Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna DTJ, U Labe 427, Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2014 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:41:1291:144STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palkovský DavidTregler Tomáš-4-9-7  0301
2.Foff LukášKorbel Petr-5-8-5  0302
3.Sitak AndriyŠiruček Pavel-67-10-5 1303
4.Kanta FrantišekTregler Tomáš-4-4-13  0304
5.Palkovský DavidŠiruček Pavel         
6.Sitak AndriyKorbel Petr         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Palkovský David01Tregler Tomáš20
Foff Lukáš01Korbel Petr10
Sitak Andriy01Širuček Pavel10
Kanta František01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ Slavoj, Truhlářova 1446/29, Ústí n.L.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:46:14162:207DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polanský Tomᚊereda Peter-66-9-8 1301
2.Seibert JakubPištej Ľubomír-8-77-14 1302
3.Štěpánek DavidOlejník Martin-5108-993212
4.Seibert JakubŠereda Peter-68-4-5 1313
5.Polanský TomášOlejník Martin-4-8-2  0314
6.Štěpánek DavidPištej Ľubomír         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Polanský Tomáš02Šereda Peter20
Seibert Jakub02Pištej Ľubomír10
Štěpánek David10Olejník Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Svijany LiberecVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala SKST, vstup z ulice Borový Vrch 21/36, LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:312:11216:215nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košťál RadekKoblížek Martin873  3010
2.Jahoda MartinPavlica Martin-38-3-6 1311
3.Borůvka LukášCrha Jakub8-12-11-7 1312
4.Medek JosefKoblížek Martin81011  3022
5.Košťál RadekCrha Jakub7-11-9473232
6.Borůvka LukášPavlica Martin6-7-7-5 1333
7.Medek Josef
Jahoda Martin
 
 
Crha Jakub
Pavlica Martin
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Košťál Radek20Koblížek Martin02
Jahoda Martin01Pavlica Martin20
Borůvka Lukáš02Crha Jakub11
Medek Josef10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:EL Niňo Praha EHWVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ Agrotec v HustopečíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2014 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:114:7215:165EL Niňo Praha EHW

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gavlas Antonín ml.Čihák Marek69-119 3110
2.Reitšpies DavidFígeľ Jakub16-9-853220
3.Kobes KristiánBeneš Michal87-7-9-82321
4.Reitšpies DavidČihák Marek68-95 3131
5.Gavlas Antonín ml.Beneš Michal637  3041
6.Kobes KristiánFígeľ Jakub         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Gavlas Antonín ml.20Čihák Marek02
Reitšpies David20Fígeľ Jakub01
Kobes Kristián01Beneš Michal11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kotlářka PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:216:11262:224SK Kotlářka Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Málek TomášBindač Miroslav-766-7-72301
2.Kaucký PetrKalužný Samuel895  3011
3.Němeček JakubPavlík Tibor57-91 3121
4.Kaucký PetrBindač Miroslav6-7-72-52322
5.Málek TomášPavlík Tibor9-86-553232
6.Němeček JakubKalužný Samuel14-11-8393242
7.Kaucký Petr
Málek Tomáš
 
 
Bindač Miroslav
Pavlík Tibor
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Málek Tomáš11Bindač Miroslav20
Kaucký Petr11Kalužný Samuel02
Němeček Jakub20Pavlík Tibor02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS