Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kotlářka PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:EL Niňo Praha EHWRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Juliskou 4, Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 09. 2014 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:44:12120:163EL Niňo Praha EHW

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera StanislavReitšpies David9-8-37-32301
2.Němeček JakubKobes Kristián-9-6-6  0302
3.Kaucký PetrBai He-695-8-82303
4.Němeček JakubReitšpies David-7-10-2  0304
5.Kučera StanislavBai He         
6.Kaucký PetrKobes Kristián         
7.Kaucký Petr
Kučera Stanislav
 
 
Bai He
Reitšpies David
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kučera Stanislav01Reitšpies David20
Němeček Jakub02Kobes Kristián10
Kaucký Petr01Bai He10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SKST Baník, Školní 1, Havířov – ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 09. 2014 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:214:9217:206SKST Charvát Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fígeľ JakubPolanský Tomáš10-968 3110
2.Beneš MichalKabelka Tomáš827  3020
3.Čihák MarekŠtěpánek David7-63-4103230
4.Beneš MichalPolanský Tomáš14-5-9-7 1331
5.Fígeľ JakubŠtěpánek David-711-3-4 1332
6.Čihák MarekKabelka Tomáš966  3042
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Fígeľ Jakub11Polanský Tomáš11
Beneš Michal11Kabelka Tomáš02
Čihák Marek20Štěpánek David11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Svijany LiberecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sp.areál TJ Ostrava, Varenská 40a, OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 09. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:114:8216:172TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bindač MiroslavMedek Josef456  3010
2.Pavlík TiborBorůvka Lukáš-6153 3120
3.Klos PatrikJahoda Martin11-78-373230
4.Kalužný SamuelMedek Josef54-8-7-122331
5.Bindač MiroslavJahoda Martin-66-11773241
6.Klos PatrikBorůvka Lukáš         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bindač Miroslav20Medek Josef11
Pavlík Tibor10Borůvka Lukáš01
Klos Patrik10Jahoda Martin02
Kalužný Samuel01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna DTJ, U Labe 427, Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:313:13260:245nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Olejník MartinTregler Tomáš4-9-9-12 1301
2.Pištej ĽubomírŠimončík Josef9710  3011
3.Šereda PeterŠiruček Pavel-76-77123221
4.Pištej ĽubomírTregler Tomáš6-8-97-82322
5.Olejník MartinŠiruček Pavel-127-8-8 1323
6.Šereda PeterŠimončík Josef-6-105783233
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Olejník Martin02Tregler Tomáš20
Pištej Ľubomír11Šimončík Josef02
Šereda Peter20Širuček Pavel11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Pražské Předměstí, Chelčického 201, Hradec Králové 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 09. 2014 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:47:14197:219DTJ - Slavia Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lebeda Michal ml.Sitak Andriy-9-7-10  0301
2.Pavlica MartinKanta František-5-695-82302
3.Crha JakubPalkovský David5-10-13783212
4.Pavlica MartinSitak Andriy12-12-99-32313
5.Lebeda Michal ml.Palkovský David-6-10-9  0314
6.Crha JakubKanta František         
7.Crha Jakub
Pavlica Martin
 
 
Sitak Andriy
Kanta František
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Lebeda Michal ml.02Sitak Andriy20
Pavlica Martin02Kanta František10
Crha Jakub10Palkovský David11

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline