Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:EL Niňo Praha EHWRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Pražské Předměstí, Chelčického 201, Hradec Králové 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:41:1298:141EL Niňo Praha EHW

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Crha JakubGavlas Antonín ml.-5-9-6  0301
2.Koblížek MartinBai He-7-116-10 1302
3.Lebeda Michal ml.Kobes Kristián-5-8-7  0303
4.Koblížek MartinGavlas Antonín ml.-5-8-6  0304
5.Crha JakubKobes Kristián         
6.Lebeda Michal ml.Bai He         
7.Crha Jakub
Koblížek Martin
 
 
Bai He
Kobes Kristián
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Crha Jakub01Gavlas Antonín ml.20
Koblížek Martin02Bai He10
Lebeda Michal ml.01Kobes Kristián10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kotlářka PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna DTJ, U Labe 427, Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:3159:107DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šereda PeterMálek Tomáš86-9-7103210
2.Pištej ĽubomírNěmeček Jakub265  3020
3.Olejník MartinKaucký Petr69-910 3130
4.Pištej ĽubomírMálek Tomáš435  3040
5.Šereda PeterKaucký Petr         
6.Olejník MartinNěmeček Jakub         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Šereda Peter10Málek Tomáš02
Pištej Ľubomír20Němeček Jakub01
Olejník Martin10Kaucký Petr01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna DTJ, U Labe 427, Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2014 11:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:48:13174:200TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kanta FrantišekPolanský Tomáš-7-5-8  0301
2.Sitak AndriyŠtěpánek David93-7-6-62302
3.Palkovský DavidSeibert Jakub7-788 3112
4.Sitak AndriyPolanský Tomáš95-8-5-42313
5.Foff LukášSeibert Jakub-7-78-9 1314
6.Palkovský DavidŠtěpánek David         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kanta František01Polanský Tomáš20
Sitak Andriy02Štěpánek David10
Palkovský David10Seibert Jakub11
Foff Lukáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Svijany LiberecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Ostrov, Na Ostrově 28/3, Havlíčkův BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2014 11:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:2149:86STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tregler TomášBorůvka Lukáš335  3010
2.Širuček PavelKošťál Radek7-7-75123220
3.Korbel PetrMedek Josef335  3030
4.Širuček PavelBorůvka Lukáš486  3040
5.         
6.         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Tregler Tomáš10Borůvka Lukáš02
Širuček Pavel20Košťál Radek01
Korbel Petr10Medek Josef01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS