Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Radim "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, RadimRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:28641:589Viktoria Radim "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Říha Vlastimil
Svojša Petr
 
 
Petřík Petr
Březina Miroslav st.
 
 
977  3010
2.Stránská Anna
Růžičková Klára
 
 
Pych Luděk
Kačírek David
 
 
112-28 3120
3.Říha VlastimilPetřík Petr945  3030
4.Růžičková KláraPych Luděk-97-8983240
5.Svojša PetrKačírek David982  3050
6.Stránská AnnaBřezina Miroslav st.-77-9893260
7.Růžičková KláraPetřík Petr-97-810-92361
8.Svojša PetrPych Luděk6-64-773271
9.Stránská AnnaKačírek David71015  3081
10.Říha VlastimilBřezina Miroslav st.456  3091
11.Svojša PetrPetřík Petr9-11-87-82392
12.Stránská AnnaPych Luděk-89-3-7 1393
13.Říha VlastimilKačírek David6-1058 31103
14.Růžičková KláraBřezina Miroslav st.WO    03104
15.Stránská AnnaPetřík Petr-8-64-8 13105
16.Říha VlastimilPych Luděk-89-103732115
17.Růžičková KláraKačírek DavidWO    03116
18.Svojša PetrBřezina Miroslav st.WO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Říha Vlastimil40Petřík Petr31
Růžičková Klára11Pych Luděk13
Svojša Petr21Kačírek David03
Stránská Anna22Březina Miroslav st.02
WO12WO21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Komenského 527, Kostelec n. Č. lesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:
Pokuta
BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:37697:703TJ Sokol Velký Osek "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Václav
Rob Karel
 
 
Čebiš Luboš
Lhoták Lubor
 
 
-11-9-9  0301
2.Pokorný Jaroslav
Čihák Jaroslav
 
 
Konrád Martin
Svoboda Pavel
 
 
-98-11-15 1302
3.Moravec VáclavČebiš Luboš-12984 3112
4.Čihák JaroslavLhoták Lubor-89-10-6 1313
5.Rob KarelKonrád Martin9-867 3123
6.Pokorný JaroslavSvoboda Pavel996  3033
7.Čihák JaroslavČebiš Luboš8910  3043
8.Rob KarelLhoták Lubor7-4-16-72344
9.Pokorný JaroslavKonrád Martin8-99-9-82345
10.Moravec VáclavSvoboda Pavel8-11-6-8 1346
11.Rob KarelČebiš Luboš7-86-7-112347
12.Pokorný JaroslavLhoták Lubor8-108-883257
13.Moravec VáclavKonrád Martin-511-6-5 1358
14.Čihák JaroslavSvoboda Pavel10-4-6-6 1359
15.Pokorný JaroslavČebiš Luboš861  3069
16.Moravec VáclavLhoták Lubor-87-5-8 13610
17.Čihák JaroslavKonrád Martin38-710 31710
18.Rob KarelSvoboda Pavel-810-951232810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Moravec Václav13Čebiš Luboš13
Čihák Jaroslav22Lhoták Lubor31
Rob Karel22Konrád Martin22
Pokorný Jaroslav31Svoboda Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK Kolín "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brankovická 1289, Kolín 5Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:27702:593Stolní tenis Kolín "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pros Jaroslav
Výborný Pavel
 
 
Záboj Matěj
Vokounová Adéla
 
 
-77-6683210
2.Pros Jan
Dzurko Michal
 
 
Nekovář Petr
Heincl Jiří
 
 
4-686 3120
3.Pros JaroslavZáboj Matěj8911  3030
4.Dzurko MichalVokounová Adéla-3-1111883240
5.Pros JanNekovář Petr-2557 3150
6.Výborný PavelHeincl Jiří9-8-4563260
7.Dzurko MichalZáboj Matěj7-13-7-2 1361
8.Pros JanVokounová Adéla8-128-553271
9.Výborný PavelNekovář Petr-85-89-82372
10.Pros JaroslavHeincl Jiří87-84 3182
11.Pros JanZáboj Matěj-7-9-7  0383
12.Výborný PavelVokounová Adéla-7-76253293
13.Pros JaroslavNekovář Petr9313  30103
14.Dzurko MichalHeincl Jiří1144  30113
15.Výborný PavelZáboj Matěj-10-12-6  03114
16.Pros JaroslavVokounová AdélaWO    30124
17.Dzurko MichalNekovář Petr494  30134
18.Pros JanHeincl Jiří63-9-5832144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pros Jaroslav30Záboj Matěj31
Dzurko Michal31Vokounová Adéla03
Pros Jan31Nekovář Petr13
Výborný Pavel22Heincl Jiří04
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Zásmuky "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Kolínská 90, Starý KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:13707:492TJ Sokol Starý Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kahoun Václav
Havránek Stanislav
 
 
Klimeš Vladimír
Suchý Ladislav
 
 
66-75 3110
2.Krastev Dilyan
Bajtler Luboš
 
 
Cikán Miloslav
Švec Josef
 
 
5146  3020
3.Bajtler LubošKlimeš Vladimír-10-1410813230
4.Krastev DilyanCikán Miloslav6-558 3140
5.Havránek StanislavSuchý Ladislav9710  3050
6.Kahoun VáclavŠvec Josef316  3060
7.Krastev DilyanKlimeš Vladimír756  3070
8.Havránek StanislavCikán Miloslav37-82 3180
9.Kahoun VáclavSuchý Ladislav5116  3090
10.Bajtler LubošŠvec Josef766  30100
11.Salák AloisKlimeš Vladimír6-85-10932110
12.Kahoun VáclavCikán Miloslav7611  30120
13.Bajtler LubošSuchý Ladislav86-9-9-723121
14.Krastev DilyanŠvec Josef7-563 31131
15.Kahoun VáclavKlimeš Vladimír3115  30141
16.Bajtler LubošCikán Miloslav7-987 31151
17.Krastev DilyanSuchý Ladislav9810  30161
18.Salák AloisŠvec Josef48-91 31171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bajtler Luboš31Klimeš Vladimír04
Krastev Dilyan40Cikán Miloslav04
Havránek Stanislav20Suchý Ladislav13
Kahoun Václav40Švec Josef04
Salák Alois20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velim "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, SOkolská 231, VelimRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:38659:674nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dej František
Jeřala Pavel
 
 
Havlíček Vladimír
Bednařík Martin
 
 
-8-6-7  0301
2.Sixta Pavel
Škopek Martin
 
 
Svoboda Miloš
Dolejš Martin
 
 
-87-98-92302
3.Jeřala PavelHavlíček Vladimír9-7-6-8 1303
4.Sixta PavelSvoboda Miloš7-8918 3113
5.Dej FrantišekDolejš Martin967  3023
6.Škopek MartinBednařík Martin8-7-8-9 1324
7.Sixta PavelHavlíček Vladimír-78-9653234
8.Dej FrantišekSvoboda Miloš387  3044
9.Škopek MartinDolejš Martin10-4-4-10 1345
10.Jeřala PavelBednařík Martin-9-7-5  0346
11.Dej FrantišekHavlíček Vladimír-8-76953256
12.Škopek MartinSvoboda Miloš-64-7873266
13.Jeřala PavelDolejš Martin-7-9-5  0367
14.Sixta PavelBednařík Martin-710-9-4 1368
15.Škopek MartinHavlíček Vladimír10-54-953278
16.Jeřala PavelSvoboda Miloš810-109 3188
17.Sixta PavelDolejš Martin7-5-8-7 1389
18.Dej FrantišekBednařík Martin73-47 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jeřala Pavel13Havlíček Vladimír13
Sixta Pavel22Svoboda Miloš04
Dej František40Dolejš Martin31
Škopek Martin22Bednařík Martin31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klučov "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST BýchoryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, KlučovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:16648:452TJ Klučov "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martin Josef ml.
Ševčík Jiří ml.
 
 
Hruška Václav
Čížek Martin
 
 
1178  3010
2.Lambert Zdeněk
Budský Radek
 
 
Čížek Jiří
Vendl Milan
 
 
8-797 3120
3.Ševčík Jiří ml.Hruška Václav-591312 3130
4.Lambert ZdeněkČížek Martin-8-6-9  0331
5.Martin Josef ml.Čížek Jiří28-10-593241
6.Budský RadekVendl Milan968  3051
7.Lambert ZdeněkHruška Václav97-96 3161
8.Martin Josef ml.Čížek Martin7117  3071
9.Budský RadekČížek Jiří-68-11-5 1372
10.Ševčík Jiří ml.Vendl Milan859  3082
11.Martin Josef ml.Hruška Václav558  3092
12.Budský RadekČížek Martin-98-7-6 1393
13.Ševčík Jiří ml.Čížek Jiří9-10-79432103
14.Lambert ZdeněkVendl Milan687  30113
15.Budský RadekHruška VáclavWO    30123
16.Ševčík Jiří ml.Čížek MartinWO    30133
17.Lambert ZdeněkČížek JiříWO    30143
18.Martin Josef ml.Vendl MilanWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ševčík Jiří ml.30Hruška Václav03
Lambert Zdeněk21Čížek Martin21
Martin Josef ml.30Čížek Jiří12
Budský Radek12Vendl Milan03
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline