Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klučov "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Viktoria Radim "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, KlučovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1527:48608:739Viktoria Radim "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčík Jiří ml.
Dvořák Vladimír
 
 
Stránská Anna
Růžičková Klára
 
 
88-9-653210
2.Martin Josef ml.
Lambert Zdeněk
 
 
Říha Vlastimil
Svojša Petr
 
 
-8-910-7 1311
3.Ševčík Jiří ml.Stránská Anna49-7-5-62312
4.Lambert ZdeněkŘíha Vlastimil-664-3-102313
5.Martin Josef ml.Růžičková Klára-86-9-2 1314
6.Dvořák VladimírSvojša Petr76-5-8-102315
7.Lambert ZdeněkStránská Anna9-8-8-10 1316
8.Martin Josef ml.Říha Vlastimil-910155 3126
9.Dvořák VladimírRůžičková Klára-39-58-52327
10.Ševčík Jiří ml.Svojša Petr678  3037
11.Martin Josef ml.Stránská Anna9-6-7-13 1338
12.Dvořák VladimírŘíha Vlastimil-95-12-8 1339
13.Ševčík Jiří ml.Růžičková Klára7-8-78-723310
14.Lambert ZdeněkSvojša Petr-7-4-6  03311
15.Dvořák VladimírStránská AnnaWO    03312
16.Ševčík Jiří ml.Říha Vlastimil8-76-9-723313
17.Lambert ZdeněkRůžičková KláraWO    03314
18.Martin Josef ml.Svojša Petr8-9-8-3 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ševčík Jiří ml.13Stránská Anna30
Lambert Zdeněk03Říha Vlastimil31
Martin Josef ml.13Růžičková Klára30
Dvořák Vladimír03Svojša Petr31
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST BýchoryVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velim "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Býchory, čp. 99Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:42661:667TJ Sokol Velim "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruška Václav
Čížek Jiří
 
 
Dej František
Jeřala Pavel
 
 
-611-6-10 1301
2.Koubek Václav
Čížek Martin
 
 
Vejtruba František
Škopek Martin
 
 
-3-61010-92302
3.Čížek MartinJeřala Pavel4-95-973212
4.Koubek VáclavVejtruba František-5-410-4 1313
5.Čížek JiříŠkopek Martin77-6-893223
6.Hruška VáclavDej František-5-6-8  0324
7.Vendl MilanJeřala Pavel7-9-4-8 1325
8.Čížek JiříVejtruba František-116-4-4 1326
9.Hruška VáclavŠkopek Martin4-5-7553236
10.Čížek MartinDej František-7-10-4  0337
11.Čížek JiříJeřala Pavel3-1178 3147
12.Hruška VáclavVejtruba František9-86-663257
13.Čížek MartinŠkopek Martin5-844 3167
14.Vendl MilanDej František-7-9-10  0368
15.Hruška VáclavJeřala Pavel-10-89-8 1369
16.Čížek MartinVejtruba František-95-8-10 13610
17.Vendl MilanŠkopek Martin-48-812332710
18.Čížek JiříDej FrantišekWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čížek Martin22Jeřala Pavel22
Koubek Václav01Vejtruba František31
Čížek Jiří21Škopek Martin04
Hruška Václav22Dej František30
Vendl Milan12   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brankovická 1289, Kolín 5Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:36609:653TJ Sokol Starý Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíček Vladimír
Bednařík Martin
 
 
Salák Alois
Krastev Dilyan
 
 
484  3010
2.Svoboda Miloš
Dolejš Martin
 
 
Kahoun Václav
Havránek Stanislav
 
 
-6-7-8  0311
3.Havlíček VladimírKahoun Václav8105  3021
4.Svoboda MilošHavránek Stanislav-6-78-8 1322
5.Dolejš MartinSalák Alois799  3032
6.Bednařík MartinKrastev Dilyan10-69-10-82333
7.Svoboda MilošKahoun Václav-7-68-5 1334
8.Dolejš MartinHavránek Stanislav87-68 3144
9.Bednařík MartinSalák Alois87-8-9-52345
10.Havlíček VladimírKrastev Dilyan87-59 3155
11.Dolejš MartinKahoun Václav-6-8-6  0356
12.Bednařík MartinHavránek Stanislav8-79-683266
13.Havlíček VladimírSalák Alois8-6-6783276
14.Svoboda MilošKrastev Dilyan-78-7-8 1377
15.Bednařík MartinKahoun Václav-4-3-10  0378
16.Havlíček VladimírHavránek Stanislav-7-68-8 1379
17.Svoboda MilošSalák Alois-78-6-9 13710
18.Dolejš MartinKrastev Dilyan787  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havlíček Vladimír31Kahoun Václav31
Svoboda Miloš04Havránek Stanislav22
Dolejš Martin31Salák Alois22
Bednařík Martin13Krastev Dilyan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Zásmuky "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Zásmuky (zadní vchod)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:47581:701Stolní tenis Kolín "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchý Ladislav
Neštuk Jaroslav
 
 
Dzurko Michal
Výborný Pavel
 
 
6-67-783210
2.Skyva Milan
Cikán Miloslav
 
 
Pros Jan
Malenovský Aleš
 
 
-137-6663220
3.Neštuk JaroslavDzurko Michal5-5-9-9 1321
4.Cikán MiloslavVýborný Pavel-6-1188-102322
5.Suchý LadislavPros Jan-67-7-5 1323
6.Skyva MilanMalenovský Aleš77-57 3133
7.Cikán MiloslavDzurko Michal-8-8-4  0334
8.Suchý LadislavVýborný Pavel-8-89-8 1335
9.Skyva MilanPros Jan-8-9-7  0336
10.Neštuk JaroslavMalenovský Aleš-7-9-4  0337
11.Suchý LadislavDzurko Michal-7-8-2  0338
12.Skyva MilanVýborný Pavel88-6-643248
13.Neštuk JaroslavPros Jan-7-8-5  0349
14.Cikán MiloslavMalenovský Aleš-8-6-4  03410
15.Skyva MilanDzurko Michal-8-679532510
16.Neštuk JaroslavVýborný PavelWO    03511
17.Cikán MiloslavPros Jan-89-15-6 13512
18.Suchý LadislavMalenovský Aleš-67-761032612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Neštuk Jaroslav03Dzurko Michal31
Cikán Miloslav04Výborný Pavel21
Suchý Ladislav13Pros Jan40
Skyva Milan31Malenovský Aleš22
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FK Kolín "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ strojní, Heverova 191, KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:31507:419TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heincl Jiří
Vokounová Adéla
 
 
Pokorný Jaroslav
Čihák Jaroslav
 
 
-7-4-10  0301
2.Novák Ladislav
Bártová Věra
 
 
Moravec Václav
Chvojka Antonín
 
 
-7-89-4 1302
3.Novák LadislavPokorný Jaroslav-4-9-4  0303
4.Bártová VěraČihák Jaroslav-6-9-4  0304
5.Heincl JiříMoravec Václav-8-12-5  0305
6.Vokounová AdélaChvojka Antonín-698-8-62306
7.Bártová VěraPokorný Jaroslav-8-9-5  0307
8.Heincl JiříČihák Jaroslav-6-3-6  0308
9.Vokounová AdélaMoravec Václav5310  3018
10.Novák LadislavChvojka Antonín-8-59-4 1319
11.Heincl JiříPokorný Jaroslav-7-4-3  03110
12.Vokounová AdélaČihák Jaroslav8-976 31210
13.Novák LadislavMoravec VáclavWO    30310
14.Bártová VěraChvojka AntonínWO    30410
15.Vokounová AdélaPokorný JaroslavWO    30510
16.Novák LadislavČihák JaroslavWO    30610
17.Bártová VěraMoravec VáclavWO    30710
18.Heincl JiříChvojka AntonínWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novák Ladislav02Pokorný Jaroslav30
Bártová Věra02Čihák Jaroslav21
Heincl Jiří03Moravec Václav11
Vokounová Adéla21Chvojka Antonín20
WO60WO06



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ T. G. M., Vrchlického 236, Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:22626:444TJ Sokol Velký Osek "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Karel
Konrád Martin
 
 
Řehák Josef st.
Pych Luděk
 
 
665  3010
2.Čebiš Luboš
Laštovička Jiří
 
 
Březina Miroslav st.
Petřík Petr
 
 
-46-8-9 1311
3.Konrád MartinŘehák Josef st.6-10-76-82312
4.Čebiš LubošPych Luděk469  3022
5.Svoboda KarelPetřík Petr710-68 3132
6.Laštovička JiříBřezina Miroslav st.716  3042
7.Čebiš LubošŘehák Josef st.WO    3052
8.Svoboda KarelPych Luděk853  3062
9.Laštovička JiříPetřík Petr8-6-98-62363
10.Konrád MartinBřezina Miroslav st.-9-79-8 1364
11.Svoboda KarelŘehák Josef st.WO    3074
12.Laštovička JiříPych Luděk-8-7-8  0375
13.Konrád MartinPetřík Petr4-1077 3185
14.Čebiš LubošBřezina Miroslav st.-3-4-11  0386
15.Laštovička JiříŘehák Josef st.WO    3096
16.Konrád MartinPych Luděk9-9611 31106
17.Čebiš LubošPetřík Petr8-457 31116
18.Svoboda KarelBřezina Miroslav st.WO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Konrád Martin22Řehák Josef st.10
Čebiš Luboš21Pych Luděk13
Svoboda Karel20Petřík Petr13
Laštovička Jiří12Březina Miroslav st.21
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline