Röber Jakub
 
 
Brožová Alena
Jankovič Štěpán
 
 
628  3010
2.Pech Martin st.
Vondráček Josef
 
 
Kůrka Radek
Zelenka Milan
 
 
-53-7-8 1311
3.Pech Martin st.Zelenka Milan-5108-983221
4.Röber JakubKůrka Radek-64138 3131
5.Vondráček JosefJankovič Štěpán-2-2-2  0332
6.Hylský ZdeněkBrožová Alena853  3042
7.Röber JakubZelenka Milan451  3052
8.Vondráček JosefKůrka Radek-9-5-13  0353
9.Hylský ZdeněkJankovič Štěpán-10-13-9  0354
10.Pech Martin st.Brožová Alena-7-13-7  0355
11.Vondráček JosefZelenka Milan889  3065
12.Hylský ZdeněkKůrka Radek864  3075
13.Pech Martin st.Jankovič Štěpán-0-5-2  0376
14.Röber JakubBrožová Alena764  3086
15.Hylský ZdeněkZelenka Milan762  3096
16.Pech Martin st.Kůrka Radek-8-1099-62397
17.Röber JakubJankovič Štěpán-7-10-5  0398
18.Vondráček JosefBrožová Alena-45-96632108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pech Martin st.13Zelenka Milan04
Röber Jakub31Kůrka Radek22
Vondráček Josef22Jankovič Štěpán40
Hylský Zdeněk31Brožová Alena13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Polerady AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polerady 5, nad hospodouRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2015 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1026:32 SKST Baník Most H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švarcová Janetta
Kněžek Ivan
 
 
Miškolci Milan
 
 
WO    3010
2.Sirotek Zdeněk
Šefl Daniel
 
 
Houdková Helena
Knebl Milan
 
 
     3220
3.Švarcová JanettaMiškolci Milan     0321
4.Kněžek IvanKnebl Milan     0322
5.Šefl DanielHoudková Helena     3032
6.Sirotek ZdeněkWO    3042
7.Kněžek IvanMiškolci Milan     0343
8.Šefl DanielKnebl Milan     1344
9.Sirotek ZdeněkHoudková Helena     3054
10.Švarcová JanettaWO    3064
11.Šefl DanielMiškolci Milan     0365
12.Sirotek ZdeněkKnebl Milan     0366
13.Švarcová JanettaHoudková Helena     1367
14.Kněžek IvanWO    3077
15.Sirotek ZdeněkMiškolci Milan     0378
16.Švarcová JanettaKnebl Milan     0379
17.Kněžek IvanHoudková Helena     03710
18.Šefl DanielWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Švarcová Janetta03Miškolci Milan40
Kněžek Ivan03Knebl Milan40
Šefl Daniel12Houdková Helena22
Sirotek Zdeněk12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, LitvínovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2015 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:45466:642TJ Baník Meziboří B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rytich Milan
Plzák Jindřich
 
 
Král Erich
Slivoň Miloš
 
 
10-8-7-10 1301
2.Fencl Radek
Pichová Martina
 
 
Hocelík Viktor
Burš Ivan
 
 
-5-5-5  0302
3.Fencl RadekHocelík Viktor-3-4-6  0303
4.Rytich MilanKrál Erich-1777 3113
5.Pichová MartinaSlivoň Miloš-99-9-8 1314
6.Plzák JindřichBurš Ivan8-1108 3124
7.Rytich MilanHocelík Viktor-72-98-72325
8.Pichová MartinaKrál Erich-6-3-5  0326
9.Plzák JindřichSlivoň Miloš7117  3036
10.Fencl RadekBurš Ivan-6-1-6  0337
11.Pichová MartinaHocelík Viktor-5-7-13  0338
12.Plzák JindřichKrál Erich-105-3-6 1339
13.Fencl RadekSlivoň Miloš-3-2-4  03310
14.Rytich MilanBurš Ivan-6-7-6  03311
15.Plzák JindřichHocelík Viktor9-5103 31411
16.Fencl RadekKrál Erich-3-10-9  03412
17.Rytich MilanSlivoň Miloš-5-112-8 13413
18.Pichová MartinaBurš Ivan-8-6-2  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fencl Radek04Hocelík Viktor31
Rytich Milan13Král Erich31
Pichová Martina04Slivoň Miloš31
Plzák Jindřich31Burš Ivan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Kopisty AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hala SK Kopisty, ul. HamerskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2015 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:15679:465ST Kopisty A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pech Jan
Knieradl Josef
 
 
Roud Václav
Matějka Eduard
 
 
677  3010
2.Kafka Milan
Soukup Rudolf
 
 
Basák Josef
Čapský Miroslav
 
 
284  3020
3.Soukup RudolfBasák Josef793  3030
4.Kafka MilanRoud Václav2-797 3140
5.Knieradl JosefMatějka Eduard423  3050
6.Pech JanČapský Miroslav3107  3060
7.Kafka MilanBasák Josef-1184-1093270
8.Knieradl JosefRoud Václav9-8-71093280
9.Pech JanMatějka Eduard243  3090
10.Soukup RudolfČapský Miroslav4-9-53732100
11.Knieradl JosefBasák Josef-610-11-10 13101
12.Karez JindřichRoud Václav-9-9-12  03102
13.Soukup RudolfMatějka Eduard627  30112
14.Kafka MilanČapský Miroslav5-9910 31122
15.Karez JindřichBasák Josef105-88 31132
16.Soukup RudolfRoud Václav6513  30142
17.Kafka MilanMatějka Eduard433  30152
18.Knieradl JosefČapský Miroslav553  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Soukup Rudolf40Basák Josef13
Kafka Milan40Roud Václav13
Knieradl Josef31Matějka Eduard04
Pech Jan20Čapský Miroslav04
Karez Jindřich11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Most DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Kopisty ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
17. ZŠ, Okružní 1235/8, MostRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2015 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:186:54449:660ST Kopisty A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bohuněk Petr
Popelka Zdeněk
 
 
Knieradl Josef
Pech Jan
 
 
-9-5-8  0301
2.Kulhánek Vítězslav
Skopec Karel
 
 
Soukup Rudolf
Kafka Milan
 
 
7-7-7-8 1302
3.Kulhánek VítězslavSoukup Rudolf-11-8-4  0303
4.Bohuněk PetrKnieradl Josef-9-8-5  0304
5.Skopec KarelPech Jan9-89-5-52305
6.Popelka ZdeněkKafka Milan-5-4-6  0306
7.Bohuněk PetrSoukup Rudolf-5-11-1  0307
8.Skopec KarelKnieradl Josef-7-8-8  0308
9.Popelka ZdeněkPech Jan-6-6-4  0309
10.Kulhánek VítězslavKafka Milan-99-8-9 13010
11.Skopec KarelSoukup Rudolf11-9-9-8 13011
12.Popelka ZdeněkKnieradl Josef-4-5-6  03012
13.Kulhánek VítězslavPech Jan-3-4-5  03013
14.Bohuněk PetrKafka Milan8-6-15-4 13014
15.Popelka ZdeněkSoukup Rudolf-9-9-10  03015
16.Kulhánek VítězslavKnieradl Josef-9-9-10  03016
17.Bohuněk PetrPech Jan-10-6-9  03017
18.Skopec KarelKafka Milan-6-7-5  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kulhánek Vítězslav04Soukup Rudolf40
Bohuněk Petr04Knieradl Josef40
Skopec Karel04Pech Jan40
Popelka Zdeněk04Kafka Milan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Baník Most, ul. U Stadionu 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2015 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:11 SKST Baník Most G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Roud Václav
Čapský Miroslav
 
 
Rytich Milan
Plzák Jindřich
 
 
     1301
2.Basák Josef
Krejcar Jan
 
 
Štěpán Jiří
Pichová Martina
 
 
     3011
3.Čapský MiroslavRytich Milan     2312
4.Basák JosefPlzák Jindřich     2313
5.Roud VáclavŠtěpán Jiří     3023
6.Krejcar JanPichová Martina     3033
7.Basák JosefRytich Milan     3043
8.Roud VáclavPlzák Jindřich     3153
9.Krejcar JanŠtěpán Jiří     3063
10.Čapský MiroslavPichová Martina     3073
11.Roud VáclavRytich Milan     3083
12.Krejcar JanPlzák Jindřich     3193
13.Čapský MiroslavŠtěpán Jiří     30103
14.Basák JosefPichová Martina     30113
15.Krejcar JanRytich Milan     30123
16.Čapský MiroslavPlzák Jindřich     30133
17.Basák JosefŠtěpán Jiří     30143
18.Roud VáclavPichová Martina     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čapský Miroslav31Rytich Milan13
Basák Josef31Plzák Jindřich13
Roud Václav40Štěpán Jiří04
Krejcar Jan40Pichová Martina04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Meziboří BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OÚ Polerady ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Meziboří, Komenského 340, malá tělocvična 1.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2015 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčků