Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Týnec n. L. "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klučov "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
bývalá ZŠ, Komenského nám. 235 (vpravo od kostela)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2015 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:42584:614TJ Klučov "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chobotová Věra
Cincibus Milan
 
 
Dvořák Vladimír
Spáčil Ladislav
 
 
-95-10-3 1301
2.Buriánek Vladislav
Chval Jan
 
 
Potměšil Zdeněk
Pitro Miroslav
 
 
-864-1083211
3.Chval JanPotměšil Zdeněk-78-11973221
4.Chobotová VěraSpáčil Ladislav-5-6-6  0322
5.Cincibus MilanDvořák Vladimír-107-6-9 1323
6.Buriánek VladislavPitro Miroslav15-5-1173233
7.Chobotová VěraPotměšil Zdeněk-11-5-7  0334
8.Cincibus MilanSpáčil Ladislav-8-5-18  0335
9.Buriánek VladislavDvořák Vladimír-8-9-6  0336
10.Chval JanPitro Miroslav457  3046
11.Cincibus MilanPotměšil Zdeněk9-16-5-4 1347
12.Buriánek VladislavSpáčil Ladislav-2-2-7  0348
13.Chval JanDvořák Vladimír-9-91013-52349
14.Chobotová VěraPitro Miroslav-95-9-8 13410
15.Buriánek VladislavPotměšil Zdeněk-87-9-9 13411
16.Chval JanSpáčil LadislavWO    30511
17.Chobotová VěraDvořák VladimírWO    30611
18.Cincibus MilanPitro MiroslavWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chval Jan21Potměšil Zdeněk31
Chobotová Věra03Spáčil Ladislav30
Cincibus Milan03Dvořák Vladimír30
Buriánek Vladislav13Pitro Miroslav12
WO21WO12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Viktoria Radim "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Komenského 527, Kostelec n. Č. lesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2015 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:38716:747nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvojka Antonín
Pak Viktor
 
 
Lágner Václav
Mašín Miloslav
 
 
-89106 3110
2.Rob Karel
Pačes Ladislav
 
 
Prorok Jaroslav
Thiel Pavel
 
 
-9-910-8 1311
3.Pak ViktorLágner Václav811-6-5133221
4.Rob KarelMašín Miloslav-9746 3131
5.Pačes LadislavProrok Jaroslav-6-77-8 1332
6.Chvojka AntonínThiel Pavel8-3911 3142
7.Rob KarelLágner Václav-7-9109123252
8.Pačes LadislavMašín Miloslav4-5-5-7 1353
9.Chvojka AntonínProrok Jaroslav779  3063
10.Pak ViktorThiel Pavel9-6109 3173
11.Pačes LadislavLágner Václav-8-9-8  0374
12.Novák PetrMašín Miloslav-67-57-72375
13.Pak ViktorProrok Jaroslav10-10-9-11 1376
14.Rob KarelThiel Pavel-6-1078-122377
15.Novák PetrLágner Václav-39-4-4 1378
16.Pak ViktorMašín Miloslav8-569 3188
17.Rob KarelProrok Jaroslav6-7-914103298
18.Pačes LadislavThiel Pavel-87-99-92399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pak Viktor31Lágner Václav22
Rob Karel31Mašín Miloslav22
Pačes Ladislav04Prorok Jaroslav22
Chvojka Antonín20Thiel Pavel22
Novák Petr02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Zásmuky "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ T. G. M., Vrchlického 236, Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2015 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:32669:619TJ Sokol Velký Osek "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Karel
Mokříž Bohuslav
 
 
Krejčí František
Krombholz Josef
 
 
9-667 3110
2.Konrád Martin
Čebiš Luboš
 
 
Skývová Lenka
Cikán Miloslav
 
 
-102-81263220
3.Konrád MartinKrombholz Josef-812-6-2 1321
4.Čebiš LubošKrejčí František10-8-10-9 1322
5.Novotný KarelCikán Miloslav67-68 3132
6.Mokříž BohuslavSkývová Lenka-7628 3142
7.Čebiš LubošKrombholz Josef-18-88-122343
8.Novotný KarelKrejčí František-4-98-8 1344
9.Mokříž BohuslavCikán Miloslav-11765 3154
10.Konrád MartinSkývová Lenka853  3064
11.Novotný KarelKrombholz Josef7-6-7-8 1365
12.Mokříž BohuslavKrejčí František563  3075
13.Konrád MartinCikán Miloslav1-588 3185
14.Čebiš LubošSkývová Lenka-10-87583295
15.Mokříž BohuslavKrombholz Josef-9-8-9  0396
16.Konrád MartinKrejčí František-4-6-2  0397
17.Čebiš LubošCikán Miloslav3126  30107
18.Novotný KarelSkývová Lenka96-6-9632117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Konrád Martin22Krombholz Josef40
Čebiš Luboš22Krejčí František31
Novotný Karel22Cikán Miloslav04
Mokříž Bohuslav31Skývová Lenka04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klučov "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad, Václavské nám. 22, Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2015 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:21691:510SK Nová Ves "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holeček Martin
Řehák Josef ml.
 
 
Šlégr Václav
Bossanyi Michal
 
 
10-9-63-142301
2.Šafránek Jaroslav
Petřík Daniel
 
 
Budský Radek
Nekolný Josef
 
 
1012-410 3111
3.Holeček MartinŠlégr Václav-7-7-7  0312
4.Šafránek JaroslavBossanyi Michal-5-8-8  0313
5.Řehák Josef ml.Budský Radek-8512-653223
6.Petřík DanielNekolný Josef118-86 3133
7.Šafránek JaroslavŠlégr Václav6-7119 3143
8.Řehák Josef ml.Bossanyi Michal89-79 3153
9.Petřík DanielBudský Radek68-9-8-82354
10.Holeček MartinNekolný Josef868  3064
11.Řehák Josef ml.Šlégr Václav-12565 3174
12.Petřík DanielBossanyi Michal9810  3084
13.Holeček MartinBudský Radek7-1079 3194
14.Šafránek JaroslavNekolný Josef65-1210 31104
15.Petřík DanielŠlégr VáclavWO    30114
16.Holeček MartinBossanyi MichalWO    30124
17.Šafránek JaroslavBudský RadekWO    30134
18.Řehák Josef ml.Nekolný JosefWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holeček Martin21Šlégr Václav12
Šafránek Jaroslav21Bossanyi Michal12
Řehák Josef ml.30Budský Radek12
Petřík Daniel21Nekolný Josef03
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK KřečhořRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brankovická 1289, Kolín 5Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2015 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:23679:582Stolní tenis Kolín "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holler Jan
Waters Jiří ml.
 
 
Smrkovský Jindřich
Kainar Václav
 
 
-8-9-2  0301
2.Musil Jan
Malenovský Aleš
 
 
Levčík Jan
Valtr Petr
 
 
9-6-5993211
3.Waters Jiří ml.Valtr Petr7-89-873221
4.Holler JanSmrkovský Jindřich11-57-7133231
5.Malenovský AlešLevčík Jan3-698 3141
6.Musil JanKainar Václav-3-7-8  0342
7.Holler JanValtr Petr3-13117 3152
8.Malenovský AlešMoravec Petr13-856 3162
9.Musil JanLevčík Jan10911  3072
10.Waters Jiří ml.Kainar Václav93-117 3182
11.Malenovský AlešValtr Petr10-936 3192
12.Musil JanMoravec Petr1-7105 31102
13.Waters Jiří ml.Levčík Jan488  30112
14.Holler JanKainar Václav-37-56932122
15.Musil JanValtr PetrWO    30132
16.Waters Jiří ml.Moravec Petr-47-8-6 13133
17.Holler JanLevčík Jan976  30143
18.Malenovský AlešKainar Václav868  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Waters Jiří ml.31Valtr Petr03
Holler Jan40Smrkovský Jindřich01
Malenovský Aleš40Levčík Jan04
Musil Jan21Kainar Václav13
   Moravec Petr12
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline