Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Radim "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, RadimRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1026:41596:649Stolní tenis Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránská Anna
Meserod Václav
 
 
Havlíček Vladimír
Holler Jan
 
 
6-7-81093210
2.Říha Vlastimil
Doskočil Václav
 
 
Svoboda Miloš
Dolejš Martin
 
 
-7-9-10  0311
3.Doskočil VáclavHavlíček Vladimír-9-7-9  0312
4.Meserod VáclavHoller Jan-5-8-9  0313
5.Stránská AnnaSvoboda Miloš-87-81063223
6.Říha VlastimilDolejš Martin-47-10793233
7.Meserod VáclavHavlíček Vladimír-10-8-7  0334
8.Stránská AnnaHoller Jan1567  3044
9.Říha VlastimilSvoboda Miloš9-7-4-12 1345
10.Doskočil VáclavDolejš Martin-7-8-7  0346
11.Stránská AnnaHavlíček Vladimír-6-8-9  0347
12.Říha VlastimilHoller Jan5-964 3157
13.Doskočil VáclavSvoboda Miloš7-8-9293267
14.Meserod VáclavDolejš Martin-3-5-4  0368
15.Říha VlastimilHavlíček Vladimír8-46-993278
16.Doskočil VáclavHoller Jan775  3088
17.Meserod VáclavSvoboda Miloš-8-4-5  0389
18.Stránská AnnaDolejš Martin9-8-7-8 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Doskočil Václav22Havlíček Vladimír31
Meserod Václav04Holler Jan13
Stránská Anna22Svoboda Miloš22
Říha Vlastimil31Dolejš Martin31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Zásmuky "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST BýchoryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Zásmuky (zadní vchod)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:31693:660Sokol Zásmuky "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojtíšek Tomáš
Skyva Milan
 
 
Koubek Václav
Čížek Martin
 
 
-887-763210
2.Klimeš Vladimír
Suchý Ladislav
 
 
Hruška Václav
Vendl Milan
 
 
12810  3020
3.Vojtíšek TomášČížek Martin11710  3030
4.Skyva MilanKoubek Václav-4856 3140
5.Klimeš VladimírVendl Milan-5-7127113250
6.Suchý LadislavHruška Václav610-56 3160
7.Skyva MilanČížek Martin-6769 3170
8.Klimeš VladimírKoubek Václav5-68-3-42371
9.Suchý LadislavVendl Milan-45-7883281
10.Vojtíšek TomášHruška Václav102-6-923291
11.Klimeš VladimírČížek Martin-9-9-12  0392
12.Suchý LadislavKoubek Václav-6-916-7 1393
13.Vojtíšek TomášVendl Milan1175  30103
14.Skyva MilanHruška Václav-898-81132113
15.Suchý LadislavČížek Martin-7-9-8  03114
16.Vojtíšek TomášKoubek Václav-4-6-3  03115
17.Skyva MilanVendl Milan-66-68332125
18.Klimeš VladimírHruška Václav3-845 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vojtíšek Tomáš31Čížek Martin22
Skyva Milan40Koubek Václav31
Klimeš Vladimír22Vendl Milan04
Suchý Ladislav22Hruška Václav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FK Kolín "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klučov "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ strojní, Heverova 191, KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:
pokuta
BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:42 TJ Klučov "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Ladislav
Kopiště Milan
 
 
Douša Ivan
Ševčík Jiří ml.
 
 
     1301
2.Vokounová Adéla
Nekovář Petr
 
 
Martin Josef ml.
Lambert Zdeněk
 
 
     3211
3.Novák LadislavDouša Ivan     1312
4.Kopiště MilanŠevčík Jiří ml.     0313
5.Vokounová AdélaMartin Josef ml.     0314
6.Nekovář PetrLambert Zdeněk     2315
7.Heincl JiříDouša Ivan     1316
8.Vokounová AdélaŠevčík Jiří ml.     3026
9.Nekovář PetrMartin Josef ml.     1327
10.Novák LadislavLambert Zdeněk     0328
11.Vokounová AdélaDouša Ivan     0329
12.Nekovář PetrŠevčík Jiří ml.     3139
13.Novák LadislavMartin Josef ml.     03310
14.Heincl JiříLambert Zdeněk     13311
15.Nekovář PetrDouša IvanWO    30411
16.Novák LadislavŠevčík Jiří ml.     13412
17.Heincl JiříMartin Josef ml.WO    30512
18.Vokounová AdélaLambert ZdeněkWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Ladislav04Douša Ivan30
Kopiště Milan01Ševčík Jiří ml.22
Vokounová Adéla12Martin Josef ml.30
Nekovář Petr12Lambert Zdeněk30
Heincl Jiří02   
WO21WO12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velim "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ T. G. M., Vrchlického 236, Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:21663:589TJ Sokol Velký Osek "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čebiš Luboš
Lhoták Lubor
 
 
Jeřala Pavel
Sixta Pavel
 
 
-8-787-62301
2.Svoboda Pavel
Lhoták Lubor
 
 
Škopek Martin
Vejtruba František
 
 
 -45463111
3.Konrád MartinJeřala Pavel-687-4-92312
4.Čebiš LubošVejtruba František  7743022
5.Svoboda PavelŠkopek Martin  79113032
6.Lhoták LuborSixta Pavel -108883142
7.Čebiš LubošJeřala Pavel  13853052
8.Svoboda PavelVejtruba František  7793062
9.Lhoták LuborŠkopek Martin -98673172
10.Konrád MartinSixta Pavel 7-8883182
11.Svoboda PavelJeřala Pavel  8673092
12.Lhoták LuborVejtruba František  69330102
13.Konrád MartinŠkopek Martin88-7-8432112
14.Čebiš LubošSixta Pavel-5-4109432122
15.Lhoták LuborJeřala Pavel  99930132
16.Konrád MartinVejtruba František 7-88831142
17.Čebiš LubošŠkopek MartinWO    03143
18.Svoboda PavelSixta Pavel-798-8-1023144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Konrád Martin31Jeřala Pavel13
Čebiš Luboš30Vejtruba František04
Svoboda Pavel31Škopek Martin03
Lhoták Lubor40Sixta Pavel13
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad, Václavské nám. 22, Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1423:47560:677TJ Sokol Starý Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Březina Miroslav st.
Petřík Petr
 
 
Salák Alois
Bajtler Luboš
 
 
-10-104453210
2.Řehák Josef st.
Pych Luděk
 
 
Kahoun Václav
Havránek Stanislav
 
 
-46-77-52311
3.Petřík PetrKahoun Václav-8-9-7  0312
4.Řehák Josef st.Havránek Stanislav334  3022
5.Březina Miroslav st.Salák Alois11-6-7-2 1323
6.Pych LuděkBajtler Luboš-878-8-82324
7.Řehák Josef st.Kahoun Václav-66-8-10 1325
8.Březina Miroslav st.Havránek Stanislav-11-9-6  0326
9.Pych LuděkSalák Alois-46-59-72327
10.Petřík PetrBajtler Luboš-7-6-6  0328
11.Březina Miroslav st.Kahoun Václav-1-6-8  0329
12.Pych LuděkHavránek Stanislav7-7-8-9 13210
13.Petřík PetrSalák Alois-7-6-8  03211
14.Řehák Josef st.Bajtler Luboš-7-6-8  03212
15.Pych LuděkKahoun Václav-710-69-323213
16.Petřík PetrHavránek Stanislav710-78 31313
17.Řehák Josef st.Salák Alois7-78-8632413
18.Březina Miroslav st.Bajtler LubošWO    03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Petřík Petr13Kahoun Václav40
Řehák Josef st.22Havránek Stanislav22
Březina Miroslav st.03Salák Alois31
Pych Luděk04Bajtler Luboš30
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Komenského 527, Kostelec n. Č. lesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:28603:595TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Jaroslav
Čihák Jaroslav
 
 
Dzurko Michal
Výborný Pavel
 
 
-94-9983210
2.Röhrl Theodor
Moravec Václav
 
 
Pros Jan
Pros Jaroslav
 
 
-2-10-7  0311
3.Moravec VáclavDzurko Michal-59-108-72312
4.Röhrl TheodorVýborný Pavel8105  3022
5.Čihák JaroslavPros Jan-10-4-8  0323
6.Pokorný JaroslavPros Jaroslav667  3033
7.Röhrl TheodorDzurko Michal76-39 3143
8.Čihák JaroslavVýborný Pavel-11-8-8  0344
9.Pokorný JaroslavPros Jan456  3054
10.Moravec VáclavPros Jaroslav488  3064
11.Čihák JaroslavDzurko Michal-6-8-11  0365
12.Pokorný JaroslavVýborný Pavel847  3075
13.Moravec VáclavPros Jan-758-5143285
14.Röhrl TheodorPros Jaroslav-8987 3195
15.Pokorný JaroslavDzurko Michal-79-89-82396
16.Moravec VáclavVýborný Pavel-881010 31106
17.Röhrl TheodorPros JanWO    03107
18.Čihák JaroslavPros Jaroslav8109  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moravec Václav31Dzurko Michal31
Röhrl Theodor30Výborný Pavel13
Čihák Jaroslav13Pros Jan12
Pokorný Jaroslav31Pros Jaroslav04
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS