Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Týnec n. L. "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
bývalá ZŠ, Komenského nám. 235 (vpravo od kostela)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:48610:726SK Nová Ves "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buriánek Vladislav
Chval Jan
 
 
Bodlák Karel
Tvrdík Leoš
 
 
-34-3-8 1301
2.Cincibus Milan
Chobotová Věra
 
 
Šíma Roman
Kačírek David
 
 
-9811-7-92302
3.Chval JanBodlák Karel-7-9-8  0303
4.Cincibus MilanTvrdík Leoš77-56 3113
5.Chobotová VěraŠíma Roman76-8-793223
6.Buriánek VladislavKačírek David14-9-7-8 1324
7.Cincibus MilanBodlák Karel56-9-8-122325
8.Chobotová VěraTvrdík Leoš-68-6-8 1326
9.Buriánek VladislavŠíma Roman-12-8-7  0327
10.Chval JanKačírek David-9-8-8  0328
11.Chobotová VěraBodlák Karel-7-8-11  0329
12.Buriánek VladislavTvrdík Leoš8-7-9883239
13.Chval JanŠíma Roman-8-39-5 13310
14.Cincibus MilanKačírek David128-8-91132410
15.Buriánek VladislavBodlák Karel-3-8-15  03411
16.Chval JanTvrdík Leoš8-9-98632511
17.Cincibus MilanŠíma RomanWO    03512
18.Buriánek DanielKačírek David-3-9-6  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chval Jan13Bodlák Karel40
Cincibus Milan21Tvrdík Leoš13
Chobotová Věra12Šíma Roman21
Buriánek Vladislav13Kačírek David31
Buriánek Daniel01   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Zásmuky "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Viktoria Radim "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Zásmuky (zadní vchod)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:
řeší VV
BodůSadMíčkůVítěz
12:640:24623:509Sokol Zásmuky "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cikán Miloslav
Krejčí František
 
 
Mašín Miloslav
Klimák Josef
 
 
-8-98-12 1301
2.Suchý Ladislav
Neštuk Jaroslav
 
 
Thiel Pavel
Lágner Václav
 
 
9914  3011
3.Krejčí FrantišekThiel Pavel10119  3021
4.Neštuk JaroslavMašín Miloslav-5-5-6  0322
5.Suchý LadislavLágner Václav-8-7-8  0323
6.Cikán MiloslavKlimák Josef8-799 3133
7.Neštuk JaroslavThiel Pavel688  3043
8.Suchý LadislavMašín Miloslav-8799 3153
9.Cikán MiloslavLágner Václav-7-4-8  0354
10.Krejčí FrantišekKlimák Josef-9878 3164
11.Suchý LadislavThiel Pavel8-8-7883274
12.Cikán MiloslavMašín Miloslav-67-65-82375
13.Krejčí FrantišekLágner Václav-76-8-7 1376
14.Neštuk JaroslavKlimák Josef454  3086
15.Cikán MiloslavThiel Pavel-7687 3196
16.Krejčí FrantišekMašín MiloslavWO    30106
17.Neštuk JaroslavLágner VáclavWO    30116
18.Suchý LadislavKlimák JosefWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejčí František21Thiel Pavel04
Neštuk Jaroslav21Mašín Miloslav21
Suchý Ladislav21Lágner Václav30
Cikán Miloslav22Klimák Josef03
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klučov "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klučov "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SOkolovna, KlučovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:39619:678TJ Klučov "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaše Radek
Bossanyi Michal
 
 
Spáčil Ladislav
Dvořák Vladimír
 
 
-9-5-6  0301
2.Novák Robert
Budský Radek
 
 
Potměšil Zdeněk
Pitro Miroslav
 
 
879  3011
3.Kaše RadekSpáčil Ladislav-9-3-7  0312
4.Novák RobertDvořák Vladimír8-97-9-62313
5.Budský RadekPotměšil Zdeněk89-79 3123
6.Bossanyi MichalPitro Miroslav9-8-8973233
7.Novák RobertSpáčil Ladislav-6-4-7  0334
8.Budský RadekDvořák Vladimír8-7-7-9 1335
9.Bossanyi MichalPotměšil Zdeněk-79-8-6 1336
10.Kaše RadekPitro Miroslav-78-8-6 1337
11.Budský RadekSpáčil Ladislav8-7-9-11 1338
12.Bossanyi MichalKaše Jakub997  3048
13.Kaše RadekPotměšil Zdeněk-7-78-8 1349
14.Novák RobertPitro Miroslav89-79 3159
15.Bossanyi MichalSpáčil Ladislav-7-910-9 13510
16.Kaše RadekKaše Jakub975  30610
17.Novák RobertPotměšil Zdeněk-97-8-8 13611
18.Budský RadekPitro Miroslav9-7-79932711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kaše Radek13Spáčil Ladislav40
Novák Robert13Dvořák Vladimír20
Budský Radek22Potměšil Zdeněk31
Bossanyi Michal22Pitro Miroslav13
   Kaše Jakub02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK KřečhořVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bývalá ZŠ, KřečhořRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:34685:710nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smrkovský Jindřich
Sýkora Jaromír
 
 
Rob Karel
Chvojka Antonín
 
 
-6-811-7 1301
2.Valtr Petr
Levčík Jan
 
 
Novák Petr
Pačes Ladislav
 
 
8-6149 3111
3.Sýkora JaromírRob Karel-6-4-4  0312
4.Levčík JanNovák Petr4411  3022
5.Smrkovský JindřichPačes Ladislav966  3032
6.Valtr PetrChvojka Antonín-79-8-6 1333
7.Levčík JanRob Karel12-8-79-72334
8.Smrkovský JindřichNovák Petr-8-867-52335
9.Valtr PetrPačes Ladislav118-6-343245
10.Sýkora JaromírChvojka Antonín-4-3-5  0346
11.Smrkovský JindřichRob Karel-8-1010-9 1347
12.Valtr PetrNovák Petr-5168-9-72348
13.Sýkora JaromírPačes Ladislav-965-883258
14.Levčík JanChvojka Antonín6-9-813-92359
15.Valtr PetrRob Karel9810  3069
16.Sýkora JaromírNovák Petr-512108 3179
17.Levčík JanPačes Ladislav998  3089
18.Smrkovský JindřichChvojka Antonín99-1211 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sýkora Jaromír22Rob Karel31
Levčík Jan22Novák Petr22
Smrkovský Jindřich22Pačes Ladislav04
Valtr Petr22Chvojka Antonín31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad, Václavské nám. 22, Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:42635:716TJ Sokol Velký Osek "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holeček Martin
Řehák Josef ml.
 
 
Čebiš Luboš
Mokříž Bohuslav
 
 
-9-128-9 1301
2.Šafránek Jaroslav
Voslař Jiří
 
 
Hanušová Blanka
Houdek František
 
 
-78118 3111
3.Řehák Josef ml.Čebiš Luboš-6-58-7 1312
4.Šafránek JaroslavMokříž Bohuslav-10-4-7  0313
5.Voslař JiříHoudek František11127  3023
6.Holeček MartinHanušová Blanka9-5-6-5 1324
7.Šafránek JaroslavČebiš Luboš-8-6109-102325
8.Voslař JiříMokříž Bohuslav-7-6-4  0326
9.Holeček MartinHoudek František9711  3036
10.Řehák Josef ml.Hanušová Blanka11-5-8-9 1337
11.Voslař JiříČebiš Luboš-5-5-8  0338
12.Holeček MartinMokříž Bohuslav-5-1099-112339
13.Řehák Josef ml.Houdek František6108  3049
14.Šafránek JaroslavHanušová Blanka-10-9-6  03410
15.Holeček MartinČebiš Luboš-105-1012-1023411
16.Řehák Josef ml.Mokříž Bohuslav-76-9-10 13412
17.Šafránek JaroslavHoudek František6-7-9-10 13413
18.Voslař JiříHanušová Blanka119-8-51032513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Řehák Josef ml.13Čebiš Luboš40
Šafránek Jaroslav04Mokříž Bohuslav40
Voslař Jiří22Houdek František13
Holeček Martin13Hanušová Blanka31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS