Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Radim "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, RadimRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1328:42637:688TJ Sokol Velký Osek "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránská Anna
Růžičková Klára
 
 
Lhoták Lubor
Čebiš Luboš
 
 
-9-69-9 1301
2.Říha Vlastimil
Svojša Petr
 
 
Svoboda Pavel
Konrád Martin
 
 
5-5911 3111
3.Růžičková KláraČebiš Luboš-111-8-5 1312
4.Říha VlastimilKonrád Martin6-67-7-102313
5.Svojša PetrLhoták Lubor9-9-6-12 1314
6.Stránská AnnaSvoboda Pavel9-6-7583224
7.Říha VlastimilČebiš Luboš-8-649-52325
8.Svojša PetrKonrád Martin-88-9-9 1326
9.Stránská AnnaLhoták Lubor-6-8712-102327
10.Růžičková KláraSvoboda Pavel988  3037
11.Svojša PetrČebiš Luboš789  3047
12.Stránská AnnaKonrád Martin698  3057
13.Růžičková KláraLhoták Lubor-89-6-10 1358
14.Říha VlastimilSvoboda Pavel-6-6-8  0359
15.Stránská AnnaČebiš Luboš3-9-8-6 13510
16.Růžičková KláraKonrád Martin-8-7-9  03511
17.Říha VlastimilLhoták Lubor-9-10-11  03512
18.Svojša PetrSvoboda Pavel4-8-9-9 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžičková Klára13Čebiš Luboš31
Říha Vlastimil04Konrád Martin31
Svojša Petr13Lhoták Lubor40
Stránská Anna22Svoboda Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK Kolín "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad, Václavské nám. 22, Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:11649:482SK Nová Ves "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Březina Miroslav st.
Bodlák Karel
 
 
Novák Ladislav
Nutilová Vendula
 
 
-4-388-122301
2.Řehák Josef st.
Pych Luděk
 
 
Nekovář Petr
Bártová Věra
 
 
6612  3011
3.Pych LuděkNekovář Petr11-7117 3121
4.Řehák Josef st.Nutilová Vendula668  3031
5.Březina Miroslav st.Novák Ladislav56-86 3141
6.Bodlák KarelBártová Věra697  3051
7.Řehák Josef st.Nekovář Petr-88-54123261
8.Březina Miroslav st.Nutilová Vendula786  3071
9.Bodlák KarelNovák Ladislav7910  3081
10.Pych LuděkBártová Věra7-576 3191
11.Březina Miroslav st.Nekovář Petr1195  30101
12.Bodlák KarelNutilová Vendula759  30111
13.Pych LuděkNovák Ladislav466  30121
14.Řehák Josef st.Bártová Věra666  30131
15.Bodlák KarelNekovář Petr-6-109-7 13132
16.Pych LuděkNutilová Vendula348  30142
17.Řehák Josef st.Novák Ladislav736  30152
18.Březina Miroslav st.Bártová Věra783  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pych Luděk40Nekovář Petr13
Řehák Josef st.40Nutilová Vendula04
Březina Miroslav st.40Novák Ladislav04
Bodlák Karel31Bártová Věra04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Zásmuky "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Komenského 527, Kostelec n. Č. lesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:17634:486TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Jaroslav
Čihák Jaroslav
 
 
Cikán Miloslav
Skývová Lenka
 
 
965  3010
2.Moravec Václav
Röhrl Theodor
 
 
Skyva Milan
Švec Josef
 
 
-10-11-9  0311
3.Röhrl TheodorCikán Miloslav787  3021
4.Moravec VáclavSkyva Milan-10108-1083231
5.Čihák JaroslavSkývová Lenka565  3041
6.Pokorný JaroslavŠvec Josef222  3051
7.Moravec VáclavCikán Miloslav79-88 3161
8.Čihák JaroslavSkyva Milan-88-9-8 1362
9.Pokorný JaroslavSkývová Lenka3-1065 3172
10.Röhrl TheodorŠvec Josef861  3082
11.Čihák JaroslavCikán Miloslav67-77 3192
12.Pokorný JaroslavSkyva Milan446  30102
13.Röhrl TheodorSkývová Lenka989  30112
14.Moravec VáclavŠvec Josef81010  30122
15.Pokorný JaroslavCikán Miloslav344  30132
16.Röhrl TheodorSkyva MilanWO    03133
17.Moravec VáclavSkývová Lenka-8810-9532143
18.Čihák JaroslavŠvec Josef-7866 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Röhrl Theodor30Cikán Miloslav04
Moravec Václav40Skyva Milan12
Čihák Jaroslav31Skývová Lenka04
Pokorný Jaroslav40Švec Josef04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brankovická 1289, Kolín 5Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:38712:710Stolní tenis Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dzurko Michal
Výborný Pavel
 
 
Havlíček Vladimír
Bednařík Martin
 
 
10-99-11-62301
2.Pros Jan
Pros Jaroslav
 
 
Svoboda Miloš
Holler Jan
 
 
-910-7-6 1302
3.Dzurko MichalHavlíček Vladimír-6910-993212
4.Pros JaroslavSvoboda Miloš679  3022
5.Pros JanBednařík Martin-889-8-72323
6.Výborný PavelHoller Jan-8-8910-92324
7.Pros JaroslavHavlíček Vladimír-8-7-12  0325
8.Pros JanSvoboda Miloš-87-9893235
9.Výborný PavelBednařík Martin-6-5-5  0336
10.Dzurko MichalHoller Jan8911  3046
11.Pros JanHavlíček Vladimír-78-10-11 1347
12.Výborný PavelSvoboda Miloš67-99 3157
13.Dzurko MichalBednařík Martin-7-8910-112358
14.Pros JaroslavHoller Jan-10984 3168
15.Výborný PavelHavlíček Vladimír89-7-893278
16.Dzurko MichalSvoboda Miloš8-910-7-92379
17.Pros JaroslavBednařík Martin-7-9-8  03710
18.Pros JanHoller JanWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dzurko Michal22Havlíček Vladimír22
Pros Jaroslav22Svoboda Miloš13
Pros Jan12Bednařík Martin40
Výborný Pavel22Holler Jan12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST BýchoryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Kolínská 90, Starý KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:9664:321TJ Sokol Starý Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Salák Alois
Krastev Dilyan
 
 
Čížek Jiří
Vendl Milan
 
 
65-7-773210
2.Kahoun Václav
Havránek Stanislav
 
 
Čížek Martin
Hruška Václav
 
 
5-676 3120
3.Salák AloisČížek Jiří497  3030
4.Krastev DilyanVendl Milan-74310 3140
5.Kahoun VáclavHruška Václav767  3050
6.Havránek StanislavČížek Martin911  3060
7.Krastev DilyanČížek Jiří7-878 3170
8.Kahoun VáclavVendl Milan464  3080
9.Havránek StanislavHruška Václav8-12103 3190
10.Salák AloisČížek Martin45-6-7732100
11.Kahoun VáclavČížek Jiří107-74 31110
12.Havránek StanislavVendl Milan786  30120
13.Salák AloisHruška VáclavWO    30130
14.Krastev DilyanČížek MartinWO    30140
15.Havránek StanislavČížek JiříWO    30150
16.Salák AloisVendl MilanWO    30160
17.Krastev DilyanHruška VáclavWO    30170
18.Kahoun VáclavČížek MartinWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Salák Alois20Čížek Jiří03
Krastev Dilyan20Vendl Milan03
Kahoun Václav30Hruška Václav02
Havránek Stanislav30Čížek Martin02
WO60WO06



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velim "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klučov "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, SOkolská 231, VelimRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:24620:460TJ Sokol Velim "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dej František
Jeřala Pavel
 
 
Martin Josef ml.
Ševčík Jiří ml.
 
 
9-77-1093210
2.Vejtruba František
Škopek Martin
 
 

 
 
WO    3020
3.Jeřala PavelŠevčík Jiří ml.-10-97-8 1321
4.Vejtruba FrantišekMartin Josef ml.-6-9-6  0322
5.Dej FrantišekBudský Radek6810  3032
6.Škopek MartinWO    3042
7.Vejtruba FrantišekŠevčík Jiří ml.-11-5-6  0343
8.Dej FrantišekMartin Josef ml.7-939 3153
9.Škopek MartinBudský Radek775  3063
10.Jeřala PavelWO    3073
11.Dej FrantišekŠevčík Jiří ml.88-88 3183
12.Škopek MartinMartin Josef ml.9-4-2-4 1384
13.Jeřala PavelBudský Radek58-116 3194
14.Vejtruba FrantišekWO    30104
15.Škopek MartinŠevčík Jiří ml.-910-89-923105
16.Jeřala PavelMartin Josef ml.-7-5-7  03106
17.Vejtruba FrantišekBudský Radek89-88 31116
18.Dej FrantišekWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jeřala Pavel12Ševčík Jiří ml.31
Vejtruba František12Martin Josef ml.31
Dej František30Budský Radek04
Škopek Martin12   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline