Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Svijany LiberecVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala SKST, vstup z ulice Borový Vrch 21/36, LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:43:12104:161DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borůvka LukášPištej Ľubomír-69-7-3 1301
2.Jahoda MartinŠereda Peter11-8-108-52302
3.Košťál RadekOlejník Martin-5-4-4  0303
4.Jahoda MartinPištej Ľubomír-7-1-9  0304
5.Borůvka LukášOlejník Martin         
6.Košťál RadekŠereda Peter         
7.Medek Josef
Jahoda Martin
 
 
Šereda Peter
Pištej Ľubomír
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Borůvka Lukáš01Pištej Ľubomír20
Jahoda Martin02Šereda Peter10
Košťál Radek01Olejník Martin10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ Slavoj, Truhlářova 1446/29, Ústí n.L.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:1141:94TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polanský TomášLebeda Michal ml.5-5812 3110
2.Štěpánek DavidKoblížek Martin6107  3020
3.Seibert JakubPavlica Martin667  3030
4.Štěpánek DavidLebeda Michal ml.286  3040
5.Polanský TomášPavlica Martin         
6.Seibert JakubKoblížek Martin         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Polanský Tomáš10Lebeda Michal ml.02
Štěpánek David20Koblížek Martin01
Seibert Jakub10Pavlica Martin01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kotlářka PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:46:12150:178SKST Charvát Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Málek TomášČihák Marek11-8-3-8 1301
2.Kaucký PetrBeneš Michal-88-7-5 1302
3.Němeček JakubFígeľ Jakub-494-5-92303
4.Kaucký PetrČihák Marek6-116-8-62304
5.Málek TomášFígeľ Jakub         
6.Němeček JakubBeneš Michal         
7.Kaucký Petr
Málek Tomáš
 
 
Čihák Marek
Beneš Michal
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Málek Tomáš01Čihák Marek20
Kaucký Petr02Beneš Michal10
Němeček Jakub01Fígeľ Jakub10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:EL Niňo Praha EHWVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ Agrotec v HustopečíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:214:8221:190EL Niňo Praha EHW

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kobes KristiánPavlík Tibor8-787 3110
2.Gavlas Antonín ml.Kalužný Samuel636  3020
3.Reitšpies DavidBindač Miroslav-7-9-14  0321
4.Gavlas Antonín ml.Pavlík Tibor478  3031
5.Kobes KristiánBindač Miroslav9-134-5-52332
6.Reitšpies DavidKalužný Samuel97-77 3142
7.Reitšpies David
Gavlas Antonín ml.
 
 
Pavlík Tibor
Kalužný Samuel
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kobes Kristián11Pavlík Tibor02
Gavlas Antonín ml.20Kalužný Samuel02
Reitšpies David11Bindač Miroslav20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline