Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Radim "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Zásmuky "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, RadimRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:18634:560Viktoria Radim "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžičková Klára
Stránská Anna
 
 
Suchý Ladislav
Skyva Milan
 
 
-1111-5-6 1301
2.Lágner Václav
Svojša Petr
 
 
Klimeš Vladimír
Cikán Miloslav
 
 
7127  3011
3.Růžičková KláraSuchý Ladislav1087  3021
4.Svojša PetrKlimeš Vladimír7-997 3131
5.Lágner VáclavSkyva Milan8-6-6-9 1332
6.Stránská AnnaCikán Miloslav7128  3042
7.Svojša PetrSuchý Ladislav7-896 3152
8.Lágner VáclavKlimeš Vladimír49-66 3162
9.Stránská AnnaSkyva Milan-0-910763272
10.Růžičková KláraCikán Miloslav5107  3082
11.Lágner VáclavSuchý Ladislav1096  3092
12.Stránská AnnaKlimeš Vladimír589  30102
13.Růžičková KláraSkyva Milan894  30112
14.Svojša PetrCikán Miloslav598  30122
15.Stránská AnnaSuchý Ladislav5-8910 31132
16.Růžičková KláraKlimeš Vladimír-8844 31142
17.Svojša PetrSkyva Milan-78-67932152
18.Lágner VáclavCikán MiloslavWO    03153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžičková Klára40Suchý Ladislav04
Svojša Petr40Klimeš Vladimír04
Lágner Václav21Skyva Milan13
Stránská Anna40Cikán Miloslav03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FK Kolín "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ strojní, Heverova 191, KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1320:45 Stolní tenis Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vokounová Adéla
Záboj Matěj
 
 
Havlíček Vladimír
Bednařík Martin
 
 
     1301
2.Bártová Věra
Heincl Jiří
 
 
Svoboda Miloš
Dolejš Martin
 
 
     0302
3.Záboj MatějHavlíček Vladimír     3212
4.Heincl JiříSvoboda Miloš     2313
5.Vokounová AdélaBednařík Martin     0314
6.Bártová VěraDolejš Martin     0315
7.Novák LadislavHavlíček Vladimír     0316
8.Vokounová AdélaSvoboda Miloš     3126
9.Bártová VěraBednařík Martin     0327
10.Záboj MatějDolejš Martin     3237
11.Vokounová AdélaHavlíček Vladimír     0338
12.Bártová VěraSvoboda Miloš     2339
13.Záboj MatějBednařík Martin     3149
14.Novák LadislavDolejš Martin     03410
15.Bártová VěraHavlíček Vladimír     03411
16.Záboj MatějSvoboda Miloš     30511
17.Novák LadislavBednařík Martin     03512
18.Vokounová AdélaDolejš MartinWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Záboj Matěj40Havlíček Vladimír31
Heincl Jiří01Svoboda Miloš22
Vokounová Adéla12Bednařík Martin31
Bártová Věra04Dolejš Martin21
Novák Ladislav03   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST BýchoryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ T. G. M., Vrchlického 236, Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:19675:566TJ Sokol Velký Osek "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čebiš Luboš
Laštovička Jiří
 
 
Hruška Václav
Čížek Martin
 
 
 8-10993110
2.Svoboda Karel
Konrád Martin
 
 
Čížek Jiří
Vendl Milan
 
 
  7843020
3.Konrád MartinHruška Václav  4563030
4.Čebiš LubošČížek Martin -5121043140
5.Svoboda KarelČížek Jiří 78-893150
6.Laštovička JiříVendl Milan -631083160
7.Čebiš LubošHruška Václav  6683070
8.Svoboda KarelČížek Martin3-8-6733280
9.Laštovička JiříČížek Jiří  7983090
10.Konrád MartinVendl Milan  128930100
11.Svoboda KarelHruška Václav 7-74131110
12.Laštovička JiříČížek Martin-66-671032120
13.Konrád MartinČížek Jiří  78730130
14.Čebiš LubošVendl Milan -498731140
15.Laštovička JiříHruška Václav-736-11-623141
16.Konrád MartinČížek Martin 8-79831151
17.Čebiš LubošČížek JiříWO    03152
18.Svoboda KarelVendl Milan-910-98432162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Konrád Martin40Hruška Václav13
Čebiš Luboš30Čížek Martin04
Svoboda Karel40Čížek Jiří03
Laštovička Jiří31Vendl Milan04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klučov "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad, Václavské nám. 22, Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1134:37652:652TJ Klučov "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Březina Miroslav st.
Petřík Petr
 
 
Douša Ivan
Ševčík Jiří ml.
 
 
8-8-6-5 1301
2.Řehák Josef st.
Pych Luděk
 
 
Martin Josef ml.
Lambert Zdeněk
 
 
-68-9-9 1302
3.Petřík PetrŠevčík Jiří ml.6-768 3112
4.Řehák Josef st.Douša Ivan597  3022
5.Březina Miroslav st.Martin Josef ml.6-6-5-6 1323
6.Pych LuděkLambert Zdeněk96-66 3133
7.Řehák Josef st.Ševčík Jiří ml.867  3043
8.Březina Miroslav st.Douša Ivan9-8-6-5 1344
9.Pych LuděkMartin Josef ml.7-7-8-8 1345
10.Petřík PetrLambert Zdeněk7-8-8-7 1346
11.Březina Miroslav st.Ševčík Jiří ml.478  3056
12.Pych LuděkDouša Ivan-9764 3166
13.Petřík PetrMartin Josef ml.7-7-8-6 1367
14.Řehák Josef st.Lambert Zdeněk79-78 3177
15.Pych LuděkŠevčík Jiří ml.8-88-8-102378
16.Petřík PetrDouša Ivan8-8-8-9 1379
17.Řehák Josef st.Martin Josef ml.77-8-8-1023710
18.Březina Miroslav st.Lambert Zdeněk7-6-8-12 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Petřík Petr13Ševčík Jiří ml.13
Řehák Josef st.31Douša Ivan22
Březina Miroslav st.13Martin Josef ml.40
Pych Luděk22Lambert Zdeněk22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velim "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Komenského 527, Kostelec n. Č. lesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:34661:657nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Václav
Röhrl Theodor
 
 
Jeřala Pavel
Dej František
 
 
-8-7-2  0301
2.Pokorný Jaroslav
Čihák Jaroslav
 
 
Škopek Martin
Vejtruba František
 
 
675  3011
3.Röhrl TheodorJeřala Pavel910-78 3121
4.Pokorný JaroslavVejtruba František356  3031
5.Moravec VáclavŠkopek Martin-910-99-72332
6.Čihák JaroslavDej František-7-8-5  0333
7.Pokorný JaroslavJeřala Pavel3-887 3143
8.Moravec VáclavVejtruba František6-9-9-6 1344
9.Čihák JaroslavŠkopek Martin9-8-10793254
10.Röhrl TheodorDej František-7-6-4  0355
11.Moravec VáclavJeřala Pavel88-66 3165
12.Čihák JaroslavVejtruba František579  3075
13.Röhrl TheodorŠkopek Martin12-714-8-82376
14.Pokorný JaroslavDej František56-7-7-72377
15.Čihák JaroslavJeřala Pavel-8-410953287
16.Röhrl TheodorVejtruba František-108-2-11 1388
17.Pokorný JaroslavŠkopek Martin888  3098
18.Moravec VáclavDej František-10105-6-52399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Röhrl Theodor13Jeřala Pavel04
Pokorný Jaroslav31Vejtruba František22
Moravec Václav13Škopek Martin22
Čihák Jaroslav31Dej František40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brankovická 1289, Kolín 5Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:36632:646TJ Sokol Starý Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dzurko Michal
Výborný Pavel
 
 
Salák Alois
Krastev Dilyan
 
 
77-96 3110
2.Pros Jan
Pros Jaroslav
 
 
Kahoun Václav
Havránek Stanislav
 
 
9-8-12-8 1311
3.Pros JaroslavKahoun Václav-6-7-6  0312
4.Dzurko MichalKrastev Dilyan4-1-7-8 1313
5.Pros JanHavránek Stanislav-9-6-5  0314
6.Výborný PavelSalák Alois946  3024
7.Dzurko MichalKahoun Václav9-7-915-72325
8.Pros JanKrastev Dilyan66-74 3135
9.Výborný PavelHavránek Stanislav-7-84-11 1336
10.Pros JaroslavSalák Alois8-699 3146
11.Pros JanKahoun Václav-6-2-5  0347
12.Výborný PavelKrastev Dilyan99-8-6-102348
13.Pros JaroslavHavránek Stanislav496  3058
14.Dzurko MichalSalák Alois-37510 3168
15.Výborný PavelKahoun Václav-4-9-7  0369
16.Pros JaroslavKrastev Dilyan-10-977-823610
17.Dzurko MichalHavránek Stanislav148-7-9332710
18.Pros JanSalák Alois878  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pros Jaroslav22Kahoun Václav40
Dzurko Michal22Krastev Dilyan31
Pros Jan22Havránek Stanislav22
Výborný Pavel13Salák Alois04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS