Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Viktoria Radim "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobřichovská Pivnice, Horní náves 286, DobřichovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:38580:622Viktoria Radim "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slabý Jaroslav
Pikner Jan
 
 
Meserod Václav
Hovorka Tomáš
 
 
69-78 3110
2.Souček Radek
Malec Jan
 
 
Proroková Eliška
Prorok Jaroslav
 
 
-7-8-9  0311
3.Slabý JaroslavMeserod Václav877  3021
4.Pikner JanProroková Eliška12-9-88-82322
5.Malec JanHovorka Tomáš-7-8-9  0323
6.Souček RadekProrok Jaroslav-7-88-1 1324
7.Pikner JanMeserod Václav688  3034
8.Malec JanProroková Eliška8-8-6-9 1335
9.Souček RadekHovorka Tomáš-998-8-72336
10.Slabý JaroslavProrok Jaroslav-6-7-8  0337
11.Malec JanMeserod Václav84-86 3147
12.Souček RadekProroková Eliška782  3057
13.Slabý JaroslavHovorka Tomáš-587-593267
14.Pikner JanProrok Jaroslav-4-7-8  0368
15.Souček RadekMeserod Václav-6683 3178
16.Slabý JaroslavProroková Eliška-6-6-9  0379
17.Pikner JanHovorka Tomáš8-8-9-8 13710
18.Malec JanProrok Jaroslav-2-8-6  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slabý Jaroslav22Meserod Václav04
Pikner Jan13Proroková Eliška31
Malec Jan13Hovorka Tomáš31
Souček Radek22Prorok Jaroslav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FK Kolín "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ strojní, Heverova 191, KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2014 17:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:183:54339:619Stolní tenis Kolín "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hušek Adam
Náhlovský David
 
 
Dzurko Josef
Punar Kamil
 
 
-9-7-8  0301
2.Sýkora David
Kalva Tomáš
 
 
Kuta David
Kuch Tomáš
 
 
-7-7-7  0302
3.Sýkora DavidPunar Kamil-7-8-7  0303
4.Náhlovský DavidKuta David-7-8-6  0304
5.Kalva TomášKuch Tomáš-7-4-8  0305
6.Hušek AdamDzurko Josef-8-2-2  0306
7.Náhlovský DavidPunar Kamil-7-4-4  0307
8.Kalva TomášKuta David-5-6-7  0308
9.Hušek AdamKuch Tomáš-4-7-6  0309
10.Sýkora DavidDzurko Josef-5-7-9  03010
11.Kalva TomášPunar Kamil-78-87-423011
12.Hušek AdamKuta David-4-5-4  03012
13.Sýkora DavidKuch Tomáš-710-8-4 13013
14.Náhlovský DavidDzurko Josef-4-7-1  03014
15.Hušek AdamPunar Kamil-2-0-5  03015
16.Sýkora DavidKuta David-9-2-1  03016
17.Náhlovský DavidKuch Tomáš-8-2-4  03017
18.Kalva TomášDzurko Josef-5-6-8  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sýkora David04Punar Kamil40
Náhlovský David04Kuta David40
Kalva Tomáš04Kuch Tomáš40
Hušek Adam04Dzurko Josef40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PlaňanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Ke hřištiRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:
odloženo
BodůSadMíčkůVítěz
0:1810:54471:690TJ Sokol Starý Kolín "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Komárek Jan
Komárek Josef
 
 
Havránek Stanislav
Drbohlav Tomáš
 
 
-6-4-11  0301
2.Bartoš Vladimír
Mencl Zdeněk
 
 
Melichar Lukáš
Vyšata Pavel
 
 
-10-8-9  0302
3.Komárek JosefHavránek Stanislav-4-5-4  0303
4.Komárek JanMelichar Lukáš-77-610-72304
5.Mencl ZdeněkVyšata Pavel-4-6-6  0305
6.Brůžek PetrDrbohlav Tomáš-410-6-4 1306
7.Komárek JanHavránek Stanislav-4-5-13  0307
8.Mencl ZdeněkMelichar Lukáš-14-9-7  0308
9.Brůžek PetrVyšata Pavel-3-410-2 1309
10.Komárek JosefDrbohlav Tomáš7-98-8-1023010
11.Mencl ZdeněkHavránek Stanislav-6-7-7  03011
12.Bartoš VladimírMelichar Lukáš7-78-8-923012
13.Komárek JosefVyšata Pavel7-6-10-6 13013
14.Komárek JanDrbohlav Tomáš-5-4-4  03014
15.Bartoš VladimírHavránek Stanislav-11-3-9  03015
16.Komárek JosefMelichar Lukáš-8-6-4  03016
17.Komárek JanVyšata Pavel-8-7-8  03017
18.Mencl ZdeněkDrbohlav Tomáš-5-66-5 13018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Komárek Josef04Havránek Stanislav40
Komárek Jan04Melichar Lukáš40
Mencl Zdeněk04Vyšata Pavel40
Brůžek Petr02Drbohlav Tomáš40
Bartoš Vladimír02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velim "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ T. G. M., Vrchlického 236, Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:16641:391TJ Sokol Velký Osek "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Otta Jiří
Zach Daniel
 
 
Řehák Aleš
Vaňková Zhijing
 
 
438  3010
2.Kukal Antonín
Psota Karel
 
 

 
 
WO    3020
3.Kukal AntonínŘehák Aleš-1097-943230
4.Otta JiříVaňková Zhijing6104  3040
5.Zach DanielJeřala Lukáš6-874 3150
6.Psota KarelWO    3060
7.Otta JiříŘehák Aleš868  3070
8.Zach DanielVaňková Zhijing98-86 3180
9.Psota KarelJeřala Lukáš10-6-58-82381
10.Kukal AntonínWO    3091
11.Zach DanielŘehák Aleš765  30101
12.Psota KarelVaňková Zhijing-7-68-5 13102
13.Kukal AntonínJeřala Lukáš-8-107-9 13103
14.Lejnar PetrWO    30113
15.Psota KarelŘehák Aleš878  30123
16.Kukal AntonínVaňková Zhijing454  30133
17.Lejnar PetrJeřala Lukáš9-6-8-9 13134
18.Zach DanielWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kukal Antonín21Řehák Aleš04
Otta Jiří20Vaňková Zhijing13
Zach Daniel30Jeřala Lukáš31
Psota Karel12   
Lejnar Petr01   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad, Václavské nám. 22, Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:6613:378SK Nová Ves "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tvrdík Leoš
Voslař Jiří
 
 
Váňa Dominik
Ziegelbauer Adam
 
 
-9629 3110
2.Vokřál Lukáš
Keltner Josef
 
 
Chodová Tereza
Mašek Dominik
 
 
8107  3020
3.Vokřál LukášZiegelbauer Adam889  3030
4.Keltner JosefVáňa Dominik375  3040
5.Voslař JiříMašek Dominik696  3050
6.Tvrdík LeošChodová Tereza464  3060
7.Keltner JosefKurka Jiří-8-8-7  0361
8.Voslař JiříVáňa Dominik422  3071
9.Tvrdík LeošMašek Dominik432  3081
10.Vokřál LukášChodová Tereza1195  3091
11.Voslař JiříKurka Jiří88-314 31101
12.Tvrdík LeošVáňa Dominik442  30111
13.Vokřál LukášMašek Dominik6105  30121
14.Keltner JosefChodová Tereza794  30131
15.Tvrdík LeošKurka Jiří1068  30141
16.Vokřál LukášVáňa Dominik635  30151
17.Keltner JosefMašek Dominik7-747 31161
18.Voslař JiříChodová Tereza943  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vokřál Lukáš40Ziegelbauer Adam01
Keltner Josef31Váňa Dominik04
Voslař Jiří40Mašek Dominik04
Tvrdík Leoš40Chodová Tereza04
   Kurka Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Týnec n. L. "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
bývalá ZŠ, Komenského nám. 235 (vpravo od kostela)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:6644:414TJ Sokol Týnec n. L. "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buriánek Michal
Jehlička Jan
 
 
Švára Petr
Souček Michal
 
 
458  3010
2.Buriánek Vladislav
Buriánek Daniel
 
 
Krulický Tomáš
Ježek Jiří
 
 
754  3020
3.Jehlička JanŠvára Petr7146  3030
4.Buriánek DanielSouček Michal1134  3040
5.Buriánek VladislavKrulický Tomáš457  3050
6.Buriánek MichalJežek Jiří57-8-993260
7.Buriánek DanielŠvára Petr1057  3070
8.Buriánek VladislavSouček Michal364  3080
9.Buriánek MichalKrulický Tomáš983  3090
10.Jehlička JanJežek Jiří876  30100
11.Buriánek VladislavŠvára Petr778  30110
12.Buriánek MichalSouček Michal487  30120
13.Jehlička JanKrulický Tomáš1056  30130
14.Buriánek DanielJežek Jiří1055  30140
15.Buriánek MichalŠvára Petr93-96 31150
16.Jehlička JanSouček Michal877  30160
17.Buriánek DanielKrulický Tomáš-998-9-723161
18.Buriánek VladislavJežek Jiří945  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jehlička Jan40Švára Petr04
Buriánek Daniel31Souček Michal04
Buriánek Vladislav40Krulický Tomáš13
Buriánek Michal40Ježek Jiří04

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS