Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Viktoria Radim "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Komenského 527, Kostelec n. Č. lesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:
pokuta
BodůSadMíčkůVítěz
11:740:31688:632TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Václav
Röhrl Theodor
 
 
Svojša Petr
Říha Vlastimil
 
 
-699-5-82301
2.Pokorný Jaroslav
Čihák Jaroslav
 
 
Lágner Václav
Doskočil Václav
 
 
258  3011
3.Pokorný JaroslavSvojša Petr9-98-953221
4.Röhrl TheodorŘíha Vlastimil9-8134 3131
5.Čihák JaroslavLágner Václav-8-86-6 1332
6.Moravec VáclavDoskočil Václav-8567 3142
7.Röhrl TheodorSvojša Petr11-98-983252
8.Čihák JaroslavŘíha Vlastimil88-6-983262
9.Moravec VáclavLágner Václav-6-14-7  0363
10.Pokorný JaroslavDoskočil Václav727  3073
11.Čihák JaroslavSvojša Petr77-5-6-82374
12.Moravec VáclavŘíha Vlastimil9-10-8-6 1375
13.Pokorný JaroslavLágner Václav565  3085
14.Röhrl TheodorDoskočil Václav8-865 3195
15.Moravec VáclavSvojša Petr-6-7-11  0396
16.Pokorný JaroslavŘíha Vlastimil379  30106
17.Röhrl TheodorLágner Václav-5-79-10 13107
18.Čihák JaroslavDoskočil Václav86-910 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pokorný Jaroslav40Svojša Petr22
Röhrl Theodor31Říha Vlastimil13
Čihák Jaroslav22Lágner Václav31
Moravec Václav13Doskočil Václav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brankovická 1289, Kolín 5Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1039:37739:734SK Nová Ves "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dzurko Michal
Výborný Pavel
 
 
Petřík Petr
Bodlák Karel
 
 
9-107-8-92301
2.Pros Jan
Pros Jaroslav
 
 
Řehák Josef st.
Pych Luděk
 
 
-89-7-10 1302
3.Pros JaroslavŘehák Josef st.-6-108-5 1303
4.Dzurko MichalPych Luděk639  3013
5.Pros JanPetřík Petr-5-72010-92314
6.Výborný PavelBodlák Karel-109-4993224
7.Dzurko MichalŘehák Josef st.598  3034
8.Pros JanPych Luděk699  3044
9.Výborný PavelPetřík Petr57-6-1363254
10.Pros JaroslavBodlák Karel9-9-7983264
11.Pros JanŘehák Josef st.-109-7-6 1365
12.Výborný PavelPych Luděk9-9-9-6 1366
13.Pros JaroslavPetřík Petr-99-6-8 1367
14.Dzurko MichalBodlák Karel958  3077
15.Výborný PavelŘehák Josef st.-98-89-92378
16.Pros JaroslavPych Luděk-910-46-92379
17.Dzurko MichalPetřík Petr7-838 3189
18.Pros JanBodlák Karel8-8-811-1023810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pros Jaroslav13Řehák Josef st.31
Dzurko Michal40Pych Luděk22
Pros Jan13Petřík Petr22
Výborný Pavel22Bodlák Karel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Kolínská 90, Starý KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:32679:621TJ Sokol Starý Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krastev Dilyan
Bajtler Luboš
 
 
Svoboda Pavel
Lhoták Lubor
 
 
-7886 3110
2.Kahoun Václav
Havránek Stanislav
 
 
Laštovička Jiří
Konrád Martin
 
 
898  3020
3.Bajtler LubošSvoboda Pavel-7-10-3  0321
4.Havránek StanislavLaštovička Jiří5-579 3131
5.Kahoun VáclavLhoták Lubor47-91 3141
6.Krastev DilyanKonrád Martin8-75-793251
7.Havránek StanislavSvoboda Pavel844  3061
8.Kahoun VáclavLaštovička Jiří8-88-6103271
9.Krastev DilyanLhoták Lubor-87-8-9 1372
10.Bajtler LubošKonrád Martin-8-9-8  0373
11.Kahoun VáclavSvoboda Pavel-8436 3183
12.Krastev DilyanLaštovička Jiří-8616-1053293
13.Salák AloisLhoták Lubor-7-4-6  0394
14.Havránek StanislavKonrád Martin34-7-5632104
15.Krastev DilyanSvoboda Pavel8-11-7-8 13105
16.Salák AloisLaštovička Jiří-6-94-14 13106
17.Havránek StanislavLhoták Lubor-8-475932116
18.Kahoun VáclavKonrád Martin7610  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bajtler Luboš02Svoboda Pavel22
Havránek Stanislav40Laštovička Jiří13
Kahoun Václav40Lhoták Lubor22
Krastev Dilyan22Konrád Martin13
Salák Alois02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velim "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK Kolín "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, SOkolská 231, VelimRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:
pokuta
BodůSadMíčkůVítěz
18:054:2621:341TJ Sokol Velim "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dej František
Jeřala Pavel
 
 
Heincl Jiří
Novák Ladislav
 
 
1079  3010
2.Škopek Martin
Vejtruba František
 
 
Bártová Věra
Nutilová Vendula
 
 
81111  3020
3.Dej FrantišekNovák Ladislav435  3030
4.Vejtruba FrantišekBártová Věra684  3040
5.Jeřala PavelHeincl Jiří1113  3050
6.Škopek MartinNutilová Vendula666  3060
7.Vejtruba FrantišekNovák Ladislav10135  3070
8.Jeřala PavelBártová Věra533  3080
9.Škopek MartinHeincl Jiří139-35 3190
10.Dej FrantišekNutilová Vendula681  30100
11.Jeřala PavelNovák Ladislav799  30110
12.Sixta PavelBártová Věra4-868 31120
13.Dej FrantišekHeincl JiříWO    30130
14.Vejtruba FrantišekNutilová Vendula876  30140
15.Sixta PavelNovák Ladislav264  30150
16.Dej FrantišekBártová Věra878  30160
17.Vejtruba FrantišekHeincl JiříWO    30170
18.Jeřala PavelNutilová Vendula767  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dej František30Novák Ladislav04
Vejtruba František30Bártová Věra04
Jeřala Pavel40Heincl Jiří02
Škopek Martin20Nutilová Vendula04
Sixta Pavel20   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klučov "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Zásmuky "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, KlučovRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:17688:556TJ Klučov "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčík Jiří ml.
Douša Ivan
 
 
Vojtíšek Tomáš
Skyva Milan
 
 
119-10-783210
2.Martin Josef ml.
Spáčil Ladislav
 
 
Skývová Lenka
Cikán Miloslav
 
 
425  3020
3.Douša IvanSkyva Milan77-8-683230
4.Martin Josef ml.Vojtíšek Tomáš4-8-9-8 1331
5.Spáčil LadislavCikán Miloslav789  3041
6.Ševčík Jiří ml.Skývová Lenka897  3051
7.Martin Josef ml.Skyva Milan487  3061
8.Spáčil LadislavVojtíšek Tomáš81112  3071
9.Ševčík Jiří ml.Cikán Miloslav-85-44123281
10.Douša IvanSkývová Lenka845  3091
11.Spáčil LadislavSkyva Milan1089  30101
12.Ševčík Jiří ml.Vojtíšek Tomáš3-7-6-4 13102
13.Douša IvanCikán Miloslav998  30112
14.Martin Josef ml.Skývová Lenka78-913 31122
15.Ševčík Jiří ml.Skyva Milan8-69-9832132
16.Douša IvanVojtíšek Tomáš58-6-8732142
17.Martin Josef ml.Cikán Miloslav857  30152
18.Spáčil LadislavSkývová Lenka486  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Douša Ivan40Skyva Milan04
Martin Josef ml.31Vojtíšek Tomáš22
Spáčil Ladislav40Cikán Miloslav04
Ševčík Jiří ml.31Skývová Lenka04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST BýchoryVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Býchory, čp. 99Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:
pokuta
BodůSadMíčkůVítěz
2:1611:48471:611Stolní tenis Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čížek Jiří
Čížek Martin
 
 
Bednařík Martin
Havlíček Vladimír
 
 
-8-8-8  0301
2.Hruška Václav
Vendl Milan
 
 
Svoboda Miloš
Dolejš Martin
 
 
-8-9-4  0302
3.Čížek MartinHavlíček Vladimír-7-8-8  0303
4.Čížek JiříBednařík Martin-8-5-6  0304
5.Hruška VáclavSvoboda Miloš-9-9-8  0305
6.Vendl MilanDolejš Martin-6-6-8  0306
7.Čížek JiříHavlíček Vladimír-9-6-7  0307
8.Hruška VáclavBednařík Martin5-4-5-7 1308
9.Vendl MilanSvoboda Miloš-7-79-9 1309
10.Čížek MartinDolejš Martin-7-7-6  03010
11.Hruška VáclavHavlíček Vladimír997  30110
12.Vendl MilanBednařík Martin-8-9-10  03111
13.Čížek MartinSvoboda Miloš556  30211
14.Čížek JiříDolejš Martin-67-8-7 13212
15.Vendl MilanHavlíček Vladimír-8-9-2  03213
16.Čížek MartinBednařík Martin-9-109-9 13214
17.Čížek JiříSvoboda Miloš-11-88-8 13215
18.Hruška VáclavDolejš Martin-5-4-5  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čížek Martin13Havlíček Vladimír31
Čížek Jiří04Bednařík Martin40
Hruška Václav13Svoboda Miloš31
Vendl Milan04Dolejš Martin40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Radim "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, RadimRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1026:41596:649Stolní tenis Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránská Anna
Meserod Václav
 
 
Havlíček Vladimír
Holler Jan
 
 
6-7-81093210
2.Říha Vlastimil
Doskočil Václav
 
 
Svoboda Miloš
Dolejš Martin
 
 
-7-9-10  0311
3.Doskočil VáclavHavlíček Vladimír-9-7-9  0312
4.Meserod VáclavHoller Jan-5-8-9  0313
5.Stránská AnnaSvoboda Miloš-87-81063223
6.Říha VlastimilDolejš Martin-47-10793233
7.Meserod VáclavHavlíček Vladimír-10-8-7  0334
8.Stránská AnnaHoller Jan1567  3044
9.Říha VlastimilSvoboda Miloš9-7-4-12 1345
10.Doskočil VáclavDolejš Martin-7-8-7  0346
11.Stránská AnnaHavlíček Vladimír-6-8-9  0347
12.Říha VlastimilHoller Jan5-964 3157
13.Doskočil VáclavSvoboda Miloš7-8-9293267
14.Meserod VáclavDolejš Martin-3-5-4  0368
15.Říha VlastimilHavlíček Vladimír8-46-993278
16.Doskočil VáclavHoller Jan775  3088
17.Meserod VáclavSvoboda Miloš-8-4-5  0389
18.Stránská AnnaDolejš Martin9-8-7-8 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Doskočil Václav22Havlíček Vladimír31
Meserod Václav04Holler Jan13
Stránská Anna22Svoboda Miloš22
Říha Vlastimil31Dolejš Martin31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Zásmuky "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST BýchoryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Zásmuky (zadní vchod)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:31693:660Sokol Zásmuky "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojtíšek Tomáš
Skyva Milan
 
 
Koubek Václav
Čížek Martin
 
 
-887-763210
2.Klimeš Vladimír
Suchý Ladislav
 
 
Hruška Václav
Vendl Milan
 
 
12810  3020
3.Vojtíšek TomášČížek Martin11710  3030
4.Skyva MilanKoubek Václav-4856 3140
5.Klimeš VladimírVendl Milan-5-7127113250
6.Suchý LadislavHruška Václav610-56 3160
7.Skyva MilanČížek Martin-6769 3170
8.Klimeš VladimírKoubek Václav5-68-3-42371
9.Suchý LadislavVendl Milan-45-7883281
10.Vojtíšek TomášHruška Václav102-6-923291
11.Klimeš VladimírČížek Martin-9-9-12  0392
12.Suchý LadislavKoubek Václav-6-916-7 1393
13.Vojtíšek TomášVendl Milan1175  30103
14.Skyva MilanHruška Václav-898-81132113
15.Suchý LadislavČížek Martin-7-9-8  03114
16.Vojtíšek TomášKoubek Václav-4-6-3  03115
17.Skyva MilanVendl Milan-66-68332125
18.Klimeš VladimírHruška Václav3-845 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vojtíšek Tomáš31Čížek Martin22
Skyva Milan40Koubek Václav31
Klimeš Vladimír22Vendl Milan04
Suchý Ladislav22Hruška Václav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FK Kolín "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klučov "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ strojní, Heverova 191, KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:
pokuta
BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:42 TJ Klučov "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Ladislav
Kopiště Milan
 
 
Douša Ivan
Ševčík Jiří ml.
 
 
     1301
2.Vokounová Adéla
Nekovář Petr
 
 
Martin Josef ml.
Lambert Zdeněk
 
 
     3211
3.Novák LadislavDouša Ivan     1312
4.Kopiště MilanŠevčík Jiří ml.     0313
5.Vokounová AdélaMartin Josef ml.     0314
6.Nekovář PetrLambert Zdeněk     2315
7.Heincl JiříDouša Ivan     1316
8.Vokounová AdélaŠevčík Jiří ml.     3026
9.Nekovář PetrMartin Josef ml.     1327
10.Novák LadislavLambert Zdeněk     0328
11.Vokounová AdélaDouša Ivan     0329
12.Nekovář PetrŠevčík Jiří ml.     3139
13.Novák LadislavMartin Josef ml.     03310
14.Heincl JiříLambert Zdeněk     13311
15.Nekovář PetrDouša IvanWO    30411
16.Novák LadislavŠevčík Jiří ml.     13412
17.Heincl JiříMartin Josef ml.WO    30512
18.Vokounová AdélaLambert ZdeněkWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Ladislav04Douša Ivan30
Kopiště Milan01Ševčík Jiří ml.22
Vokounová Adéla12Martin Josef ml.30
Nekovář Petr12Lambert Zdeněk30
Heincl Jiří02   
WO21WO12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velim "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ T. G. M., Vrchlického 236, Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:21663:589TJ Sokol Velký Osek "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čebiš Luboš
Lhoták Lubor
 
 
Jeřala Pavel
Sixta Pavel
 
 
-8-787-62301
2.Svoboda Pavel
Lhoták Lubor
 
 
Škopek Martin
Vejtruba František
 
 
 -45463111
3.Konrád MartinJeřala Pavel-687-4-92312
4.Čebiš LubošVejtruba František  7743022
5.Svoboda PavelŠkopek Martin  79113032
6.Lhoták LuborSixta Pavel -108883142
7.Čebiš LubošJeřala Pavel  13853052
8.Svoboda PavelVejtruba František  7793062
9.Lhoták LuborŠkopek Martin -98673172
10.Konrád MartinSixta Pavel 7-8883182
11.Svoboda PavelJeřala Pavel  8673092
12.Lhoták LuborVejtruba František  69330102
13.Konrád MartinŠkopek Martin88-7-8432112
14.Čebiš LubošSixta Pavel-5-4109432122
15.Lhoták LuborJeřala Pavel  99930132
16.Konrád MartinVejtruba František 7-88831142
17.Čebiš LubošŠkopek MartinWO    03143
18.Svoboda PavelSixta Pavel-798-8-1023144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Konrád Martin31Jeřala Pavel13
Čebiš Luboš30Vejtruba František04
Svoboda Pavel31Škopek Martin03
Lhoták Lubor40Sixta Pavel13
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad, Václavské nám. 22, Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1423:47560:677TJ Sokol Starý Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Březina Miroslav st.
Petřík Petr
 
 
Salák Alois
Bajtler Luboš
 
 
-10-104453210
2.Řehák Josef st.
Pych Luděk
 
 
Kahoun Václav
Havránek Stanislav
 
 
-46-77-52311
3.Petřík PetrKahoun Václav-8-9-7  0312
4.Řehák Josef st.Havránek Stanislav334  3022
5.Březina Miroslav st.Salák Alois11-6-7-2 1323
6.Pych LuděkBajtler Luboš-878-8-82324
7.Řehák Josef st.Kahoun Václav-66-8-10 1325
8.Březina Miroslav st.Havránek Stanislav-11-9-6  0326
9.Pych LuděkSalák Alois-46-59-72327
10.Petřík PetrBajtler Luboš-7-6-6  0328
11.Březina Miroslav st.Kahoun Václav-1-6-8  0329
12.Pych LuděkHavránek Stanislav7-7-8-9 13210
13.Petřík PetrSalák Alois-7-6-8  03211
14.Řehák Josef st.Bajtler Luboš-7-6-8  03212
15.Pych LuděkKahoun Václav-710-69-323213
16.Petřík PetrHavránek Stanislav710-78 31313
17.Řehák Josef st.Salák Alois7-78-8632413
18.Březina Miroslav st.Bajtler LubošWO    03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Petřík Petr13Kahoun Václav40
Řehák Josef st.22Havránek Stanislav22
Březina Miroslav st.03Salák Alois31
Pych Luděk04Bajtler Luboš30
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Komenského 527, Kostelec n. Č. lesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:28603:595TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Jaroslav
Čihák Jaroslav
 
 
Dzurko Michal
Výborný Pavel
 
 
-94-9983210
2.Röhrl Theodor
Moravec Václav
 
 
Pros Jan
Pros Jaroslav
 
 
-2-10-7  0311
3.Moravec VáclavDzurko Michal-59-108-72312
4.Röhrl TheodorVýborný Pavel8105  3022
5.Čihák JaroslavPros Jan-10-4-8  0323
6.Pokorný JaroslavPros Jaroslav667  3033
7.Röhrl TheodorDzurko Michal76-39 3143
8.Čihák JaroslavVýborný Pavel-11-8-8  0344
9.Pokorný JaroslavPros Jan456  3054
10.Moravec VáclavPros Jaroslav488  3064
11.Čihák JaroslavDzurko Michal-6-8-11  0365
12.Pokorný JaroslavVýborný Pavel847  3075
13.Moravec VáclavPros Jan-758-5143285
14.Röhrl TheodorPros Jaroslav-8987 3195
15.Pokorný JaroslavDzurko Michal-79-89-82396
16.Moravec VáclavVýborný Pavel-881010 31106
17.Röhrl TheodorPros JanWO    03107
18.Čihák JaroslavPros Jaroslav8109  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moravec Václav31Dzurko Michal31
Röhrl Theodor30Výborný Pavel13
Čihák Jaroslav13Pros Jan12
Pokorný Jaroslav31Pros Jaroslav04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Viktoria Radim "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brankovická 1289, Kolín 5Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:34706:682Stolní tenis Kolín "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dzurko Michal
Výborný Pavel
 
 
Svojša Petr
Říha Vlastimil
 
 
-87-5543210
2.Pros Jaroslav
Pros Jan
 
 
Doskočil Václav
Stránská Anna
 
 
-5675 3120
3.Dzurko MichalStránská Anna-710-12-6 1321
4.Pros JanŘíha Vlastimil9814  3031
5.Pros JaroslavDoskočil Václav-118610 3141
6.Výborný PavelSvojša Petr-5-7-10  0342
7.Pros JanStránská Anna3913  3052
8.Pros JaroslavŘíha Vlastimil-8127-7-72353
9.Výborný PavelDoskočil Václav-9-8108-92354
10.Dzurko MichalSvojša Petr9109  3064
11.Pros JaroslavStránská Anna-8-59-9 1365
12.Výborný PavelŘíha Vlastimil68-59 3175
13.Dzurko MichalDoskočil Václav55-8-863285
14.Pros JanSvojša Petr-106-66-92386
15.Výborný PavelStránská Anna9-5-8-6 1387
16.Dzurko MichalŘíha Vlastimil310-9-1053297
17.Pros JanDoskočil Václav109-85 31107
18.Pros JaroslavSvojša Petr-7-7-7  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dzurko Michal31Stránská Anna31
Pros Jan31Říha Vlastimil13
Pros Jaroslav13Doskočil Václav13
Výborný Pavel13Svojša Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Kolínská 90, Starý KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:13681:336TJ Sokol Starý Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Salák Alois
Krastev Dilyan
 
 
Röhrl Theodor
Moravec Václav
 
 
47-35 3110
2.Kahoun Václav
Havránek Stanislav
 
 
Pokorný Jaroslav
Čihák Jaroslav
 
 
627  3020
3.Krastev DilyanPokorný Jaroslav710-9-893230
4.Salák AloisRöhrl Theodor-56-9383240
5.Kahoun VáclavMoravec Václav2-898 3150
6.Havránek StanislavČihák Jaroslav9913  3060
7.Salák AloisPokorný Jaroslav7-68-5-72361
8.Kahoun VáclavRöhrl Theodor76-91 3171
9.Havránek StanislavMoravec Václav8-986 3181
10.Krastev DilyanČihák Jaroslav-73-8873291
11.Kahoun VáclavPokorný JaroslavWO    30101
12.Havránek StanislavRöhrl TheodorWO    30111
13.Krastev DilyanMoravec VáclavWO    30121
14.Salák AloisČihák JaroslavWO    30131
15.Havránek StanislavPokorný JaroslavWO    30141
16.Krastev DilyanRöhrl TheodorWO    30151
17.Salák AloisMoravec VáclavWO    30161
18.Kahoun VáclavČihák JaroslavWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krastev Dilyan20Pokorný Jaroslav11
Salák Alois11Röhrl Theodor02
Kahoun Václav20Moravec Václav02
Havránek Stanislav20Čihák Jaroslav02
WO80WO08



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velim "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, SOkolská 231, VelimRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:34685:686TJ Sokol Velim "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dej František
Jeřala Pavel
 
 
Petřík Petr
Březina Miroslav st.
 
 
10410  3010
2.Sixta Pavel
Škopek Martin
 
 
Řehák Josef st.
Pych Luděk
 
 
-6-956-62311
3.Dej FrantišekŘehák Josef st.-12-776103221
4.Sixta PavelPetřík Petr-12-9-6  0322
5.Jeřala PavelPych Luděk-9-10-8  0323
6.Škopek MartinBřezina Miroslav st.124-45 3133
7.Sixta PavelŘehák Josef st.-4-46-10 1334
8.Jeřala PavelPetřík Petr8-4-73-92335
9.Škopek MartinPych Luděk7-69-973245
10.Dej FrantišekBřezina Miroslav st.979  3055
11.Jeřala PavelŘehák Josef st.-39-49-52356
12.Škopek MartinPetřík Petr-46-5-10 1357
13.Dej FrantišekPych Luděk6-679 3167
14.Sixta PavelBřezina Miroslav st.129-69 3177
15.Škopek MartinŘehák Josef st.9-76-3-122378
16.Dej FrantišekPetřík Petr957  3088
17.Sixta PavelPych Luděk-57-7763298
18.Jeřala PavelBřezina Miroslav st.-8996 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dej František40Řehák Josef st.31
Sixta Pavel22Petřík Petr31
Jeřala Pavel13Pych Luděk13
Škopek Martin22Březina Miroslav st.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klučov "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, KlučovRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:37627:658nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Douša Ivan
Ševčík Jiří ml.
 
 
Čebiš Luboš
Laštovička Jiří
 
 
-1-8-7  0301
2.Lambert Zdeněk
Martin Josef ml.
 
 
Svoboda Karel
Konrád Martin
 
 
7-9-8-8 1302
3.Douša IvanČebiš Luboš10-5-9-7 1303
4.Lambert ZdeněkKonrád Martin-8-85-9 1304
5.Martin Josef ml.Svoboda Karel7-646 3114
6.Ševčík Jiří ml.Laštovička Jiří-3126-863224
7.Lambert ZdeněkČebiš Luboš-6-9-8  0325
8.Martin Josef ml.Konrád Martin1178  3035
9.Ševčík Jiří ml.Svoboda Karel10-4-4-8 1336
10.Douša IvanLaštovička Jiří-96-5-7 1337
11.Martin Josef ml.Čebiš Luboš-9676 3147
12.Ševčík Jiří ml.Konrád Martin-1111112 3157
13.Douša IvanSvoboda Karel-711115 3167
14.Lambert ZdeněkLaštovička Jiří77-7-463277
15.Ševčík Jiří ml.Čebiš Luboš8-6213 3187
16.Douša IvanKonrád Martin-7-7-11  0388
17.Lambert ZdeněkSvoboda Karel-10-9-8  0389
18.Martin Josef ml.Laštovička Jiří-3299 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Douša Ivan13Čebiš Luboš22
Lambert Zdeněk13Konrád Martin22
Martin Josef ml.40Svoboda Karel22
Ševčík Jiří ml.31Laštovička Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST BýchoryVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK Kolín "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Býchory, čp. 99Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:648:30 ST Býchory

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruška Václav
Čížek Jiří
 
 
Kopiště Milan
Heincl Jiří
 
 
     2301
2.Vendl Milan
Čížek Martin
 
 
Vokounová Adéla
Bártová Věra
 
 
     2302
3.Hruška VáclavKopiště Milan87-95 3112
4.Čížek JiříHeincl Jiří-9349 3122
5.Vendl MilanVokounová Adéla-89-69-52323
6.Čížek MartinBártová Věra684  3033
7.Čížek JiříKopiště Milan9-764 3143
8.Vendl MilanHeincl Jiří-987-9-82344
9.Čížek MartinVokounová Adéla64-88 3154
10.Hruška VáclavBártová Věra69-84 3164
11.Vendl MilanKopiště Milan9-68-993274
12.Čížek MartinHeincl Jiří8-949 3184
13.Hruška VáclavVokounová Adéla-799-8-62385
14.Čížek JiříBártová Věra-9649 3195
15.Čížek MartinKopiště Milan3-6-49632105
16.Hruška VáclavHeincl Jiří464  30115
17.Čížek JiříVokounová Adéla7-64-8-1023116
18.Vendl MilanBártová Věra68-97 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hruška Václav31Kopiště Milan04
Čížek Jiří31Heincl Jiří13
Vendl Milan22Vokounová Adéla31
Čížek Martin40Bártová Věra04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Zásmuky "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brankovická 1289, Kolín 5Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:26652:602Stolní tenis Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíček Vladimír
Bednařík Martin
 
 
Klimeš Vladimír
Suchý Ladislav
 
 
3-95-963210
2.Svoboda Miloš
Dolejš Martin
 
 
Skyva Milan
Vojtíšek Tomáš
 
 
-6-88-7 1311
3.Havlíček VladimírKlimeš Vladimír876  3021
4.Svoboda MilošSuchý Ladislav8-79-9103231
5.Dolejš MartinSkyva Milan8-83-693241
6.Bednařík MartinVojtíšek Tomáš-8986 3151
7.Svoboda MilošKlimeš Vladimír8-76-893261
8.Dolejš MartinSuchý Ladislav898  3071
9.Bednařík MartinSkyva Milan-6-79-6 1372
10.Havlíček VladimírVojtíšek Tomáš-66-7693282
11.Dolejš MartinKlimeš Vladimír454  3092
12.Bednařík MartinSuchý Ladislav8-799 31102
13.Havlíček VladimírSkyva Milan789  30112
14.Svoboda MilošVojtíšek Tomáš678  30122
15.Bednařík MartinKlimeš VladimírWO    03123
16.Havlíček VladimírSuchý Ladislav657  30133
17.Svoboda MilošSkyva Milan-6-8-9  03134
18.Dolejš MartinVojtíšek Tomáš8-7-66932144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havlíček Vladimír40Klimeš Vladimír03
Svoboda Miloš31Suchý Ladislav04
Dolejš Martin40Skyva Milan22
Bednařík Martin21Vojtíšek Tomáš04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Radim "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Zásmuky "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, RadimRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:18634:560Viktoria Radim "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžičková Klára
Stránská Anna
 
 
Suchý Ladislav
Skyva Milan
 
 
-1111-5-6 1301
2.Lágner Václav
Svojša Petr
 
 
Klimeš Vladimír
Cikán Miloslav
 
 
7127  3011
3.Růžičková KláraSuchý Ladislav1087  3021
4.Svojša PetrKlimeš Vladimír7-997 3131
5.Lágner VáclavSkyva Milan8-6-6-9 1332
6.Stránská AnnaCikán Miloslav7128  3042
7.Svojša PetrSuchý Ladislav7-896 3152
8.Lágner VáclavKlimeš Vladimír49-66 3162
9.Stránská AnnaSkyva Milan-0-910763272
10.Růžičková KláraCikán Miloslav5107  3082
11.Lágner VáclavSuchý Ladislav1096  3092
12.Stránská AnnaKlimeš Vladimír589  30102
13.Růžičková KláraSkyva Milan894  30112
14.Svojša PetrCikán Miloslav598  30122
15.Stránská AnnaSuchý Ladislav5-8910 31132
16.Růžičková KláraKlimeš Vladimír-8844 31142
17.Svojša PetrSkyva Milan-78-67932152
18.Lágner VáclavCikán MiloslavWO    03153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžičková Klára40Suchý Ladislav04
Svojša Petr40Klimeš Vladimír04
Lágner Václav21Skyva Milan13
Stránská Anna40Cikán Miloslav03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FK Kolín "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ strojní, Heverova 191, KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1320:45 Stolní tenis Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vokounová Adéla
Záboj Matěj
 
 
Havlíček Vladimír
Bednařík Martin
 
 
     1301
2.Bártová Věra
Heincl Jiří
 
 
Svoboda Miloš
Dolejš Martin
 
 
     0302
3.Záboj MatějHavlíček Vladimír     3212
4.Heincl JiříSvoboda Miloš     2313
5.Vokounová AdélaBednařík Martin     0314
6.Bártová VěraDolejš Martin     0315
7.Novák LadislavHavlíček Vladimír     0316
8.Vokounová AdélaSvoboda Miloš     3126
9.Bártová VěraBednařík Martin     0327
10.Záboj MatějDolejš Martin     3237
11.Vokounová AdélaHavlíček Vladimír     0338
12.Bártová VěraSvoboda Miloš     2339
13.Záboj MatějBednařík Martin     3149
14.Novák LadislavDolejš Martin     03410
15.Bártová VěraHavlíček Vladimír     03411
16.Záboj MatějSvoboda Miloš     30511
17.Novák LadislavBednařík Martin     03512
18.Vokounová AdélaDolejš MartinWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Záboj Matěj40Havlíček Vladimír31
Heincl Jiří01Svoboda Miloš22
Vokounová Adéla12Bednařík Martin31
Bártová Věra04Dolejš Martin21
Novák Ladislav03   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST BýchoryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ T. G. M., Vrchlického 236, Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:19675:566TJ Sokol Velký Osek "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čebiš Luboš
Laštovička Jiří
 
 
Hruška Václav
Čížek Martin
 
 
 8-10993110
2.Svoboda Karel
Konrád Martin
 
 
Čížek Jiří
Vendl Milan
 
 
  7843020
3.Konrád MartinHruška Václav  4563030
4.Čebiš LubošČížek Martin -5121043140
5.Svoboda KarelČížek Jiří 78-893150
6.Laštovička JiříVendl Milan -631083160
7.Čebiš LubošHruška Václav  6683070
8.Svoboda KarelČížek Martin3-8-6733280
9.Laštovička JiříČížek Jiří  7983090
10.Konrád MartinVendl Milan  128930100
11.Svoboda KarelHruška Václav 7-74131110
12.Laštovička JiříČížek Martin-66-671032120
13.Konrád MartinČížek Jiří  78730130
14.Čebiš LubošVendl Milan -498731140
15.Laštovička JiříHruška Václav-736-11-623141
16.Konrád MartinČížek Martin 8-79831151
17.Čebiš LubošČížek JiříWO    03152
18.Svoboda KarelVendl Milan-910-98432162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Konrád Martin40Hruška Václav13
Čebiš Luboš30Čížek Martin04
Svoboda Karel40Čížek Jiří03
Laštovička Jiří31Vendl Milan04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klučov "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad, Václavské nám. 22, Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1134:37652:652TJ Klučov "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Březina Miroslav st.
Petřík Petr
 
 
Douša Ivan
Ševčík Jiří ml.
 
 
8-8-6-5 1301
2.Řehák Josef st.
Pych Luděk
 
 
Martin Josef ml.
Lambert Zdeněk
 
 
-68-9-9 1302
3.Petřík PetrŠevčík Jiří ml.6-768 3112
4.Řehák Josef st.Douša Ivan597  3022
5.Březina Miroslav st.Martin Josef ml.6-6-5-6 1323
6.Pych LuděkLambert Zdeněk96-66 3133
7.Řehák Josef st.Ševčík Jiří ml.867  3043
8.Březina Miroslav st.Douša Ivan9-8-6-5 1344
9.Pych LuděkMartin Josef ml.7-7-8-8 1345
10.Petřík PetrLambert Zdeněk7-8-8-7 1346
11.Březina Miroslav st.Ševčík Jiří ml.478  3056
12.Pych LuděkDouša Ivan-9764 3166
13.Petřík PetrMartin Josef ml.7-7-8-6 1367
14.Řehák Josef st.Lambert Zdeněk79-78 3177
15.Pych LuděkŠevčík Jiří ml.8-88-8-102378
16.Petřík PetrDouša Ivan8-8-8-9 1379
17.Řehák Josef st.Martin Josef ml.77-8-8-1023710
18.Březina Miroslav st.Lambert Zdeněk7-6-8-12 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Petřík Petr13Ševčík Jiří ml.13
Řehák Josef st.31Douša Ivan22
Březina Miroslav st.13Martin Josef ml.40
Pych Luděk22Lambert Zdeněk22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velim "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Komenského 527, Kostelec n. Č. lesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:34661:657nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Václav
Röhrl Theodor
 
 
Jeřala Pavel
Dej František
 
 
-8-7-2  0301
2.Pokorný Jaroslav
Čihák Jaroslav
 
 
Škopek Martin
Vejtruba František
 
 
675  3011
3.Röhrl TheodorJeřala Pavel910-78 3121
4.Pokorný JaroslavVejtruba František356  3031
5.Moravec VáclavŠkopek Martin-910-99-72332
6.Čihák JaroslavDej František-7-8-5  0333
7.Pokorný JaroslavJeřala Pavel3-887 3143
8.Moravec VáclavVejtruba František6-9-9-6 1344
9.Čihák JaroslavŠkopek Martin9-8-10793254
10.Röhrl TheodorDej František-7-6-4  0355
11.Moravec VáclavJeřala Pavel88-66 3165
12.Čihák JaroslavVejtruba František579  3075
13.Röhrl TheodorŠkopek Martin12-714-8-82376
14.Pokorný JaroslavDej František56-7-7-72377
15.Čihák JaroslavJeřala Pavel-8-410953287
16.Röhrl TheodorVejtruba František-108-2-11 1388
17.Pokorný JaroslavŠkopek Martin888  3098
18.Moravec VáclavDej František-10105-6-52399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Röhrl Theodor13Jeřala Pavel04
Pokorný Jaroslav31Vejtruba František22
Moravec Václav13Škopek Martin22
Čihák Jaroslav31Dej František40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brankovická 1289, Kolín 5Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:36632:646TJ Sokol Starý Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dzurko Michal
Výborný Pavel
 
 
Salák Alois
Krastev Dilyan
 
 
77-96 3110
2.Pros Jan
Pros Jaroslav
 
 
Kahoun Václav
Havránek Stanislav
 
 
9-8-12-8 1311
3.Pros JaroslavKahoun Václav-6-7-6  0312
4.Dzurko MichalKrastev Dilyan4-1-7-8 1313
5.Pros JanHavránek Stanislav-9-6-5  0314
6.Výborný PavelSalák Alois946  3024
7.Dzurko MichalKahoun Václav9-7-915-72325
8.Pros JanKrastev Dilyan66-74 3135
9.Výborný PavelHavránek Stanislav-7-84-11 1336
10.Pros JaroslavSalák Alois8-699 3146
11.Pros JanKahoun Václav-6-2-5  0347
12.Výborný PavelKrastev Dilyan99-8-6-102348
13.Pros JaroslavHavránek Stanislav496  3058
14.Dzurko MichalSalák Alois-37510 3168
15.Výborný PavelKahoun Václav-4-9-7  0369
16.Pros JaroslavKrastev Dilyan-10-977-823610
17.Dzurko MichalHavránek Stanislav148-7-9332710
18.Pros JanSalák Alois878  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pros Jaroslav22Kahoun Václav40
Dzurko Michal22Krastev Dilyan31
Pros Jan22Havránek Stanislav22
Výborný Pavel13Salák Alois04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Viktoria Radim "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Kolínská 90, Starý KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:28618:586TJ Sokol Starý Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kahoun Václav
Havránek Stanislav
 
 
Svojša Petr
Doskočil Václav
 
 
-810-9-7 1301
2.Salák Alois
Bajtler Luboš
 
 
Růžičková Klára
Říha Vlastimil
 
 
578  3011
3.Salák AloisRůžičková Klára995  3021
4.Bajtler LubošŘíha Vlastimil2-35-5-72322
5.Kahoun VáclavDoskočil Václav8-946 3132
6.Havránek StanislavSvojša Petr-6-8-7  0333
7.Bajtler LubošRůžičková Klára-77-8-12 1334
8.Kahoun VáclavŘíha Vlastimil-13857 3144
9.Havránek StanislavDoskočil Václav7-859 3154
10.Salák AloisSvojša Petr9-10-5-7 1355
11.Kahoun VáclavRůžičková Klára8108  3065
12.Havránek StanislavŘíha Vlastimil-57-36-42366
13.Salák AloisDoskočil Václav5610  3076
14.Bajtler LubošSvojša Petr-6-3-5  0377
15.Havránek StanislavRůžičková Klára467  3087
16.Salák AloisŘíha Vlastimil-891010 3197
17.Bajtler LubošDoskočil Václav-69-10-6 1398
18.Kahoun VáclavSvojša Petr775  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Salák Alois31Růžičková Klára13
Bajtler Luboš04Říha Vlastimil22
Kahoun Václav40Doskočil Václav13
Havránek Stanislav22Svojša Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velim "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, SOkolská 231, VelimRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:30672:620TJ Sokol Velim "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dej František
Jeřala Pavel
 
 
Dzurko Michal
Výborný Pavel
 
 
88-97 3110
2.Vejtruba František
Škopek Martin
 
 
Pros Jan
Pros Jaroslav
 
 
8-88-933220
3.Jeřala PavelDzurko Michal-8-596-22321
4.Vejtruba FrantišekVýborný Pavel879  3031
5.Dej FrantišekPros Jan836  3041
6.Škopek MartinPros Jaroslav-1086-10-62342
7.Vejtruba FrantišekDzurko Michal-5-877-92343
8.Dej FrantišekVýborný Pavel25-86 3153
9.Škopek MartinPros Jan-979-3-62354
10.Jeřala PavelPros Jaroslav-1012117 3164
11.Dej FrantišekDzurko Michal7-98-953274
12.Sixta PavelVýborný Pavel10-994 3184
13.Jeřala PavelPros Jan-9484 3194
14.Vejtruba FrantišekPros Jaroslav8410  30104
15.Sixta PavelDzurko Michal-8-511-7 13105
16.Jeřala PavelVýborný Pavel172  30115
17.Vejtruba FrantišekPros Jan-7-4-9  03116
18.Dej FrantišekPros JaroslavWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jeřala Pavel31Dzurko Michal31
Vejtruba František22Výborný Pavel04
Dej František30Pros Jan22
Škopek Martin02Pros Jaroslav12
Sixta Pavel11   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klučov "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, KlučovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:6647:432TJ Klučov "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Douša Ivan
Ševčík Jiří ml.
 
 
Novák Petr
Pačes Ladislav
 
 
788  3010
2.Lambert Zdeněk
Martin Josef ml.
 
 
Pak Viktor
Liška Jan
 
 
6-957 3120
3.Douša IvanLiška Jan85-96 3130
4.Ševčík Jiří ml.Novák Petr654  3040
5.Martin Josef ml.Pačes Ladislav778  3050
6.Lambert ZdeněkPak Viktor776  3060
7.Ševčík Jiří ml.Liška Jan-98-10893270
8.Martin Josef ml.Novák Petr687  3080
9.Lambert ZdeněkPačes Ladislav466  3090
10.Douša IvanPak Viktor685  30100
11.Martin Josef ml.Liška Jan597  30110
12.Lambert ZdeněkNovák Petr857  30120
13.Douša IvanPačes Ladislav797  30130
14.Ševčík Jiří ml.Pak Viktor658  30140
15.Lambert ZdeněkLiška Jan-7910-8832150
16.Douša IvanNovák Petr568  30160
17.Ševčík Jiří ml.Pačes Ladislav865  30170
18.Martin Josef ml.Pak Viktor478  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Douša Ivan40Liška Jan04
Ševčík Jiří ml.40Novák Petr04
Martin Josef ml.40Pačes Ladislav04
Lambert Zdeněk40Pak Viktor04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST BýchoryVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Býchory, čp. 99Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:36538:513SK Nová Ves "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruška Václav
Čížek Martin
 
 
Březina Miroslav st.
Petřík Petr
 
 
9-65-673210
2.Čížek Jiří
Vendl Milan
 
 
Řehák Josef st.
Pych Luděk
 
 
-4-9-5  0311
3.Hruška VáclavPetřík Petr-710-7-7 1312
4.Čížek MartinŘehák Josef st.9-69-9-82313
5.Čížek JiříPych Luděk-5-5-7  0314
6.Vendl MilanBřezina Miroslav st.-5-7-5  0315
7.Čížek MartinPetřík Petr1010-5-10-22316
8.Čížek JiříŘehák Josef st.9-5-3-4 1317
9.Vendl MilanPych Luděk-4-5-10  0318
10.Hruška VáclavBřezina Miroslav st.-10-6-7  0319
11.Čížek JiříPetřík Petr-10-67-5 13110
12.Vendl MilanŘehák Josef st.-3-7-5  03111
13.Hruška VáclavPych Luděk106-812 31211
14.Čížek MartinBřezina Miroslav st.WO    30311
15.Vendl MilanPetřík PetrWO    30411
16.Hruška VáclavŘehák Josef st.WO    30511
17.Čížek MartinPych LuděkWO    30611
18.Čížek JiříBřezina Miroslav st.WO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hruška Václav12Petřík Petr30
Čížek Martin02Řehák Josef st.30
Čížek Jiří03Pych Luděk21
Vendl Milan03Březina Miroslav st.20
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brankovická 1289, Kolín 5Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:32664:652Stolní tenis Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíček Vladimír
Bednařík Martin
 
 
Čebiš Luboš
Laštovička Jiří
 
 
8-5-91083210
2.Svoboda Miloš
Dolejš Martin
 
 
Svoboda Pavel
Svoboda Karel
 
 
-6-88-9 1311
3.Havlíček VladimírČebiš Luboš-8-9-9  0312
4.Svoboda MilošLaštovička Jiří-8-78993222
5.Dolejš MartinSvoboda Pavel8-7-6983232
6.Bednařík MartinSvoboda Karel674  3042
7.Svoboda MilošČebiš Luboš89-7-8-92343
8.Dolejš MartinLaštovička Jiří878  3053
9.Bednařík MartinSvoboda Pavel-9-8-7  0354
10.Havlíček VladimírSvoboda Karel8-7-6-8 1355
11.Dolejš MartinČebiš Luboš676  3065
12.Bednařík MartinLaštovička Jiří8-7-8883275
13.Havlíček VladimírSvoboda Pavel878  3085
14.Svoboda MilošSvoboda Karel-789-693295
15.Bednařík MartinČebiš Luboš-68-79-42396
16.Havlíček VladimírLaštovička Jiří8-788 31106
17.Svoboda MilošSvoboda Pavel-7-8-7  03107
18.Dolejš MartinSvoboda Karel764  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havlíček Vladimír22Čebiš Luboš31
Svoboda Miloš22Laštovička Jiří04
Dolejš Martin40Svoboda Pavel22
Bednařík Martin22Svoboda Karel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Zásmuky "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK Kolín "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Zásmuky (zadní vchod)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:26673:595Sokol Zásmuky "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cikán Miloslav
Skývová Lenka
 
 
Bártová Věra
Nutilová Vendula
 
 
-11786 3110
2.Skyva Milan
Švec Josef
 
 
Heincl Jiří
Novák Ladislav
 
 
6-7-88-82311
3.Skyva MilanNutilová Vendula264  3021
4.Švec JosefNovák Ladislav-910-9-6 1322
5.Skývová LenkaBártová Věra-9-699-122323
6.Cikán MiloslavHeincl Jiří-11-6-7  0324
7.Švec JosefNutilová Vendula88-86 3134
8.Skývová LenkaNovák Ladislav-84-108-82335
9.Cikán MiloslavBártová Věra88-7-8-102336
10.Skyva MilanHeincl Jiří-4677 3146
11.Skývová LenkaNutilová Vendula7-878 3156
12.Cikán MiloslavNovák Ladislav784  3066
13.Skyva MilanBártová Věra885  3076
14.Vojtíšek TomášHeincl Jiří88-910 3186
15.Cikán MiloslavNutilová Vendula9710  3096
16.Skyva MilanNovák Ladislav5101  30106
17.Vojtíšek TomášBártová Věra799  30116
18.Skývová LenkaHeincl Jiří-4-6-8  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skyva Milan40Nutilová Vendula04
Švec Josef11Novák Ladislav22
Skývová Lenka13Bártová Věra22
Cikán Miloslav22Heincl Jiří22
Vojtíšek Tomáš20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Radim "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK Kolín "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, RadimRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:23659:536Viktoria Radim "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doskočil Václav
Stránská Anna
 
 
Bártová Věra
Vokounová Adéla
 
 
488  3010
2.Svojša Petr
Říha Vlastimil
 
 
Nutilová Vendula
Heincl Jiří
 
 
922  3020
3.Říha VlastimilVokounová Adéla5-899 3130
4.Doskočil VáclavBártová Věra375  3040
5.Svojša PetrHeincl Jiří-878-2-42341
6.Stránská AnnaNutilová Vendula45-106 3151
7.Doskočil VáclavVokounová Adéla7-8-610-102352
8.Svojša PetrBártová Věra52-86 3162
9.Stránská AnnaHeincl Jiří-5-9-7  0363
10.Říha VlastimilNutilová Vendula844  3073
11.Svojša PetrVokounová Adéla87-8-9-102374
12.Stránská AnnaBártová Věra8810  3084
13.Říha VlastimilHeincl Jiří-8748 3194
14.Doskočil VáclavNutilová Vendula578  30104
15.Stránská AnnaVokounová Adéla-26-10-8 13105
16.Říha VlastimilBártová Věra8-978 31115
17.Doskočil VáclavHeincl Jiří6-8-7-9 13116
18.Svojša PetrNutilová Vendula863  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Říha Vlastimil40Vokounová Adéla31
Doskočil Václav22Bártová Věra04
Svojša Petr22Heincl Jiří31
Stránská Anna22Nutilová Vendula04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Zásmuky "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ T. G. M., Vrchlického 236, Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:19646:533TJ Sokol Velký Osek "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čebiš Luboš
Laštovička Jiří
 
 
Skyva Milan
Vojtíšek Tomáš
 
 
 -55383110
2.Svoboda Karel
Konrád Martin
 
 
Klimeš Vladimír
Cikán Miloslav
 
 
 -78763120
3.Konrád MartinSkyva Milan 5-137103130
4.Čebiš LubošKlimeš Vladimír -37373140
5.Laštovička JiříVojtíšek Tomáš  91183050
6.Svoboda KarelCikán Miloslav  6273060
7.Čebiš LubošSkyva Milan 4-7683170
8.Laštovička JiříKlimeš Vladimír 8-9373180
9.Svoboda KarelVojtíšek Tomáš 7-13353190
10.Konrád MartinCikán Miloslav  78730100
11.Laštovička JiříSkyva Milan-686-8732110
12.Svoboda KarelKlimeš Vladimír  55430120
13.Konrád MartinVojtíšek Tomáš  711930130
14.Čebiš LubošCikán Miloslav  7111130140
15.Svoboda KarelSkyva Milan53-9-11-823141
16.Konrád MartinKlimeš Vladimír  -3-5-503142
17.Čebiš LubošVojtíšek TomášWO    03143
18.Laštovička JiříCikán Miloslav 7-87931153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Konrád Martin31Skyva Milan13
Čebiš Luboš30Klimeš Vladimír13
Laštovička Jiří40Vojtíšek Tomáš03
Svoboda Karel31Cikán Miloslav04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad, Václavské nám. 22, Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:41627:673Stolní tenis Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petřík Petr
Šafránek Jaroslav
 
 
Havlíček Vladimír
Bednařík Martin
 
 
7-86-6-102301
2.Řehák Josef st.
Pych Luděk
 
 
Dolejš Martin
Svoboda Miloš
 
 
-3-5-4  0302
3.Petřík PetrBednařík Martin7-7-7-8 1303
4.Řehák Josef st.Havlíček Vladimír565  3013
5.Březina Miroslav st.Dolejš Martin-37-9-4 1314
6.Pych LuděkSvoboda Miloš-9655 3124
7.Řehák Josef st.Bednařík Martin-5125-1053234
8.Březina Miroslav st.Havlíček Vladimír-11-9-7  0335
9.Pych LuděkDolejš Martin-9-9-9  0336
10.Petřík PetrSvoboda Miloš768  3046
11.Březina Miroslav st.Bednařík Martin5-49-10-102347
12.Pych LuděkHavlíček Vladimír88-78 3157
13.Petřík PetrDolejš Martin-7-128-10 1358
14.Řehák Josef st.Svoboda Miloš6-749 3168
15.Pych LuděkBednařík Martin-10-611-10 1369
16.Petřík PetrHavlíček Vladimír-86-97-723610
17.Řehák Josef st.Dolejš Martin910-6-9-723611
18.Březina Miroslav st.Svoboda MilošWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Petřík Petr13Bednařík Martin31
Řehák Josef st.31Havlíček Vladimír22
Březina Miroslav st.03Dolejš Martin40
Pych Luděk22Svoboda Miloš03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST BýchoryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Komenského 527, Kostelec n. Č. lesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:24670:468TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Jaroslav
Čihák Jaroslav
 
 

 
 
WO    3010
2.Moravec Václav
Novák Petr
 
 
Hruška Václav
Čížek Martin
 
 
12-9106 3120
3.Pokorný JaroslavWO    3030
4.Moravec VáclavČížek Jiří74-76 3140
5.Čihák JaroslavČížek Martin-88-99-102341
6.Novák PetrHruška Václav-99-7-8 1342
7.Moravec VáclavWO    3052
8.Čihák JaroslavČížek Jiří9-99-893262
9.Novák PetrČížek Martin-88-9-8 1363
10.Pokorný JaroslavHruška Václav231  3073
11.Čihák JaroslavWO    3083
12.Novák PetrČížek Jiří5-6-6-8 1384
13.Pokorný JaroslavČížek Martin8612  3094
14.Moravec VáclavHruška Václav2-10-144-62395
15.Novák PetrWO    30105
16.Pokorný JaroslavČížek Jiří8-688 31115
17.Moravec VáclavČížek Martin-6-6-3  03116
18.Čihák JaroslavHruška Václav-10689 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pokorný Jaroslav30Čížek Jiří13
Moravec Václav12Čížek Martin31
Čihák Jaroslav21Hruška Václav22
Novák Petr03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klučov "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brankovická 1289, Kolín 5Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:25 Stolní tenis Kolín "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dzurko Michal
Výborný Pavel
 
 
Douša Ivan
Ševčík Jiří ml.
 
 
97-9-1263210
2.Pros Jan
Pros Jaroslav
 
 
Spáčil Ladislav
 
 
     3020
3.Pros JanDouša Ivan-9-8-6  0321
4.Dzurko MichalŠevčík Jiří ml.-3-8-7  0322
5.Pros JaroslavSpáčil Ladislav587  3032
6.Výborný Pavel     3042
7.Dzurko MichalDouša Ivan-89-101193252
8.Pros JaroslavŠevčík Jiří ml.-7-878-52353
9.Výborný PavelSpáčil LadislavWO    3063
10.Pros Jan     3073
11.Pros JaroslavDouša Ivan-8-8-5  0374
12.Výborný PavelŠevčík Jiří ml.-97-86-92375
13.Pros JanSpáčil Ladislav8-6-8673285
14.Dzurko Michal     3095
15.Výborný PavelDouša Ivan412-68 31105
16.Pros JanŠevčík Jiří ml.-8-8-7  03106
17.Dzurko MichalSpáčil LadislavWO    30116
18.Pros Jaroslav     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pros Jan22Douša Ivan22
Dzurko Michal21Ševčík Jiří ml.40
Pros Jaroslav22Spáčil Ladislav02
Výborný Pavel2104
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velim "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Kolínská 90, Starý KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:21645:518TJ Sokol Starý Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krastev Dilyan
Salák Alois
 
 
Jeřala Pavel
Dej František
 
 
112-7-9-52301
2.Kahoun Václav
Havránek Stanislav
 
 
Škopek Martin
Sixta Pavel
 
 
767  3011
3.Salák AloisJeřala Pavel8-8-99-92312
4.Krastev DilyanSixta Pavel-5-6-1  0313
5.Kahoun VáclavŠkopek Martin677  3023
6.Havránek StanislavDej František-8478 3133
7.Krastev DilyanJeřala Pavel848  3043
8.Kahoun VáclavSixta Pavel56-84 3153
9.Havránek StanislavŠkopek Martin224  3063
10.Salák AloisDej František-66-10-8 1364
11.Kahoun VáclavJeřala Pavel876  3074
12.Havránek StanislavSixta Pavel7212  3084
13.Salák AloisŠkopek Martin879  3094
14.Krastev DilyanDej František-3-9-8  0395
15.Havránek StanislavJeřala Pavel-9994 31105
16.Salák AloisSixta Pavel34-88 31115
17.Krastev DilyanŠkopek Martin76-812 31125
18.Kahoun VáclavDej František-9794 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Salák Alois22Jeřala Pavel13
Krastev Dilyan22Sixta Pavel13
Kahoun Václav40Škopek Martin04
Havránek Stanislav40Dej František22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velim "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Viktoria Radim "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, SOkolská 231, VelimRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:38672:689Viktoria Radim "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dej František
Jeřala Pavel
 
 
Stránská Anna
Růžičková Klára
 
 
10-759 3110
2.Škopek Martin
Vejtruba František
 
 
Svojša Petr
Doskočil Václav
 
 
10-6-710-52311
3.Jeřala PavelStránská Anna739  3021
4.Vejtruba FrantišekRůžičková Klára-56-104-92322
5.Dej FrantišekDoskočil Václav-1029-8-82323
6.Škopek MartinSvojša Petr-5-8-7  0324
7.Vejtruba FrantišekStránská Anna897  3034
8.Dej FrantišekRůžičková Klára-5-7-7  0335
9.Škopek MartinDoskočil Václav6-109-9-62336
10.Jeřala PavelSvojša Petr-8-5-8  0337
11.Dej FrantišekStránská Anna588  3047
12.Sixta PavelRůžičková Klára-7-5-3  0348
13.Jeřala PavelDoskočil Václav5-678 3158
14.Vejtruba FrantišekSvojša Petr-7-995103268
15.Sixta PavelStránská Anna-10-12-8  0369
16.Jeřala PavelRůžičková Klára8-6-18-10 13610
17.Vejtruba FrantišekDoskočil Václav-810-119632710
18.Dej FrantišekSvojša Petr12-89-13632810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jeřala Pavel22Stránská Anna13
Vejtruba František31Růžičková Klára40
Dej František22Doskočil Václav22
Škopek Martin02Svojša Petr22
Sixta Pavel02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klučov "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, KlučovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:
odloženo
BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:42554:704TJ Sokol Starý Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčík Jiří ml.
Martin Josef ml.
 
 
Kahoun Václav
Havránek Stanislav
 
 
8116  3010
2.Douša Ivan
Dvořák Vladimír
 
 
Krastev Dilyan
Salák Alois
 
 
-7810-9-62311
3.Douša IvanKahoun Václav-61110-1093221
4.Ševčík Jiří ml.Havránek Stanislav-2977 3131
5.Dvořák VladimírKrastev Dilyan-6-3-2  0332
6.Martin Josef ml.Salák Alois8-82-9-42333
7.Ševčík Jiří ml.Kahoun Václav-71210-5-42334
8.Dvořák VladimírHavránek Stanislav-97-86-22335
9.Martin Josef ml.Krastev Dilyan-6268 3145
10.Douša IvanSalák Alois-4-9-13  0346
11.Dvořák VladimírKahoun Václav-810-8-3 1347
12.Martin Josef ml.Havránek Stanislav87-711 3157
13.Douša IvanKrastev DilyanWO    0358
14.Ševčík Jiří ml.Salák Alois-1011107 3168
15.Martin Josef ml.Kahoun Václav-7-767-52369
16.Douša IvanHavránek StanislavWO    03610
17.Ševčík Jiří ml.Krastev Dilyan-8-11-6  03611
18.Dvořák VladimírSalák AloisWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Douša Ivan11Kahoun Václav31
Ševčík Jiří ml.22Havránek Stanislav12
Dvořák Vladimír03Krastev Dilyan21
Martin Josef ml.22Salák Alois21
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST BýchoryVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Býchory, čp. 99Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:30699:645ST Býchory

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruška Václav
Čížek Jiří
 
 
Dzurko Michal
Výborný Pavel
 
 
887  3010
2.Čížek Martin
Koubek Václav
 
 
Pros Jan
Pros Jaroslav
 
 
2-6910 3120
3.Čížek MartinDzurko Michal886  3030
4.Koubek VáclavVýborný Pavel647  3040
5.Čížek JiříPros Jan-8-8-8  0341
6.Hruška VáclavPros Jaroslav9-889 3151
7.Koubek VáclavDzurko Michal668  3061
8.Čížek JiříVýborný Pavel-88-126-82362
9.Hruška VáclavPros Jan5-86-9143272
10.Čížek MartinPros Jaroslav105-710 3182
11.Čížek JiříDzurko Michal11-10-8-8 1383
12.Hruška VáclavVýborný Pavel9-8-6-8 1384
13.Čížek MartinPros Jan-6-1099-92385
14.Koubek VáclavPros Jaroslav8-9-78-92386
15.Hruška VáclavDzurko Michal-1-1089-102387
16.Čížek MartinVýborný Pavel8-9103 3197
17.Koubek VáclavPros Jan677  30107
18.Čížek JiříPros Jaroslav3-4-7-8 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čížek Martin31Dzurko Michal22
Koubek Václav31Výborný Pavel22
Čížek Jiří04Pros Jan22
Hruška Václav22Pros Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brankovická 1289, Kolín 5Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:35671:685Stolní tenis Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíček Vladimír
Bednařík Martin
 
 
Moravec Václav
Röhrl Theodor
 
 
87-87 3110
2.Svoboda Miloš
Dolejš Martin
 
 
Čihák Jaroslav
Pokorný Jaroslav
 
 
-8-68-7 1311
3.Havlíček VladimírČihák Jaroslav78-10-563221
4.Svoboda MilošRöhrl Theodor-6-5-8  0322
5.Dolejš MartinMoravec Václav-8498 3132
6.Bednařík MartinPokorný Jaroslav-1058-10-42333
7.Svoboda MilošČihák Jaroslav-7-8-7  0334
8.Dolejš MartinRöhrl Theodor8-77-8103244
9.Bednařík MartinMoravec Václav879  3054
10.Havlíček VladimírPokorný Jaroslav8-6-7983264
11.Dolejš MartinČihák Jaroslav8911  3074
12.Bednařík MartinRöhrl Theodor8-7-88-92375
13.Havlíček VladimírMoravec Václav65-9-883285
14.Svoboda MilošPokorný Jaroslav-6-5-4  0386
15.Bednařík MartinČihák Jaroslav899  3096
16.Havlíček VladimírRöhrl Theodor-67-5-9 1397
17.Svoboda MilošMoravec Václav8-799 31107
18.Dolejš MartinPokorný Jaroslav-68-78-923108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havlíček Vladimír31Čihák Jaroslav13
Svoboda Miloš13Röhrl Theodor31
Dolejš Martin31Moravec Václav04
Bednařík Martin22Pokorný Jaroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Zásmuky "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Zásmuky (zadní vchod)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1622:51647:775SK Nová Ves "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klimeš Vladimír
Skývová Lenka
 
 
Řehák Josef st.
Březina Miroslav st.
 
 
8-9-1012103210
2.Chlad Martin
Kašpar Milan
 
 
Pych Luděk
Petřík Petr
 
 
-1110813 3120
3.Klimeš VladimírŘehák Josef st.9-8-9-9 1321
4.Skývová LenkaPych Luděk-10-710-6 1322
5.Chlad MartinBřezina Miroslav st.69-10-7-92323
6.Kašpar MilanPetřík Petr-4-8-6  0324
7.Skývová LenkaŘehák Josef st.-5-8-3  0325
8.Chlad MartinPych Luděk-87-9-10 1326
9.Kašpar MilanBřezina Miroslav st.-1010-6-5 1327
10.Klimeš VladimírPetřík Petr-7-11-12  0328
11.Chlad MartinŘehák Josef st.6-98-9-72329
12.Kašpar MilanPych Luděk-5-610-8 13210
13.Klimeš VladimírBřezina Miroslav st.8-89-5-923211
14.Skývová LenkaPetřík Petr-99-8-4 13212
15.Kašpar MilanŘehák Josef st.-6-6-9  03213
16.Klimeš VladimírPych Luděk-8109-6-523214
17.Skývová LenkaBřezina Miroslav st.12-8-8-6 13215
18.Chlad MartinPetřík Petr9-9-8-6 13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klimeš Vladimír04Řehák Josef st.40
Skývová Lenka04Pych Luděk40
Chlad Martin04Březina Miroslav st.40
Kašpar Milan04Petřík Petr40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FK Kolín "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ strojní, Heverova 191, KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:179:53478:670TJ Sokol Velký Osek "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bártová Věra
Nutilová Vendula
 
 
Čebiš Luboš
Laštovička Jiří
 
 
9-7-4-5 1301
2.Heincl Jiří
Novák Ladislav
 
 
Svoboda Karel
Konrád Martin
 
 
-4-8-4  0302
3.Heincl JiříČebiš Luboš-77-9-8 1303
4.Bártová VěraKonrád Martin-11-8-8  0304
5.Nutilová VendulaSvoboda Karel-9-13-9  0305
6.Novák LadislavLaštovička Jiří-7-3-8  0306
7.Bártová VěraČebiš Luboš-11-8-7  0307
8.Nutilová VendulaKonrád Martin-10-2-9  0308
9.Novák LadislavSvoboda Karel-10-2-5  0309
10.Heincl JiříLaštovička Jiří7-86-8-723010
11.Nutilová VendulaČebiš Luboš-7-5-10  03011
12.Novák LadislavKonrád Martin-9-18-6  03012
13.Heincl JiříSvoboda Karel-758-8732112
14.Bártová VěraLaštovička Jiří-310-7-8 13113
15.Novák LadislavČebiš Luboš8-8-8-8 13114
16.Heincl JiříKonrád Martin-4-8-4  03115
17.Bártová VěraSvoboda Karel-4-3-4  03116
18.Nutilová VendulaLaštovička Jiří-7-5-8  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Heincl Jiří13Čebiš Luboš40
Bártová Věra04Konrád Martin40
Nutilová Vendula04Svoboda Karel31
Novák Ladislav04Laštovička Jiří40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Radim "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, RadimRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1328:42637:688TJ Sokol Velký Osek "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránská Anna
Růžičková Klára
 
 
Lhoták Lubor
Čebiš Luboš
 
 
-9-69-9 1301
2.Říha Vlastimil
Svojša Petr
 
 
Svoboda Pavel
Konrád Martin
 
 
5-5911 3111
3.Růžičková KláraČebiš Luboš-111-8-5 1312
4.Říha VlastimilKonrád Martin6-67-7-102313
5.Svojša PetrLhoták Lubor9-9-6-12 1314
6.Stránská AnnaSvoboda Pavel9-6-7583224
7.Říha VlastimilČebiš Luboš-8-649-52325
8.Svojša PetrKonrád Martin-88-9-9 1326
9.Stránská AnnaLhoták Lubor-6-8712-102327
10.Růžičková KláraSvoboda Pavel988  3037
11.Svojša PetrČebiš Luboš789  3047
12.Stránská AnnaKonrád Martin698  3057
13.Růžičková KláraLhoták Lubor-89-6-10 1358
14.Říha VlastimilSvoboda Pavel-6-6-8  0359
15.Stránská AnnaČebiš Luboš3-9-8-6 13510
16.Růžičková KláraKonrád Martin-8-7-9  03511
17.Říha VlastimilLhoták Lubor-9-10-11  03512
18.Svojša PetrSvoboda Pavel4-8-9-9 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžičková Klára13Čebiš Luboš31
Říha Vlastimil04Konrád Martin31
Svojša Petr13Lhoták Lubor40
Stránská Anna22Svoboda Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK Kolín "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad, Václavské nám. 22, Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:11649:482SK Nová Ves "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Březina Miroslav st.
Bodlák Karel
 
 
Novák Ladislav
Nutilová Vendula
 
 
-4-388-122301
2.Řehák Josef st.
Pych Luděk
 
 
Nekovář Petr
Bártová Věra
 
 
6612  3011
3.Pych LuděkNekovář Petr11-7117 3121
4.Řehák Josef st.Nutilová Vendula668  3031
5.Březina Miroslav st.Novák Ladislav56-86 3141
6.Bodlák KarelBártová Věra697  3051
7.Řehák Josef st.Nekovář Petr-88-54123261
8.Březina Miroslav st.Nutilová Vendula786  3071
9.Bodlák KarelNovák Ladislav7910  3081
10.Pych LuděkBártová Věra7-576 3191
11.Březina Miroslav st.Nekovář Petr1195  30101
12.Bodlák KarelNutilová Vendula759  30111
13.Pych LuděkNovák Ladislav466  30121
14.Řehák Josef st.Bártová Věra666  30131
15.Bodlák KarelNekovář Petr-6-109-7 13132
16.Pych LuděkNutilová Vendula348  30142
17.Řehák Josef st.Novák Ladislav736  30152
18.Březina Miroslav st.Bártová Věra783  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pych Luděk40Nekovář Petr13
Řehák Josef st.40Nutilová Vendula04
Březina Miroslav st.40Novák Ladislav04
Bodlák Karel31Bártová Věra04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Zásmuky "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Komenského 527, Kostelec n. Č. lesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:17634:486TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Jaroslav
Čihák Jaroslav
 
 
Cikán Miloslav
Skývová Lenka
 
 
965  3010
2.Moravec Václav
Röhrl Theodor
 
 
Skyva Milan
Švec Josef
 
 
-10-11-9  0311
3.Röhrl TheodorCikán Miloslav787  3021
4.Moravec VáclavSkyva Milan-10108-1083231
5.Čihák JaroslavSkývová Lenka565  3041
6.Pokorný JaroslavŠvec Josef222  3051
7.Moravec VáclavCikán Miloslav79-88 3161
8.Čihák JaroslavSkyva Milan-88-9-8 1362
9.Pokorný JaroslavSkývová Lenka3-1065 3172
10.Röhrl TheodorŠvec Josef861  3082
11.Čihák JaroslavCikán Miloslav67-77 3192
12.Pokorný JaroslavSkyva Milan446  30102
13.Röhrl TheodorSkývová Lenka989  30112
14.Moravec VáclavŠvec Josef81010  30122
15.Pokorný JaroslavCikán Miloslav344  30132
16.Röhrl TheodorSkyva MilanWO    03133
17.Moravec VáclavSkývová Lenka-8810-9532143
18.Čihák JaroslavŠvec Josef-7866 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Röhrl Theodor30Cikán Miloslav04
Moravec Václav40Skyva Milan12
Čihák Jaroslav31Skývová Lenka04
Pokorný Jaroslav40Švec Josef04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brankovická 1289, Kolín 5Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:38712:710Stolní tenis Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dzurko Michal
Výborný Pavel
 
 
Havlíček Vladimír
Bednařík Martin
 
 
10-99-11-62301
2.Pros Jan
Pros Jaroslav
 
 
Svoboda Miloš
Holler Jan
 
 
-910-7-6 1302
3.Dzurko MichalHavlíček Vladimír-6910-993212
4.Pros JaroslavSvoboda Miloš679  3022
5.Pros JanBednařík Martin-889-8-72323
6.Výborný PavelHoller Jan-8-8910-92324
7.Pros JaroslavHavlíček Vladimír-8-7-12  0325
8.Pros JanSvoboda Miloš-87-9893235
9.Výborný PavelBednařík Martin-6-5-5  0336
10.Dzurko MichalHoller Jan8911  3046
11.Pros JanHavlíček Vladimír-78-10-11 1347
12.Výborný PavelSvoboda Miloš67-99 3157
13.Dzurko MichalBednařík Martin-7-8910-112358
14.Pros JaroslavHoller Jan-10984 3168
15.Výborný PavelHavlíček Vladimír89-7-893278
16.Dzurko MichalSvoboda Miloš8-910-7-92379
17.Pros JaroslavBednařík Martin-7-9-8  03710
18.Pros JanHoller JanWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dzurko Michal22Havlíček Vladimír22
Pros Jaroslav22Svoboda Miloš13
Pros Jan12Bednařík Martin40
Výborný Pavel22Holler Jan12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST BýchoryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Kolínská 90, Starý KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:9664:321TJ Sokol Starý Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Salák Alois
Krastev Dilyan
 
 
Čížek Jiří
Vendl Milan
 
 
65-7-773210
2.Kahoun Václav
Havránek Stanislav
 
 
Čížek Martin
Hruška Václav
 
 
5-676 3120
3.Salák AloisČížek Jiří497  3030
4.Krastev DilyanVendl Milan-74310 3140
5.Kahoun VáclavHruška Václav767  3050
6.Havránek StanislavČížek Martin911  3060
7.Krastev DilyanČížek Jiří7-878 3170
8.Kahoun VáclavVendl Milan464  3080
9.Havránek StanislavHruška Václav8-12103 3190
10.Salák AloisČížek Martin45-6-7732100
11.Kahoun VáclavČížek Jiří107-74 31110
12.Havránek StanislavVendl Milan786  30120
13.Salák AloisHruška VáclavWO    30130
14.Krastev DilyanČížek MartinWO    30140
15.Havránek StanislavČížek JiříWO    30150
16.Salák AloisVendl MilanWO    30160
17.Krastev DilyanHruška VáclavWO    30170
18.Kahoun VáclavČížek MartinWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Salák Alois20Čížek Jiří03
Krastev Dilyan20Vendl Milan03
Kahoun Václav30Hruška Václav02
Havránek Stanislav30Čížek Martin02
WO60WO06



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velim "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klučov "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, SOkolská 231, VelimRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:24620:460TJ Sokol Velim "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dej František
Jeřala Pavel
 
 
Martin Josef ml.
Ševčík Jiří ml.
 
 
9-77-1093210
2.Vejtruba František
Škopek Martin
 
 

 
 
WO    3020
3.Jeřala PavelŠevčík Jiří ml.-10-97-8 1321
4.Vejtruba FrantišekMartin Josef ml.-6-9-6  0322
5.Dej FrantišekBudský Radek6810  3032
6.Škopek MartinWO    3042
7.Vejtruba FrantišekŠevčík Jiří ml.-11-5-6  0343
8.Dej FrantišekMartin Josef ml.7-939 3153
9.Škopek MartinBudský Radek775  3063
10.Jeřala PavelWO    3073
11.Dej FrantišekŠevčík Jiří ml.88-88 3183
12.Škopek MartinMartin Josef ml.9-4-2-4 1384
13.Jeřala PavelBudský Radek58-116 3194
14.Vejtruba FrantišekWO    30104
15.Škopek MartinŠevčík Jiří ml.-910-89-923105
16.Jeřala PavelMartin Josef ml.-7-5-7  03106
17.Vejtruba FrantišekBudský Radek89-88 31116
18.Dej FrantišekWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jeřala Pavel12Ševčík Jiří ml.31
Vejtruba František12Martin Josef ml.31
Dej František30Budský Radek04
Škopek Martin12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klučov "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Viktoria Radim "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, KlučovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1527:48608:739Viktoria Radim "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčík Jiří ml.
Dvořák Vladimír
 
 
Stránská Anna
Růžičková Klára
 
 
88-9-653210
2.Martin Josef ml.
Lambert Zdeněk
 
 
Říha Vlastimil
Svojša Petr
 
 
-8-910-7 1311
3.Ševčík Jiří ml.Stránská Anna49-7-5-62312
4.Lambert ZdeněkŘíha Vlastimil-664-3-102313
5.Martin Josef ml.Růžičková Klára-86-9-2 1314
6.Dvořák VladimírSvojša Petr76-5-8-102315
7.Lambert ZdeněkStránská Anna9-8-8-10 1316
8.Martin Josef ml.Říha Vlastimil-910155 3126
9.Dvořák VladimírRůžičková Klára-39-58-52327
10.Ševčík Jiří ml.Svojša Petr678  3037
11.Martin Josef ml.Stránská Anna9-6-7-13 1338
12.Dvořák VladimírŘíha Vlastimil-95-12-8 1339
13.Ševčík Jiří ml.Růžičková Klára7-8-78-723310
14.Lambert ZdeněkSvojša Petr-7-4-6  03311
15.Dvořák VladimírStránská AnnaWO    03312
16.Ševčík Jiří ml.Říha Vlastimil8-76-9-723313
17.Lambert ZdeněkRůžičková KláraWO    03314
18.Martin Josef ml.Svojša Petr8-9-8-3 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ševčík Jiří ml.13Stránská Anna30
Lambert Zdeněk03Říha Vlastimil31
Martin Josef ml.13Růžičková Klára30
Dvořák Vladimír03Svojša Petr31
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST BýchoryVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velim "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Býchory, čp. 99Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:42661:667TJ Sokol Velim "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruška Václav
Čížek Jiří
 
 
Dej František
Jeřala Pavel
 
 
-611-6-10 1301
2.Koubek Václav
Čížek Martin
 
 
Vejtruba František
Škopek Martin
 
 
-3-61010-92302
3.Čížek MartinJeřala Pavel4-95-973212
4.Koubek VáclavVejtruba František-5-410-4 1313
5.Čížek JiříŠkopek Martin77-6-893223
6.Hruška VáclavDej František-5-6-8  0324
7.Vendl MilanJeřala Pavel7-9-4-8 1325
8.Čížek JiříVejtruba František-116-4-4 1326
9.Hruška VáclavŠkopek Martin4-5-7553236
10.Čížek MartinDej František-7-10-4  0337
11.Čížek JiříJeřala Pavel3-1178 3147
12.Hruška VáclavVejtruba František9-86-663257
13.Čížek MartinŠkopek Martin5-844 3167
14.Vendl MilanDej František-7-9-10  0368
15.Hruška VáclavJeřala Pavel-10-89-8 1369
16.Čížek MartinVejtruba František-95-8-10 13610
17.Vendl MilanŠkopek Martin-48-812332710
18.Čížek JiříDej FrantišekWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čížek Martin22Jeřala Pavel22
Koubek Václav01Vejtruba František31
Čížek Jiří21Škopek Martin04
Hruška Václav22Dej František30
Vendl Milan12   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brankovická 1289, Kolín 5Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:36609:653TJ Sokol Starý Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíček Vladimír
Bednařík Martin
 
 
Salák Alois
Krastev Dilyan
 
 
484  3010
2.Svoboda Miloš
Dolejš Martin
 
 
Kahoun Václav
Havránek Stanislav
 
 
-6-7-8  0311
3.Havlíček VladimírKahoun Václav8105  3021
4.Svoboda MilošHavránek Stanislav-6-78-8 1322
5.Dolejš MartinSalák Alois799  3032
6.Bednařík MartinKrastev Dilyan10-69-10-82333
7.Svoboda MilošKahoun Václav-7-68-5 1334
8.Dolejš MartinHavránek Stanislav87-68 3144
9.Bednařík MartinSalák Alois87-8-9-52345
10.Havlíček VladimírKrastev Dilyan87-59 3155
11.Dolejš MartinKahoun Václav-6-8-6  0356
12.Bednařík MartinHavránek Stanislav8-79-683266
13.Havlíček VladimírSalák Alois8-6-6783276
14.Svoboda MilošKrastev Dilyan-78-7-8 1377
15.Bednařík MartinKahoun Václav-4-3-10  0378
16.Havlíček VladimírHavránek Stanislav-7-68-8 1379
17.Svoboda MilošSalák Alois-78-6-9 13710
18.Dolejš MartinKrastev Dilyan787  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havlíček Vladimír31Kahoun Václav31
Svoboda Miloš04Havránek Stanislav22
Dolejš Martin31Salák Alois22
Bednařík Martin13Krastev Dilyan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Zásmuky "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Zásmuky (zadní vchod)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:47581:701Stolní tenis Kolín "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchý Ladislav
Neštuk Jaroslav
 
 
Dzurko Michal
Výborný Pavel
 
 
6-67-783210
2.Skyva Milan
Cikán Miloslav
 
 
Pros Jan
Malenovský Aleš
 
 
-137-6663220
3.Neštuk JaroslavDzurko Michal5-5-9-9 1321
4.Cikán MiloslavVýborný Pavel-6-1188-102322
5.Suchý LadislavPros Jan-67-7-5 1323
6.Skyva MilanMalenovský Aleš77-57 3133
7.Cikán MiloslavDzurko Michal-8-8-4  0334
8.Suchý LadislavVýborný Pavel-8-89-8 1335
9.Skyva MilanPros Jan-8-9-7  0336
10.Neštuk JaroslavMalenovský Aleš-7-9-4  0337
11.Suchý LadislavDzurko Michal-7-8-2  0338
12.Skyva MilanVýborný Pavel88-6-643248
13.Neštuk JaroslavPros Jan-7-8-5  0349
14.Cikán MiloslavMalenovský Aleš-8-6-4  03410
15.Skyva MilanDzurko Michal-8-679532510
16.Neštuk JaroslavVýborný PavelWO    03511
17.Cikán MiloslavPros Jan-89-15-6 13512
18.Suchý LadislavMalenovský Aleš-67-761032612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Neštuk Jaroslav03Dzurko Michal31
Cikán Miloslav04Výborný Pavel21
Suchý Ladislav13