Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Týnec n. L. "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad, Václavské nám. 22, Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1134:44735:749TJ Sokol Týnec n. L. "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holeček Martin
Řehák Josef ml.
 
 
Cincibus Milan
Chobotová Věra
 
 
-89-7-10 1301
2.Šafránek Jaroslav
Petřík Daniel
 
 
Chval Jan
Buriánek Vladislav
 
 
-133-106-72302
3.Holeček MartinChval Jan8-978 3112
4.Šafránek JaroslavCincibus Milan-8-7-13  0313
5.Petřík DanielChobotová Věra-698-7103223
6.Řehák Josef ml.Buriánek Vladislav-95-8-6 1324
7.Šafránek JaroslavChval Jan-28-95-72325
8.Petřík DanielCincibus Milan-8-107-9 1326
9.Řehák Josef ml.Chobotová Věra8-777 3136
10.Holeček MartinBuriánek Vladislav-52-8-7 1337
11.Petřík DanielChval Jan9-8-9873247
12.Řehák Josef ml.Cincibus Milan7-7-1610-82348
13.Holeček MartinChobotová Věra-3-87693258
14.Šafránek JaroslavBuriánek Vladislav-468-1183268
15.Řehák Josef ml.Chval Jan-8-9-10  0369
16.Holeček MartinCincibus Milan-9-86-7 13610
17.Šafránek JaroslavChobotová Věra-1097-9-723611
18.Petřík DanielBuriánek Vladislav-8757 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Holeček Martin22Chval Jan22
Šafránek Jaroslav13Cincibus Milan40
Petřík Daniel31Chobotová Věra13
Řehák Josef ml.13Buriánek Vladislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ T. G. M., Vrchlického 236, Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:22658:568TJ Sokol Velký Osek "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čebiš Luboš
Mokříž Bohuslav
 
 
Holler Jan
Malenovský Aleš
 
 
  7893010
2.Hanušová Blanka
Houdek František
 
 
Dzurko Josef
Zápotocký Milan
 
 
 87-863120
3.Houdek FrantišekHoller Jan  -7-8-50321
4.Hanušová BlankaMalenovský Aleš-119-49-52322
5.Čebiš LubošDzurko Josef  5163032
6.Mokříž BohuslavZápotocký Milan  21093042
7.Hanušová BlankaHoller Jan1010-10-10-92343
8.Čebiš LubošMalenovský Aleš  5883053
9.Mokříž BohuslavDzurko Josef  8683063
10.Houdek FrantišekZápotocký Milan -961123173
11.Čebiš LubošHoller Jan  9683083
12.Mokříž BohuslavMalenovský Aleš -9-66-91384
13.Houdek FrantišekDzurko Josef  3613094
14.Hanušová BlankaZápotocký Milan  157930104
15.Mokříž BohuslavHoller Jan 10-2-8-813105
16.Houdek FrantišekMalenovský Aleš11-610-4-623106
17.Hanušová BlankaDzurko Josef 11-55831116
18.Čebiš LubošZápotocký Milan 56-7831126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Houdek František22Holler Jan31
Hanušová Blanka22Malenovský Aleš31
Čebiš Luboš40Dzurko Josef04
Mokříž Bohuslav22Zápotocký Milan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klučov "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Komenského 527, Kostelec n. Č. lesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36711:719nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Petr
Pačes Ladislav
 
 
Šlégr Václav
Bossanyi Michal
 
 
-89-5-7 1301
2.Chvojka Antonín
Rob Karel
 
 
Budský Radek
Kaše Radek
 
 
107-99 3111
3.Rob KarelŠlégr Václav-6-78-11 1312
4.Novák PetrBossanyi Michal5-5-124-152313
5.Pačes LadislavBudský Radek-9-9-8  0314
6.Chvojka AntonínKaše Radek767  3024
7.Novák PetrŠlégr Václav10-9-6-6 1325
8.Pačes LadislavBossanyi Michal9-911-3103235
9.Chvojka AntonínBudský Radek-813810 3145
10.Rob KarelKaše Radek46-88 3155
11.Pačes LadislavŠlégr Václav-5-9-7  0356
12.Chvojka AntonínBossanyi Michal77-12-9-82357
13.Rob KarelBudský Radek98-88 3167
14.Novák PetrKaše Radek-109-5733277
15.Chvojka AntonínŠlégr Václav1210-910 3187
16.Rob KarelBossanyi Michal987  3097
17.Novák PetrBudský Radek-6-611-7 1398
18.Pačes LadislavKaše Radek-810-59-122399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rob Karel31Šlégr Václav31
Novák Petr13Bossanyi Michal22
Pačes Ladislav13Budský Radek22
Chvojka Antonín31Kaše Radek13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klučov "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Zásmuky "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, KlučovRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:37611:644Sokol Zásmuky "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Spáčil Ladislav
Dvořák Vladimír
 
 
Kašpar Milan
Krombholz Josef
 
 
87-16-7-92301
2.Pitro Miroslav
Potměšil Zdeněk
 
 
Neštuk Jaroslav
Suchý Ladislav
 
 
8-9-6-10 1302
3.Potměšil ZdeněkKašpar Milan767  3012
4.Dvořák VladimírSuchý Ladislav717  3022
5.Spáčil LadislavKrombholz Josef-7-3-5  0323
6.Pitro MiroslavNeštuk Jaroslav-9-6-5  0324
7.Dvořák VladimírKašpar Milan7-756 3134
8.Spáčil LadislavSuchý Ladislav856  3044
9.Pitro MiroslavKrombholz Josef-5-910-7 1345
10.Potměšil ZdeněkNeštuk Jaroslav-8106-6-82346
11.Spáčil LadislavKašpar Milan-998-663256
12.Pitro MiroslavSuchý Ladislav-4106-5-92357
13.Potměšil ZdeněkKrombholz Josef-6-5-4  0358
14.Dvořák VladimírNeštuk Jaroslav-6-11-8  0359
15.Pitro MiroslavKašpar Milan1199  3069
16.Potměšil ZdeněkSuchý Ladislav78-78 3179
17.Dvořák VladimírKrombholz Josef-9-1010-7 13710
18.Spáčil LadislavNeštuk Jaroslav-5-10-12  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Potměšil Zdeněk22Kašpar Milan04
Dvořák Vladimír22Suchý Ladislav13
Spáčil Ladislav22Krombholz Josef40
Pitro Miroslav13Neštuk Jaroslav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Radim "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, RadimRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:21655:557Viktoria Radim "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Thiel Pavel
Prorok Jaroslav
 
 
Šíma Roman
Bodlák Karel
 
 
76-4-5123210
2.Mašín Miloslav
Klimák Josef
 
 
Vokřál Lukáš
Tvrdík Leoš
 
 
876  3020
3.Thiel PavelBodlák Karel-12-3-7  0321
4.Prorok JaroslavŠíma Roman-7-79-9 1322
5.Klimák JosefVokřál Lukáš756  3032
6.Mašín MiloslavTvrdík Leoš767  3042
7.Prorok JaroslavBodlák Karel6-9-99-82343
8.Klimák JosefŠíma Roman8-9-9-7 1344
9.Mašín MiloslavVokřál Lukáš794  3054
10.Thiel PavelTvrdík Leoš-10986 3164
11.Klimák JosefBodlák Karel-6-79-13 1365
12.Mašín MiloslavŠíma Roman7-878 3175
13.Thiel PavelVokřál Lukáš678  3085
14.Prorok JaroslavTvrdík Leoš8711  3095
15.Mašín MiloslavBodlák Karel987  30105
16.Thiel PavelŠíma Roman65-106 31115
17.Prorok JaroslavVokřál Lukáš665  30125
18.Klimák JosefTvrdík Leoš7-787 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Thiel Pavel31Bodlák Karel31
Prorok Jaroslav22Šíma Roman22
Klimák Josef22Vokřál Lukáš04
Mašín Miloslav40Tvrdík Leoš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Týnec n. L. "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
bývalá ZŠ, Komenského nám. 235 (vpravo od kostela)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:48610:726SK Nová Ves "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buriánek Vladislav
Chval Jan
 
 
Bodlák Karel
Tvrdík Leoš
 
 
-34-3-8 1301
2.Cincibus Milan
Chobotová Věra
 
 
Šíma Roman
Kačírek David
 
 
-9811-7-92302
3.Chval JanBodlák Karel-7-9-8  0303
4.Cincibus MilanTvrdík Leoš77-56 3113
5.Chobotová VěraŠíma Roman76-8-793223
6.Buriánek VladislavKačírek David14-9-7-8 1324
7.Cincibus MilanBodlák Karel56-9-8-122325
8.Chobotová VěraTvrdík Leoš-68-6-8 1326
9.Buriánek VladislavŠíma Roman-12-8-7  0327
10.Chval JanKačírek David-9-8-8  0328
11.Chobotová VěraBodlák Karel-7-8-11  0329
12.Buriánek VladislavTvrdík Leoš8-7-9883239
13.Chval JanŠíma Roman-8-39-5 13310
14.Cincibus MilanKačírek David128-8-91132410
15.Buriánek VladislavBodlák Karel-3-8-15  03411
16.Chval JanTvrdík Leoš8-9-98632511
17.Cincibus MilanŠíma RomanWO    03512
18.Buriánek DanielKačírek David-3-9-6  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chval Jan13Bodlák Karel40
Cincibus Milan21Tvrdík Leoš13
Chobotová Věra12Šíma Roman21
Buriánek Vladislav13Kačírek David31
Buriánek Daniel01   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Zásmuky "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Viktoria Radim "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Zásmuky (zadní vchod)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:
řeší VV
BodůSadMíčkůVítěz
12:640:24623:509Sokol Zásmuky "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cikán Miloslav
Krejčí František
 
 
Mašín Miloslav
Klimák Josef
 
 
-8-98-12 1301
2.Suchý Ladislav
Neštuk Jaroslav
 
 
Thiel Pavel
Lágner Václav
 
 
9914  3011
3.Krejčí FrantišekThiel Pavel10119  3021
4.Neštuk JaroslavMašín Miloslav-5-5-6  0322
5.Suchý LadislavLágner Václav-8-7-8  0323
6.Cikán MiloslavKlimák Josef8-799 3133
7.Neštuk JaroslavThiel Pavel688  3043
8.Suchý LadislavMašín Miloslav-8799 3153
9.Cikán MiloslavLágner Václav-7-4-8  0354
10.Krejčí FrantišekKlimák Josef-9878 3164
11.Suchý LadislavThiel Pavel8-8-7883274
12.Cikán MiloslavMašín Miloslav-67-65-82375
13.Krejčí FrantišekLágner Václav-76-8-7 1376
14.Neštuk JaroslavKlimák Josef454  3086
15.Cikán MiloslavThiel Pavel-7687 3196
16.Krejčí FrantišekMašín MiloslavWO    30106
17.Neštuk JaroslavLágner VáclavWO    30116
18.Suchý LadislavKlimák JosefWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejčí František21Thiel Pavel04
Neštuk Jaroslav21Mašín Miloslav21
Suchý Ladislav21Lágner Václav30
Cikán Miloslav22Klimák Josef03
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klučov "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klučov "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SOkolovna, KlučovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:39619:678TJ Klučov "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaše Radek
Bossanyi Michal
 
 
Spáčil Ladislav
Dvořák Vladimír
 
 
-9-5-6  0301
2.Novák Robert
Budský Radek
 
 
Potměšil Zdeněk
Pitro Miroslav
 
 
879  3011
3.Kaše RadekSpáčil Ladislav-9-3-7  0312
4.Novák RobertDvořák Vladimír8-97-9-62313
5.Budský RadekPotměšil Zdeněk89-79 3123
6.Bossanyi MichalPitro Miroslav9-8-8973233
7.Novák RobertSpáčil Ladislav-6-4-7  0334
8.Budský RadekDvořák Vladimír8-7-7-9 1335
9.Bossanyi MichalPotměšil Zdeněk-79-8-6 1336
10.Kaše RadekPitro Miroslav-78-8-6 1337
11.Budský RadekSpáčil Ladislav8-7-9-11 1338
12.Bossanyi MichalKaše Jakub997  3048
13.Kaše RadekPotměšil Zdeněk-7-78-8 1349
14.Novák RobertPitro Miroslav89-79 3159
15.Bossanyi MichalSpáčil Ladislav-7-910-9 13510
16.Kaše RadekKaše Jakub975  30610
17.Novák RobertPotměšil Zdeněk-97-8-8 13611
18.Budský RadekPitro Miroslav9-7-79932711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kaše Radek13Spáčil Ladislav40
Novák Robert13Dvořák Vladimír20
Budský Radek22Potměšil Zdeněk31
Bossanyi Michal22Pitro Miroslav13
   Kaše Jakub02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK KřečhořVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bývalá ZŠ, KřečhořRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:34685:710nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smrkovský Jindřich
Sýkora Jaromír
 
 
Rob Karel
Chvojka Antonín
 
 
-6-811-7 1301
2.Valtr Petr
Levčík Jan
 
 
Novák Petr
Pačes Ladislav
 
 
8-6149 3111
3.Sýkora JaromírRob Karel-6-4-4  0312
4.Levčík JanNovák Petr4411  3022
5.Smrkovský JindřichPačes Ladislav966  3032
6.Valtr PetrChvojka Antonín-79-8-6 1333
7.Levčík JanRob Karel12-8-79-72334
8.Smrkovský JindřichNovák Petr-8-867-52335
9.Valtr PetrPačes Ladislav118-6-343245
10.Sýkora JaromírChvojka Antonín-4-3-5  0346
11.Smrkovský JindřichRob Karel-8-1010-9 1347
12.Valtr PetrNovák Petr-5168-9-72348
13.Sýkora JaromírPačes Ladislav-965-883258
14.Levčík JanChvojka Antonín6-9-813-92359
15.Valtr PetrRob Karel9810  3069
16.Sýkora JaromírNovák Petr-512108 3179
17.Levčík JanPačes Ladislav998  3089
18.Smrkovský JindřichChvojka Antonín99-1211 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sýkora Jaromír22Rob Karel31
Levčík Jan22Novák Petr22
Smrkovský Jindřich22Pačes Ladislav04
Valtr Petr22Chvojka Antonín31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad, Václavské nám. 22, Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:42635:716TJ Sokol Velký Osek "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holeček Martin
Řehák Josef ml.
 
 
Čebiš Luboš
Mokříž Bohuslav
 
 
-9-128-9 1301
2.Šafránek Jaroslav
Voslař Jiří
 
 
Hanušová Blanka
Houdek František
 
 
-78118 3111
3.Řehák Josef ml.Čebiš Luboš-6-58-7 1312
4.Šafránek JaroslavMokříž Bohuslav-10-4-7  0313
5.Voslař JiříHoudek František11127  3023
6.Holeček MartinHanušová Blanka9-5-6-5 1324
7.Šafránek JaroslavČebiš Luboš-8-6109-102325
8.Voslař JiříMokříž Bohuslav-7-6-4  0326
9.Holeček MartinHoudek František9711  3036
10.Řehák Josef ml.Hanušová Blanka11-5-8-9 1337
11.Voslař JiříČebiš Luboš-5-5-8  0338
12.Holeček MartinMokříž Bohuslav-5-1099-112339
13.Řehák Josef ml.Houdek František6108  3049
14.Šafránek JaroslavHanušová Blanka-10-9-6  03410
15.Holeček MartinČebiš Luboš-105-1012-1023411
16.Řehák Josef ml.Mokříž Bohuslav-76-9-10 13412
17.Šafránek JaroslavHoudek František6-7-9-10 13413
18.Voslař JiříHanušová Blanka119-8-51032513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Řehák Josef ml.13Čebiš Luboš40
Šafránek Jaroslav04Mokříž Bohuslav40
Voslař Jiří22Houdek František13
Holeček Martin13Hanušová Blanka31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Týnec n. L. "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ T. G. M., Vrchlického 236, Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:26660:600TJ Sokol Velký Osek "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čebiš Luboš
Mokříž Bohuslav
 
 
Cincibus Milan
Chobotová Věra
 
 
  6873010
2.Houdek František
Hanušová Blanka
 
 
Buriánek Vladislav
Chval Jan
 
 
 8-7773120
3.Mokříž BohuslavChval Jan-768-6-92321
4.Čebiš LubošCincibus Milan  -5-6-170322
5.Houdek FrantišekBuriánek Vladislav6-6-5693232
6.Hanušová BlankaChobotová Věra 106-983142
7.Čebiš LubošChval Jan 6-9473152
8.Houdek FrantišekCincibus Milan  -9-12-90353
9.Hanušová BlankaBuriánek Vladislav  -7-7-60354
10.Mokříž BohuslavChobotová Věra 3-5683164
11.Houdek FrantišekChval Jan 8-4-8-71365
12.Hanušová BlankaCincibus Milan -10-79-121366
13.Mokříž BohuslavBuriánek Vladislav  5673076
14.Čebiš LubošChobotová Věra  8883086
15.Hanušová BlankaChval Jan  9863096
16.Mokříž BohuslavCincibus Milan-1910-108932106
17.Čebiš LubošBuriánek Vladislav  87530116
18.Houdek FrantišekChobotová Věra  87830126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mokříž Bohuslav31Chval Jan22
Čebiš Luboš31Cincibus Milan31
Houdek František22Buriánek Vladislav13
Hanušová Blanka22Chobotová Věra04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Komenského 527, Kostelec n. Č. lesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:539:25588:565TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvojka Antonín
Pak Viktor
 
 
Zápotocký Milan
Musil Jan
 
 
575  3010
2.Čihák Jaroslav
Novák Petr
 
 
Malenovský Aleš
Holler Jan
 
 
-98810 3120
3.Čihák JaroslavMalenovský Aleš-6-756143230
4.Pak ViktorMusil Jan-8-6-11  0331
5.Novák PetrHoller Jan899  3041
6.Chvojka AntonínZápotocký Milan6-689 3151
7.Pak ViktorMalenovský Aleš566  3061
8.Novák PetrMusil Jan686  3071
9.Chvojka AntonínHoller Jan-7988 3181
10.Čihák JaroslavZápotocký Milan595  3091
11.Novák PetrMalenovský Aleš-9-5-8  0392
12.Chvojka AntonínMusil Jan10-4-810532102
13.Čihák JaroslavHoller Jan-141086 31112
14.Pak ViktorZápotocký Milan-6-9-8  03113
15.Chvojka AntonínMalenovský AlešWO    03114
16.Čihák JaroslavMusil Jan-1010-88632124
17.Pak ViktorHoller Jan227  30134
18.Novák PetrZápotocký MilanWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čihák Jaroslav40Malenovský Aleš12
Pak Viktor22Musil Jan13
Novák Petr21Holler Jan04
Chvojka Antonín30Zápotocký Milan12
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klučov "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK KřečhořRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, KlučovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:17584:497TJ Klučov "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Vladimír
Spáčil Ladislav
 
 
Smrkovský Jindřich
Valtr Petr
 
 
6-10107 3110
2.Pitro Miroslav
Potměšil Zdeněk
 
 
Moravec Petr
Dobiáš Robert
 
 
292  3020
3.Potměšil ZdeněkValtr Petr76-107 3130
4.Dvořák VladimírSmrkovský Jindřich977  3040
5.Spáčil LadislavDobiáš Robert984  3050
6.Pitro MiroslavMoravec Petr498  3060
7.Dvořák VladimírValtr Petr98-93 3170
8.Spáčil LadislavSmrkovský Jindřich-87-8-6 1371
9.Pitro MiroslavDobiáš Robert66-95 3181
10.Potměšil ZdeněkMoravec Petr7-796 3191
11.Spáčil LadislavValtr Petr1264  30101
12.Pitro MiroslavSmrkovský Jindřich-48-12-8 13102
13.Potměšil ZdeněkDobiáš Robert7125  30112
14.Dvořák VladimírMoravec Petr569  30122
15.Pitro MiroslavValtr PetrWO    03123
16.Potměšil ZdeněkSmrkovský Jindřich1155  30133
17.Dvořák VladimírDobiáš RobertWO    03134
18.Spáčil LadislavMoravec Petr689  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Potměšil Zdeněk40Valtr Petr03
Dvořák Vladimír30Smrkovský Jindřich22
Spáčil Ladislav31Dobiáš Robert03
Pitro Miroslav21Moravec Petr04
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Radim "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klučov "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, RadimRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:26651:476Viktoria Radim "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prorok Jaroslav
Thiel Pavel
 
 
Budský Radek
Šlégr Václav
 
 
9-99-9-102301
2.Mašín Miloslav
Klimák Josef
 
 
Nekolný Josef
Kaše Radek
 
 
WO    3011
3.Prorok JaroslavBudský Radek9-99-9-102312
4.Thiel PavelŠlégr Václav-3-5-3  0313
5.Klimák JosefNekolný Josef66-95 3123
6.Mašín MiloslavKaše RadekWO    3033
7.Thiel PavelBudský Radek7-8-79-92334
8.Klimák JosefŠlégr Václav-6-7-9  0335
9.Mašín MiloslavNekolný Josef96-95 3145
10.Prorok JaroslavKaše RadekWO    3055
11.Klimák JosefBudský Radek-7-6-8  0356
12.Mašín MiloslavŠlégr Václav-9835 3166
13.Prorok JaroslavNekolný Josef9910  3076
14.Thiel PavelKaše RadekWO    3086
15.Mašín MiloslavBudský Radek787  3096
16.Prorok JaroslavŠlégr Václav-7-855-82397
17.Thiel PavelNekolný Josef6-89-7832107
18.Klimák JosefKaše RadekWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Prorok Jaroslav12Budský Radek31
Thiel Pavel12Šlégr Václav31
Klimák Josef12Nekolný Josef04
Mašín Miloslav30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Zásmuky "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad, Václavské nám. 22, Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:547:26716:608SK Nová Ves "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šíma Roman
Kačírek David
 
 
Neštuk Jaroslav
Suchý Ladislav
 
 
8-8-7893210
2.Bodlák Karel
Tvrdík Leoš
 
 
Skývová Lenka
Švec Josef
 
 
7-86-893220
3.Tvrdík LeošSkývová Lenka8-789 3130
4.Kačírek DavidŠvec Josef-6864 3140
5.Šíma RomanSuchý Ladislav6-598 3150
6.Bodlák KarelNeštuk Jaroslav678  3060
7.Kačírek DavidSkývová Lenka8-789 3170
8.Šíma RomanŠvec Josef346  3080
9.Bodlák KarelSuchý Ladislav-877-9-92381
10.Tvrdík LeošNeštuk Jaroslav-768-7-62382
11.Šíma RomanKašpar Milan-7595 3192
12.Bodlák KarelŠvec Josef677  30102
13.Tvrdík LeošSuchý Ladislav-10-8-7  03103
14.Kačírek DavidNeštuk Jaroslav-879-8-423104
15.Bodlák KarelKašpar Milan10-68-7632114
16.Tvrdík LeošŠvec Josef1695  30124
17.Kačírek DavidSuchý Ladislav6-7-86-923125
18.Šíma RomanNeštuk JaroslavWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tvrdík Leoš22Skývová Lenka02
Kačírek David22Švec Josef04
Šíma Roman30Suchý Ladislav31
Bodlák Karel31Neštuk Jaroslav21
   Kašpar Milan02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Týnec n. L. "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Zásmuky "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
bývalá ZŠ, Komenského nám. 235 (vpravo od kostela)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:35657:633nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buriánek Vladislav
Chval Jan
 
 
Cikán Miloslav
Krejčí František
 
 
4-31010 3110
2.Chobotová Věra
Cincibus Milan
 
 
Neštuk Jaroslav
Suchý Ladislav
 
 
76-5-783220
3.Cincibus MilanNeštuk Jaroslav8-9-10-7 1321
4.Buriánek VladislavSuchý Ladislav5-6-108-52322
5.Chval JanKrejčí František872  3032
6.Chobotová VěraCikán Miloslav67-8-6-72333
7.Buriánek VladislavNeštuk Jaroslav710-3-9-82334
8.Chval JanSuchý Ladislav-4-8-10  0335
9.Chobotová VěraKrejčí František-7-8-7  0336
10.Cincibus MilanCikán Miloslav694  3046
11.Chval JanNeštuk Jaroslav89-64 3156
12.Chobotová VěraSuchý Ladislav-11-9-9  0357
13.Cincibus MilanKrejčí František-45-9663267
14.Buriánek VladislavCikán Miloslav9-1247 3177
15.Chobotová VěraNeštuk Jaroslav-9-87-8 1378
16.Cincibus MilanSuchý Ladislav-910410 3188
17.Buriánek VladislavKrejčí František-9-8-8  0389
18.Chval JanCikán Miloslav6310  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cincibus Milan31Neštuk Jaroslav31
Buriánek Vladislav13Suchý Ladislav31
Chval Jan31Krejčí František22
Chobotová Věra04Cikán Miloslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klučov "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SOkolovna, KlučovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:32634:599nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlégr Václav
Budský Radek
 
 
Šíma Roman
Kačírek David
 
 
-10-58-7 1301
2.Nekolný Josef
Bossanyi Michal
 
 
Tvrdík Leoš
Vokřál Lukáš
 
 
11-988 3111
3.Budský RadekŠíma Roman-8-7-8  0312
4.Šlégr VáclavKačírek David516  3022
5.Nekolný JosefTvrdík Leoš13-88-7103232
6.Bossanyi MichalVokřál Lukáš766  3042
7.Šlégr VáclavŠíma Roman47-78 3152
8.Nekolný JosefKačírek David-79-7-6 1353
9.Bossanyi MichalTvrdík Leoš766  3063
10.Budský RadekVokřál Lukáš359  3073
11.Nekolný JosefŠíma Roman-11-4-2  0374
12.Bossanyi MichalKačírek David-9-8-6  0375
13.Budský RadekTvrdík Leoš128-107 3185
14.Šlégr VáclavVokřál Lukáš224  3095
15.Bossanyi MichalŠíma Roman12-9-8-8 1396
16.Budský RadekKačírek David-9-1010-4 1397
17.Šlégr VáclavTvrdík Leoš-98-7-9 1398
18.Nekolný JosefVokřál Lukáš-7-885-122399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Budský Radek22Šíma Roman31
Šlégr Václav31Kačírek David31
Nekolný Josef13Tvrdík Leoš13
Bossanyi Michal22Vokřál Lukáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK KřečhořVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Viktoria Radim "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bývalá ZŠ, KřečhořRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:39662:729nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valtr Petr
Levčík Jan
 
 
Thiel Pavel
Doskočil Václav
 
 
128-711 3110
2.Moravec Petr
Sýkora Jaromír
 
 
Mašín Miloslav
Klimák Josef
 
 
-3-6-5  0311
3.Sýkora JaromírThiel Pavel9-4-6-9 1312
4.Levčík JanDoskočil Václav-9-891063222
5.Smrkovský JindřichKlimák Josef-6-588-92323
6.Moravec PetrMašín Miloslav-13898 3133
7.Levčík JanThiel Pavel6-769 3143
8.Smrkovský JindřichDoskočil Václav10-8-7-10 1344
9.Moravec PetrKlimák Josef9-79-873254
10.Sýkora JaromírMašín Miloslav-7-7-6  0355
11.Smrkovský JindřichThiel Pavel912-97 3165
12.Moravec PetrDoskočil Václav-4-9-8  0366
13.Sýkora JaromírKlimák Josef812-38 3176
14.Levčík JanMašín Miloslav-7-88-7 1377
15.Moravec PetrThiel Pavel-5-3-8  0378
16.Sýkora JaromírDoskočil Václav119-7-863288
17.Levčík JanKlimák Josef-8-979-52389
18.Smrkovský JindřichMašín Miloslav9-7108 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sýkora Jaromír22Thiel Pavel22
Levčík Jan22Doskočil Václav22
Smrkovský Jindřich22Klimák Josef22
Moravec Petr22Mašín Miloslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klučov "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brankovická 1289, Kolín 5Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:36615:592TJ Klučov "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Waters Jiří ml.
Zápotocký Milan
 
 
Spáčil Ladislav
Dvořák Vladimír
 
 
9-97-6-92301
2.Holler Jan
Malenovský Aleš
 
 
Potměšil Zdeněk
Pitro Miroslav
 
 
98-8-8-92302
3.Zápotocký MilanDvořák Vladimír-10-97793212
4.Waters Jiří ml.Pitro Miroslav-108-9-5 1313
5.Malenovský AlešSpáčil Ladislav-86-10-6 1314
6.Holler JanPotměšil Zdeněk-6-5-10  0315
7.Waters Jiří ml.Dvořák Vladimír-310-6-9 1316
8.Malenovský AlešPitro Miroslav748  3026
9.Holler JanSpáčil Ladislav-87-6-8 1327
10.Zápotocký MilanPotměšil Zdeněk10-7-411-102328
11.Malenovský AlešDvořák VladimírWO    3038
12.Holler JanPitro Miroslav-913119 3148
13.Zápotocký MilanSpáčil Ladislav-4-7-8  0349
14.Waters Jiří ml.Potměšil ZdeněkWO    03410
15.Holler JanDvořák VladimírWO    30510
16.Zápotocký MilanPitro MiroslavWO    30610
17.Waters Jiří ml.Spáčil Ladislav696  30710
18.Malenovský AlešPotměšil Zdeněk-99-8-10 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zápotocký Milan12Dvořák Vladimír11
Waters Jiří ml.12Pitro Miroslav12
Malenovský Aleš12Spáčil Ladislav31
Holler Jan12Potměšil Zdeněk30
WO31WO13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad, Václavské nám. 22, Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:38573:623TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řehák Josef ml.
Voslař Jiří
 
 
Chvojka Antonín
Pak Viktor
 
 
-7-7-8  0301
2.Šafránek Jaroslav
Petřík Daniel
 
 
Rob Karel
Novák Petr
 
 
108-79 3111
3.Voslař JiříRob Karel883  3021
4.Šafránek JaroslavPak Viktor-6-99-8 1322
5.Řehák Josef ml.Novák Petr7108  3032
6.Petřík DanielChvojka Antonín-8-7-8  0333
7.Šafránek JaroslavRob Karel-5-2-4  0334
8.Řehák Josef ml.Pak Viktor-86-111033244
9.Petřík DanielNovák Petr669  3054
10.Voslař JiříChvojka Antonín757  3064
11.Řehák Josef ml.Rob Karel-9-410-5 1365
12.Petřík DanielPak Viktor-3-6-7  0366
13.Voslař JiříNovák Petr-9-86-6 1367
14.Šafránek JaroslavChvojka Antonín-5-7-6  0368
15.Petřík DanielRob Karel9-114-10-42369
16.Voslař JiříPak Viktor-7-8-9  03610
17.Šafránek JaroslavNovák Petr-77-9-12 13611
18.Řehák Josef ml.Chvojka Antonín5-7-88932711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Voslař Jiří22Rob Karel31
Šafránek Jaroslav04Pak Viktor31
Řehák Josef ml.31Novák Petr22
Petřík Daniel13Chvojka Antonín22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Komenského 527, Kostelec n. Č. lesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:41618:652TJ Sokol Velký Osek "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pak Viktor
Novák Petr
 
 
Čebiš Luboš
Mokříž Bohuslav
 
 
-8-6-8  0301
2.Čihák Jaroslav
Rob Karel
 
 
Houdek František
Hanušová Blanka
 
 
810-97 3111
3.Čihák JaroslavČebiš Luboš65-5-8-72312
4.Pak ViktorMokříž Bohuslav-5-6-16  0313
5.Novák PetrHoudek František4-364 3123
6.Rob KarelHanušová Blanka4-10-6-10 1324
7.Pak ViktorČebiš Luboš56-47 3134
8.Novák PetrMokříž Bohuslav-4-9-8  0335
9.Rob KarelHoudek František-81077 3145
10.Čihák JaroslavHanušová Blanka10-9-8-8 1346
11.Novák PetrČebiš Luboš-2-7-6  0347
12.Rob KarelMokříž Bohuslav7-68-10143257
13.Čihák JaroslavHoudek František10-963 3167
14.Pak ViktorHanušová Blanka-856-8-102368
15.Rob KarelČebiš Luboš-8-9-9  0369
16.Čihák JaroslavMokříž Bohuslav-10-9-12  03610
17.Pak ViktorHoudek František77-77 31710
18.Novák PetrHanušová Blanka-8-6-3  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čihák Jaroslav13Čebiš Luboš31
Pak Viktor22Mokříž Bohuslav31
Novák Petr13Houdek František04
Rob Karel22Hanušová Blanka40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klučov "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, KlučovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:743:33718:661TJ Klučov "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Spáčil Ladislav
Dvořák Vladimír
 
 
Holeček Martin
Řehák Josef ml.
 
 
92-9-8-22301
2.Pitro Miroslav
Potměšil Zdeněk
 
 
Šafránek Jaroslav
Voslař Jiří
 
 
9-787 3111
3.Potměšil ZdeněkHoleček Martin-9-985-72312
4.Dvořák VladimírŠafránek Jaroslav-8910-853222
5.Spáčil LadislavVoslař Jiří-784-693232
6.Pitro MiroslavŘehák Josef ml.-6-115-6 1333
7.Dvořák VladimírHoleček Martin-58-7-4 1334
8.Spáčil LadislavŠafránek Jaroslav-1074-473244
9.Pitro MiroslavVoslař Jiří-1210-4973254
10.Potměšil ZdeněkŘehák Josef ml.-96-94-72355
11.Spáčil LadislavHoleček Martin-7-6-8  0356
12.Pitro MiroslavŠafránek Jaroslav87-5-10-102357
13.Potměšil ZdeněkVoslař Jiří791  3067
14.Dvořák VladimírŘehák Josef ml.685  3077
15.Pitro MiroslavHoleček Martin89-76 3187
16.Potměšil ZdeněkŠafránek Jaroslav735  3097
17.Dvořák VladimírVoslař Jiří684  30107
18.Spáčil LadislavŘehák Josef ml.-898-8632117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Potměšil Zdeněk22Holeček Martin31
Dvořák Vladimír31Šafránek Jaroslav13
Spáčil Ladislav31Voslař Jiří04
Pitro Miroslav22Řehák Josef ml.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Radim "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, RadimRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:19636:542Viktoria Radim "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mašín Miloslav
Klimák Josef
 
 
Holler Jan
Malenovský Aleš
 
 
-78-8773210
2.Thiel Pavel
Prorok Jaroslav
 
 
Zápotocký Milan
Musil Jan
 
 
-9-87-9 1311
3.Thiel PavelMusil Jan8-679 3121
4.Prorok JaroslavZápotocký Milan6611  3031
5.Klimák JosefHoller Jan8-768 3141
6.Mašín MiloslavMalenovský Aleš8-10128 3151
7.Prorok JaroslavMusil Jan12710  3061
8.Lágner VáclavZápotocký Milan478  3071
9.Mašín MiloslavHoller Jan67-68 3181
10.Thiel PavelMalenovský Aleš8-79-9103291
11.Lágner VáclavMusil Jan847  30101
12.Mašín MiloslavZápotocký Milan574  30111
13.Thiel PavelHoller Jan-4-3-4  03112
14.Prorok JaroslavMalenovský Aleš-8877 31122
15.Mašín MiloslavMusil Jan768  30132
16.Thiel PavelZápotocký MilanWO    03133
17.Prorok JaroslavHoller Jan9-10148 31143
18.Lágner VáclavMalenovský AlešWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Thiel Pavel21Musil Jan04
Prorok Jaroslav40Zápotocký Milan03
Klimák Josef10Holler Jan13
Mašín Miloslav40Malenovský Aleš03
Lágner Václav20   
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK KřečhořRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad, Václavské nám. 22, Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:31580:596nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šíma Roman
Vrkota Jiří
 
 
Moravec Petr
Dobiáš Robert
 
 
875  3010
2.Bodlák Karel
Tvrdík Leoš
 
 
Smrkovský Jindřich
Valtr Petr
 
 
-78-7873220
3.Vrkota JiříValtr Petr-7-7-6  0321
4.Šíma RomanSmrkovský Jindřich-8-9-7  0322
5.Tvrdík LeošMoravec Petr1397  3032
6.Bodlák KarelDobiáš Robert877  3042
7.Šíma RomanValtr Petr1086  3052
8.Tvrdík LeošSmrkovský Jindřich-6-4-6  0353
9.Bodlák KarelMoravec Petr9-910-883263
10.Vrkota JiříDobiáš Robert-57-47-62364
11.Tvrdík LeošValtr Petr-46-4-10 1365
12.Bodlák KarelSmrkovský Jindřich-129-11-8 1366
13.Vrkota JiříMoravec Petr-2-7-9  0367
14.Šíma RomanSýkora Jaromír635  3077
15.Bodlák KarelValtr Petr-912-11-9 1378
16.Vrkota JiříSmrkovský Jindřich-8-3-2  0379
17.Šíma RomanMoravec Petr5910  3089
18.Tvrdík LeošSýkora Jaromír4127  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vrkota Jiří04Valtr Petr31
Šíma Roman31Smrkovský Jindřich40
Tvrdík Leoš22Moravec Petr13
Bodlák Karel22Dobiáš Robert11
   Sýkora Jaromír02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Zásmuky "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klučov "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Zásmuky (zadní vchod)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:
odloženo
BodůSadMíčkůVítěz
9:932:31582:587nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchý Ladislav
Neštuk Jaroslav
 
 
Šlégr Václav
Budský Radek
 
 
-8796 3110
2.Krejčí František
Kašpar Milan
 
 
Bossanyi Michal
Nekolný Josef
 
 
-9-6-7  0311
3.Suchý LadislavŠlégr Václav8-769 3121
4.Neštuk JaroslavBudský Radek6128  3031
5.Krejčí FrantišekBossanyi Michal7-978 3141
6.Kašpar MilanNekolný Josef-6-8-8  0342
7.Neštuk JaroslavŠlégr Václav9-10-7-7 1343
8.Krejčí FrantišekBudský Radek78-69 3153
9.Kašpar MilanBossanyi Michal-8-6-7  0354
10.Suchý LadislavNekolný Josef977  3064
11.Krejčí FrantišekŠlégr Václav-6-8-8  0365
12.Kašpar MilanBudský Radek-910-86-72366
13.Suchý LadislavBossanyi Michal-76-8-7 1367
14.Neštuk JaroslavNekolný Josef986  3077
15.Kašpar MilanŠlégr Václav-6-5-6  0378
16.Suchý LadislavBudský Radek6-7-7-8 1379
17.Neštuk JaroslavBossanyi Michal978  3089
18.Krejčí FrantišekNekolný Josef669  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Suchý Ladislav22Šlégr Václav31
Neštuk Jaroslav31Budský Radek22
Krejčí František31Bossanyi Michal22
Kašpar Milan04Nekolný Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Týnec n. L. "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klučov "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
bývalá ZŠ, Komenského nám. 235 (vpravo od kostela)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:23588:504TJ Sokol Týnec n. L. "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cincibus Milan
Chobotová Věra
 
 
Nekolný Josef
Bossanyi Michal
 
 
8811  3010
2.Buriánek Vladislav
Chval Jan
 
 
Šlégr Václav
Budský Radek
 
 
8-87-253220
3.Chval JanNekolný Josef1274  3030
4.Cincibus MilanBossanyi Michal3-8812 3140
5.Chobotová VěraBudský Radek779  3050
6.Buriánek VladislavŠlégr Václav-5-7-10  0351
7.Cincibus MilanNekolný Josef574  3061
8.Chobotová VěraBossanyi Michal-9-8-6  0362
9.Buriánek VladislavBudský Radek-7-9-4  0363
10.Chval JanŠlégr Václav610-46 3173
11.Chobotová VěraNekolný Josef8-8128 3183
12.Buriánek VladislavBossanyi Michal-3-5-5  0384
13.Chval JanBudský Radek7116  3094
14.Cincibus MilanŠlégr Václav-58-98-32395
15.Buriánek VladislavNekolný Josef-9-10-9  0396
16.Chval JanBossanyi Michal6129  30106
17.Cincibus MilanBudský RadekWO    30116
18.Chobotová VěraŠlégr VáclavWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chval Jan40Nekolný Josef13
Cincibus Milan21Bossanyi Michal22
Chobotová Věra21Budský Radek12
Buriánek Vladislav04Šlégr Václav21
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK KřečhořVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Zásmuky "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bývalá ZŠ, KřečhořRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:41620:671Sokol Zásmuky "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valtr Petr
Levčík Jan
 
 
Krejčí František
Kašpar Milan
 
 
9-897 3110
2.Smrkovský Jindřich
Moravec Petr
 
 
Neštuk Jaroslav
Suchý Ladislav
 
 
-10-10-9  0311
3.Moravec PetrKrejčí František-9-9-3  0312
4.Levčík JanKašpar Milan53-6-8-82313
5.Smrkovský JindřichNeštuk Jaroslav-14-107683223
6.Valtr PetrSuchý Ladislav-99-8-10 1324
7.Levčík JanKrejčí František-6-9-8  0325
8.Smrkovský JindřichKašpar Milan843  3035
9.Valtr PetrNeštuk Jaroslav-3-4-7  0336
10.Moravec PetrSuchý Ladislav-7-10-8  0337
11.Smrkovský JindřichKrejčí František8126  3047
12.Valtr PetrKašpar Milan-698-973257
13.Moravec PetrNeštuk Jaroslav-98-7-7 1358
14.Levčík JanSuchý Ladislav812-36 3168
15.Valtr PetrKrejčí František-5-3-14  0369
16.Moravec PetrKašpar Milan-10-761173279
17.Levčík JanNeštuk Jaroslav-12-8-5  03710
18.Dobiáš RobertSuchý Ladislav7-88-5-423711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moravec Petr13Krejčí František31
Levčík Jan13Kašpar Milan13
Smrkovský Jindřich30Neštuk Jaroslav31
Valtr Petr13Suchý Ladislav31
Dobiáš Robert01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brankovická 1289, Kolín 5Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:40556:608SK Nová Ves "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holler Jan
Malenovský Aleš
 
 
Šíma Roman
Kačírek David
 
 
-58-1-2 1301
2.Zápotocký Milan
Musil Jan
 
 
Bodlák Karel
Tvrdík Leoš
 
 
5-6-1110113211
3.Musil JanKačírek David-3-9-11  0312
4.Holler JanBodlák Karel-310-11-11 1313
5.Malenovský AlešTvrdík Leoš-6-7-9  0314
6.Zápotocký MilanŠíma Roman-10-7-9  0315
7.Holler JanKačírek David-6-7-5  0316
8.Malenovský AlešBodlák Karel10-8-6-12 1317
9.Zápotocký MilanTvrdík Leoš-5-3-7  0318
10.Musil JanŠíma Roman-6-7-9  0319
11.Malenovský AlešKačírek David-6998 3129
12.Zápotocký MilanBodlák Karel-13-7-8  03210
13.Musil JanTvrdík Leoš677  30310
14.Holler JanŠíma Roman9-2-8-7 13311
15.Zápotocký MilanKačírek DavidWO    30411
16.Musil JanBodlák Karel8-54-6-523412
17.Holler JanTvrdík Leoš10-12414 31512
18.Malenovský AlešŠíma RomanWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Musil Jan13Kačírek David21
Holler Jan13Bodlák Karel40
Malenovský Aleš12Tvrdík Leoš22
Zápotocký Milan03Šíma Roman30
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Viktoria Radim "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad, Václavské nám. 22, Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:36601:543Viktoria Radim "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holeček Martin
Řehák Josef ml.
 
 
Mašín Miloslav
Lágner Václav
 
 
8-6-8-12 1301
2.Šafránek Jaroslav
Bodláková Tereza
 
 
Thiel Pavel
Prorok Jaroslav
 
 
87-6-4123211
3.Bodláková TerezaThiel Pavel-11-79-9 1312
4.Holeček MartinMašín Miloslav-684-8-82313
5.Řehák Josef ml.Prorok Jaroslav4-8-6-9 1314
6.Šafránek JaroslavLágner Václav-4-4-6  0315
7.Holeček MartinThiel Pavel624  3025
8.Řehák Josef ml.Mašín Miloslav-6-11-3  0326
9.Šafránek JaroslavProrok Jaroslav-8-57-10 1327
10.Bodláková TerezaLágner Václav-1-6-10  0328
11.Řehák Josef ml.Thiel Pavel87-610 3138
12.Šafránek JaroslavMašín Miloslav-87-8-9 1339
13.Bodláková TerezaProrok Jaroslav13-6-8-9 13310
14.Holeček MartinLágner Václav-695-8-223311
15.Šafránek JaroslavThiel PavelWO    30411
16.Bodláková TerezaMašín MiloslavWO    30511
17.Holeček MartinProrok JaroslavWO    30611
18.Řehák Josef ml.Lágner VáclavWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bodláková Tereza03Thiel Pavel12
Holeček Martin12Mašín Miloslav30
Řehák Josef ml.12Prorok Jaroslav30
Šafránek Jaroslav03Lágner Václav30
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klučov "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ T. G. M., Vrchlického 236, Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:25599:413TJ Sokol Velký Osek "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mokříž Bohuslav
Čebiš Luboš
 
 
Pitro Miroslav
 
 
WO    3010
2.Hanušová Blanka
Houdek František
 
 
Spáčil Ladislav
Dvořák Vladimír
 
 
  -5-7-120311
3.Čebiš LubošDvořák Vladimír  5753021
4.Mokříž BohuslavSpáčil Ladislav -798103131
5.Hanušová BlankaPitro Miroslav  7543041
6.Houdek FrantišekWO    3051
7.Mokříž BohuslavDvořák Vladimír 67-653161
8.Hanušová BlankaSpáčil Ladislav -7-88-91362
9.Houdek FrantišekPitro Miroslav  -5-6-70363
10.Čebiš LubošWO    3073
11.Hanušová BlankaDvořák Vladimír  -7-8-100374
12.Houdek FrantišekSpáčil Ladislav  -8-7-90375
13.Novotný KarelPitro Miroslav-9-98853285
14.Mokříž BohuslavWO    3095
15.Houdek FrantišekDvořák Vladimír-87-1017-72396
16.Novotný KarelSpáčil Ladislav  -5-7-110397
17.Mokříž BohuslavPitro MiroslavWO    30107
18.Hanušová BlankaWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Čebiš Luboš10Dvořák Vladimír22
Mokříž Bohuslav20Spáčil Ladislav31
Hanušová Blanka12Pitro Miroslav12
Houdek František03   
Novotný Karel11   
WO60WO06



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Týnec n. L. "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Komenského 527, Kostelec n. Č. lesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:33648:610nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvojka Antonín
Pak Viktor
 
 
Cincibus Milan
Chobotová Věra
 
 
8-7-713-52301
2.Čihák Jaroslav
Novák Petr
 
 
Chval Jan
Buriánek Daniel
 
 
359  3011
3.Čihák JaroslavCincibus Milan8-1485 3121
4.Pak ViktorChval Jan9-13-7-8 1322
5.Novák PetrChobotová Věra9-510-14-62323
6.Chvojka AntonínBuriánek Daniel658  3033
7.Pak ViktorCincibus Milan7-9-7-6 1334
8.Novák PetrChval Jan-8-7-5  0335
9.Chvojka AntonínChobotová Věra586  3045
10.Čihák JaroslavBuriánek Daniel62-146 3155
11.Novák PetrCincibus Milan8-8-9-8 1356
12.Chvojka AntonínChval Jan-8-8-7  0357
13.Čihák JaroslavChobotová Věra655  3067
14.Pak ViktorBuriánek Daniel747  3077
15.Chvojka AntonínCincibus Milan-4-8-9  0378
16.Čihák JaroslavChval Jan-10-8-9  0379
17.Pak ViktorChobotová Věra-89-7673289
18.Novák PetrBuriánek Daniel-8-85663299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čihák Jaroslav31Cincibus Milan31
Pak Viktor22Chval Jan40
Novák Petr13Chobotová Věra13
Chvojka Antonín22Buriánek Daniel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Radim "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, RadimRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:44510:663TJ Sokol Velký Osek "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prorok Jaroslav
Thiel Pavel
 
 
Novotný Karel
Hanušová Blanka
 
 
7-8-9-9 1301
2.Mašín Miloslav
Klimák Josef
 
 
Čebiš Luboš
Mokříž Bohuslav
 
 
7-8910 3111
3.Thiel PavelNovotný Karel6-985 3121
4.Mašín MiloslavHanušová Blanka-8987 3131
5.Klimák JosefČebiš Luboš-3-8-6  0332
6.Prorok JaroslavMokříž Bohuslav-6-107-9 1333
7.Mašín MiloslavNovotný Karel-887-473243
8.Klimák JosefHanušová Blanka-6-7-6  0344
9.Prorok JaroslavČebiš Luboš-8-9-12  0345
10.Thiel PavelMokříž Bohuslav-67-6-10 1346
11.Klimák JosefNovotný Karel-6-5-6  0347
12.Prorok JaroslavHanušová Blanka-6-388123257
13.Thiel PavelČebiš Luboš-59-9-10 1358
14.Mašín MiloslavMokříž Bohuslav6-4-9-8 1359
15.Prorok JaroslavNovotný Karel7-774 3169
16.Thiel PavelHanušová BlankaWO    03610
17.Mašín MiloslavČebiš LubošWO    03611
18.Klimák JosefMokříž BohuslavWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Thiel Pavel12Novotný Karel13
Mašín Miloslav21Hanušová Blanka12
Klimák Josef03Čebiš Luboš30
Prorok Jaroslav22Mokříž Bohuslav30
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad, Václavské nám. 22, Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:38613:641SK Nová Ves "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šíma Roman
Bodlák Karel
 
 
Šafránek Jaroslav
Voslař Jiří
 
 
9-56-5103210
2.Vokřál Lukáš
Vrkota Jiří
 
 
Holeček Martin
Řehák Josef ml.
 
 
-89-76-82311
3.Bodlák KarelŠafránek Jaroslav8-7-8683221
4.Šíma RomanVoslař Jiří134  3031
5.Vrkota JiříHoleček Martin-9-7-8  0332
6.Vokřál LukášŘehák Josef ml.-1-6-6  0333
7.Šíma RomanŠafránek Jaroslav1376  3043
8.Vrkota JiříVoslař Jiří-8-9-8  0344
9.Vokřál LukášHoleček Martin9-6-9-9 1345
10.Bodlák KarelŘehák Josef ml.-12510-9-102346
11.Vrkota JiříŠafránek Jaroslav-9-4-6  0347
12.Vokřál LukášVoslař Jiří-3-9-8  0348
13.Bodlák KarelHoleček Martin2911  3058
14.Šíma RomanŘehák Josef ml.5-7-57-152359
15.Vokřál Lukᚊafránek Jaroslav-696-8-623510
16.Bodlák KarelVoslař Jiří87-99 31610
17.Šíma RomanHoleček Martin8210  30710
18.Vrkota JiříŘehák Josef ml.-7-4-3  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bodlák Karel31Šafránek Jaroslav22
Šíma Roman31Voslař Jiří22
Vrkota Jiří04Holeček Martin22
Vokřál Lukáš04Řehák Josef ml.40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Zásmuky "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Zásmuky (zadní vchod)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:27653:565Sokol Zásmuky "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Neštuk Jaroslav
Suchý Ladislav
 
 
Zápotocký Milan
Musil Jan
 
 
864  3010
2.Kašpar Milan
Krejčí František
 
 
Holler Jan
Malenovský Aleš
 
 
-69-6593220
3.Krejčí FrantišekMusil Jan-8163 3130
4.Kašpar MilanHoller Jan-797-1283240
5.Suchý LadislavZápotocký Milan447  3050
6.Neštuk JaroslavMalenovský Aleš-9996 3160
7.Kašpar MilanMusil Jan-84-4-7 1361
8.Suchý LadislavHoller Jan-3-5-9  0362
9.Neštuk JaroslavZápotocký Milan1055  3072
10.Krejčí FrantišekMalenovský Aleš-1058-8-52373
11.Suchý LadislavMusil Jan9-101310 3183
12.Neštuk JaroslavHoller Jan-10657 3193
13.Krejčí FrantišekZápotocký Milan442  30103
14.Kašpar MilanMalenovský Aleš4-9-4-11 13104
15.Neštuk JaroslavMusil Jan8-895 31114
16.Skývová LenkaHoller Jan-7-7-5  03115
17.Kašpar MilanZápotocký Milan678  30125
18.Suchý LadislavMalenovský Aleš-9-9-11  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krejčí František21Musil Jan13
Kašpar Milan22Holler Jan22
Suchý Ladislav22Zápotocký Milan04
Neštuk Jaroslav40Malenovský Aleš31
Skývová Lenka01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klučov "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK KřečhořRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SOkolovna, KlučovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:25569:523TJ Klučov "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlégr Václav
Bossanyi Michal
 
 
Smrkovský Jindřich
Moravec Petr
 
 
741  3010
2.Budský Radek
Nekolný Josef
 
 
Valtr Petr
Levčík Jan
 
 
6-887 3120
3.Budský RadekValtr Petr556  3030
4.Šlégr VáclavLevčík Jan-55711 3140
5.Nekolný JosefSmrkovský Jindřich-6-6-6  0341
6.Bossanyi MichalMoravec Petr735  3051
7.Šlégr VáclavValtr Petr636  3061
8.Nekolný JosefLevčík Jan-3-4-5  0362
9.Bossanyi MichalSmrkovský Jindřich9-7911 3172
10.Budský RadekMoravec Petr8126  3082
11.Nekolný JosefValtr Petr-67-7-7 1383
12.Bossanyi MichalDobiáš Robert467  3093
13.Budský RadekSmrkovský Jindřich7-7-6-11 1394
14.Šlégr VáclavMoravec Petr7-946 31104
15.Bossanyi MichalValtr Petr5-8-87-623105
16.Budský RadekDobiáš Robert737  30115
17.Šlégr VáclavSmrkovský JindřichWO    03116
18.Nekolný JosefMoravec Petr10-3-4-11 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Budský Radek31Valtr Petr22
Šlégr Václav30Levčík Jan11
Nekolný Josef04Smrkovský Jindřich21
Bossanyi Michal31Moravec Petr13
   Dobiáš Robert02
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Týnec n. L. "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK KřečhořRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
bývalá ZŠ, Komenského nám. 235 (vpravo od kostela)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:18644:538TJ Sokol Týnec n. L. "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cincibus Milan
Chobotová Věra
 
 
Dobiáš Robert
Moravec Petr
 
 
846  3010
2.Buriánek Vladislav
Chval Jan
 
 
Valtr Petr
Levčík Jan
 
 
-8439 3120
3.Cincibus MilanValtr Petr886  3030
4.Chval JanLevčík Jan5188  3040
5.Chobotová VěraDobiáš Robert-947-1193250
6.Buriánek VladislavMoravec Petr6-8-7-9 1351
7.Chval JanSýkora Jaromír1399  3061
8.Chobotová VěraLevčík Jan8-1083 3171
9.Buriánek VladislavDobiáš Robert7811  3081
10.Cincibus MilanMoravec Petr66-87 3191
11.Chobotová VěraSýkora Jaromír767  30101
12.Buriánek DanielLevčík Jan-6-2-9  03102
13.Cincibus MilanDobiáš Robert556  30112
14.Chval JanMoravec Petr4610  30122
15.Buriánek DanielSýkora Jaromír87-88 31132
16.Cincibus MilanLevčík Jan-9-965932142
17.Chval JanDobiáš Robert-69129 31152
18.Chobotová VěraMoravec PetrWO    03153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cincibus Milan40Valtr Petr01
Chval Jan40Levčík Jan13
Chobotová Věra30Dobiáš Robert04
Buriánek Vladislav11Moravec Petr12
Buriánek Daniel11Sýkora Jaromír03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klučov "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brankovická 1289, Kolín 5Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:33670:668Stolní tenis Kolín "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malenovský Aleš
Waters Jiří ml.
 
 
Bossanyi Michal
Šlégr Václav
 
 
-3-7-5  0301
2.Holler Jan
Musil Jan
 
 
Budský Radek
Nekolný Josef
 
 
99-78 3111
3.Holler JanŠlégr Václav-668-6-42312
4.Waters Jiří ml.Budský Radek8-117-9-72313
5.Malenovský AlešBossanyi Michal68-8-873223
6.Musil JanNekolný Josef1006  3033
7.Waters Jiří ml.Šlégr Václav-2-6-10  0334
8.Malenovský AlešBudský Radek98-9-783244
9.Musil JanBossanyi Michal127-139 3154
10.Holler JanNekolný Josef66-76 3164
11.Malenovský AlešŠlégr Václav-45-8-9 1365
12.Musil JanBudský Radek910-4-5-82366
13.Holler JanBossanyi Michal97-56 3176
14.Waters Jiří ml.Nekolný Josef8-877 3186
15.Musil JanŠlégr Václav10-8-810-82387
16.Holler JanBudský Radek-11-5-6  0388
17.Waters Jiří ml.Bossanyi Michal2119  3098
18.Malenovský AlešNekolný Josef878  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holler Jan22Šlégr Václav40
Waters Jiří ml.22Budský Radek31
Malenovský Aleš31Bossanyi Michal04
Musil Jan22Nekolný Josef04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Zásmuky "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad, Václavské nám. 22, Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:36643:657Sokol Zásmuky "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holeček Martin
Řehák Josef ml.
 
 
Neštuk Jaroslav
Suchý Ladislav
 
 
-69-9-9 1301
2.Šafránek Jaroslav
Petřík Daniel
 
 
Krejčí František
Kašpar Milan
 
 
397  3011
3.Šafránek JaroslavNeštuk Jaroslav-7-8-13  0312
4.Holeček MartinSuchý Ladislav-8-6-6  0313
5.Řehák Josef ml.Krejčí František-2-8-10  0314
6.Petřík DanielKašpar Milan-141078 3124
7.Holeček MartinNeštuk Jaroslav-8-6-5  0325
8.Řehák Josef ml.Suchý Ladislav86-10-6-92326
9.Petřík DanielKrejčí František10111  3036
10.Šafránek JaroslavKašpar Milan98-138 3146
11.Řehák Josef ml.Neštuk Jaroslav-7-5-5  0347
12.Petřík DanielSuchý Ladislav-6397 3157
13.Šafránek JaroslavKrejčí František-61664 3167
14.Holeček MartinKašpar Milan-689-6-92368
15.Petřík DanielNeštuk Jaroslav-8-614-9 1369
16.Šafránek JaroslavSuchý Ladislav-97-811-823610
17.Holeček MartinKrejčí František-469-8732710
18.Řehák Josef ml.Kašpar Milan367  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šafránek Jaroslav22Neštuk Jaroslav40
Holeček Martin13Suchý Ladislav31
Řehák Josef ml.13Krejčí František13
Petřík Daniel31Kašpar Milan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ T. G. M., Vrchlického 236, Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:45500:635SK Nová Ves "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanušová Blanka
Novotný Karel
 
 
Bodlák Karel
Tvrdík Leoš
 
 
-8657 3110
2.Čebiš Luboš
Mokříž Bohuslav
 
 
Šíma Roman
Kačírek David
 
 
86-9-10-102311
3.Hanušová BlankaBodlák Karel-89-612-62312
4.Čebiš LubošKačírek David9-105-1083222
5.Novotný KarelTvrdík Leoš10-8-9-7 1323
6.Mokříž BohuslavŠíma Roman12-6-9-3 1324
7.Čebiš LubošBodlák Karel-6-7-2  0325
8.Novotný KarelKačírek David-8-96-6 1326
9.Mokříž BohuslavTvrdík Leoš-9-9-7  0327
10.Hanušová BlankaŠíma Roman-57-7-7 1328
11.Novotný KarelBodlák Karel7-7-6-7 1329
12.Mokříž BohuslavKačírek David-8-8-7  03210
13.Hanušová BlankaTvrdík Leoš-4-8-6  03211
14.Čebiš LubošŠíma RomanWO    03212
15.Mokříž BohuslavBodlák KarelWO    03213
16.Hanušová BlankaKačírek DavidWO    30313
17.Čebiš LubošTvrdík LeošWO    03314
18.Novotný KarelŠíma Roman568  30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hanušová Blanka03Bodlák Karel30
Čebiš Luboš11Kačírek David21
Novotný Karel13Tvrdík Leoš30
Mokříž Bohuslav03Šíma Roman21
WO13WO31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klučov "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Komenského 527, Kostelec n. Č. lesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:35617:593TJ Klučov "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čihák Jaroslav
Rob Karel
 
 
Potměšil Zdeněk
Pitro Miroslav
 
 
-3-12-9  0301
2.Pak Viktor
Novák Petr
 
 
Dvořák Vladimír
Spáčil Ladislav
 
 
-8-6-5  0302
3.Čihák JaroslavDvořák Vladimír3812  3012
4.Pak ViktorPotměšil Zdeněk9-6-7-6 1313
5.Novák PetrSpáčil Ladislav-7-710-9 1314
6.Rob KarelPitro Miroslav-64-7883224
7.Pak ViktorDvořák Vladimír9109  3034
8.Novák PetrPotměšil Zdeněk-9-97-8 1335
9.Rob KarelSpáčil Ladislav-11103-15-72336
10.Čihák JaroslavPitro Miroslav-87-12-9 1337
11.Novák PetrDvořák Vladimír-13-7-6 1338
12.Rob KarelPotměšil Zdeněk-4-4-6  0339
13.Čihák JaroslavSpáčil Ladislav-109-2-5 13310
14.Pak ViktorPitro MiroslavWO    30410
15.Rob KarelDvořák Vladimír-10585 31510
16.Čihák JaroslavPotměšil Zdeněk-89-108732610
17.Pak ViktorSpáčil Ladislav488  30710
18.Novák PetrPitro MiroslavWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čihák Jaroslav22Dvořák Vladimír13
Pak Viktor21Potměšil Zdeněk31
Novák Petr03Spáčil Ladislav31
Rob Karel22Pitro Miroslav11
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klučov "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Týnec n. L. "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, KlučovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:25614:479TJ Klučov "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pitro Miroslav
Potměšil Zdeněk
 
 
Chval Jan
Buriánek Daniel
 
 
-7-8-9  0301
2.Dvořák Vladimír
Spáčil Ladislav
 
 
Cincibus Milan
Buriánek Vladislav
 
 
-6-910863211
3.Potměšil ZdeněkCincibus Milan-810-8-13 1312
4.Dvořák VladimírChval Jan6-1048 3122
5.Spáčil LadislavBuriánek Daniel154  3032
6.Pitro MiroslavBuriánek Vladislav974  3042
7.Dvořák VladimírCincibus Milan48-67 3152
8.Spáčil LadislavChval Jan3-9-47-82353
9.Pitro MiroslavBuriánek Daniel359  3063
10.Potměšil ZdeněkBuriánek VladislavWO    3073
11.Spáčil LadislavCincibus Milan5-86-8-62374
12.Pitro MiroslavChval Jan-7-7-7  0375
13.Potměšil ZdeněkBuriánek Daniel595  3085
14.Dvořák VladimírBuriánek VladislavWO    3095
15.Pitro MiroslavCincibus MilanWO    0396
16.Potměšil ZdeněkChval Jan-89-710-82397
17.Dvořák VladimírBuriánek Daniel877  30107
18.Spáčil LadislavBuriánek VladislavWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Potměšil Zdeněk12Cincibus Milan21
Dvořák Vladimír30Chval Jan31
Spáčil Ladislav12Buriánek Daniel04
Pitro Miroslav21Buriánek Vladislav01
WO31WO13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Radim "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, RadimRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:30677:621Viktoria Radim "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mašín Miloslav
Lágner Václav
 
 
Pak Viktor
Novák Petr
 
 
-88-88-32301
2.Prorok Jaroslav
Thiel Pavel
 
 
Čihák Jaroslav
Rob Karel
 
 
9-1099 3111
3.Thiel PavelČihák Jaroslav99-10-9-92312
4.Mašín MiloslavPak Viktor7-7-8883222
5.Lágner VáclavNovák Petr454  3032
6.Prorok JaroslavRob Karel58-75 3142
7.Mašín MiloslavČihák Jaroslav58-14-9-112343
8.Lágner VáclavPak Viktor11128  3053
9.Prorok JaroslavNovák Petr61-107 3163
10.Thiel PavelRob Karel-9-5-9  0364
11.Lágner VáclavČihák Jaroslav-5379 3174
12.Prorok JaroslavPak Viktor-78-97-92375
13.Thiel PavelNovák Petr-9-77-9 1376
14.Mašín MiloslavRob Karel9-7-4-4 1377
15.Prorok JaroslavČihák Jaroslav168  3087
16.Thiel PavelPak Viktor-9-4-3  0388
17.Mašín MiloslavNovák Petr687  3098
18.Lágner VáclavRob Karel877  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Thiel Pavel04Čihák Jaroslav22
Mašín Miloslav22Pak Viktor22
Lágner Václav40Novák Petr13
Prorok Jaroslav31Rob Karel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Zásmuky "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Zásmuky (zadní vchod)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:39656:655TJ Sokol Velký Osek "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí František
Kašpar Milan
 
 
Mokříž Bohuslav
Čebiš Luboš
 
 
-5-18-5  0301
2.Suchý Ladislav
Neštuk Jaroslav
 
 
Novotný Karel
Hanušová Blanka
 
 
-94-9473211
3.Krejčí FrantišekMokříž Bohuslav9-10-9-8 1312
4.Kašpar MilanČebiš Luboš-8-4-6  0313
5.Suchý LadislavNovotný Karel-109-8553223
6.Neštuk JaroslavHanušová Blanka933  3033
7.Kašpar MilanMokříž Bohuslav66-8-5-72334
8.Suchý LadislavČebiš Luboš-6-10-8  0335
9.Neštuk JaroslavNovotný Karel556  3045
10.Krejčí FrantišekHanušová Blanka67-66 3155
11.Suchý LadislavMokříž Bohuslav-68-76-92356
12.Neštuk JaroslavČebiš Luboš-7-67953266
13.Krejčí FrantišekNovotný Karel-67-8-7 1367
14.Kašpar MilanHanušová Blanka-6-8-7  0368
15.Neštuk JaroslavMokříž Bohuslav-54-7-7 1369
16.Krejčí FrantišekČebiš Luboš8-998 3179
17.Kašpar MilanNovotný Karel87-78 3189
18.Suchý LadislavHanušová Blanka9-9-11-13 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejčí František22Mokříž Bohuslav40
Kašpar Milan13Čebiš Luboš22
Suchý Ladislav13Novotný Karel13
Neštuk Jaroslav31Hanušová Blanka22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klučov "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SOkolovna, KlučovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:28668:618TJ Klučov "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlégr Václav
Bossanyi Michal
 
 
Holeček Martin
Řehák Josef ml.
 
 
789  3010
2.Budský Radek
Nekolný Josef
 
 
Šafránek Jaroslav
Petřík Daniel
 
 
-1111129 3120
3.Šlégr VáclavŘehák Josef ml.-866-1063230
4.Budský RadekŠafránek Jaroslav-145-8-6 1331
5.Bossanyi MichalPetřík Daniel-935-7-62332
6.Nekolný JosefHoleček Martin11610  3042
7.Budský RadekŘehák Josef ml.105-115 3152
8.Bossanyi MichalŠafránek Jaroslav-799-7-22353
9.Nekolný JosefPetřík Daniel4-7-8-9 1354
10.Šlégr VáclavHoleček Martin575  3064
11.Bossanyi MichalŘehák Josef ml.9-5-7-6 1365
12.Nekolný JosefŠafránek Jaroslav-6-775-92366
13.Šlégr VáclavPetřík Daniel898  3076
14.Budský RadekHoleček Martin996  3086
15.Nekolný JosefŘehák Josef ml.-1-9-5  0387
16.Šlégr VáclavŠafránek Jaroslav1447  3097
17.Budský RadekPetřík Daniel5-8-56-52398
18.Bossanyi MichalHoleček Martin876  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šlégr Václav40Řehák Josef ml.22
Budský Radek22Šafránek Jaroslav31
Bossanyi Michal13Petřík Daniel31
Nekolný Josef13Holeček Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK KřečhořVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bývalá ZŠ, KřečhořRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:44603:690Stolní tenis Kolín "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valtr Petr
Levčík Jan
 
 
Malenovský Aleš
Waters Jiří ml.
 
 
-8-79-9 1301
2.Smrkovský Jindřich
Kainar Václav
 
 
Holler Jan
Musil Jan
 
 
9-68-1083211
3.Valtr PetrMusil Jan6-3-9-6 1312
4.Levčík JanHoller Jan-9-758-82313
5.Smrkovský JindřichWaters Jiří ml.-79-4-7 1314
6.Kainar VáclavMalenovský Aleš8-7-8-6 1315
7.Levčík JanMusil Jan-6-88-8 1316
8.Smrkovský JindřichHoller Jan-510-6993226
9.Kainar VáclavWaters Jiří ml.-8-9-6  0327
10.Valtr PetrMalenovský Aleš-8-7-7  0328
11.Smrkovský JindřichMusil Jan899  3038
12.Kainar VáclavHoller Jan78-9-4-112339
13.Valtr PetrWaters Jiří ml.-8-128-6 13310
14.Levčík JanMalenovský Aleš-9118-7-823311
15.Kainar VáclavMusil Jan8-899 31411
16.Valtr PetrHoller JanWO    30511
17.Levčík JanWaters Jiří ml.-9-5-8  03512
18.Smrkovský JindřichMalenovský AlešWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Valtr Petr03Musil Jan22
Levčík Jan04Holler Jan21
Smrkovský Jindřich21Waters Jiří ml.40
Kainar Václav13Malenovský Aleš30
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Týnec n. L. "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
bývalá ZŠ, Komenského nám. 235 (vpravo od kostela)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:28643:640TJ Sokol Týnec n. L. "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cincibus Milan
Chobotová Věra
 
 
Musil Jan
Zápotocký Milan
 
 
48-9-1033210
2.Chval Jan
Buriánek Daniel
 
 
Holler Jan
Malenovský Aleš
 
 
12-699 3120
3.Cincibus MilanMusil Jan11-911-11103230
4.Chval JanHoller Jan81010  3040
5.Chobotová VěraZápotocký Milan3104  3050
6.Buriánek DanielMalenovský Aleš-71176 3160
7.Chval JanMusil Jan810-310 3170
8.Chobotová VěraHoller Jan-8-49-5 1371
9.Buriánek DanielZápotocký Milan-79-6873281
10.Cincibus MilanMalenovský Aleš889  3091
11.Chobotová VěraMusil Jan7-8-98-142392
12.Buriánek DanielHoller Jan9-6-2-9 1393
13.Cincibus MilanZápotocký Milan8108  30103
14.Chval JanMalenovský Aleš-8-6-9  03104
15.Buriánek DanielMusil Jan-9-5-9  03105
16.Cincibus MilanHoller Jan867  30115
17.Chval JanZápotocký Milan6-878 31125
18.Chobotová VěraMalenovský AlešWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cincibus Milan40Musil Jan22
Chval Jan31Holler Jan22
Chobotová Věra12Zápotocký Milan04
Buriánek Daniel22Malenovský Aleš12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK KřečhořRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad, Václavské nám. 22, Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:
odloženo
BodůSadMíčkůVítěz
10:841:36724:728SK Nová Ves "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holeček Martin
Řehák Josef ml.
 
 
Smrkovský Jindřich
Moravec Petr
 
 
-88-7-10 1301
2.Šafránek Jaroslav
Voslař Jiří
 
 
Levčík Jan
Valtr Petr
 
 
-68-77103211
3.Řehák Josef ml.Valtr Petr10-8-11-8 1312
4.Voslař JiříLevčík Jan8-28-8-62313
5.Holeček MartinMoravec Petr7-495 3123
6.Šafránek JaroslavSmrkovský Jindřich-9-45-6 1324
7.Voslař JiříValtr Petr-72-8-8 1325
8.Holeček MartinLevčík Jan9-6-6-6 1326
9.Šafránek JaroslavMoravec Petr-9910-8-62327
10.Řehák Josef ml.Smrkovský Jindřich-446-8103237
11.Holeček MartinValtr Petr8-8-67-72338
12.Šafránek JaroslavLevčík Jan67-4-8143248
13.Řehák Josef ml.Moravec Petr766  3058
14.Voslař JiříDobiáš Robert768  3068
15.Šafránek JaroslavValtr Petr9-10-91083278
16.Řehák Josef ml.Levčík Jan-6119-7103288
17.Voslař JiříMoravec Petr-91477 3198
18.Holeček MartinDobiáš Robert9710  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Řehák Josef ml.31Valtr Petr31
Voslař Jiří22Levčík Jan22
Holeček Martin22Moravec Petr13
Šafránek Jaroslav22Smrkovský Jindřich11
   Dobiáš Robert02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klučov "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ T. G. M., Vrchlického 236, Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:34630:648nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čebiš Luboš
Houdek František
 
 
Šlégr Václav
Bossanyi Michal
 
 
9-93-873210
2.Novotný Karel
Hanušová Blanka
 
 
Budský Radek
Novák Robert
 
 
1276  3020
3.Čebiš LubošŠlégr Václav-9-35-7 1321
4.Houdek FrantišekBossanyi Michal99-9-1293231
5.Novotný KarelBudský Radek-6-9-4  0332
6.Hanušová BlankaNovák Robert777  3042
7.Houdek FrantišekŠlégr Václav11-2-47-92343
8.Novotný KarelBossanyi Michal-8610-10-72344
9.Hanušová BlankaBudský Radek-9-5-7  0345
10.Čebiš LubošNovák Robert7105  3055
11.Novotný KarelŠlégr Václav-6-2108-72356
12.Hanušová BlankaBossanyi Michal-9-10-6  0357
13.Čebiš LubošBudský Radek657  3067
14.Houdek FrantišekNovák Robert712-910 3177
15.Hanušová BlankaŠlégr Václav-4-7-3  0378
16.Čebiš LubošBossanyi Michal7104  3088
17.Houdek FrantišekBudský Radek9-5-8-6 1389
18.Novotný KarelNovák Robert-66-7963299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čebiš Luboš31Šlégr Václav40
Houdek František22Bossanyi Michal22
Novotný Karel13Budský Radek31
Hanušová Blanka13Novák Robert04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Komenského 527, Kostelec n. Č. lesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:33617:629nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rob Karel
Novák Petr
 
 
Šíma Roman
Kačírek David
 
 
67-10-3-92301
2.Chvojka Antonín
Pak Viktor
 
 
Bodlák Karel
Vokřál Lukáš
 
 
8-6106 3111
3.Rob KarelŠíma Roman-9-9-9  0312
4.Pak ViktorBodlák Karel7-8107 3122
5.Novák PetrKačírek David9-5-5-8 1323
6.Chvojka AntonínVokřál Lukáš8107  3033
7.Pak ViktorŠíma Roman-9-87-6 1334
8.Novák PetrBodlák Karel-5-4-3  0335
9.Chvojka AntonínKačírek David8-96-863245
10.Rob KarelVokřál Lukáš767  3055
11.Novák PetrŠíma Roman-5-87-7 1356
12.Chvojka AntonínBodlák Karel-8-5-10  0357
13.Rob KarelKačírek David-3-108-12 1358
14.Pak ViktorVokřál Lukáš889  3068
15.Chvojka AntonínŠíma Roman9-8910 3178
16.Rob KarelBodlák Karel-94912 3188
17.Pak ViktorKačírek David-8-10-11  0389
18.Novák PetrVokřál Lukáš787  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rob Karel22Šíma Roman31
Pak Viktor22Bodlák Karel22
Novák Petr13Kačírek David31
Chvojka Antonín31Vokřál Lukáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klučov "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Viktoria Radim "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, KlučovRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1318:41362:548Viktoria Radim "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Vladimír
Kaše Jakub
 
 
Prorok Jaroslav
Thiel Pavel
 
 
-2-6-6  0301
2.Potměšil Zdeněk
Pitro Miroslav
 
 
Klimák Josef
Lágner Václav
 
 
9126  3011
3.Pitro MiroslavProrok Jaroslav-78-9-10 1312
4.Dvořák VladimírThiel Pavel9-7-8-9 1313
5.Kaše JakubLágner Václav-2-5-5  0314
6.Potměšil ZdeněkKlimák Josef766  3024
7.Dvořák VladimírProrok Jaroslav-4-4-4  0325
8.Kaše JakubThiel Pavel-6-3-5  0326
9.Potměšil ZdeněkLágner Václav8-88-673236
10.Pitro MiroslavKlimák Josef7-11-10-3 1337
11.Kaše JakubProrok Jaroslav-5-9-7  0338
12.Potměšil ZdeněkThiel PavelWO    3048
13.Pitro MiroslavLágner VáclavWO    0349
14.Dvořák VladimírKlimák JosefWO    03410
15.Potměšil ZdeněkProrok JaroslavWO    30510
16.Pitro MiroslavThiel PavelWO    03511
17.Dvořák VladimírLágner VáclavWO    03512
18.Kaše JakubKlimák JosefWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pitro Miroslav02Prorok Jaroslav30
Dvořák Vladimír02Thiel Pavel20
Kaše Jakub03Lágner Václav11
Potměšil Zdeněk20Klimák Josef11
WO25WO52



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Radim "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Týnec n. L. "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, RadimRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:35690:708Viktoria Radim "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klimák Josef
Lágner Václav
 
 
Chobotová Věra
Cincibus Milan
 
 
-99-910-42301
2.Prorok Jaroslav
Thiel Pavel
 
 
Buriánek Vladislav
Chval Jan
 
 
-13-99-4 1302
3.Thiel PavelCincibus Milan-9-1310-5 1303
4.Prorok JaroslavChval Jan-6-89-1 1304
5.Klimák JosefChobotová Věra-77-88-92305
6.Lágner VáclavBuriánek Vladislav355  3015
7.Prorok JaroslavCincibus Milan88-89 3125
8.Klimák JosefChval Jan-7-9-7  0326
9.Lágner VáclavChobotová Věra376  3036
10.Thiel PavelBuriánek Vladislav788  3046
11.Klimák JosefCincibus Milan-7-781193256
12.Lágner VáclavChval Jan78-97 3166
13.Thiel PavelChobotová Věra79-6-673276
14.Prorok JaroslavBuriánek Vladislav76-811 3186
15.Lágner VáclavCincibus Milan-7-571173296
16.Thiel PavelChval Jan10-1010-9832106
17.Prorok JaroslavChobotová Věra-71010-11-1223107
18.Klimák JosefBuriánek VladislavWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Thiel Pavel31Cincibus Milan13
Prorok Jaroslav22Chval Jan22
Klimák Josef12Chobotová Věra22
Lágner Václav40Buriánek Vladislav03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klučov "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad, Václavské nám. 22, Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:21670:516SK Nová Ves "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kačírek David
Šíma Roman
 
 
Pitro Miroslav
Kaše Jakub
 
 
396  3010
2.Bodlák Karel
Tvrdík Leoš
 
 
Spáčil Ladislav
Dvořák Vladimír
 
 
-79-7-7 1311
3.Tvrdík LeošSpáčil Ladislav-8-139-4 1312
4.Kačírek DavidPitro Miroslav76-8-783222
5.Šíma RomanDvořák Vladimír-5-38-8 1323
6.Bodlák KarelKaše Jakub397  3033
7.Kačírek DavidSpáčil Ladislav27-47 3143
8.Šíma RomanPitro Miroslav-95812 3153
9.Bodlák KarelDvořák Vladimír9-7-97-82354
10.Tvrdík LeošKaše Jakub232  3064
11.Šíma RomanSpáčil Ladislav9-89-473274
12.Bodlák KarelPitro Miroslav928  3084
13.Tvrdík LeošDvořák Vladimír87-4-663294
14.Kačírek DavidKaše Jakub9108  30104
15.Bodlák KarelSpáčil Ladislav812-108 31114
16.Tvrdík LeošPitro MiroslavWO    30124
17.Kačírek DavidDvořák VladimírWO    30134
18.Šíma RomanKaše Jakub453  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tvrdík Leoš21Spáčil Ladislav13
Kačírek David30Pitro Miroslav0</