Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Týnec n. L. "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ T. G. M., Vrchlického 236, Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:26660:600TJ Sokol Velký Osek "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čebiš Luboš
Mokříž Bohuslav
 
 
Cincibus Milan
Chobotová Věra
 
 
  6873010
2.Houdek František
Hanušová Blanka
 
 
Buriánek Vladislav
Chval Jan
 
 
 8-7773120
3.Mokříž BohuslavChval Jan-768-6-92321
4.Čebiš LubošCincibus Milan  -5-6-170322
5.Houdek FrantišekBuriánek Vladislav6-6-5693232
6.Hanušová BlankaChobotová Věra 106-983142
7.Čebiš LubošChval Jan 6-9473152
8.Houdek FrantišekCincibus Milan  -9-12-90353
9.Hanušová BlankaBuriánek Vladislav  -7-7-60354
10.Mokříž BohuslavChobotová Věra 3-5683164
11.Houdek FrantišekChval Jan 8-4-8-71365
12.Hanušová BlankaCincibus Milan -10-79-121366
13.Mokříž BohuslavBuriánek Vladislav  5673076
14.Čebiš LubošChobotová Věra  8883086
15.Hanušová BlankaChval Jan  9863096
16.Mokříž BohuslavCincibus Milan-1910-108932106
17.Čebiš LubošBuriánek Vladislav  87530116
18.Houdek FrantišekChobotová Věra  87830126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mokříž Bohuslav31Chval Jan22
Čebiš Luboš31Cincibus Milan31
Houdek František22Buriánek Vladislav13
Hanušová Blanka22Chobotová Věra04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Komenského 527, Kostelec n. Č. lesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:539:25588:565TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvojka Antonín
Pak Viktor
 
 
Zápotocký Milan
Musil Jan
 
 
575  3010
2.Čihák Jaroslav
Novák Petr
 
 
Malenovský Aleš
Holler Jan
 
 
-98810 3120
3.Čihák JaroslavMalenovský Aleš-6-756143230
4.Pak ViktorMusil Jan-8-6-11  0331
5.Novák PetrHoller Jan899  3041
6.Chvojka AntonínZápotocký Milan6-689 3151
7.Pak ViktorMalenovský Aleš566  3061
8.Novák PetrMusil Jan686  3071
9.Chvojka AntonínHoller Jan-7988 3181
10.Čihák JaroslavZápotocký Milan595  3091
11.Novák PetrMalenovský Aleš-9-5-8  0392
12.Chvojka AntonínMusil Jan10-4-810532102
13.Čihák JaroslavHoller Jan-141086 31112
14.Pak ViktorZápotocký Milan-6-9-8  03113
15.Chvojka AntonínMalenovský AlešWO    03114
16.Čihák JaroslavMusil Jan-1010-88632124
17.Pak ViktorHoller Jan227  30134
18.Novák PetrZápotocký MilanWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čihák Jaroslav40Malenovský Aleš12
Pak Viktor22Musil Jan13
Novák Petr21Holler Jan04
Chvojka Antonín30Zápotocký Milan12
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klučov "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK KřečhořRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, KlučovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:17584:497TJ Klučov "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Vladimír
Spáčil Ladislav
 
 
Smrkovský Jindřich
Valtr Petr
 
 
6-10107 3110
2.Pitro Miroslav
Potměšil Zdeněk
 
 
Moravec Petr
Dobiáš Robert
 
 
292  3020
3.Potměšil ZdeněkValtr Petr76-107 3130
4.Dvořák VladimírSmrkovský Jindřich977  3040
5.Spáčil LadislavDobiáš Robert984  3050
6.Pitro MiroslavMoravec Petr498  3060
7.Dvořák VladimírValtr Petr98-93 3170
8.Spáčil LadislavSmrkovský Jindřich-87-8-6 1371
9.Pitro MiroslavDobiáš Robert66-95 3181
10.Potměšil ZdeněkMoravec Petr7-796 3191
11.Spáčil LadislavValtr Petr1264  30101
12.Pitro MiroslavSmrkovský Jindřich-48-12-8 13102
13.Potměšil ZdeněkDobiáš Robert7125  30112
14.Dvořák VladimírMoravec Petr569  30122
15.Pitro MiroslavValtr PetrWO    03123
16.Potměšil ZdeněkSmrkovský Jindřich1155  30133
17.Dvořák VladimírDobiáš RobertWO    03134
18.Spáčil LadislavMoravec Petr689  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Potměšil Zdeněk40Valtr Petr03
Dvořák Vladimír30Smrkovský Jindřich22
Spáčil Ladislav31Dobiáš Robert03
Pitro Miroslav21Moravec Petr04
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Radim "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klučov "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, RadimRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:26651:476Viktoria Radim "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prorok Jaroslav
Thiel Pavel
 
 
Budský Radek
Šlégr Václav
 
 
9-99-9-102301
2.Mašín Miloslav
Klimák Josef
 
 
Nekolný Josef
Kaše Radek
 
 
WO    3011
3.Prorok JaroslavBudský Radek9-99-9-102312
4.Thiel PavelŠlégr Václav-3-5-3  0313
5.Klimák JosefNekolný Josef66-95 3123
6.Mašín MiloslavKaše RadekWO    3033
7.Thiel PavelBudský Radek7-8-79-92334
8.Klimák JosefŠlégr Václav-6-7-9  0335
9.Mašín MiloslavNekolný Josef96-95 3145
10.Prorok JaroslavKaše RadekWO    3055
11.Klimák JosefBudský Radek-7-6-8  0356
12.Mašín MiloslavŠlégr Václav-9835 3166
13.Prorok JaroslavNekolný Josef9910  3076
14.Thiel PavelKaše RadekWO    3086
15.Mašín MiloslavBudský Radek787  3096
16.Prorok JaroslavŠlégr Václav-7-855-82397
17.Thiel PavelNekolný Josef6-89-7832107
18.Klimák JosefKaše RadekWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Prorok Jaroslav12Budský Radek31
Thiel Pavel12Šlégr Václav31
Klimák Josef12Nekolný Josef04
Mašín Miloslav30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Zásmuky "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad, Václavské nám. 22, Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:547:26716:608SK Nová Ves "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šíma Roman
Kačírek David
 
 
Neštuk Jaroslav
Suchý Ladislav
 
 
8-8-7893210
2.Bodlák Karel
Tvrdík Leoš
 
 
Skývová Lenka
Švec Josef
 
 
7-86-893220
3.Tvrdík LeošSkývová Lenka8-789 3130
4.Kačírek DavidŠvec Josef-6864 3140
5.Šíma RomanSuchý Ladislav6-598 3150
6.Bodlák KarelNeštuk Jaroslav678  3060
7.Kačírek DavidSkývová Lenka8-789 3170
8.Šíma RomanŠvec Josef346  3080
9.Bodlák KarelSuchý Ladislav-877-9-92381
10.Tvrdík LeošNeštuk Jaroslav-768-7-62382
11.Šíma RomanKašpar Milan-7595 3192
12.Bodlák KarelŠvec Josef677  30102
13.Tvrdík LeošSuchý Ladislav-10-8-7  03103
14.Kačírek DavidNeštuk Jaroslav-879-8-423104
15.Bodlák KarelKašpar Milan10-68-7632114
16.Tvrdík LeošŠvec Josef1695  30124
17.Kačírek DavidSuchý Ladislav6-7-86-923125
18.Šíma RomanNeštuk JaroslavWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tvrdík Leoš22Skývová Lenka02
Kačírek David22Švec Josef04
Šíma Roman30Suchý Ladislav31
Bodlák Karel31Neštuk Jaroslav21
   Kašpar Milan02
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline