Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST BýchoryVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Viktoria Radim "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Býchory, čp. 99Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:33551:426Viktoria Radim "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruška Václav
Čížek Martin
 
 
Doskočil Václav
Stránská Anna
 
 
8-8-911-102301
2.Čížek Jiří
Vendl Milan
 
 
Svojša Petr
Říha Vlastimil
 
 
-5-29-6 1302
3.Čížek MartinStránská Anna105-9-7-82303
4.Hruška VáclavŘíha Vlastimil-8-3-9  0304
5.Čížek JiříDoskočil Václav-6-107-7 1305
6.Vendl MilanSvojša Petr-4-8-8  0306
7.Hruška VáclavStránská Anna-3-11-9  0307
8.Čížek JiříŘíha Vlastimil-67-6-6 1308
9.Vendl MilanDoskočil Václav-4-9-7  0309
10.Čížek MartinSvojša Petr-9-6-9  03010
11.Čížek JiříStránská Anna-8-9-11  03011
12.Vendl MilanŘíha VlastimilWO    30111
13.Čížek MartinDoskočil VáclavWO    30211
14.Hruška VáclavSvojša PetrWO    30311
15.Vendl MilanStránská AnnaWO    30411
16.Čížek MartinŘíha VlastimilWO    30511
17.Hruška VáclavDoskočil VáclavWO    30611
18.Čížek JiříSvojša PetrWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čížek Martin02Stránská Anna30
Hruška Václav02Říha Vlastimil20
Čížek Jiří03Doskočil Václav20
Vendl Milan02Svojša Petr20
WO70WO07



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klučov "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brankovická 1289, Kolín 5Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:21622:542Stolní tenis Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíček Vladimír
Bednařík Martin
 
 
Douša Ivan
Ševčík Jiří ml.
 
 
498  3010
2.Svoboda Miloš
Dolejš Martin
 
 
Spáčil Ladislav
Pitro Miroslav
 
 
879  3020
3.Havlíček VladimírŠevčík Jiří ml.7-9-67-52321
4.Svoboda MilošDouša Ivan896  3031
5.Dolejš MartinSpáčil Ladislav988  3041
6.Bednařík MartinPitro Miroslav87-1010 3151
7.Svoboda MilošŠevčík Jiří ml.-8-98-5 1352
8.Dolejš MartinDouša Ivan897  3062
9.Bednařík MartinSpáčil Ladislav1075  3072
10.Havlíček VladimírPitro Miroslav789  3082
11.Dolejš MartinŠevčík Jiří ml.8-7-69-72383
12.Bednařík MartinDouša Ivan-8-7-7  0384
13.Havlíček VladimírSpáčil Ladislav865  3094
14.Svoboda MilošPitro Miroslav8-789 31104
15.Bednařík MartinŠevčík Jiří ml.-6-7-5  03105
16.Havlíček VladimírDouša Ivan7-68-8-823106
17.Svoboda MilošSpáčil LadislavWO    30116
18.Dolejš MartinPitro Miroslav78-69 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Havlíček Vladimír22Ševčík Jiří ml.40
Svoboda Miloš21Douša Ivan22
Dolejš Martin31Spáčil Ladislav03
Bednařík Martin22Pitro Miroslav04
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Zásmuky "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velim "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Zásmuky (zadní vchod)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1614:49405:630TJ Sokol Velim "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Dej František
Jeřala Pavel
 
 
WO    0301
2.Cikán Miloslav
Skývová Lenka
 
 
Škopek Martin
Sixta Pavel
 
 
9-8-7-7 1302
3.Jeřala PavelWO    0303
4.Skyva MilanDej František5-9-7-10 1304
5.Cikán MiloslavŠkopek Martin-59-7-8 1305
6.Skývová LenkaSixta Pavel-1210-7-6 1306
7.Skyva MilanJeřala Pavel5-7118 3116
8.Cikán MiloslavDej František-3-4-7  0317
9.Skývová LenkaŠkopek Martin-89-9-9 1318
10.Sixta PavelWO    0319
11.Cikán MiloslavJeřala Pavel-7-10-5  03110
12.Skývová LenkaDej FrantišekWO    30210
13.Škopek MartinWO    03211
14.Skyva MilanSixta Pavel5-10-8-8 13212
15.Skývová LenkaJeřala Pavel-6-6-9  03213
16.Dej FrantišekWO    03214
17.Skyva MilanŠkopek Martin-56-77-623215
18.Cikán MiloslavSixta Pavel-10-5-6  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Skyva Milan13Jeřala Pavel21
Cikán Miloslav04Dej František20
Skývová Lenka03Škopek Martin30
   Sixta Pavel30
WO15WO51



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FK Kolín "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ strojní, Heverova 191, KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:176:52369:613TJ Sokol Starý Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nutilová Vendula
Novák Ladislav
 
 
Kahoun Václav
Krastev Dilyan
 
 
-4-8-9  0301
2.Bártová Věra
Vokounová Adéla
 
 
Salák Alois
Bajtler Luboš
 
 
-8-11-8  0302
3.Novák LadislavKahoun Václav-4-7-3  0303
4.Nutilová VendulaKrastev Dilyan-1-3-2  0304
5.Bártová VěraSalák Alois-8-8-7  0305
6.Vokounová AdélaBajtler Luboš56-77 3115
7.Nutilová VendulaKahoun Václav-1-3-4  0316
8.Bártová VěraKrastev Dilyan-8-5-4  0317
9.Vokounová AdélaSalák Alois6-9-9-6 1318
10.Novák LadislavBajtler Luboš-2-7-8  0319
11.Bártová VěraKahoun Václav-7-8-4  03110
12.Vokounová AdélaKrastev Dilyan-6-5-8  03111
13.Novák LadislavSalák Alois-8-8-8  03112
14.Nutilová VendulaBajtler Luboš-2-4-3  03113
15.Vokounová AdélaKahoun VáclavWO    03114
16.Novák LadislavKrastev Dilyan-5-11-8  03115
17.Nutilová VendulaSalák Alois-7-5-6  03116
18.Bártová VěraBajtler Luboš6-87-9-923117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novák Ladislav04Kahoun Václav30
Nutilová Vendula04Krastev Dilyan40
Bártová Věra04Salák Alois40
Vokounová Adéla12Bajtler Luboš31
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ T. G. M., Vrchlického 236, Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:645:28718:644TJ Sokol Velký Osek "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Laštovička Jiří
Čebiš Luboš
 
 
Dzurko Michal
Pros Jaroslav
 
 
7-8-9-9 1301
2.Svoboda Pavel
Konrád Martin
 
 
Výborný Pavel
Pros Jan
 
 
7106  3011
3.Konrád MartinDzurko Michal-1496-683221
4.Čebiš LubošPros Jaroslav87-88 3131
5.Svoboda PavelVýborný Pavel3-3-65-82332
6.Laštovička JiříPros Jan7-88-983242
7.Čebiš LubošDzurko Michal-5-98-7 1343
8.Svoboda PavelPros Jaroslav877  3053
9.Laštovička JiříVýborný Pavel4-11119 3163
10.Konrád MartinPros Jan-612-810-52364
11.Svoboda PavelDzurko Michal8-949 3174
12.Laštovička JiříPros Jaroslav844  3084
13.Konrád MartinVýborný Pavel7-637 3194
14.Čebiš LubošPros Jan7-88-10-32395
15.Laštovička JiříDzurko Michal98-157 31105
16.Konrád MartinPros Jaroslav3103  30115
17.Čebiš LubošVýborný Pavel-5-87-4 13116
18.Svoboda PavelPros Jan-8788 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Konrád Martin31Dzurko Michal13
Čebiš Luboš13Pros Jaroslav04
Svoboda Pavel31Výborný Pavel22
Laštovička Jiří40Pros Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad, Václavské nám. 22, Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:30625:571SK Nová Ves "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petřík Petr
Šíma Roman
 
 
Moravec Václav
Pak Viktor
 
 
1388  3010
2.Řehák Josef st.
Pych Luděk
 
 
Pokorný Jaroslav
Čihák Jaroslav
 
 
-7-9-8  0311
3.Petřík PetrPokorný Jaroslav-811-9-5 1312
4.Řehák Josef st.Moravec Václav862  3022
5.Šíma RomanČihák Jaroslav-9-78-9 1323
6.Pych LuděkPak Viktor-7-108-8 1324
7.Řehák Josef st.Pokorný Jaroslav9-712 3134
8.Šíma RomanMoravec Václav652  3044
9.Pych LuděkČihák Jaroslav7-858 3154
10.Petřík PetrPak Viktor3-387 3164
11.Šíma RomanPokorný Jaroslav-4-38-4 1365
12.Pych LuděkMoravec Václav-87-6-8 1366
13.Petřík PetrČihák Jaroslav-8-27633276
14.Řehák Josef st.Pak Viktor569  3086
15.Pych LuděkPokorný Jaroslav-9-3-6  0387
16.Petřík PetrMoravec Václav4-878 3197
17.Řehák Josef st.Čihák Jaroslav663  30107
18.Šíma RomanPak Viktor-8-1298-923108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Petřík Petr31Pokorný Jaroslav31
Řehák Josef st.40Moravec Václav13
Šíma Roman13Čihák Jaroslav13
Pych Luděk13Pak Viktor22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline